22. maijs, Otrdiena
Vārda dienas: Emīlija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lauksaimnieki no Eiropas Savienības (ES) puses tiek diskriminēti, jo platību maksājumi starp Eiropas dalībvalstīm ir ļoti atšķirīgi, žurnālistiem sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai Latvijas zemnieki saņemtu atbalstu, kas līdzvērtīgs vidējām Eiropas Savienības (ES) līmenim, piedāvājumā pietrūkst vēl kādi 5% – 6%, otrdien intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Man nav interešu konflikta depozītu sistēmas jautājumā, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī Latvijai tiešmaksājumiem atvēlētā summa palielināsies, tas aizvien nav pietiekami, jo Latvija saņem vienus no zemākajiem tiešmaksājumiem Eiropā, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja “Zemnieku saeimas” valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja-Burmistre.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nevienai ministrijai nav tiesību nobloķēt kādas sistēmas ieviešanu, komentējot zemkopības ministra Jāņa Dūklava vadītās Zemkopības ministrijas (ZM) pretenzijām saistībā ar dzērienu iepakojuma depozīta sistēmu, šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja premjers Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šī gada 1. aprīlī stājās spēkā izmaiņas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Sistēmas pieslēguma noteikumos elektroenerģijas sistēmas dalībniekiem, kuri paredz papildu risinājumus un iespējas sezonāla rakstura elektroenerģijas lietotājiem. Vienlaikus vairums lauksaimnieku uzskata, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pretimnākšana ir tikai formāla.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Intervija ar valsts SIA Sertifikācijas un testēšanas centrs valdes locekli Ēriku Nordenu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lauku atbalsta dienests (LAD) pērn lauksaimniekiem izmaksājis rekordlielu summu – teju 600 miljonus eiro. LAD atbalsta maksājumus veic no 2002. gada. Vislielāko atbalstu šajā laikā saņēmuši Jelgavas novada lauksaimnieki un uzņēmēji – aptuveni 210 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 13. martā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto noteikumu projektu, kas nosaka valsts atbalsta piešķiršanas kārtību par lietavās cietušajiem sējumiem un stādījumiem. Lai lauksaimniekiem mazinātu 2017. gada rudens lietavu radītos zaudējumus, par noteiktu kultūraugu sējumiem un stādījumiem no valsts atbalsta 2018. gadā tiks novirzīts 4 427 733 eiro liels finansējums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Intervija ar Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Egilu Helmani.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja Ekonomikas ministrija (EM) neatradīs risinājumu situāciju, kuras dēļ zemniekiem elektrības rēķini pieauguši par 40% – 80%, “Zemnieku saeima” martā gaidāmajā kongresā varētu prasīt ekonomikas ministra Arvila Ašeradena (V) demisiju. Tā LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina “Zemnieku saeimas” līderis Juris Lazdiņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zemkopības ministrs Jānis DŪKLAVS intervijā Neatkarīgajai sniedz visai aptverošu Latvijas lauku un lauksaimniecības vērtējumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

T.s. “Brexit” negatīvo ietekmi Lielbritānijā sajutuši arī lauksaimnieki, kas spiesti atstāt uz laukiem sapūšanai tonnām dārzeņu, jo Apvienotajā Karalistē būtiski samazinājies lauksaimniecībā strādājošo viesstrādnieku skaits, vēsta “The Independent”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nelabvēlīgo klimatisko apstākļu dēļ pēdējās divas sezonas dārzeņu audzētājiem Latvijā bija īpaši smagas. Izvērtējot pašreizējo situāciju, biedrības “Zemnieku saeima” janvāra beigās nosūtīja vēstuli Ministru prezidentam un Zemkopības ministram ar aicinājumu atbalstīt Latvijas dārzeņu un augļu audzētājus.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā no jauna gada vērojams būtisks piena iepirkuma cenu kritums. Satraucoties par jaunu krīzi piena nozarē, ražotāji aicina valsti iejaukties un beidzot sakārtot tirgu, pretējā gadījumā draudot visu Latvijas pienu vest uz ārzemēm.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats