26. februāris,
Vārda dienas: Amēlija, Evelīna, Mētra
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai internetbankā pārskaitītu lielāku summu nekā 30 eiro, no 1. aprīļa daļa banku papildus ierastajai kodu kartei prasīs apstiprinājumu ar kodu no īsziņas. Savukārt daļa banku vispār atteiksies ko kodu kartēm un ieviesīs pilnīgi citus autentifikācijas rīkus. Bankas apgalvo, ka jaunas prasības nekādus papildu izdevumus klientiem neradīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Labklājības ministrija nākamnedēļ iepazīstinās ar priekšlikumiem mazo pensiju palielināšanai. Ar nodokli neapliekamajam pensiju minimumam vajadzētu būt 450 eiro, uzskata labklājības ministrs Jānis Reirs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par Eiropas Savienotajām Valstīm sapņojoši politiķi mēģina iezīmēt pirmos soļus savienības federalizācijas virzienā. Eiropas Parlamentā tapuši trīs pašiniciatīvas ziņojumi, kas būtībā aicina samazināt nacionālo valstu ietekmi. Latvijai un citām mazām valstīm tas nozīmētu zaudētas veto tiesības un izstumšanu no lēmumu pieņēmēju loka.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) brīdina par nelicencētas atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības platformas “Everest Trade” piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem tās interneta mājaslapā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kārtībā, kādā valsts amatpersonas iegūst tiesības iepazīties ar valsts noslēpumu saturošu informāciju, tuvākajā laikā gaidāmas būtiskas izmaiņas. Paredzams, ka vairāki deputāti un partijas centīsies panākt, lai šādas tiesības deputātiem un Saeimas ievēlētām amatpersonām piešķirtu automātiski.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas ekonomikas izaugsme pērn bijusi lēnākā pēdējos gados, taču makroekonomiskie procesi ierasti notiek ar zināmu laika nobīdi, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) vadītājs Jānis Endziņš.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

EY vispasaules Krāpšanas un korupcijas pētījuma ietvaros Latvijā veiktās aptaujas dati parāda, ka joprojām vairāk nekā puse jeb 58% privātā un valsts sektora vadības līmeņa profesionāļu uzskata korupciju Latvijā par plaši izplatītu, ierindojot Latviju augstāka riska Eiropas valstu grupā kopā ar lielāko daļu Austrumeiropas valstu. Turklāt 79% pētījuma respondentu uzskata, ka korupcijas riski attiecas gan uz publisko, gan privāto sektoru.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā ir milzīga Latvijas problēma – nespēja pateikt, kas ir mūsu svarīgākie jautājumi, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja partijas “No sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba, piebilstot, ka Ministru kabineta darbā vērojama nenoteiktība.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mūsu interesēs ir veidot ciešas Eiropas Savienības un Lielbritānijas attiecības nākotnē, kas balstās uz abu pušu tiesību un pienākumu līdzsvaru, norādīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš ASV paziņojuma, ka drošības garantijas Austrumeiropai ir svētas, pagājuši trīs gadi, Baraks Obama vairs nav prezidents, bet viņa pēctecis Donalds Tramps cenšas šīs drošības garantijas no reliģiskas pielūgsmes objekta pārvērst lietišķā līgumā – jūs maksājat naudu, mēs sniedzam drošību. ASV tanki uz Latviju šodien gan ir atvesti, neraugoties uz to, ka solījums aizsardzībā ieguldīt 2% no IKP pildīts netiek.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidents Donalds Tramps, viesojoties ASV bruņoto spēku Centrālās pavēlniecības štābā Floridā, centies kliedēt Eiropas sabiedroto bažas par to, ka viņa administrācija varētu skeptiskāk attiekties pret ASV līdzdalību NATO blokā. Paužot skaidru atbalstu NATO un apstiprinot, ka viņš plāno ierasties uz alianses samitu maijā, D. Tramps atkārtojis savas priekšvēlēšanu kampaņas laikā pausto – Vašingtona ir ieinteresēta, lai arī citas NATO dalībvalstis ieguldītu pietiekami lielas summas kopējā aizsardzībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimas koalīcijas partijas, kas otrajās pašvaldību vēlēšanās pēc kārtas par mērķi noteikušas Nila Ušakova un viņa vadītās Saskaņas varas gāšanu Rīgā, savu apņemšanos nostiprinājušas, parakstot memorandu. Tajā viens no galvenajiem punktiem apliecina, ka neviena no partijām nesadarbosies ne ar Saskaņu, ne tās satelītu Gods kalpot Rīgai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

TV3 raidījumā “Nekā personīga” rīcībā nonākusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku sagatavotā rokasgrāmata, kā pareizi apšmaukt valsti. Pamācībās rokrakstā uzskaitītas prasības, kas uzņēmumiem jāievēro, lai darījumus nefiksētu ieņēmumu dienesta riskanto uzņēmumu filtrs un lai informācija par to nonāktu pie konkrēta nodokļu inspektora.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas vadītāja Signe Bāliņa apgalvoja, ka kibernoziegumu līmenis gan pasaulē, gan Latvijā ir augsts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Savienības (ES) valstīm jābūt vienotām gan sarunās par Lielbritānijas izstāšanos no ES jeb Brexit, gan arī attiecībās ar ASV, piedaloties Eiropadomes neformālajā samitā Maltā piektdien, 3. februārī, norādīja Ministru prezidents Māris Kučinskis.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats