26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tikai deviņām nelielām pašvaldībām sniedzot no likumā noteiktajām funkcijām neizrietošus pakalpojumus, vietējiem komersantiem liegta iespēja gūt ieņēmumus 179 tūkstošu eiro apmērā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau pēc Lieldienu brīvdienām, aizsākoties Saeimas pavasara sesijai, tās Juridiskajai komisijai būs jāsāk izvērtēt iespējamos modeļus izmaiņām Valsts prezidenta ievēlēšanas kārtībā. Visticamāk, tai tiks piedāvāti divi varianti – tautas vai Saeimas deputātu un pašvaldību vadītāju ievēlēts prezidents.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairākas kriminālprocesuālas pārbaudes lietas, nu jau vairāki skandalozu dokumentu kopiju publicējumi par galvu reibinošiem tēriņiem no mantas, kuru Šveices advokātam Rudolfam Meroni glabāšanā uzticējuši daži Latvijas Ģenerālprokuratūras prokurori, – tas liecina, ka prokuroru uzticamības personai sākušās problēmas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apvienotās Karalistes valdība vakar apstiprinājusi, ka 29. martā tiks uzsākts Brexit jeb izstāšanās process no Eiropas Savienības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Darbs pie reformām valsts pārvaldē turpināsies arī pēc tam, kad pašreizējais Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš atstās šo amatu, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sola premjers Māris Kučinskis (ZZS).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Politisko organizāciju apvienība "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS), kura par Rīgas mēra amata kandidātu izvirzījusi Armandu Krauzi, kļuvusi par nepamanāmāko valdošās koalīcijas partiju gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā. Kamēr kopumā Latvijā ZZS pozīcijas ir stabilas, Rīgā par apvienību šobrīd gatavi balsot vien 2,8 % vēlētāju, liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) martā veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Abas Apvienotās Karalistes parlamenta palātas apstiprinājušas likumu par Brexit, un, līdzko to būs parakstījusi karaliene Elizabete II, premjere Terēza Meja varēs oficiāli informēt Eiropas Savienību par to, ka briti, pamatojoties uz Lisabonas līguma 50. panta nosacījumiem, uzsāk izstāšanās procesu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas Lordu palāta apstiprināja “Brexit” likumu un tas dod parlamenta pilnvarojumu premjerministrei Terēzai Mejai oficiāli uzsākt sarunas par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Konfliktā ar Valsts valodas centru (VVC), Rīgas mēra Nila Ušakova (S) uzvedība ir necienīga gan galvaspilsētas mēra amatam, gan arī viņam kā pieaugušam vīrietim, intervijā laikrakstā “Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai” norāda VVC direktors Māris Baltiņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Konkurences padome (KP) uzlikusi pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” 2,1 miljona eiro sodu saistībā ar vienošanos par biļešu cenām ar pilnsabiedrību “Rīgas mikroautobusu satiksme”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā dēvētā oligarhu krimināllieta uzsākta, ņemot vērā dažu KNAB darbinieku pieņēmumus, un – kas galvenais – noteiktā politiskā situācijā «izspēlēta» nevis tādēļ, lai taisnīgi tiktu noregulētas krimināltiesiskās attiecības, bet gan politisku mērķu sasniegšanai: konkrēti, Valda Zatlera palikšanai pie varas, secina Neatkarīgā, hronoloģiskā secībā salīdzinot šobrīd jau daļēji pieejamos krimināllietas materiālus un 2011. gada maija notikumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka vēstīja, ka Norvēģijā arestētā Latvijas zvejas kuģa lietas risināšana varētu būt ilga. Nākamie jaunumi ir gaidāmi mēneša laikā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Labi slēptu, tomēr pamanāmu viļņošanos diplomātu sabiedrībā izraisījusi Nacionālā apvienība, kas paudusi viedokli, ka iespējamais Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš neatbilst šim amatam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lordu palāta otrdien, visticamāk, pieņems vēl vienus grozījumus Lielbritānijas valdības “Brexit” likumprojektā, pieprasot, lai arī parlaments, ne tikai valdība, apstiprina izstāšanās līgumu no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairākas Eiropas Savienības valstis, kurās dzīvo lielas Turcijas pilsoņu diasporas, ir neapmierinātas ar to, ka tiek ierautas šīs valsts iekšpolitiskajā cīņā pirms 16. aprīlī gaidāmā referenduma par pāreju uz prezidentālu republiku.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats