22. septembris, Piektdiena
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), visticamāk, nesāks jaunas krimināllietas, kas balstītos uz tā dēvētajām “oligarhu sarunām”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 21. septembrī, noraidīja Valsts prezidenta Raimonds Vējoņa iniciatīvu pārtraukt nepilsoņa statusa piešķiršanu Latvijā dzimušajiem nepilsoņu bērniem, kā rezultātā tie netika nodoti izskatīšanai Saeimas Juridiskajai komisijai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima 21. septembrī lems, vai nodot izskatīšanai komisijās Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa priekšlikumu izbeigt nepilsoņa statusa piešķiršanu Latvijā dzimušajiem bērniem. Gadījumā, ja šī iniciatīva tiks noraidīta, prezidents šajā sasaukumā vairs neplāno to atkārtoti iesniegt, uzskatot, ka to nav jēgas darīt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Čehijas pilsētas Liberecas tiesu politiski apsūdzēto Ansi Ataolu Bērziņu atved roku dzelžos. Rokas saķēdētas un piestiprinātas pie speciālas platas jostas. Ne pacelt, ne pakustināt. Uz pleca milzīgi liela, sarkana Rimi soma, ko līdz pusei vai pat divas trešdaļas piepilda dokumenti. Tāpat viņu aizved – roku dzelžos kā īpaši bīstamu noziedznieku. Pa pazemes tuneli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Partijas “Vienotība” Saeimas frakcijas deputāts Andrejs Judins rīko politisko šovu, lai nozagtu valsti. Tā savā iknedēļas preses konferencē pavēstīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairāk nekā 70% no žurnālā “Ir” publiskotajām “Rīdzenes sarunām” ir viltojums, tā pirmdien oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē, spriežot par politiķu ietekmi uz medijiem un to saturu,  sacīja viens no Latvijas Žurnālistu Savienības valdes locekļiem, dokumentālā žanra grāmatu autors un žurnālists Imants Liepiņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī valdība atteikusies no tā dēvētājām “deputātu kvotām”, Saeimas deputāte Inguna Sudraba (NSL) uzsver, ka patiesībā zem šī paziņojuma slēpjas aicinājums koalīcijas deputātiem kvotas turpmāk dalīt ministrijās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas apgabaltiesa trešdien atkal piemērojusi procesuālo sankciju Ventspils mēram Aivaram Lembergam, nosakot, ka visas liecības krimināllietā ir jāpabeidz sniegt turpmākajās trīs tiesas sēdēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jautājums par nepilsoņa statusa piešķiršanas pārtraukšanu bērniem ietekmēs valdības stabilitāti, taču neesot iemesls, lai tā kristu. Tā intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” izteicās Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vai ierēdņi, kuri pašlaik neprot vai negrib kādu Latvijas iedzīvotāju problēmu risināt mazāk birokrātiski un ātrāk, pēc vairākiem gadiem spēs rīkoties citādi? Noklausoties Kultūras ministrijas iniciētā sarunu cikla pirmo diskusiju par dizaina domāšanu valsts pārvaldē, Neatkarīgā nevar atbildēt apstiprinoši.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neskatoties uz Ziemeļkorejas ambīcijām un pieaugošajiem draudiem pasaules kārtībai, agresīvās valsts augsta ranga amatpersona tomēr norāda, ka Ziemeļkorejas kodolieroču loma ir nodrošināt mieru Korejas pussalā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā Krievijas īstenoto Krimas aneksiju, kas nav guvusi atbalstu no citām valstīm, Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu pārstāvji pagarinājuši pret Krievijas fiziskajām un juridiskajām personām noteiktās sankcijas, tāpat ierobežojumu attiecas arī uz prezidentam Putinam pietuvinātiem cilvēkiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien, 7.septembrī, Rīgā pie trīs sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma “Tokyo City” filiālēm notiks pikets pret aplokšņu algām. Pats uzņēmums pieņem, ka tas ir konkurentu pasūtījums un noliedz, ka maksātu algas, pārkāpjot likumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Svarīgi arī pēc “Brexit” nodrošināt Apvienotās Karalistes iesaisti Eiropas Savienības kopējās drošības un aizsardzības politikas procesos, pauž ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izpildot Saeimas norādītos uzdevumus, Parlamentārās izmeklēšanas komisija, noslēdzot sava darba pirmo mēnesi, ir sākusi saņemt palīdzību no iedzīvotājiem, kuri izteikuši vēlmi iesniegt Komisijai faktus, dokumentus un pierādījumus.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats