19. oktobris, Piektdiena
Vārda dienas: Drosma, Drosmis, Elīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas pilsētas īres valde ir sagatavojusi pārskatu par darbību no 2017. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Būvuzņēmēju partnerība rosinājusi Ekonomikas ministriju steidzami papildināt specialitāšu, kurās darbā Latvijā var tikt uzaicināti ārzemnieki, sarakstu, iekļaujot tajā vienkāršās būvniecības profesijas, kā arī atsevišķus kvalificētus strādniekus un amatniekus. Arvien pieaugošais darbaspēka trūkums nelabvēlīgi ietekmē būvniecības nozares spēju apmierināt tirgus pieprasījumu un nodrošināt kvalitatīvu un savlaicīgu Eiropas Savienības fondu apguvi. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Stradiņa slimnīcas A korpusa loģiskais turpinājums jeb otrās kārtas celtniecība varētu izmaksāt vismaz par ceturto daļu dārgāk, nekā to paredz valdības pieņemtais lēmums un slimnīcas aprēķinātās būvniecības izmaksas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru kabineta sēdē šā gada 18. septembrī valdība atbalstīja Ekonomikas ministrijas izstrādātos grozījumus Būvniecības likumā, lai no 2019. gada visa būvniecības procesā nepieciešamā dokumentācija notiktu tikai elektroniski – dokumentācijas iesniegšana, lēmumu pieņemšana un saskaņojumu veikšana notiks Būvniecības informācijas sistēmā (turpmāk – BIS). 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada 11. septembra sēdē Ministru kabinets apstiprināja izmaiņas Latvijas būvnormatīvā LBN 201-15 “Būvju ugunsdrošība” ar mērķi pilnveidot ugunsdrošības prasības, atvieglojot būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādi, kā arī novēršot nesamērīgu vai nepamatotu slogu būvniecības ierosinātājiem. 

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

"2019. gadā mums vēl kaut kādas astītes no Eiropas naudām paliek, bet 2020. gads būs pilnīgi tukšs," Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" atzina ceļu būvkompāniju biedrības "Latvijas ceļu būvētājs" vadītājs Andris Bērziņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas ekonomika šogad turpinās veiksmīgi attīstīties, kaut nozaru dalījumā tā ir kļuvusi mazāk vienmērīga. Par galveno virzītājspēku kļuvusi būvniecības nozare.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada jūlijā, salīdzinot ar jūniju, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 0,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Strādnieku darba samaksa pieauga par 1,4%, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,6%, bet būvmateriālu cenas – par 0,2%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru kabinets plāno meklēt risinājumus finansējuma nodrošināšanai ceļu būvniekiem nākamajiem gadiem, žurnālistiem sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada 2. ceturksnī, salīdzinot ar 2017. gada 2. ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms1 pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās pieauga par 31,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Būvniecības apjoma kāpums bija ēku būvniecībā – par 47,7%, inženierbūvniecībā – par 27,8% un specializētajos būvdarbos – par 21,5%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pozitīvi novērtējusi P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa pirmās kārtas funkcionalitāti un atzinusi, ka jaunā korpusa ēka tiek izmantota atbilstoši plānotajam. Jau nākamā gada pavasarī Stradiņa slimnīca uzsāks jaunā korpusa otrās kārtas celtniecību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ceļu būvētāji pašlaik strādā 114 no šai sezonai ieplānotajiem 150 objektiem, no kuriem 14 vietās darbi jau pabeigti, vēsta NRA.lv.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Būvniecības jomā Latvijā šobrīd vērojams izteikts darbinieku trūkums, un būvnieki cer, ka valdība atvieglos nosacījumus darbaspēka ievešanai, ar to domājot tieši darbaspēku no Baltkrievijas un Ukrainas, Latvijas Radio atklāja Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītāja vietniece Anna Upena.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Patlaban ceļu būvniecības jomā vērojams izteikts darba roku trūkums, šorīt intervijā Latvijas Radio atzina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Būvuzņēmēju partnerība kā vienīgā no Latvijas nevalstiskajām organizācijām ir iestājusies Eiropas Būvniecības industrijas federācijā (FIEC). Tā ir ietekmīgākā būvniecības nozares darba devēju un uzņēmēju interešu paudēja Eiropas Savienībā, kas iekļauta Eiropas Komisijas interešu organizāciju sarakstā, ar kurām tai saskaņā ar Līgumu par ES darbību ir jākonsultējas nozares vārdā.

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats