25. novembris, Sestdiena
Vārda dienas: Kadrija, Kate, Katrīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satversmes tiesa (ST) secinājusi, ka absolūts aizliegums strādāt par pedagogu personai, kura tikusi sodīta par tīšu smagu vai sevišķi smagu noziegumu, neatbilst Satversmei.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas apgabaltiesas kategoriskais atteikums Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijai, kura lūdz ļaut Aivaram Lembergam šā gada 27. novembrī piedalīties izmeklēšanas komisijas sēdē, raisa izbrīnu un neizpratni bijušajos augstākā ranga tiesnešos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējā pusotra mēneša laikā Rīgas un Zemgales reģionā novērots, ka strauji pieaudzis zādzību skaits no privātmājām. Pēdējā laika tendence liecina, ka daļa zādzības tiek veiktas brīžos, kad saimnieki ir pārradušies mājās un atslēguši signalizāciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš 2014. gada augusta, kad spēkā stājās pārtikas embargo, Krievija iznīcinājusi vairāk nekā 18 tūkstoši tonnu “sankciju” pārtikas produktu, liecina Krievijas Federālās lauksaimniecības kontroles aģentūras ziņojums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

„Brexit” procesa paātrināšanai, Lielbritānijas valdība paziņoja, ka ir gatava maksāt lielāku izstāšanās maksu, kā paredzēts, tomēr tas nenotiks, kamēr netiks panāktas gala vienošanās un skaidrība par turpmākajām attiecībām ar Eiropas Savienību (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ir apritējuši jau gandrīz desmit gadi, kopš notiek Ventspils mēra Aivara Lemberga krimināllietas izskatīšana tiesā. Šajā laika posmā prokuratūra sākotnējo apsūdzību pamanījusies grozīt divreiz, nepamatoti piemērojusi soda sankcijas un neskaitāmas reizes ignorējusi likuma burtu, nostiprinot pārliecību, ka attiecībā uz Ventspils mēru tiesiskums kā jēdziens neeksistē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satversmes tiesa (ST) arī pēc juridisko personu pieteikuma par neatbilstošu Satversmei ir atzinusi Solidaritātes nodokļa likuma 6.pantā noteiktās nodokļa likmes. Pants atzīts par spēkā neesošo no 2019.gada, lai dotu valdībai laiku izstrādāt alternatīvu risinājumu, neradot problēmas valsts budžetam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa otrreizējai caurlūkošanai Saeimai nodotos grozījumus likumā “Par tiesu varu” parlaments atkārtoti izskatīs nākamgad 18.janvārī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Augstu vilni sit “deputātu staigāšana” pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, kā rezultātā neizpaliek arī jaunu partiju veidošana. Cerība, ka pie varas palīdzēs nokļūt ja ne viens, tad otrs politiskais grupējums, šobrīd ir raksturīga ne vienam vien Latvijas politiķim. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau kopš 2014.gada Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) norādīja uz aplamu rīcību godprātīgas pirkumu reģistrācijas uzlabošanā. Laikā, kad pasaulē vērojama tehnoloģiju attīstība, Latvijā tiek ieviests tas, kas jau pieder pagātnei - normatīvajā regulējumā dominē tādi “akmens laikmeta” termini kā: fiskālais atmiņas bloks, izejas koda iesniegšana VID, plombēšanas akts, kases ierīces tehniskā pase, u.c. mūsdienām neiedomājamas lietas. Turpretī LTA ir piedāvājusi citas efektīvas un lētas metodes pirkumu uzskaitei, piemēram, virknes kodus. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trešdien, 15. novembrī, notiks Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZSS) un partijas “Vienotība” tikšanās. Partijas pārstāvis Ainars Latkovskis to sauca par zināmā mērā PR gājienu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā dēvētas “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas (PIK) loceklis Andrejs Judins (V), pazemojot citus, vēlas izcelties un demonstrēt savu pārākumu, intervijā laikrakstam “Neatkarīgā Rīta avīze” pauda Latvijas Reģionu apvienības deputāts un “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sekretārs Mārtiņš Šics.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas likumdošana ir nestabila, pārāk bieži tiek grozīti likumi, kā rezultātā cieš sabiedrība un valsts, t.s. “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē pauda bijušais Latvijas Republikas Augstākās tiesas (LR AT) priekšsēdētājs Gvido Zemribo.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Intervija ar Saeimas deputātu no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un «oligarhu» parlamentārās izmeklēšanas komisijas (PIK) sekretāru Mārtiņu Šicu – par darbu komisijā, arī par LRA perspektīvām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī līdz Saeimas vēlēšanām atlicis gandrīz gads, jau tagad Ventspils mēra Aivara Lemberga oponentu vidū vērojama trauksme. Apkārtējais haoss un pieaugošās naida runas liecina, ka cīņa par varu ir sākusies, taču, iespējams, Lemberga sāncenši nav rēķinājušies, ka tautu uz muļķa vairs tik vienkārši nepaķersi.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats