23. aprīlis, Pirmdiena
Vārda dienas: Georgs, Jurģis, Juris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ventspils mēra Aivara Lemberga izteikumi, ka Delna «ir nulles» u.c. bijuši tiesiski, nav pretrunā ar Latvijas Republikas Civillikuma normām, judikatūru un Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) praksi, secināms no Kurzemes apgabaltiesas pilnā sprieduma teksta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saruna ar Eiropas Krabju zvejas asociācijas prezidentu, TV raidījuma Nacionālo interešu klubs vadītāju Didzi Šmitu par situāciju ap Svālbarā arestētajiem krabju kuģiem, par mūsu valdības darbību un bezdarbību konflikta risināšanā, par tām valstiskajām struktūrām, kuras ir gatavas aizstāvēt savas valsts nacionālās intereses, un tām, kurām ir pavisam citas intereses.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Komisija (EK) atbalstījusi lēmumu sākt sarunas ar Maķedoniju un Albāniju par šo valstu iestāšanos Eiropas Savienībā (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Īrija brīdinājusi, ka neatbalstīs “Brexit” līgumu un pārējas laiku, kamēr Lielbritānija nenāks klajā ar risinājumu jautājumā par Īrijās robežu, kas joprojām nav ticis atrisināts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (Vienotība) pozīcija neatbilst Latvijas nacionālajām interesēm, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs, kura izteikumus “Vienotība” nosaukusi par nepieņemamiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā reģistrētām bankām turpmāk būs aizliegts sadarboties ar čaulas kompānijām un apkalpot to kontus. To paredz Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā otrdien, 17.aprīlī, konceptuāli atbalstītie grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pērn palielinājies saņemto sūdzību skaits finanšu pakalpojumu jomā. 2017.gadā salīdzinājumā ar 2016.gadu sūdzību skaits ir pieaudzis par 44,16%, informēja Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai atvērtu kontu kādā no Latvijas bankām, šī brīža situācijā katram nerezidentam jāpierāda, ka viņa nauda nav noziedzīgi iegūta, intervijā radio “Baltcom” pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs, piebilstot ka tas apgrūtina investīciju piesaisti un daļa uzņēmumu atsakās investēt biznesā Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iespējams, cerot uz priekšvēlēšanu laiku, kas politiķos mēdz pamodināt vēlmi par katru cenu izpatikt vēlētājiem, Latvijas Pensionāru federācija mudina valdību atmaksāt iedzīvotājiem naudu, ko tie pārmaksājuši nu jau par neveiksmīgu atzītās elektrības obligātā iepirkuma komponentes ietvaros.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunā ģenerālvienošanās, kas paredz, ka turpmāk darbiniekiem par pirmajām divām virsstundām būs jāpiemaksā ne mazāk kā 50% apmērā un par katru nākamo virsstundu – ne mazāk kā 100%, Darba likumā ir jāapstiprina vēl šī sasaukuma Saeimai, uzskata Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadītāja vietniece Irēna Liepiņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

21. martā Konkurences padome (KP) piemēroja vairākām pašvaldībām piederošajam atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam SIA “ZAAO” naudas sodu 36 665 eiro apmērā par dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. KP konstatēja, ka atkritumu apsaimniekotājs saviem klientiem ir uzspiedis nepamatotus sadarbības nosacījumus un par vienādiem pakalpojumiem piemērojis atšķirīgu samaksu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tuvojoties Lielbritānijas oficiālajai aiziešanai no Eiropas Savienības (ES), britu deputāti, slavenības un biznesmeņi ir uzsākuši kampaņu, aicinot publiski balsot par jaunu “Brexit” referendumu jeb iespēju vēlreiz lemt Apvienotās Karalistes likteni.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Darba nosacījumu izmaiņu un nenoliktu eksāmenu dēļ maksātnespējas administratoru skaits Latvijā sarucis no 312 administratoriem pagājušā gada sākumā līdz 255 gada beigās un šobrīd vēl mazāk.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieks Maršals Bilingslijs vizītes laikā Latvijā sniedzis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) informāciju, kas nav pietiekami patīkama, taču ir izmantojama, intervijā LTV “Rīta Panorāmai” sacīja KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai uz valsts atbalstu varētu pretendēt arvien vairāk jaunuzņēmumu jeb startup uzņēmumu, Saeima ceturtdien, 12.aprīlī, galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Jaunuzņēmumu darbības atbalsta likumā. Izmaiņas likumā nepieciešamas, lai tā normas pielāgotu reālajai nozares praksei un ņemtu vērā šo uzņēmumu darījumu specifiku un apjomu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats