23. novembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Zigfrīda, Zigrīda
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neviena šovasar remontētā Rīgas iela nav nodota ekspluatācijā, tāpat arī pusotru gadu pēc remonta ekspluatācijā nav nodota Krišjāņa Barona iela.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā tautas kalpu iepriekšējos gados rakstiski dotos solījumus, biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB) īpaši sekos līdzi valdošajā koalīcijā esošo deputātu balsojumam par “Vienotības” frakcijas deputāta Anrija Matīsa iesniegto fiskāli neitrālo, Saeimas Budžeta komisijas apstiprināto priekšlikumu par Valsts autoceļu fonda atjaunošanu. Biedrība arī visos iespējamos veidos publiskos šī balsojuma rezultātus un, gaidot nākamās Saeimas vēlēšanas, aicinās vēlētājus prasīt skaidru atbildi no „saviem” deputātiem – vai solījumus drīkst nepildīt?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Četrus gadus pēc lielveikala “Maxima” sagrūšanas Zolitūdē paveikts daudz kas, lai līdzīgas traģēdijas Latvijā vairs neatkārtotos, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” atklāja Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) direktore Svetlana Mjakuškina.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Četrus gadu laikā kopš lielveikala Maxima sagrūšanas notikušas apjomīgas pārmaiņas būvniecības, sabiedriskās drošības un civilās aizsardzības jomās, aug būvniecības projektos iesaistīto pušu izpratne par atbildību. Taču joprojām reformas nepieciešamas mērķtiecīgākā nozares iekšējā kontrolē, bažas rada arī nepietiekami saskaņota rīcība, secina domnīcas PROVIDUS aptaujātie eksperti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ne mazums gan Rīgas, gan citu pilsētu ēkas ir katastrofālā stāvoklī un grauj pilsētas kopskatu. Kā intervijā Latvijas Radio atzina valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) vadītājs Ronalds Neimanis, iemesls dažādu valsts objektu būvniecību ieilgumam ir tādēļ, ka tiek doti nepamatoti solījumi par to, cik ātri būvniecību varētu pabeigt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Plānots rosināt izmaiņas būvniecības procesā, kas ietvers atbildības pārnešanu no trešajām personām uz būvdarbu pasūtītājiem, kas pēc tam varētu vērsties pret tiem, kas pieļāvuši kļūdu, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” informēja Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītāja Baiba Fromane.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzņēmums Eiropas Dzelzceļa līnijas ticis pie trim būvatļaujām un pagaidu priekšnieka. Vadīt jaunā dzelzceļa būvniecības projektu pieteikušies 12 pretendentu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašreizējais dzelzceļa elektrifikācijas projekts nozīmētu ieguldījumus no valsts budžeta, kas nav iespējams, līdz ar to jādomā par programmas samazināšanu, otrdien intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina premjers Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) mājaslapā ēku ekspluatācijas uzraudzības interaktīvā karte ir izraibināta ar sarkanām atzīmēm. Tas nozīmē, ka būves izmantošana ir pilnībā vai daļēji jāpārtrauc. Visu var mērīt salīdzinājumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par gadu aizkavējusies KNAB pārcelšanās uz jaunām telpām. Izrādās konkursā izraudzītā būvkompānija, kam bija jāpielāgo ēka biroja vajadzībām, zaudējusi pielaidi valsts noslēpumam un vairs nav bijusi tiesīga darbus turpināt, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Daugavas stadionā ar svinīgu kapsulas iemūrēšanu tribīņu pamatos sākta vērienīga rekonstrukcija. Tās pirmais posms tiks pabeigts 2018. gada 15. maijā, bet visam projektam punkts tiks pielikts pēc pieciem gadiem. Pirmie atjaunoto objektu izmantos 17 000 deju lielkoncerta dalībnieku, bet noskatīties šo priekšnesumu varēs 10 000 skatītāju. 

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

P. Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca noslēgusi līgumu ar uzņēmumu Sestais stils par jaunā jeb A korpusa otrās kārtas būvprojekta izstrādi un būvdarbu autoruzraudzību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai veiktu satiksmes infrastruktūras pārkārtojumus nākotnē iecerētā mēbeļu mazumtirdzniecības lielveikala IKEA darbības nodrošināšanai, nedēļā no 4. septembra ceļu būves uzņēmums "A.C.B." sāks rekonstrukcijas un būvniecības darbus Juglas un Biķernieku ielu krustojumā esošajā rotācijas aplī un atsevišķos šo ielu posmos. Autobraucējiem un gājējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Komisija (EK) apstiprinājusi Rīgas tramvaju infrastruktūras attīstības projektu, kura vērtība ir 97,4 miljoni eiro un kurā plānota 3,6 kilometrus garas jaunas līnijas izbūve uz Skanstes apkaimi, informē Rīgas satiksme.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iesaistoties ERAF Interreg programmas projektā "Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā (EST-LAT Harbours)", Rīgas brīvostas pārvalde plāno uzlabot Ķīpsalas jahtu ostas infrastruktūru.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats