20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts darba inspekcija (VDI) uzsāk tematisko pārbaudi būvniecības uzņēmumos par darba aizsardzības normatīvo aktu prasību ievērošanu, kuras galvenais mērķis ir nelaimes gadījumu darbā skaita mazināšana. Pārbaude norisināsies visā Latvijā un ilgs līdz pat aktīvās būvniecības sezonas beigām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Februārī Rīgas domes Īpašuma departaments pārņēma savā īpašumā Āgenskalna tirgu. Tika izsludināts konkurss tirgus nomas tiesībām uz 30 gadiem, pieteicies viens pretendents. Izsole notiks 18. maijā. Pēdējos mēnešos ir nojaukti iepriekšējā tirgus apsaimniekotāja SIA Roveks sabūvētie tirdzniecības kioski, kas aizsedza vēsturisko ēku, kā arī padomju laikos uzceltais sakņu paviljons.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Būvnieki spēruši milzu soli uz priekšu,” – komentējot piedāvāto ģenerālvienošanās par minimālajām algām nozarē un valdības atbalstu grozījumiem Darba likumā, sacīja Latvijas Darbadevēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Laiks, kad ceļinieku profesija saistījās ar lāpstu un greideri, ir sen pagājis – tagad ceļu būvē un uzturēšanā tiek izmantota mūsdienīga, bieži vien datorizēta tehnika, kas ne tikai atvieglo roku darbu, bet arī sniedz iespēju darbu paveikt augstākā kvalitātē, samazinot cilvēka riska faktoru ietekmi uz gala rezultātu. Taču pavisam bez cilvēka ceļu nozare nepastāvēs nekad, jo mēs nevaram piespiest dabu klausīt datoriem un iekārtām, savukārt iekārtas un datori nekad nesajutīs īsto brīdi, kad ceļam vajag palīdzību: kad jākaisa, kad jāšķūrē sniegs, kad jārok, kad jāgreiderē, kad jāasfaltē, kad jāpļauj zāle un jārok grāvis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī būvniecības sezona jau rit pilnā sparā, daļēji sagrautajā kultūras namā Enerģētiķis Salaspils centrā celtnieki joprojām nav atgriezušies. Būvniecības valsts kontroles birojs pieprasījis veikt jaunu tehnisko apsekošanu. Objekts ir bīstams.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Brīdī, kad pieņemts lēmums būvēt savu privātmāju, nākamais solis pēc apbūves gabala iegādes ir izvēlēties ēkas projektu. SIA “Arhitekt” piedāvājumā ir gan gatavi māju projekti, gan individuāla projektu izstrādāšana.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 15.martā, pieņēma lēmumu par atbalstu Rail Baltica projekta tālākai virzībai. Lēmumā Saeima aicina Latvijas Republikas Ministru kabinetu sniegt visu nepieciešamo atbalstu sekmīgai projekta realizācijai, lai nodrošinātu, ka projekts tiek īstenots plānotajā termiņā, nezaudējot Eiropas Savienības (ES) politisko un finansiālo atbalstu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija atbalsta Baibu Rubesu Baltijas valstu kopuzņēmuma “RB Rail” vadībā, intervijā Latvijas Radio atzina Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne (V), norādot, ka nav nekādu indikāciju, ka izvirzītie mērķi “Rail Baltica” ātrgaitas dzelzceļa projekta īstenošanā netiktu pildīti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par OIK, autoceļu stāvokli, Latvijas dzelzceļa darbu, Rail Baltica skandāliem un AirBaltic attīstības plāniem saruna ar satiksmes ministru Uldi Auguli (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc tam, kad valdības īstenotās nodokļu reformas un citu ekonomisko aktivitāšu rezultātā ir notikušas izmaiņas obligātās iepirkuma komponentes (OIK) finansēšanas modelī, ceļu un tiltu būves uzņēmumi ir saņēmuši jaunos elektroenerģijas rēķinus, kas ir vidēji par 40-100 procentiem lielāki nekā iepriekš, paziņojumā medijiem biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Būvniecība ir nozare, kurā jau gadiem runā par nepieciešamību kvalitatīvi augt, taču tālāk par runām netiek. Kamēr arodizglītības attīstības projekts turpina savu gaitu, būvobjektos izglītības papīri nevienam celtniekam prasīti netiek. Šodien problēma tiks aktualizēta Latvijas Būvniecības padomē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zemkopības ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu par nepieciešamo finansējumu valsts nozīmes meliorācijas sistēmu uzturēšanai, ko ceturtdien, 8. februārī, izsludināja Valsts sekretāru sanāksmē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izrādās, ir arī otra māja-kuģis. Tikai atšķirībā no sava skandalozā līdzinieka Kurzemes stāvkrastā tas patiešām atrodas ūdenī – Lielupē. Juridiski legāli ir abi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau Marijas ielas iespaidīgais grausts Rīgā ir pierādījis, ka laika zoba saēstas mājas liktenis ir atkarīgs no īpašnieku skaita. Pat divi kopīpašnieki nespēj atrast kopīgu valodu, lai savu īpašumu sakārtotu. Ēkas Marijas ielā 6 īpašnieki nevar vienoties pat par nelielu naudas summu ieguldīšanu īpašuma sakārtošanā, un līdzīgas dilemmas priekšā – kāds labprāt, cits piespiedu kārtā – kapitulējuši arī citu Latvijas galvaspilsētas graustu īpašnieki.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai sakārtotu visus ceļus Latvijā nepieciešami vismaz četri miljardi eiro – tā ir aptuveni puse no valsts ikgadējā budžeta. To intervijā Latvijas Radio atzina satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats