19. oktobris, Piektdiena
Vārda dienas: Drosma, Drosmis, Elīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trīs gadu ilgušais jauniešu nodarbinātības pētījums liecina, ka pēdējā gada laikā ir pieaudzis to jauniešu skaits, kuri mēnesī vēlas saņemt no 800 līdz 1200 eiro. Vairāk ir kļuvis arī jauniešu, kuri uzskata, ka viņiem būtu jāsaņem vidēji par 200 eiro lielāks atalgojums nekā šobrīd.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) pēc klientu e-pastos un Elektroniskajā deklarēšanās sistēmā (EDS) kļūdaini izsūtītajām vēstulēm ierosinājis pārmaiņas iekšējā sistēmā, kas varētu stāties spēkā no novembra.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns piekritis pēc iespējas drīzāk tikties ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, pirmdien paziņoja Dienvidkorejas prezidents Muns Džēins.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora atlases komisija uz otro kārtu izvirzījusi 6 pretendentus, kas bija pieteikušies atklātajam konkursam. Ņemot vērā iesniegtos dokumentus, tika vērtēta pretendentu atbilstība izvirzītajām izglītības un profesionālās pieredzes prasībām, kā arī veikta sākotnējā potenciālo reputācijas risku analīze.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada sākumā aptuveni 50-60% uzņēmumu Eiropā neatbilda Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (GDPR). Savukārt, kopš regulas piemērošanas šī gada 25. maijā Latvijas Datu valsts inspekcija (DVI) trīs mēnešu laikā saņēmusi 880 sūdzības par pretlikumīgām darbībām ar fizisko personu datiem. Saskaņā ar DVI statistiku, vidēji mēnesī tā saņem 787 dažādus pieprasījumus ieskaitot sūdzības, iesniegumus, precizējumus un paziņojumus par pārkāpumiem. Lattelecom GDPR eksperti apkopojuši biežāk sastopamos uzņēmumu pārkāpumus, kas novēroti, strādājot ar klientiem un partneriem. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šis gads paiet Latvijas simtgades zīmē – visa gada garumā tiek rīkoti dažādi simtgadei veltīti pasākumi un radītas arī īpašas simtgades monētas, pastmarkas, dizaina elementi un citi priekšmeti. Latvijas Monētu nams par godu Latvijas simtgadei dāvina tās iedzīvotājiem īpašu šim notikumam veltītu bezmaksas medaļu “Lāčplēsis”. Šis tēls Latvijas kultūrā simbolizē spēku, neatkarību un drosmi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Baltijas valstīs krāpniecība ar iekšzemē izdotām maksājumu kartēm 2016. gadā bijusi viena no zemākajām Eiropā - Latvijā uz 100 000 maksājumiem bija vidēji četri krāpnieciski maksājumi, Igaunijā un Lietuvā – vidēji trīs. Vidējais rādītājs eiro zonas valstīs - 22 krāpnieciski karšu maksājumi uz 100 000 maksājumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) pieļauj iespēju uz laiku uzņemties Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta uzraudzību. Tā šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” atzina pats premjers.A
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jauno Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektoru varētu iecelt esošā valdība, bet tas būs atkarīgs no tā, cik daudz laika VID vadītāja amata konkursa vērtēšanas komisijai aizņems pretendentu izvērtēšana, žurnālistiem atzina finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dažu personu veiktie ziedojumi politiskajām partijām pārsniedz 30% no viņu iepriekšējā gadā gūtajiem ienākumiem, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" atklāja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzņēmuma Olainfarm līdzīpašnieces Signe Baldere-Sildedze un Nika Saveļjeva vērsušās tiesībsargājošās institūcijās ar lūgumu sākt kriminālprocesu pret N. Saveļjevas māsu Irinu Maliginu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Bija liela vilšanās,” par Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera runu Eiroparlamenta (EP) septembra sesijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” izteicās EP deputāts Roberts Zīle (VL-TB/LNNK).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašvaldības deputāts, kurš ir valsts amatpersona, iesaistoties administratīvā procesā, kļūst par privātpersonu, NRA.lv skaidro KNAB, atsaucoties uz Satversmes tiesu un Salaspils novada domes deputāta Vitālija Berezņeva (Vienotība) strīdu ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kukuļņemšanā apsūdzētā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča lieta jau šogad varētu nonākt tiesā, tā šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” atzina ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau trīs ar pusi mēnešus spēkā ir stājusies Vispārīgā datu aizsardzības regula, kas visā Eiropā nodrošina vienotu regulējumu personas datu apstrādei un aizsardzībai. Vistiešākajā mērā tā skar ikvienu komersantu, kas uzglabā un apstrādā fizisko personu datus, un, jo vairāk šo datu ir komersanta rīcībā, jo lielāki ir datu apstrādes riski.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats