27. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Dzidra, Gunita, Loreta
Sākuma lapa » Redakcijas viedoklis
26. maijs 2017, 20:00
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nereti tiek uzskatīts, ka žurnālistu galvenā sūtība ir kalpot sabiedrībai un sniegt tai patiesu un objektīvu informāciju, taču Latvijas sabiedriskajam medijam LSM.lv izdevies neticami ātri apgāzt šo uzskatu. Medijs, kurš sevi pozicionē kā neatkarīgu, godīgu un objektīvu, šodien vēsta par blogera Jāņa Poļa rakstu, kurā viņš it kā atmasko vairākas interneta vietnes, kas saistītas ar Nacionālas mediju grupas (NMG) vārdu.
26. maijs 2017, 9:14
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc tam, kad Eiropas Komisija publiskoja savu sākotnējo vērtējumu par Latvijas valdības ieplānotās nodokļu reformas ietekmi uz valsts budžetu un fiskālo mērķu sasniegšanu, notika neticamais – Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs publiskoja vēstījumu, no kura izrietēja, ka Eiropas Komisijā darbojas pilnīgi muļķi, bet tikai Latvijas Bankā esošie ir ļoti, ļoti gudri. 
25. maijs 2017, 23:26
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aiz kalniem nav vairs trešais jūnijs, kad visā Latvijā norisināsies pašvaldību vēlēšanās. Pēdējo dienu debates un diskusijas publiskajā telpā liecina, ka skaļākā cīņa un pretestība izvērsusies Ventspilī, kur uz priekšsēdētāja amatu kandidē ilggadējais Ventspils mērs Aivars Lembergs un bijušais ministrs Ģirts Valdis Kristovskis.
25. maijs 2017, 10:53
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Protams, arī es jūtos savā ziņā pagodināts caur to, ka oficiāli dokumenti, piemēram, Drošības policijas (DP) gada pārskats, no gada gadā un bezmaz vai galvenokārt pievērš uzmanību dažiem maniem labiem paziņām, ar kuriem regulāri satiekos un ceru tikpat intensīvi satikties arī turpmāk. Jo diemžēl… Te sākas «diemžēl». Tāpēc, ka no sarunām ar viņiem, no viņu kritiskā vērtējuma es diemžēl gūstu krietni lielāku priekšstatu par to, ko neesam kā nākas darījuši savas valsts stabilitātei un drošībai, lielāku vielu analītiskām pārdomām, nekā no tā, kas fiksēts kaut vai pēdējā DP pārskatā.
24. maijs 2017, 10:03
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Annuška eļļu jau ir izlējusi,» lietišķi secināja biedrs Volāns, redzēdams, cik naski sociālajos tīklos spieto viņa partijas atbalstītāji. Atlika vien sagaidīt vēlēšanu dienu un, protams, nākamo rītu, lai triumfāli ienāktu galvaspilsētas domē un izmēztu no turienes visādus siles tukšotājus. Sile bija vajadzīga viņa partijai, kas saucās it kā necili, toties ietilpīgi: «Jaunais grābeklītis». Annuškas eļļa bija tik laba smērviela, ka ļautiņi pavilkās, precīzāk sakot – ieslidinājās. Ja kāds arī nepareizi paslīdēs, nokritīs uz sliedēm un taps tramvaja sabraukts, tā nu būs viņa paša vaina. Ne jau velti tautā to dēvēja par miroņtramvaju. Volāns zināja, ka Anniņas eļļa nekad nepievils: tā ir godīgi spiesta, brīva no korupcijas un citām kancerogēnām vielām. Anniņa no tīras sirds tādu spieda ikkatru dienu.
23. maijs 2017, 9:13
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

LTV priekšvēlēšanu debašu ciklā Izvēlies nākotni!, kas 19. maijā notika Jelgavā, pārraides vadītāji aicināja Jelgavas domes kandidātus paust savu attieksmi par portālā manabalss.lv uzsākto parakstu vākšanu, lai veiktu izmaiņas likumā Par pašvaldībām, kurā ir iecerēts paredzēt noteikt astoņu gadu limitu laikam, kad pašvaldības deputāts varētu ieņemt konkrētas pašvaldības priekšsēdētāja amatu.
22. maijs 2017, 10:44
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs, vairāku Saeimu deputāts Jānis Jurkāns intervijā Neatkarīgajai (15. maijs) izteicās: «Pērn 16. novembrī biju uzaicināts lasīt lekciju London School of economics. Tas bija viens no lielākajiem notikumiem manā politiskajā dzīvē…tur bija jaunieši, kuri tic: Krievija teju, teju uzbruks Baltijas valstīm. Turklāt viens angļu ģenerālis sarakstījis grāmatu, ka tas notiks maijā. Pēc 9. maija būs jauna okupācija. Un pirms manis tur bija lasījis lekciju viens profesors, kurš teicis: ja viņš dzīvotu Latvijā, tad krāmētu mantiņas un brauktu prom. Jo pastāv pārliecība, ka šī kārtējā okupācija nevar nenotikt. Un studenti tam tic.»
19. maijs 2017, 9:14
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par globālā finanšu blēža Džordža Sorosa naudu savulaik tapušais mediju, nevalstisko organizāciju, politiķu, ierēdņu un represīvo struktūru darbinieku tīklojums sasniedzis kārtējo panākumu virsotni – pirms pāris gadiem tas iedēja savas dzegužu olas Kultūras ministrijā, bet tagad putni jau aizgūtnēm ēd nacionālās mediju telpas stiprināšanai paredzēto valsts finansējumu.
18. maijs 2017, 9:18
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atklāti sakot, man spēlēšanās ar pilnvaru palielināšanu vai samazināšanu varas augstākajos varas līmeņos bez principiāla, kompleksa varas kvalitātes, pārvaldes novērtējuma liekas vien amizieris ar sabiedrību, nopietnu pārmaiņu šķietamības radīšana.
17. maijs 2017, 10:18
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Gadījās būt kādā ārstniecības iestādē. Sarunājoties ar iestādes šefu, uz viņa galda ieraudzīju kādas partijas priekšvēlēšanu bukletu. Tā spīdīgais vāciņš bija ieturēts viduslaiku kaujinieciskuma garā: varonīgs bruņinieks, izteikti līdzīgs attiecīgās partijas priekšsēdētājam, ar šķēpu žmiedz pie zemes bijušo domes priekšsēdētāju un viņa draudziņu biznesmeni. Jautājoši paskatījos uz iestādes šefu. Viņš nosmīnēja: «Bija te viens atnācis un dalīja bukletus... Citi arī dala. Bet vēlētājiem pašiem jāsaprot, ka balss būs izmesta miskastē, ja vēlēs par visādām dīvainīšu partijām.»
16. maijs 2017, 10:47
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien ANO Drošības padomes ārkārtas sēde tiks izskatīts Ziemeļkorejas jautājums.
15. maijs 2017, 9:18
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dienā, kad vieni pulcējās pie Uzvaras pieminekļa, bet citi tam meta lielu līkumu, dienā, kad Latvija pasaules čempionātā hokejā guva trešo uzvaru pēc kārtas, bet neiekļuva Eirovīzijas finālā, kad valdība atbalstīja nodokļu reformas virzību, valdības sēdē tika nolemts arī par kādu «sīkumu», kas pazibējis garām nemanīts.
13. maijs 2017, 18:56
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau devīto gadu ilgst tiesvedības process Ventspils mēra Aivara Lemberga krimināllietā. Lietas izskatīšana tiesā ir iestiepusies jau desmitajā gadā un kopš 2008. gada prokuratūra sākotnējo apsūdzību pamanījusies grozīt divreiz. Vispirms 2016. gada 16. jūnijā, bet pēc tam – 2017. gada 24. aprīlī, kad tiesa steidza mīkstināt un grozīt Lemberga apsūdzības septiņus mēnešus pēc tam, kad Ventspils mērs jau bija sācis sniegt liecības.
12. maijs 2017, 9:10
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmajā maijā apritēja 13 gadu, kopš Latvija ir ES dalībvalsts. Jubilejas brīdis ir labs laiks, lai novērtētu, kādi rezultāti ir sasniegti, kā norisinās tuvināšanās ES līmenim un cik liels pamats ir valdības optimismam par Latvijas gaidāmo straujo ekonomikas izrāvienu, kuru mums sola nodokļu reformas arhitekti.
11. maijs 2017, 9:10
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Man šķiet, ka Latvijas demogrāfiskā situācija mūsu politiķiem ir tikai konstatācijas vērta.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats