26. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā liecina Lielbritānijas auditorkompānijas “Ernst & Young” (EY) veiktā analīze par “Rail Baltica” projektu, Eiropas Savienībai sedzot projekta izmaksas 85% apmērā, kas ir 5,78 miljardi eiro, Igaunijai nāktos papildus investēt 268 miljonus, Latvijai 393 miljonus un Lietuvai 493 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par dzelzceļa līnijas Rail Baltica izmaksām pagājušā oktobrī tika nosaukti 5 miljardi eiro, bet vakar – jau 5,8 miljardi eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nemainot valsts ceļu tīklu un valsts budžeta finansējuma apjomu, 2020. gadā valsts ceļu remontdarbiem no budžeta būs pieejami vien 75 milj. eiro, un ceļu remontdarbu apjoms samazināsies trīskārši. Par šo summu ir iespējams veikt remontdarbus uz 450 km ceļu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc septiņiem gadiem Skanstē būs apmēram 24 000 darba vietu un Rīga iegūs vairāk nekā 32 miljonus eiro no iedzīvotāju ienākuma nodokļa – tā ir viena no vīzijām, kas izskanēja Skanstes attīstības aģentūras un Rīgas domes organizētajā konferencē Skanste – Rīgas attīstības perspektīvas 21. gadsimtā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Raidījumam "900 sekundes" domnīcas "Certus" vadītājs, ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis minēja vairākus variantus, kā varētu uzlabot Latvijas autoceļu kvalitāti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Būvniecības valsts kontroles biroja un Ekonomikas ministrijas organizētais forums Būvniecības nedēļa ievērojams ar to, ka nozarē strādājošie puslīdz atklāti pasaka, ko cits par citu domā – būvnieki par uzraugiem, pasūtītāji par arhitektiem, bet visi kopā par valsts īstenoto regulējumu. Tas joprojām ir pilnveidošanas stadijā, un nozari gaida būtiskas izmaiņas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apmēram 75% Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pārbaudīto ēku neatbilst būvniecības prasībām, otrdien intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atklāja BVKB direktors Māris Demme.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Daugavpils ceļu rajons apvieno Dagdas, Preiļu un Daugavpils nodaļas. Kopējais ceļu garums sasniedz 2300 kilometru, no tiem 1365 kilometri ir grants ceļi. Vairāk par ceļu uzturēšanu un arī sabiedrības atbildību par ceļu stāvokli un finansējuma lietderīgu izmantošanu stāsta Daugavpils ceļu rajona vadītājs Vjačeslavs Akentjevs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Okupācijas muzeja jaunās, par Nākotnes namu dēvētās piebūves projekts bija jāprecizē, bet tas nenozīmē, ka Nākotnes nama būvniecība ir iebuksējusi, Neatkarīgajai saka Latvijas Okupācijas muzeja direktors Gunārs Nāgels.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mežaparka estrādes pārbūves pirmās kārtas iepirkuma konkursā saņemti trīs piedāvājumi, un tie visi par daudziem miljoniem eiro pārsniedz tā dēvētās kontroltāmes jeb paredzētā finansējuma apmērus. Pieļaujams būtu līdz 10 procentu liels sadārdzinājums, taču, ja visu pretendentu piedāvājums ievērojami pārsniedz paredzēto finansējumu, tad vai nu starp uzņēmumiem ir bijusi neatļauta vienošanās, kas nav neiespējama, taču ir nekaunīga rīcība un samērā viegli konstatējams pārkāpums, vai arī ir kļūda projekta ekonomiskajos aprēķinos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šogad valsts finansiālais atbalsts dažādu sporta objektu celtniecībai ir īpaši liels – no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta tie ir 16,7 miljoni eiro, arī no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) 11,4 miljoni eiro atvēlēti pašvaldību pasākumiem – tostarp sporta infrastruktūrai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Ceļu nevar uzbūvēt tā, lai cilvēki drīkstētu kaut uz laiku aizmirst par tā uzturēšanu,» sarunā ar Neatkarīgo neatlaidīgi uzsvēra valsts akciju sabiedrības Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nauda Dienvidu tilta pabeigšanai jeb tā dēvētajai ceturtajai kārtai ir atkarīga no politiskās gribas: vai Rīga saņems tai iezīmētos līdzekļus – 46 miljonus eiro –, lai arī kādam citam projektam, vai arī tos atdos citai Latvijas pašvaldībai vai pašvaldībām. Projektu gan nesaista ar Dienvidu tilta nosaukumu, tas ir Zemgales virziena maģistrālais transporta mezgls.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina valdību izvērtēt esošo situāciju un steidzami pieņemt būtiskus lēmumus, lai sakārtotu sliktā stāvoklī esošos autoceļus, lai īstenotu Nacionālās attīstības plānā deklarēto ekonomikas izrāvienu un nodrošināt līdzsvarotu reģionālo attīstību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostas pārvalde skaidro, kāpēc jauno piestātņu izbūvēšana Krievu salā iekļausies ar Eiropas Savienību kā projekta līdzfinansētāju saskaņotajos termiņos.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats