23. novembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Zigfrīda, Zigrīda
Sākuma lapa » Redakcijas viedoklis
23. novembris 2017, 9:35
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nakts. Autobuss. Ceļotāji snauž. Garais mājupceļš no Eiropas tuvojas beigām. Un tad autobuss sāk kratīties pa grambām, plaisām un bedrēm. «Dzimtene! Beidzot drīz būsim mājās,» pasažieri mostas, izberzē acis un sāk caur tumsu censties saskatīt mīļās Latvijas ciematu aprises. Lietuvā šoseja bija gluda kā biljarda galds, bet tūlīt aiz robežas Latvijā pat velns ar džipu var kaklu nolauzt.
22. novembris 2017, 9:24
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Politologs Ivars Ījabs rakstā Oktobris kā Disnejlenda (Satori, 13.11.2017.) dod savu vērtējumu tā dēvētajai Oktobra revolūcijai: «Primāri PSRS bija izgāzies sociālais eksperiments.» Šim apgalvojumam varētu tikai piekrist, bet ir viens bet. Tieši par kādu sociālo eksperimentu ir runa? Atbilde uz šo jautājumu ir svarīga, ja vēlamies no šīs revolūcijas gūt pareizās mācības šodien.
21. novembris 2017, 10:23
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Svētki ir nosvinēti. Ordeņi izdalīti. Tagad ir laiks pielikt punktu 2017. gada svarīgākajam politiskajam notikumam – valsts budžeta pieņemšanai 2018. gadam.

17. novembris 2017, 9:12
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Glabā un sargā to,» pirms gadiem trīsdesmit, varbūt mazliet vairāk, teica kapteiņa atraitne Daina Šķiezna-Elsberga, ielikdama man plaukstā Latvijas karoga nozīmīti – mazliet apbružātu un savecējušu. Tā bija atnākusi līdz astoņdesmitajiem gadiem, brienot padomju okupācijas melnumā, tomēr cauri vieglajam sūbējumam kā ceļa norāde vizēja sarkanbaltsarkanais karogs un triju zvaigžņu zelts.
16. novembris 2017, 9:23
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vienmēr, kad tiek pieņems lēmums paaugstināt minimālo algu, atsevišķi uzņēmēji un tā dēvētās darba devēju organizācijas sāk ierasto gaudu dziesmu, ka «gals klāt», būs jāatlaiž darbinieki un valstī augs bezdarbs. Mani šī dziesma vairs nepārliecina. Kaut kā neticas, ka uzņēmējus briesmīgi jau nu uztrauktu bezdarba līmenis. 
15. novembris 2017, 9:18
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Parlamentārā izmeklēšanas komisija, kas pēta «valsts nozagšanas» pazīmes un slikto izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911, varēja būt arī vispār nedibināta, jo jēgas no tās ir maz. Tā nav radīta, lai noskaidrotu patiesību, bet kā 13. Saeimas priekšvēlēšanu šovs un politiskas propagandas tribīne Andrejam Judinam (frakcija Vienotība, partija Kustība Par!).
14. novembris 2017, 9:12
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa iebildumi pret likuma Par tiesu varu grozījumiem ir diskutabli. Tāpat kā virkne citu viņa iniciatīvu, no kurām vairākas Saeima nav respektējusi. Prezidents nejūt drēbi vai cenšas to saplēst, vai arī Saeima nerespektē prezidentu vai arī viņa padomnieku iniciatīvas?
13. novembris 2017, 9:15
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) iecere ik mēnesi publiskot informāciju par darba devējiem, kuru darbinieku vidējā mēnešalga ir minimālās algas apmērā vai mazāka, tāpat kā čeku loterija ir apšaubāmi efektīvi ēnu ekonomikas mazināšanas instrumenti.
10. novembris 2017, 9:17
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izmantojot Saeimas telpas, kadrus, laiku un naudu, ar savu darbiņu turpina ņemties parlamentārā izmeklēšanas komisija, kas izskata iespējamās «valsts nozagšanas» pazīmes un izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911. Tā ir tā saucamā Rīdzenes sarunu jeb oligarhu sarunu lieta.
9. novembris 2017, 9:06
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Savulaik, saskatījies savas mammas audzināmos (internātskolniekus), es nonācu pie atziņas, ka skolai jābūt tuvu mājām.

8. novembris 2017, 9:29
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tas, ka mēnesis ekonomikas ministra atrašanai jau par apsmieklu kļuvušajai Vienotībai ir smags pārbaudījums, bija skaidrs. Bet neviens neprognozēja, ka ar Vienotību ir tik traki, ka tā vispār nespēs vienoties par citu ministru Arvila Ašeradena vietā. Un kur nu vēl Solvitas Āboltiņas izslēgšanu no partijas brīdi pirms viņas aiziešanas, kura esot pinusi intrigas un diskreditējusi ministra meklēšanu!
7. novembris 2017, 9:24
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas tiesnešu aptauja liecina, ka Eiropas valstu vidū Latvijas tiesnešiem savas neatkarības ziņā ir viszemākais pašnovērtējums un tiesneši spiedienu izjūt biežāk nekā viņu kolēģi citās valstīs.
6. novembris 2017, 9:18
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iesaku domājošiem ļaudīm, skolotājiem un vecākiem sameklēt portālā IMHOclub, izlasīt un nopietni, godīgi no savas, latviešu pozicionēšanās, puses pārdomāt man cienījama kolēģa Jurija Aleksejeva visai subjektīvo viedokli.
3. novembris 2017, 9:14
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministriju sašūpojis kārtējais skandāls. Latvijas iedzīvotajiem ir uzspiesta kārtība, kad tā saucamās atjaunojamo resursu (zaļās) elektrības ražotāji drīkst pārdot saražoto elektroenerģiju par cenu, kas dažkārt trīs vai pat četras reizes pārsniedz elektrības cenu biržā, bet starpība ir jāpiemaksā katram elektrības lietotājam kā obligātā iepirkuma komponente (OIK).
2. novembris 2017, 9:20
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iespējams, ir atgriezušies tie laiki, kad Latvijas politiskajos procesos iesaistītie kā smilšu kūkas fabricēja krimināllietas pret žurnālistiem. Tiesa, tā kā Latvijas tiesu instances līdz šim visus pret žurnālistiem safabricētos kriminālprocesus izbeidza, apsūdzētos attaisnojot un neatrodot nekādu nozieguma sastāvu, tad kriminālprocesu fabricēšana pret žurnālistiem jau šķita kā sena pagātne.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats