26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šogad valsts finansiālais atbalsts dažādu sporta objektu celtniecībai ir īpaši liels – no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta tie ir 16,7 miljoni eiro, arī no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) 11,4 miljoni eiro atvēlēti pašvaldību pasākumiem – tostarp sporta infrastruktūrai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Ceļu nevar uzbūvēt tā, lai cilvēki drīkstētu kaut uz laiku aizmirst par tā uzturēšanu,» sarunā ar Neatkarīgo neatlaidīgi uzsvēra valsts akciju sabiedrības Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nauda Dienvidu tilta pabeigšanai jeb tā dēvētajai ceturtajai kārtai ir atkarīga no politiskās gribas: vai Rīga saņems tai iezīmētos līdzekļus – 46 miljonus eiro –, lai arī kādam citam projektam, vai arī tos atdos citai Latvijas pašvaldībai vai pašvaldībām. Projektu gan nesaista ar Dienvidu tilta nosaukumu, tas ir Zemgales virziena maģistrālais transporta mezgls.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina valdību izvērtēt esošo situāciju un steidzami pieņemt būtiskus lēmumus, lai sakārtotu sliktā stāvoklī esošos autoceļus, lai īstenotu Nacionālās attīstības plānā deklarēto ekonomikas izrāvienu un nodrošināt līdzsvarotu reģionālo attīstību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostas pārvalde skaidro, kāpēc jauno piestātņu izbūvēšana Krievu salā iekļausies ar Eiropas Savienību kā projekta līdzfinansētāju saskaņotajos termiņos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Laika apstākļi un Bauskas novada dome padarījuši ceļu stāvokli par galveno sarunu tēmu valstī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grants un reģionālo ceļu sakārtošanai visā Latvijā ir nepieciešami 130 miljoni eiro pašreizējo 15 miljonu vietā, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nebūšu brīnumdaris un nevaru solīt, ka šopavasar uz visiem ceļiem uzklāsim asfaltu, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja premjers Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pār Latvijas būvniecības nozari šā gada beigās sāks līt struktūrfondu naudas lietus, kas draud ar problēmu plūdiem – būvnieki sagrābsies projektus pāri savām jaudām, bet plānās celtnieku rindas papildinās ar bulgāriem, rumāņiem un citiem amatieriem. Cenas šādā darba pārpilnībā augs, turpretim kvalitāte kritīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējos gados Latvijā būtiski samazinās atklāto neatbilstību skaits būvniecībā, tomēr problēmas joprojām pastāv, un viena no tām ir neatbilstošu nesošo koka konstrukciju izmantošana būvniecībā, Latvijas Radio atklāja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) direktore Baiba Vītoliņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas Centrāltirgus daļā pie pilsētas kanāla nākamo gadu laikā veiks vērienīgu rekonstrukciju, kas pēc Rail Baltica projekta laikā plānotās dzelzceļa uzbēruma nojaukšanas ļaus šai teritorijai kļūt par daļu vecpilsētas. To piektdien projekta prezentācijā atzina Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veselības inspekcija iebilst pret Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunbūves nodošanu ekspluatācijā, jo atklājusi vairākas nepilnības paveiktajos darbos un neatbilstības starp uzcelto un projektā paredzēto. Piemēram, esot plānotas operāciju zāles, bet telpas nav uzceltas atbilstoši operācijas zāļu prasībām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašvaldību īpašumā kopumā ir 38 149 kilometri autoceļu un ielu, lielākā daļa no tiem – 32 573 kilometri – ir grantēti. Kopš 2015. gada laukos pieejama jauna programma, kas ir vērsta tieši uz pašvaldību vietējās nozīmes grantēto ceļu uzlabošanu. Daudzas pašvaldības arī šo iespēju izmanto.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Artūrs Priede, kurš Latvijas nekustamo īpašumu vidē pirms dažiem gadiem kļuva slavens ar jauna veida zaļās šantāžas shēmas ieviešanu, decembra beigās pirmajā instancē notiesāts uz trim gadiem cietumā. Vienlaikus savas sabiedriskās aktivitātes viņš nav pārtraucis un nu uzmeties par nelūgtu palīgu bagātniekam Andrim Biedriņam, kurš pie Baltezera grasās būvēt māju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc aptuveni diviem gadiem Stopiņu novadā pie pašas Rīgas robežas, iespējams, sliesies Zviedrijas mazumtirdzniecības mēbeļu lielveikals IKEA. Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstījusi nepieciešamo finansējumu transporta infrastruktūras pārkārtojumiem nākotnē iecerētā lielveikala darbības nodrošināšanai.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats