25. aprīlis, Otrdiena
Vārda dienas: Bārbala, Līksma
Sākuma lapa » Intervijas
Intervijas
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atbildes uz jautājumiem sniedz Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izglītības un zinātnes ministrijai nav pārdomāta reformu plāna, šobrīd notiek mērķtiecīga vienas augstskolas, kas ir spēcīgākais spēlētājs pedagoģijā, likvidēšana bez pamatotiem argumentiem, uzskata Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) vadība, izglītības un zinātnes eksperti, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), Latvijas Vadītāju asociācija (LIVA), Latvijas Studentu apvienība (LSA) un pašvaldību vadītāji. Likvidācijas kontekstā jautājumu ir vairāk nekā atbilžu. Bet ministrija vien bārstot solījumus par skaistu nākotni. Rezultātā studenti nonākuši ķīlnieku lomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Būvniecības nozare allaž kā pirmā tiek minēta, runājot par ēnu ekonomiku, kuru pati nozare kopā ar valsts institūcijām apņēmusies trīs gados samazināt uz pusi. Cik tas reāli, ar kādiem instrumentiem to panākt laikā, kad būvniecības apjomi ievērojami samazinājušies? Un vai līdz ar šiem pasākumiem prognozējamajā izaugsmes gadā gaidāms pakalpojumu cenu pieaugums, Neatkarīgās intervija ar Latvijas Būvuzņēmēju partnerības (LBP) vadītāju Baibu Fromani.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2016. gads VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) bijis īpašs – tieši šogad uzņēmums atzīts par 2015. gada rentablāko valsts kapitālsabiedrību, kā arī pirmo reizi ierindojies Latvijas vērtīgāko uzņēmumu simtniekā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par 2016. gadu Latvijas politikā un ekonomikā – Aivars Lembergs, Ventspils domes priekšsēdētājs
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bērnu slimnīcas fondam (BSF) šā gada nogalē apritējuši jau 15 gadi. Tas rūpējas par bērnu veselību dažādos veidos, piesaistot ziedotāju atbalstu. Kā gadu gaitā mainījušās vajadzības, iespējas un atbalsts, kādas ir aktuālākās vajadzības un cik droši par bērnu veselību šodien var justies vecāki, Neatkarīgās intervija ar BSF vadītāju Lieni Dambiņu, kura šo svētīgo darbu veic brīvprātīgi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saruna ar ekonomistu, rakstnieku, dažādu literāro balvu laureātu, romāna Svina garša autoru Māri Bērziņu par to, kā mainījusies Latvija kopš romānā aprakstītajiem notikumiem (1939.–1941. gada); par to, vai Latvijas tauta ir izaugusi līdz demokrātijai; par politisko bezatbildību un sabiedrības līdzatbildību esošo nebūšanu atražošanā, kā arī par nepieciešamību radikāli izravēt kupli sazēlušo birokrātiju.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ivars Kalviņš: «Pie mums taču arī… Septiņpadsmit gadu vecs puisis basketbola laukumā pēkšņi saļimst un… beigts. Hokejists… pēkšņi beigts. Tie visi ir upuri šai te skābekļa un taukskābju attiecību neatbilstībai, ko novērš mildronāts».
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Raidošo mediju uzraudzība Latvijā ir lieta, kas jāuzlabo: to esam sapratuši gan kaimiņos notiekošā hibrīdkara apstākļos, gan tāpēc, ka no Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) atkāpies Gints Grūbe. Tikmēr Lietuvā jau pirms diviem gadiem notikušas ievērojamas reformas. Par tām stāsta Lietuvas Komercmediju uzraudzības komisijas priekšsēdētājs Edmunds Vaitekūns.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Daugavpils uzņēmējiem šis ir sarežģīts laiks – Krievijas tirgi, kas daudziem uzņēmējiem ir ļoti nozīmīgi, pēdējo gadu ir visai ierobežoti, bet jaunus noieta tirgus bez valsts atbalsta atrast grūti. Tomēr daugavpilieši nav gatavi padoties, jo vēsturiski ir izturējuši arī smagākus pārbaudījumus. Vairāk par esošo situāciju un perspektīvām stāsta Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tieši pirms Lieldienām Ukrainas prezidents Petro Porošenko izpildvaras amatos iecēla vairākus parlamentāriešus, kas nozīmē: sarakstā nākamais uz Augstākās radas mandātu izrādījās kādreizējais Latvijas Valsts arhīva darbinieks, tad – direktors un Rīgas pašvaldības deputāts Refats Čubarovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saruna ar izglītības un zinātnes ministri Mārīti Seili.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Lūk, divi likteņa līdumnieki Baltijas krastā. Tie esam mēs – lietuvieši un latvieši, latvieši un lietuvieši. No kādreiz daudzajām baltu tautām palikuši tikai divatā. (..) Lietuva un Latvija jau stāv uz pazušanas sliekšņa. Kopā mūsu spēks varētu būt vērā ņemams, bet atsevišķi esam pārāk vāji mūsdienu pasaulē. Ignorējot vēstures rūgto pieredzi, mēs turpinām skatīties viens otram garām, it kā caur dūmu aizsegu. Mēs dzīvojam, viegli slīdot pāri vēsturiskajiem izaicinājumiem.»
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā nedēļā intervēju tā saukto Imantas hakeri Denisu Čalovski. Atšķirībā no politiķiem vai amatpersonām, kam pietiek uzdot vienu jautājumu, lai vairs nebūtu apturami runas plūdi, saruna ar Čalovski nevedās viegli – viņš bija nomākts, nerunīgs un lakonisks, laikam jūtot, ka drīzumā kaut kas notiks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu (ZZS) – par to, kā Jelgava sagaida savu 750 gadu jubileju, par AMO Plant problēmām, lēno izglītības sistēmas reformu un integrāciju.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats