28. maijs,
Vārda dienas: Vilhelms, Vilis
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā nedēļā notika bijušā iekšlietu, aizsardzības un ārlietu ministra, pašreizējā Ventspils mēra amata kandidāta Ģirta Valda Kristovska grāmatas “Ielauzties NATO” prezentācija. Kā stāsta pats autors, grāmata veltīta cilvēkiem, kas pašaizliedzīgā darbā sekmēja mūsdienu Latvijas vēstures vienu no svarīgākajiem notikumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ventspilī šonedēļ manāma īpaša rosība, jo norit pēdējie sagatavošanās darbi pirms gaidāmā Ginesa pasaules rekorda “Visātrāk un visvairāk cilvēku vienlaicīgi iestāda sīpolpuķes” uzstādīšanas mēģinājuma, kas notiks šo sestdien, 8.aprīlī, sākot no plkst. 11:00, Facebook raksta Ventspils labiekārtošanas kombināts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedrijas mediju koncerns Modern Times Group (MTG) savu Baltijas biznesu pārdod Bite Latvija īpašniekam un Baltcom TV līdzīpašniekam – privātā kapitāla investīciju kompānijai Providence Equity Partners. Trīs dienas pirms šīs ziņas publiskošanas Latvijas mobilais telefons (LMT) noslēdza līgumu ar MTG par visu piecu kompānijas TV kanālu raidīšanu LMT mājas viedtelevīzijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedrijas mediju koncerns “Modern Times Group” (MTG) pārdod savu biznesu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā starptautiskajai privātā kapitāla investīciju kompānijai “Providence Equity Partners”,teikts medijiem izplatītajā paziņojumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas uzņēmējiem vēl ir iespēja pieteikties uz līdzdalību Kazahstānas galvaspilsētā notiekošajā pasaules izstādē Astana Expo 2017.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bez liekas minstināšanās Saeima ceturtdien amatos apstiprināja koalīcijas partiju iepriekš akceptētos Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekļus. Turpmāk elektroniskos medijus uzraudzīs koalīcijai tīkamie Ivars Āboliņš, Gunta Līdaka, Patriks Grīva un Ieva Beitika.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunajai Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) būs jārisina trīs lieli, smagi uzdevumi. Pirmais un galvenais uzdevums ir saistīts ar sabiedrisko mediju stiprināšanu, intervijā Latvijas Radio atzina mediju eksperts, Latvijas Universitātes (LU) pasniedzējs Rolands Tjarve.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti otrdien, 17. janvārī, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļu amatiem nolēmuši virzīt bijušo "Latvijas Televīzija" programmu daļas satura redaktoru Ivaru Āboliņu, Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektori Guntu Līdaku, SIA "Randala" valdes locekli un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes pasniedzēju Ievu Beitiku, kā arī producēšanas un mārketinga kompānijas "beach.lv" dibinātāju un producentu Patriku Grīvu. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija apstiprināšanai parlamentā izvirzīs četrus kandidātus uz Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP). Par trim kandidātiem koalīcijas partijas jau vienojušās, bet ceturto no 11 konkursā startējušajiem partijas izraudzīsies koleģiāli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedriskās domas izpēte joprojām ir galvenais veids, ar kura palīdz rast atbildes uz svarīgiem jautājumiem saistībā ar politiskās vides dinamiku un atklāt cilvēku attieksmi pret konkrētām reālijām un sociālām parādībām. Uz to rezultātiem paļaujas gan dažādas organizācijas un politiskās partijas, gan plašsaziņas līdzekļi, gan, protams, sabiedrība. Tāpat nevar aizmirst par tirgus izpēti, kas ir viens no svarīgākajiem mārketinga elementiem, ar kura palīdzību iespējams noskaidrot produkta un pakalpojuma pieprasījumu, kā arī klientu attieksmi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jauns gads uzņēmējiem nāk ar jaunām iespējām. Praktiskā Mārketinga Akadēmija, kas savā ikdienā ne tikai pēta dažādu biznesa nozaru efektīvākos mārketinga veidus, kā arī tos ietekmējošos faktorus, bet arī piedāvā saviem klientiem un jomas speciālistiem skaidru izpratni par mārketinga jomas izmaiņām un sekmē to veiksmīgu ieviešanu uzņēmumu darbībā, nāk klajā ar jaunu un līdz šim vēl nebijušu sadarbības iespēju mārketinga jomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Partijas “Vienotība” līderis Andris Piebalgs šā gada vasaras sākumā pārņemot partijas “Vienotība” vadības grožus, solīja “Vienotības” reitingu līdz decembrim audzēt līdz 10% decembrī. Taču novembrī partiju bija gatavi atbalstīt vairāk nekā 6% balsstiesīgo. Ja arī decembrī reitings būs tik zems – tā būs nopietna neveiksme, tā šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Piebalgs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālā apvienība, kas jau vairākus gadus vienā partijā vieno Tēvzemei un Brīvībai/LNNK un Visu Latvijai!, joprojām nespēj vienoties par vienu līderi un nenoteiktu laiku saglabās divus līdzpriekšsēdētājus. Taču šī neizlēmība partijas kursu neietekmē – nelojālajiem krievvalodīgajiem Latvija jāpamet un krieviski ar medijiem runāt nav ieteicams.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ko es varu darīt, lai mans uzņēmums attīstītos? Kā piesaistīt plašāku klientu loku? Kā veidot sava uzņēmuma tēlu tā, lai tas atstātu patīkamu iespaidu? Šie ir jautājumi, kas ik pa laikam rodas katram uzņēmējam, kurš alkst strauju attīstību un ilgtermiņa panākumus. Viens no veidiem, kā panākt vēlamo, ir reklāmas kampaņa. Tā ir iespēja ikvienam uzņēmumam uzrunāt savus klientus, parūpēties, lai produkts vai pakalpojums būtu pieprasīts, veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību un veidot tā tēlu pēc saviem ieskatiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien Ministru kabineta sēdē valdība vienbalsīgi atbalstīja Latvijas mediju politikas pamatnostādnes 2016. – 2020. gadam un to īstenošanas plānu. Tuvākā gada laikā tiks pilnveidoti normatīvie akti mediju regulējumam, veicināta mediju profesionalitāte un atbildīgums, kā arī īstenota mediju atbalsta programma un sekmēta medijpratības attīstība sabiedrībā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats