20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ķīnas importētajām precēm varētu tikt noteikti papildu muitas tarifi. Par to pavēstījis ASV prezidents Donalds Tramps.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veicot muitas kontroles pasākumus Rīgas pasažieru ostā, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes amatpersonas pamanīja, ka vienā no transportlīdzekļiem atrodas aizdomīga krava. Piesaistot Valsts policiju, tika noskaidrots, ka transportlīdzeklī ir vairāk nekā 2,3 miljoni nelegālo cigarešu un 960 litru spirta. Aizdomās par šo preču pārvadāšanu un saistītām nelikumībām Valsts policija ir aizturējusi četrus vīriešus un kratīšanu laikā kādā noliktavā atsavinājusi vēl vairāk nelikumīga alkohola.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

25. maijā Latvijā sāka piemērot Eiropas Savienības (ES) Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Regulu), kurai arī piekārto Latvijas jauno Personas datu apstrādes likumu. Par to runāts daudz, bet skaidrības maz – lai to vairotu, Neatkarīgā iztaujāja Datu valsts inspekcijas (DVI) direktora vietnieci Lāsmu Dilbu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Restorānu tīkla “Vairāk Saules” līdzīpašnieks Endijs Bērziņš vērsies pie sabiedrības un saviem draugiem, norādot, ka visi 270 “Vairāk saules” darbinieki var apsēsties pie melu detektora, lai apliecinātu, ka policjas kratīšanas bijušas ļaunprātīga iejaukšanās viņu ikdienas darbā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas parlaments šodien atbalstīja premjerministre Terēzas Mejas ierosinājumu par Apvienotās Karalistes aiziešanu no Eiropas Savienības (ES) muitas ūnijas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maksātnespējas administratoru greznās dzīves iedragā ticību tam, ka mēs dzīvojam taisnīgā valstī, pieprasot tieslietu ministra Dzintara Rasnača (NA) demisiju, šodien sacīja pie Saeimas frakcijas nepiederošais deputāts Romāns Mežeckis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“ABLV” bankas pašlikvidācija ir izdevīgāka valstij, intervijā LTV atzina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Pēters Putniņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Daļa valstspiederīgo, kas izvēlējušies no Lielbritānijas atgriezties Latvijā, pēc pāris mēnešu dzīves dzimtenē tomēr nolemj atkal doties emigrācijā uz ārzemēm. Viņi nespēj Latvijā pierast pie zemās minimālās algas, garajām darba stundām un darba devēju nevēlēšanās māmiņām ar bērniem piedāvāt draudzīgāku darba grafiku, tā "LNT Ziņām" trešdien skaidroja paši tautieši.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA) negrasās atkāpties no tieslietu ministra amata un nākamajā valdībā ir gatavs kandidēt gan uz tieslietu, gan iekšlietu ministra amatu, intervijā Latvijas Radio apliecināja pats Rasnačs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Eiropas Tautas partijas grupas ideju konferenci Minhenē 6. jūnijā Vācijas kanclere Angela Merkele ieradās tieši no Berlīnes Bundestāga jautājumu un atbilžu sesijas, kur viņai nācās atbildēt uz deputātu jautājumiem par migrācijas un bēgļu politiku, izturot smagus pārmetumus jautājumu krustugunīs. Savā runā Minhenē par Eiropas nākotni un ETP grupas uzdevumiem viņa migrācijas un bēgļu politiku, nekontrolēto migrāciju, nodēvēja par potenciāli vissvarīgāko jautājumu, atbildes uz kuru ietekmēs gan ETP grupas iespējas turpināt būt vadošajam politiskajam spēkam Eiropā pēc nākamajām Eiroparlamenta vēlēšanām, gan arī visas Eiropas nākotni.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestam (Kontroles dienestam) tiks piešķirti papildu līdzekļi “ABLV Bank” pašlikvidācijas procesa uzraudzībai, intervijā Latvijas Radio informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Joprojām nav skaidrs modelis, kādā veidā nodrošināt pedagogu atalgojuma palielināšanu. Vakar Ministru kabinets atlika Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotā informatīvā ziņojuma izskatīšanu. Tajā pašā laikā IZM ierēdniecībai par sava atalgojuma aprēķināšanas modeli nav jāraizējas. Tas ir nemainīgs jau gadiem – līdzas mēnešalgai likuma ietvaros viņi var saņemt piemaksas, pabalstus, kompensācijas, naudas balvas u.tml.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) atbalstījusi “ABLV Bank” pašlikvidācijas plānu. Iecerēts, ka bankas likvidācijas process varētu ilgt aptuveni piecus gadus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Priekšpēdējā Saeimas sēdē virzīt izmaiņas finanšu nozares regulējumā, lai vairotu sociālo kapitālu pirms vēlēšanām, nav pieņemama prakse likumdošanas veidošanā, uzskata Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš, komentējot Latvijas Reģionu Apvienības virzītos grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, ar kuriem politiskā partija rosina noteikt kredīta kopējo izmaksu ierobežojumu 0,07% dienā no kredīta summas. Paredzams, ka parlaments Latvijas Reģionu Apvienības priekšlikumu skatīs ceturtdien, 14. jūnijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rit trešā diena, kopš Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzskaita partiju priekšvēlēšanu reklāmas tēriņus. Šogad partijas, kas iesniegs deputātu kandidātu sarakstus visiem pieciem vēlēšanu apgabaliem, vēlētāju pārliecināšanai un pielabināšanai drīkstēs tērēt 533,3 tūkstošus eiro. Taču, kā liecina iepriekšējās vēlēšanas, tērētās summas ir krietni lielākas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats