23. septembris, Sestdiena
Vārda dienas: Vanda, Veneranda, Venija
Sākuma lapa » Redakcijas viedoklis
22. septembris 2017, 9:15
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Septembra nogalē, laikā, kad gājputni jau pošas uz dienvidiem, valstu vadītāji lido uz Ņujorku, lai reizi gadā piedalītos ANO Ģenerālajā asamblejā, paustu savas valsts nostāju un uzklausītu citu valstu līderu teikto, uz Ņujorku uzrunāt ANO Ģenerālās asamblejas 72. sesiju devās arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
21. septembris 2017, 9:21
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Pēc vakardienas dueļa ar Raivi Dzintaru galvenais dēmons, kas mums jāuzvar, ir bailes, ka esam maziņi, nespēcīgi, nevarīgi. Jābeidz čīkstēt!» – savā tviterkontā pauž Lolita Čigāne, kas Saeimā patlaban sēž uz diviem krēsliem, «sadarbojoties» ar Vienotību (bijusī tās biedrene!) un vienlaikus čivinot partijas Kustība PAR (KP) kultūrmarksistu būrītī. 
20. septembris 2017, 9:31
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Manā uztverē nepilsoņi šobrīd jau ir pašas pamatnācijas – latviešu – ražojums. Jo, ja ceturtdaļgadsimtu pēc neatkarības atgūšanas pamatnācijas valdošais vairākums (tā man šķiet) nav spējis tikt galā ar lielu cilvēku grupu, kura tam valstī šķiet svešķermenis, tad, manuprāt, te drīzāk vietā ir nevis vārds «nespēja», bet vārds – «negribēja». Apzināti negribēja. Kā gan citādi? Jo – kamēr Latvijā būs nepilsoņi, kuru statuss sākotnēji tika sludināts kā pagaidu vai pārejas statuss, tikmēr arī Latvijas valstij būs «pagaidu» statuss. Proti – tā apliecinās, ka nav spējīga izveidot vienotu, stabilu pilsonisko sabiedrību.
19. septembris 2017, 9:23
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas noteicošajos stratēģiskajos plānošanas dokumentos ir ierakstīts, ka Latvijas ekonomikai kā raķetei ir jātraucas augšup, sasniedzot un apsteidzot bagātāko ES valstu līmeni.
18. septembris 2017, 9:34
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Politika ir cīņa, un tāpēc var kaut kādā mērā to salīdzināt ar cīņas sporta veidiem. Ir starp šiem veidiem tāds japānīgs sporta veids kā aikido. Tajā galvenā filozofija ir nevis pārspēt pretinieku pašam ar savu briesmīgo spēku, bet ar veiklību – izmantot pretinieka brutālo taisnvirziena kustību savā labā. Drusciņ paiet malā, viegli pastumt pretinieku, lai viņš pats ieskrienas un paklūp – lai viņš sit tev, bet saņem sitienu pats no sevis. Tur gan vajag lielu meistarību. Taču Latvijas politikāņi grib pazīt tikai sišanu pa taisno.
15. septembris 2017, 9:15
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Gadu pirms kārtējām Saeimas vēlēšanām spilgti parādās latviešu raksturīgākās īpašības: sentiments, aizgrābtība un vientiesība. Un iztiksim bez ironijas, jo viss ir pārāk nopietni.
14. septembris 2017, 9:21
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas politisko lēmumu pieņēmēju un to patērētāju vidū nav vienprātības par to, kādā ekonomikas cikla fāzē atrodamies un kas tajā jādara. Vai neesam neko mācījušies no līdzšinējām krīzēm, vai spējam vadīt ekonomiku vai tikai reaģēt post factum?
13. septembris 2017, 9:21
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tas, ka Nacionālā apvienība (NA), izmantojot veto tiesības, noraidīs Valsts prezidenta iniciatīvu par automātisku pilsonības piešķiršanu Latvijā dzimušajiem nepilsoņu bērniem, bija skaidrs uzreiz. Un visiem. Ne tikai tiem interneta «varoņiem», kuri draud izsmērēt gar sienām «latviešu atsaldeņus», kas «gatavi asimilēt mūsu bērnus». 
12. septembris 2017, 9:29
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Parlamentārās «oligarhu» izmeklēšanas komisijas vadītāja Inguna Sudraba Dienā (7.09. 2017.) teic, ka sabiedrībai jāzina patiesība. Būtu labi. Bet – kāda?
11. septembris 2017, 9:23
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā vien izskatās, ka Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vasarā izteiktā doma par prezidenta un premjera pilnvaru palielināšanu un tautas vēlētu Valsts prezidentu paliks vien kā kārtējā Saeimas ignorētā Vējoņa iniciatīva.
8. septembris 2017, 10:06
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Imants Ziedonis kā Likteņa upē skatījās, pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu vidū uzrakstīdams dzejas rindas: «Un pret savas tautas dziesmu/ var tikai savējie/ Un pret savu tautas dziesmu/ cits nevar it neviens.» 
7. septembris 2017, 9:26
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ir sācies jaunais mācību gads, un uz Rīgas ielām (tiltiem) parādījušies milzu sastrēgumi. Īpaši jau rītos un vakarpusē. Cilvēki ierasti lamā Ušakovu un, šķendējoties par sastrēgumiem, par to galveno iemeslu min līdz mācību gada sākumam nepabeigtos ielu remontdarbus. 
6. septembris 2017, 9:28
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kad jau šķita, ka budžeta un nodokļu reformu strīdīgākie jautājumi atrisināti un viss aizies uz urrā, Nacionālā apvienība (NA) izvilka savu kārtējo demogrāfijas ultimātu.

5. septembris 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Ideja likt visiem kārtot eksāmenus tikai latviešu valodā demonstrē valdošo spēku absolūtu neizpratni par līdzās dzīvojošo mazākumtautību kultūru un raksturu,» portāla delfi.lv rakstā pauž politikas «haizivs» Jānis Ādamsons (Saskaņa). 
4. septembris 2017, 12:38
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par aicinājumu «saglabāt esošo kārtību, kas attiecas uz skolas gaitu uzsākšanas vecumu, kad bērni skolas gaitas uzsāk no septiņu gadu vecuma vai retos gadījumos pat astoņu gadu vecumā» portālā manabalss.lv parakstījušies vairāk nekā 2000 Latvijas pilsoņu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats