20. jūlijs, Ceturtdiena
Vārda dienas: Ramona, Ritma
Sākuma lapa » Redakcijas viedoklis
20. jūlijs 2017, 9:13
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2017. gada aukstās vasaras politiskos notikumus nedaudz iesildīja partija Vienotība. Pēc planētas mēroga lidojuma Eiropas Komisijā Andrim Piebalgam ļoti ātri apnika rosīšanās Latvijas sīkpartiju smilšu kastē.
19. jūlijs 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ints Dālderis, Ilze Viņķele, Lolita Čigāne, Andrejs Judins un Aleksejs Loskutovs uzrakstījuši iesniegumus par izstāšanos no partijas Vienotība. Šie tā sauktā partijas liberālā spārna deputāti turpinās darboties Vienotības frakcijā, atbalstīs valdību, taču no likumdošanas brīvajā laikā veidos jaunu «proeiropeisku un centrisku» partiju.
18. jūlijs 2017, 9:21
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc saceltās ažiotāžas Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) apturējusi vai drīzāk – uz pāris mēnešiem atbīdījusi lēmuma izpildi par vietējās mūzikas īpatsvaru 80% apmērā Latvijas Radio (LR) 5. Konflikts starp NEPLP un LR pārpalikušo vadību un radio pieci.lv bija pieņēmis neadekvātus apmērus. Publiskos paziņojumos, speciālos džinglos tika piesaukts politiskais spiediens gan no vienas, gan otras puses, iejaukšanās, mediju neatkarībā, teju vai demokrātijas pamatu graušana. Graudi pazuduši starp pelavām.
17. jūlijs 2017, 9:16
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piekrītu Guntai Līdakai un kolēģiem – sākusies Saeimas priekšvēlēšanu kampaņa. Aktīva, agresīva un pagaidām samērā netīra. Tās nolūks manā subjektīvā uztverē pagaidām nav vis likt galdā kvalitatīvu valsts politiskās sistēmas, varas kvalitātes uzlabojumu piedāvājumu, bet līdz vēlēšanām panākt, cik iespējams, stabilu negatīvu attieksmi pret galvenajiem konkurentiem. Saskaņu, Gods kalpot Rīgai un, lai cik dīvaini neliktos – Zaļo un zemnieku savienību.
14. jūlijs 2017, 9:15
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ir noformējusies personu kliķe, kas uzskata, ka tikai viņiem ir tiesības iejaukties sabiedrisko mediju redakcionālajā neatkarībā, ka viņiem ir tiesības noteikt, kuras personas drīkst intervēt un kuras nekādā gadījumā nedrīkst. Turklāt daži no šo personu loka uzskata, ka viņi drīkst publiski dot vadošus norādījumus Latvijas sabiedrisko mediju vadībai. Tikai šī personu grupa ir nevis mistiski oligarhi, bet vairāki ļoti konkrēti – privileģēti – sabiedrisko mediju darbinieki.
13. jūlijs 2017, 9:15
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc likuma Saeimas vēlēšanās drīkst piedalīties tikai tās partijas, kuras dibinātas vismaz gadu pirms šīm vēlēšanām. Līdz ar to tiem, kuri nākamruden gribētu piedalīties 13. Saeimas vēlēšanās, stāvot uz jaunas politiskās platformas, pēdējais laiks sākt intensīvi rosīties. Pirmām kārtām runa ir par Ilzes Viņķeles ieskicēto jauno liberāli centrisko partiju, kura veidotos no Solvitas Āboltiņas opozicionāriem Vienotības iekšienē.
12. jūlijs 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Koalīcijas padomes pirmdien konceptuāli atbalstītais priekšlikums par parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidošanu saistībā ar tā dēvētajām oligarhu sarunām tikai pirmajā brīdī rada zināmu pārsteigumu. Patiesībā šis atbalsts ir likumsakarīgs, jo visiem koalīcijas partneriem izdevīgs.
11. jūlijs 2017, 9:13
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šobrīd norisinās plašas politiskās kaislības par t.s. oligarhu sarunām. No informācijas, kas ir publiskota, jau varam restaurēt notikumu gaitu.
10. jūlijs 2017, 9:15
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirms sešiem gadiem internetā varēja lasīt Aināra Šlesera, Andra Šķēles, Aivara Lemberga, Viestura Koziola sarunas viesnīcā Rīdzene, bija ierosināta tā saucamā oligarhu lieta, Juta Strīķe apgalvoja, ka pierādījumu pret oligarhiem ir milzīga kaudze, ar tolaik vēl diezgan vareno partiju Vienotība cieši saaugušie propagandisti plašsaziņas līdzekļos un mītiņos rīkoja orveliskas naida stundas. Dežavū! Atkal viss tas pats.
7. jūlijs 2017, 9:13
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Televīzija (LTV) pārtrauc sadarbību ar Ventspils domi izklaides raidījumā Dziesmu sirdij rodi Ventspilī. Līdzīgu lēmumu pieņēmis Latvijas Radio (LR), kas ar Ventspils pašvaldību vairs nesadarbosies raidījuma Muzikālā banka veidošanā.
6. jūlijs 2017, 9:14
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Visi esam iesaistīti kaut kāda komiksa ekranizācijā. Tāda sajūta rodas, vērojot valsts dzīvē notiekošo. Pat ne tikai vērojot, bet aktīvi piedaloties masu skatu filmēšanā. Jo kurš gan nav iekļauts epizodēs par «oligarhu sarunām», nemaz nerunājot par mediķu streiku, «izcilās» nodokļu reformas sāgu un degošo mēslu kariem?
5. jūlijs 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šonedēļ sākās ģimenes ārstu streiks, kas ir plašākā mediķu protesta akcija pēdējo desmit gadu laikā, jo atšķirībā no piketiem šis streiks ietekmē arī pacientu iespējas saņemt medicīnisko palīdzību.
4. jūlijs 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā nedēļā ģimenes ārstu streika gaidās veselības ministre Anda Čakša metās organizēt streiklaužus. Kā potenciālie streiklauži tika izraudzīti rezidenti. Lūk, rezidenti dežurēs ārstu vietā, un ārsti patiesībā nav vajadzīgi. Ļoti iespējams, ka rezidentūra ir lieka un nav nepieciešama. Tā ir tukša resursu šķiešana, jo ārstēt var visi medicīnas augstskolu beidzēji arī bez tālāko oficiālo formalitāšu nokārtošanas. 
3. jūlijs 2017, 9:19
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par nodokļu reformu beidzot ir valdošo koalīcijas spēku politiska vienošanās, ir noslēdzies ideju mētāšanas un haosa laiks, un valdība beidzot varēs sākt darbu pie likumu jaunrades, lai nodokļu sistēmas maiņas ieceres pārvērstu normatīvajos aktos.

30. jūnijs 2017, 15:31
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

18. jūnija pēcpusdienā Jūrmalā, Slokas apkaimē, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Baisais biezu, melnu dūmu stabs bija redzams tālu – ne tikai Jūrmalā, bet pat arī Rīgā. Izrādījās, ka deg plastmasas atkritumu krāvumi 1,2 hektāru platībā. Nelegālajā izgāztuvē bijuši uzkrāti 23 tūkstoši tonnu atkritumu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats