17. augusts, Piektdiena
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas Ārlietu ministrija apsver iespēju atbildēt uz ASV noteiktajām sankcijām, kas piemērotas saistībā ar Lielbritānijā notikušo bijušā krievu spiega Sergeja Skripaļa noindēšanas mēģinājumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts vides dienesta (VVD) vadītāja Inga Koļegova tiek apsūdzēta par 300 000 eiro vērtu darījumu nenorādīšanu amatpersonas deklarācijā, liecina prokuratūras uzrādītā apsūdzība.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV pirmdien, 6. augustā, atjaunos sankcijas pret Irānu – paredzams, ka sankciju pirmajā kārta pret Irānu stāsies spēkā uzreiz pēc pusnakts. Par to pavēstījis ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Riskanto čaulas veidojumu noguldījumu atlikums kopējā Latvijas banku noguldījumu īpatsvarā uz šā gada 7.jūliju ir 0,03%, informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Amerikas Savienoto valstu draudi un sankcijas Irānas gadījumā nestrādās, brīdinājis Irānas ārlietu ministrs Mohamads Džavads Zarifs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai vienotos par tālāko rīcību, ASV prezidents Donalds Tramps pieļāvis iespēju tikties ar Irānas līderiem, tostarp prezidentu Hasanu Ruhani.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Partijai “KPV LV” pievienojies Latvijas Zivrūpnieku savienības prezidents Didzis Šmits. Par to šodien sociālajā tīklā “Facebook” informē partijas premjera amata kandidāts Aldis Gobzems.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš intervijā Latvijas Radio paudis cerību, ka pēc apmācībām daļa rezervistu pievienosies NBS. Sestdien NBS sāka pirmo rezervistu apmācību kursu, kurā militārās pamatiemaņas brīvprātīgi apgūs 42 rezervisti (bruņoto spēku rezervē ieskaitīti pilsoņi bez militārām iemaņām). Tie rezervisti, kuri sekmīgi apguvuši apmācību vielu, tiks ieskaitīti rezerves karavīros.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunā konservatīvā partija (JKP) intervijā Latvijas Radio paziņojusi, ka, iekļūstot 13. Saeimā, runātu ar ikvienu politisko spēku par jaunās valdības izveidi, izņemot prokremlisko “Saskaņu”. Tā apgalvojis JKP līderis un premjera amata kandidāts Jānis Bordāns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jūlijā partiju reitingos Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (VL – TB/LNNK) piedzīvojusi nepatīkamu pārsteigumu – šobrīd tā atrodas ārpus populārāko politisko partiju pirmā trijnieka. Reitingu kritums piedzīvots tajā pat laikā, kad skandālu epicentrā nokļuvusi Valsts vides dienesta (VVD) vadītāja Inga Koļegova. Tieši viņa varētu būt kļuvusi par NA strīda ābolu un galveno nesaskaņu iemeslu politiskās apvienības iekšienē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bijusī politiķe Solvita Āboltiņa kļūs par Latvijas vēstnieci Itālijā, liecina Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa darba kārtība.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satversmes tiesā (ST) ir ierosināta lieta par Izglītības likuma grozījumu, kas nosaka pāreju uz mācībām valsts valodā, atbilstību Satversmei.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Azartspēļu nozarē šobrīd valda pacilāts noskaņojums – gandrīz par sešiem miljoniem eiro kāpis pirmā ceturkšņa kopējais apgrozījums salīdzinājumā ar iepriekšējā gada periodu. Paredzamā peļņa sasniedz 15,2 miljonus, un no Finanšu ministrijas saņemts solījums ievērojami paaugstināt griestus laimestiem, par kuriem spēlmaņiem jāsāk maksāt iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Nemaksājot nodokli, gada laikā drīkstēs laimēt 7200 eiro pašreizējo 3000 eiro vietā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bez panākumiem beigusies kārtējā “Brexit” sarunu kārta saistībā ar muitas nodokļiem, kā rezulātā paziņots, ka Eiropas Savienība (ES) nekad neļaus blokā neesošai valstij tās vārdā iekasēt muitas nodevas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts vides dienesta (VVD) vadītājas Ingas Koļegovas profesionalitāte un atbilstība augstajam amatam pēdējo gadu laikā apšaubīta ne vienu vien reizi. Atklātie kauna traipi Koļegovas biogrāfijā un pārāk biežie skandāli varētu tikt uzskatīti par pietiekami nopietnu iemeslu, lai Koļegova pati izlemtu atkāpties no amata vides dienestā, taču šāda rīcība no viņas puses nav sekojusi, kas liek uzdot jautājumu – vai tiešām neviena augstāk stāvoša amatpersona to viņai nav pieprasījusi?
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats