27. septembris, Trešdiena
Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par gadu aizkavējusies KNAB pārcelšanās uz jaunām telpām. Izrādās konkursā izraudzītā būvkompānija, kam bija jāpielāgo ēka biroja vajadzībām, zaudējusi pielaidi valsts noslēpumam un vairs nav bijusi tiesīga darbus turpināt, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Daugavas stadionā ar svinīgu kapsulas iemūrēšanu tribīņu pamatos sākta vērienīga rekonstrukcija. Tās pirmais posms tiks pabeigts 2018. gada 15. maijā, bet visam projektam punkts tiks pielikts pēc pieciem gadiem. Pirmie atjaunoto objektu izmantos 17 000 deju lielkoncerta dalībnieku, bet noskatīties šo priekšnesumu varēs 10 000 skatītāju. 

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

P. Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca noslēgusi līgumu ar uzņēmumu Sestais stils par jaunā jeb A korpusa otrās kārtas būvprojekta izstrādi un būvdarbu autoruzraudzību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai veiktu satiksmes infrastruktūras pārkārtojumus nākotnē iecerētā mēbeļu mazumtirdzniecības lielveikala IKEA darbības nodrošināšanai, nedēļā no 4. septembra ceļu būves uzņēmums "A.C.B." sāks rekonstrukcijas un būvniecības darbus Juglas un Biķernieku ielu krustojumā esošajā rotācijas aplī un atsevišķos šo ielu posmos. Autobraucējiem un gājējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Komisija (EK) apstiprinājusi Rīgas tramvaju infrastruktūras attīstības projektu, kura vērtība ir 97,4 miljoni eiro un kurā plānota 3,6 kilometrus garas jaunas līnijas izbūve uz Skanstes apkaimi, informē Rīgas satiksme.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iesaistoties ERAF Interreg programmas projektā "Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā (EST-LAT Harbours)", Rīgas brīvostas pārvalde plāno uzlabot Ķīpsalas jahtu ostas infrastruktūru.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar iekšzemes kopprodukta (IKP) šā gada 2. ceturkšņa rādītāju +4,8% pret 2016. gada 2. ceturksni Latvija piesaka sevi par vilcēju visas pasaules saimnieciskajai izaugsmei.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Siltā laikā labi noslogotais veloceļš no Mežaparka uz Vecāķiem rāda, ka populārs varētu kļūt arī Daugavas kreisajā pusē iecerētais maršruts Imanta–Daugavgrīva. Cilvēkiem labpatīk braukt uz jūru, un abas apkaimes ir saistītas arī lietišķiem kontaktiem. Imantā guļ, Daugavgrīvā un Bolderājā strādā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) Liepājas ceļu rajona Saldus nodaļas pārziņā kopumā ir 600 kilometru valsts ceļu. No tiem asfaltētie ceļi ir 227 kilometri jeb 38%, bet 365 kilometri jeb 62% no ceļu kopgaruma ir grants seguma ceļi. Vairāk stāsta LAU Liepājas ceļu rajona Saldus nodaļas vadītājs Armands Lagzdiņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz 2020. gadam Skanstes apkaimē plānots izbūvēt vairākas ielas, inženiertehniskās komunikācijas, zaļo zonu, šīs teritorijas attīstībā lielāko daļu līdzekļu – 800 miljonu eiro – plāno ieguldīt privātie uzņēmēji.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Beidzot arī pie mums, Latvijā parādīsies tik pat milzīgs "bezizmēra" tirdzniecības centrs, kādu latvieši ar skaudību jau gadiem ir apmeklējuši Kauņā, Viļņā un cituviet Lietuvā. Šāds ir pirmais vērtējums, kas nāk prātā, uzzinot, ka Rīgā uzsākta vērienīgās "Akropoles" būvniecība. Taču šim notikumam ir arī otrs aspekts- proti, pēc Maximas traģēdijas gribot negribot prātā nāk jautājums: kādus secinājumus ir izdarījuši milzīgo konstrukciju būvnieki, lai šādas katastrofas neatkārtotos?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens vakar stādīja priekšā Svetlanu Mjakuškinu, kuru paaugstinājis no Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) departamenta direktores par Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) direktori.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Finanšu ministrija ar elektroniskās darba laika uzskaites sistēmas ieviešanu piedāvājusi aizstāt līdzšinējo regulējumu, kas par būvniecībā nodarbinātajiem no 1.jūlija paredzēja veikt sociālās apdrošināšanas avansa maksājumus, kā arī noteikt galvenā būvuzņēmēja atbildību par apakšuzņēmēju. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielam būvniecības uzņēmumam Latvija ir pārāk mazs tirgus, taču arī atņemtais industriālās drošības sertifikāts nospēlējis savu lomu uzņēmēja Gunta Rāvja plānos. Deviņi viņam piederošie būvniecības uzņēmumi tiek apvienoti vienā holdingā – Skonto grupā – un turpmāk koncentrēsies darbam ārzemēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar vairāku ceļu būves objektu apmeklējumu vakar satiksmes ministrs Uldis Augulis atkārtoja un paspilgtināja savu jautājumu sabiedrībai, vai tā piekrīt ceļu būves izbeigšanai uzreiz pēc 2018. gada būvdarbu sezonas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats