26. februāris,
Vārda dienas: Amēlija, Evelīna, Mētra
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pār Latvijas būvniecības nozari šā gada beigās sāks līt struktūrfondu naudas lietus, kas draud ar problēmu plūdiem – būvnieki sagrābsies projektus pāri savām jaudām, bet plānās celtnieku rindas papildinās ar bulgāriem, rumāņiem un citiem amatieriem. Cenas šādā darba pārpilnībā augs, turpretim kvalitāte kritīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējos gados Latvijā būtiski samazinās atklāto neatbilstību skaits būvniecībā, tomēr problēmas joprojām pastāv, un viena no tām ir neatbilstošu nesošo koka konstrukciju izmantošana būvniecībā, Latvijas Radio atklāja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) direktore Baiba Vītoliņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas Centrāltirgus daļā pie pilsētas kanāla nākamo gadu laikā veiks vērienīgu rekonstrukciju, kas pēc Rail Baltica projekta laikā plānotās dzelzceļa uzbēruma nojaukšanas ļaus šai teritorijai kļūt par daļu vecpilsētas. To piektdien projekta prezentācijā atzina Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veselības inspekcija iebilst pret Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunbūves nodošanu ekspluatācijā, jo atklājusi vairākas nepilnības paveiktajos darbos un neatbilstības starp uzcelto un projektā paredzēto. Piemēram, esot plānotas operāciju zāles, bet telpas nav uzceltas atbilstoši operācijas zāļu prasībām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašvaldību īpašumā kopumā ir 38 149 kilometri autoceļu un ielu, lielākā daļa no tiem – 32 573 kilometri – ir grantēti. Kopš 2015. gada laukos pieejama jauna programma, kas ir vērsta tieši uz pašvaldību vietējās nozīmes grantēto ceļu uzlabošanu. Daudzas pašvaldības arī šo iespēju izmanto.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Artūrs Priede, kurš Latvijas nekustamo īpašumu vidē pirms dažiem gadiem kļuva slavens ar jauna veida zaļās šantāžas shēmas ieviešanu, decembra beigās pirmajā instancē notiesāts uz trim gadiem cietumā. Vienlaikus savas sabiedriskās aktivitātes viņš nav pārtraucis un nu uzmeties par nelūgtu palīgu bagātniekam Andrim Biedriņam, kurš pie Baltezera grasās būvēt māju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc aptuveni diviem gadiem Stopiņu novadā pie pašas Rīgas robežas, iespējams, sliesies Zviedrijas mazumtirdzniecības mēbeļu lielveikals IKEA. Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstījusi nepieciešamo finansējumu transporta infrastruktūras pārkārtojumiem nākotnē iecerētā lielveikala darbības nodrošināšanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vēl nav saņemts ne apstiprinājums no Eiropas Savienības, ka Skanstes tramvaja līnijas projektam Rīgā tiek atvēlēts Eiropas fondu finansējums, ne sagatavots tehniskais projekts, taču kaislības ap Lielo kapu jautājumu turpina sist augstu vilni.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas dome arī 2017.gadā saglabās nemainīgas iepriekšējo gadu budžeta prioritātes, – kā sociālā palīdzība, atbalsts ģimenēm, izglītība un drošība. Arī nākamgad plānots ievērojamus līdzekļus novirzīt ielu remontiem, asfalta seguma atjaunošanai, velo infrastruktūras attīstībai, izglītības iestāžu remontiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostas uzņēmums SIA Rīgas universālais termināls (RUT) ir noslēdzis vienošanos ar hidrotehniskās celtniecības kompāniju BMGS par divu termināla teritorijā esošo piestātņu rekonstrukciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc Rīgas domes, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) un Kultūras ministrijas vadības tikšanās Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijā Lielo kapu jautājums ir sparīgi iegriezts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ziņa par to, ka Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca (LELB) vēlas tikt vaļā no Lielo kapu teritorijas, nav nedz jaunums, nedz pārsteigums. Pārsteigums ir tas, ka īpašumu maiņas jautājums ir izkustējies no ilgstoši sasaluša punkta, lai gan kaut kad tam bija jānotiek. Un tomēr ir pārsteigums, ka Rīgas dome sākusi kopt Lielos kapus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kāda būs mikrorajonu nākotne, kuros uzbūvēti ap 6000 daudzdzīvokļu ēku, ko nepieciešams renovēt? Šodien Rīgā notiek ceturtā starptautiskā Reinholda Šmēlinga konference, kuras devīze ir Kā labi sajusties Rīgā?. Konferences galvenā tēma – rīdzinieku iespējas aktīvi iesaistīties pilsētvides veidošanā un savas dzīves vides kvalitātes celšanā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) pieļauj, ka nākotnē būs jāspriež par ceļu atjaunošanu “uz kredīta”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šobrīd Rīgas ielās ir deviņi tramvaju maršruti. Ņemot vērā, ka tramvajs ir videi draudzīgs, ātrs un ērts pārvietošanās līdzeklis, Rīgas satiksme (RS) ir apņēmusies turpināt attīstīt tramvaju tīklu. Iecerēts, ka līdz 2022. gadam tiks izveidota jauna tramvaja līnija Skanstes apkaimē. Posms gan nebūs ļoti garš – piecas līdz sešas pieturas, taču tas radītu iespējas veidot loka apli, ļaujot nokļūt no viena mikrorajona uz citu, nešķērsojot centru.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats