24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par OIK, autoceļu stāvokli, Latvijas dzelzceļa darbu, Rail Baltica skandāliem un AirBaltic attīstības plāniem saruna ar satiksmes ministru Uldi Auguli (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc tam, kad valdības īstenotās nodokļu reformas un citu ekonomisko aktivitāšu rezultātā ir notikušas izmaiņas obligātās iepirkuma komponentes (OIK) finansēšanas modelī, ceļu un tiltu būves uzņēmumi ir saņēmuši jaunos elektroenerģijas rēķinus, kas ir vidēji par 40-100 procentiem lielāki nekā iepriekš, paziņojumā medijiem biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Būvniecība ir nozare, kurā jau gadiem runā par nepieciešamību kvalitatīvi augt, taču tālāk par runām netiek. Kamēr arodizglītības attīstības projekts turpina savu gaitu, būvobjektos izglītības papīri nevienam celtniekam prasīti netiek. Šodien problēma tiks aktualizēta Latvijas Būvniecības padomē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zemkopības ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu par nepieciešamo finansējumu valsts nozīmes meliorācijas sistēmu uzturēšanai, ko ceturtdien, 8. februārī, izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izrādās, ir arī otra māja-kuģis. Tikai atšķirībā no sava skandalozā līdzinieka Kurzemes stāvkrastā tas patiešām atrodas ūdenī – Lielupē. Juridiski legāli ir abi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau Marijas ielas iespaidīgais grausts Rīgā ir pierādījis, ka laika zoba saēstas mājas liktenis ir atkarīgs no īpašnieku skaita. Pat divi kopīpašnieki nespēj atrast kopīgu valodu, lai savu īpašumu sakārtotu. Ēkas Marijas ielā 6 īpašnieki nevar vienoties pat par nelielu naudas summu ieguldīšanu īpašuma sakārtošanā, un līdzīgas dilemmas priekšā – kāds labprāt, cits piespiedu kārtā – kapitulējuši arī citu Latvijas galvaspilsētas graustu īpašnieki.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai sakārtotu visus ceļus Latvijā nepieciešami vismaz četri miljardi eiro – tā ir aptuveni puse no valsts ikgadējā budžeta. To intervijā Latvijas Radio atzina satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mežaparka Lielā estrāde un Daugavas stadions šogad uzņems Dziesmu un deju svētku dalībniekus un skatītājus. Abos objektos šī būs tikai pirmā rekonstrukcijas projekta kārta, kurai attiecīgi jābūt pabeigtai līdz 18. jūnijam un 15. maijam. Stadions ir gatavs 2020. gadā rīkot arī skolēnu dziesmu un deju svētkus, bet estrāde noteikt ne, tāpēc joprojām ir atklāts jautājums, kad šis pasākums notiks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas bēdīgi slavenā grausta Marijas ielā 6 īpašnieki nespēj vienoties pat par salīdzinoši nelielām naudas summām, lai savu īpašumu sakārtotu. Pašvaldība privātīpašumā savus līdzekļus ieguldīt nedrīkst, un viss, kas jau izdarīts par Rīgas domes līdzekļiem, tiks iekasēts no abiem grausta īpašniekiem – Latvijas un Igaunijas pilsoņiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašā Vecrīgas sirdī, Jēkaba un Smilšu ielas stūrī šonedēļ norisinājās vērienīgi filmēšanas darbi projektam "Rīga pirms 100 gadiem, virtuālā realitāte". Uzņemtais materiāls būs skatāms kā pastāvīgs video objekts - virtuālās realitātes video tālskatis vairāku gadu garumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neviena šovasar remontētā Rīgas iela nav nodota ekspluatācijā, tāpat arī pusotru gadu pēc remonta ekspluatācijā nav nodota Krišjāņa Barona iela.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā tautas kalpu iepriekšējos gados rakstiski dotos solījumus, biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB) īpaši sekos līdzi valdošajā koalīcijā esošo deputātu balsojumam par “Vienotības” frakcijas deputāta Anrija Matīsa iesniegto fiskāli neitrālo, Saeimas Budžeta komisijas apstiprināto priekšlikumu par Valsts autoceļu fonda atjaunošanu. Biedrība arī visos iespējamos veidos publiskos šī balsojuma rezultātus un, gaidot nākamās Saeimas vēlēšanas, aicinās vēlētājus prasīt skaidru atbildi no „saviem” deputātiem – vai solījumus drīkst nepildīt?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Četrus gadus pēc lielveikala “Maxima” sagrūšanas Zolitūdē paveikts daudz kas, lai līdzīgas traģēdijas Latvijā vairs neatkārtotos, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” atklāja Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) direktore Svetlana Mjakuškina.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Četrus gadu laikā kopš lielveikala Maxima sagrūšanas notikušas apjomīgas pārmaiņas būvniecības, sabiedriskās drošības un civilās aizsardzības jomās, aug būvniecības projektos iesaistīto pušu izpratne par atbildību. Taču joprojām reformas nepieciešamas mērķtiecīgākā nozares iekšējā kontrolē, bažas rada arī nepietiekami saskaņota rīcība, secina domnīcas PROVIDUS aptaujātie eksperti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ne mazums gan Rīgas, gan citu pilsētu ēkas ir katastrofālā stāvoklī un grauj pilsētas kopskatu. Kā intervijā Latvijas Radio atzina valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) vadītājs Ronalds Neimanis, iemesls dažādu valsts objektu būvniecību ieilgumam ir tādēļ, ka tiek doti nepamatoti solījumi par to, cik ātri būvniecību varētu pabeigt.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats