26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Sākuma lapa » Redakcijas viedoklis
24. marts 2017, 15:23
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Strauji tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, vairums politisko partiju nāk klajā ar dažādiem solījumiem un priekšlikumiem ar mērķi uzrunāt savus vēlētājus. Pretēja situācija izveidojusies partijai “Vienotība”, kura, tā vietā, lai pirms vēlēšanām atbrīvotos no nevēlamiem partijas biedriem, kas grauj tās prestižu, ļauj vaļu skandālam ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski.
24. marts 2017, 9:12
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīt mēs atzīmējam brīvās Eiropas sešdesmit gadu gadadienu, tomēr tagad kā nekad agrāk manāms, ka cilvēki pagriež muguru Eiropas projektam.
23. marts 2017, 9:13
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Arī Valsts valodas centrs uzlējis ūdeni uz Nila Ušakova un viņa pārstāvētās partijas un Rīgas domes koalīcijas dzirnavām, kuras jau tāpat maļ.
22. marts 2017, 9:18
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Raugoties uz pašvaldību priekšvēlēšanu cīņām Ventspilī, rodas sajūta, ka viss tas jau reiz ir bijis un atkārtojas kā farss. Katrās vēlēšanās karagājienā pret pilsētas mēru Aivaru Lembergu ir pulcējušies dižvaroņi, kas bravūrīgi solījuši pārspēt Lembergu, un ikreiz pasākums ir beidzies ar čiku. Tāds pats čiks būs arī šajā reizē, tikai šoreiz tā kalšanā tiks ieguldīts sevišķi daudz zelta dukātu.
21. marts 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Var jau būt, ka vairākums Krimas krievu tiešām balsoja par tās atdošanos Krievijai. Taču ar Pēterbaznīcas statusu, tās pasākumu kopumu saistīto cilvēku vairākums, manuprāt, balsotu par to, lai Pēterbaznīca saglabā Kulturkirche (kultūras baznīcas) statusu.
20. marts 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kāda īsti ir Māra Kučinska (ZZS) valdība? Vai tiešām «viskorumpētākā un neprofesionālākā», kā to mēdz lamāt sociālo tīklu aktīvisti, vai arī «visu laiku labākā valdība», kā to slavēja Saeimas deputāts Valdis Kalnozols (ZZS)?
17. marts 2017, 9:16
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā liecina CSP apkopotie dati par Latvijā veiktajām nefinanšu investīcijām faktiskajās cenās, tad 2016. gads bija katastrofāls Latvijas ekonomikā. Ja 2015. gadā kopējais nefinanšu investīciju apjoms faktiskajās cenās bija 2,78 miljardi eiro, tad 2016. gadā kopējais nefinanšu investīciju apjoms faktiskajās cenās bija tikai 2,12 miljardi eiro. 
16. marts 2017, 16:39
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašreizējais Rīgas mērs un partijas “Saskaņa” priekšsēdētājs Nils Ušakovs ir stabils līderis starp Rīgas mēra amata kandidātiem. Kā liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) martā veiktā aptauja, rīdzinieki pašvaldību vēlēšanās pārliecinoši balsotu par Ušakovu, kamēr atbalsts citu partiju izvirzītajiem mēra kandidātiem ir krietni zemāks.
16. marts 2017, 9:14
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mēs esam tādas vēstures nesēji, kur starp mums, kas te dzīvo un ikdienā varbūt ir pat labi kaimiņi, pastāv nesamierināmais.

15. marts 2017, 9:07
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vērojot pēdējā laikā notiekošo nekustamā īpašuma nodokļa likmju piemērošanas jomā, pārņem sajūta, ka Latvijā varu ir sagrābusi vietējiem iedzīvotājiem naidīga okupācijas vara, kuras mērķis ir steigšus padzīt vietējos iedzīvotājus no noteiktiem apvidiem Rīgā, Jūrmalā un Pierīgā.
14. marts 2017, 9:12
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lietuvas Valsts drošības departaments liedzis Seima vicespīkeram Mindaugam Bastim pielaidi konfidenciālai informācijai. Visa tauta zina, ka tas tāpēc, ka vicespīkeram esot personīgi kontakti ar Krievijas atomenerģētikas korporācijas pārstāvi, ar bandītiem un ar kādu prokrievisku žurnālistu.
13. marts 2017, 9:12
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidents Donalds Tramps man patīk labāk nekā tie Austrumeiropas valstu (ieskaitot Latviju) diplomāti, kuri lūdza ASV Kongresam palīdzību lietās, kurās izšķirošā loma, manuprāt, ir pašu šo valstu kā tādu politikas kvalitātei un tam, cik rezultatīvi šī politika rūpējusies par savas valsts sabiedrības kvalitāti, par nācijas pieķeršanos savai valstij. 
10. marts 2017, 9:09
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau ilgi risinās strīdi Bauskas pusē starp privātu laikrakstu Bauskas Dzīve un Iecavas novada domi, kas izdod laikrakstu Iecavas Ziņas. Šādi konflikti nav bieža parādība, bet dažkārt tādi atgadās.
8. marts 2017, 17:42
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrībā plašu rezonansi izsaucis Rīgas mēra Nila Ušakova paziņojums, ka Rīgas Svētā Pētera baznīcas ēka, kura visus šos gadus pēc neatkarības atjaunošanas ir bez saimnieka, jāatdod Latvijas evaņģēliski luteriskajai baznīcai, kura, Rīgas mēra ieskatā, ir tiesīga pārņemt Sv. Pētera baznīcu.
8. marts 2017, 9:13
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotā informācija, trešdaļā Latvijas novadu galvenais darba devējs vairs nav privātā kapitāla uzņēmumi, bet sabiedriskais (valsts un pašvaldību) sektors. Tikai vienpadsmit novados sabiedriskā sektora darba vietu skaits ir mazāks par 25% no nodarbināto skaita. Vai no tā var secināt, ka kapitālisms sāk izzust no nozīmīgas Latvijas novadu daļas?
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats