26. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vērtējot gaidāmo reformu Latvijas nodokļu sistēmā, kā visvairāk vajadzīgās pārmaiņas Latvijas iedzīvotāji min neapliekama minimuma palielināšanu (46%) un nodokļu diferenciāciju atkarībā no ienākumiem, paredzot to progresivitāti (81%), liecina Swedbank Finanšu institūta šā gada aprīlī veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijai, izstājoties no Eiropas Savienības (ES), finansiālās saistības būs jānokārto eiro valūtā, nevis britu mārciņās, lai gan Lielbritānija nav eirozonas dalībvalsts, liecina Eiropas Komisijas (EK) dokuments.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas iedzīvotāji jūtas nedrošāki par savu dzīvi nekā kaimiņvalsts iedzīvotāji, liecina apdrošinātājsabiedrības Ergo veiktais Baltijas valstu Drošības indeksa pētījums. Galvenās bažas joprojām cilvēkiem ir par kvalitatīvu veselības aprūpes pieejamību un nabadzību vecumdienās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks vēstīja, ka līdz ar ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu Lielbritānijā nevar izslēgt iespēju, ka varētu notikt atkārtots "Brexit" referendums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ir paziņojusi par ārkārtas vēlēšanām 8. jūnijā. Lēmums pieņemts saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu pret septiņiem Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas darbiniekiem. Medicīnas darbinieki tiek saukti pie atbildības par sistemātisku materiālo vērtību pieprasīšanu no pacientiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc tā saucamā ”NEO skandāla”, kad, izmantojot caurumu Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) datoru sistēmā, noplūda liels apjoms uzņēmumu datu, VID centies nepilnības novērst. Tomēr izrādās nav jābūt ar īpašām prasmēm apveltītam datorlietu pārzinātājam, lai joprojām varētu nozagt informāciju no VID.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Ventspils – pilsēta ar rītdienu”, “Cik gan labi dzīvot Ventspilī!”, “Ventspils – draudzīgākā pilsēta”, “Ventspils – labākā vieta uzņēmējiem” – šādus un līdzīgus slavinājumus par pilsētu dzirdam gan pašā Ventspilī, gan citviet, pilsētas labākās īpašības nereti izceļ arī mediji.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā notikusi pirmā neformālā Eiropadomes prezidenta Donalda Tuska un britu premjeres Terēzas Mejas tikšanās par “Brexit” procesu. Lai arī saruna notikusi pozitīvā gaisotnē, konkrēti lēmumi vēl nav pieņemti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām šī gada 3. jūnijā, gatavību kandidēt Ventspils domes vēlēšanās apstiprinājis arī bijušais iekšlietu, aizsardzības un ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis, kas vēl nemaz ne tik sen kandidēja arī uz Latvijas Valsts prezidenta amatu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidenta vēlēšanu rezultātu izšķīra tviteris, bet Latvijā ir ļoti labs interneta pārklājums. Varbūt tāpēc politiskās partijas daudz aktīvāk kampaņo interneta vidē, vismaz pašreizējā periodā. Turklāt tā arī daudz lētāk.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Akciju sabiedrības Latvijas Naftas tranzīts (LNT) mazākuma akcionārs sabiedrība Global Oil Services pieprasījusi nomainīt LNT auditoru, kurš iepriekš vairākus gadus auditējis arī LNT dominējošo akcionāru – akciju sabiedrību Ventbunkers.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neatkarīgā un tagad arī KNAB ir saņēmuši divu dokumentu kopijas, kas rada aizdomas par centieniem ietekmēt pašvaldību vēlēšanu rezultātus Ventspilī ne visai krietniem līdzekļiem. Iespējams, iesaistīta ārzemju nauda, melīgi valkāts divu eksprezidentu vārds, un maz ticams, ka šos tēriņus Ģirts Valdis Kristovskis grasās deklarēt kā partijas Vienotība priekšvēlēšanu izdevumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Parlamentā (EP) trešdien norisinās debates par noteikumiem, kurus Eiropas Savienības pārstāvjiem jāņem vērā sarunās ar Lielbritāniju par tās izstāšanos no Eiropas Savienības (ES). Gaidāms, ka EP atbalstīs ES līderu aicinājumu Lielbritānijai vispirms panākt vienošanos par izstāšanos no bloka un tikai tad organizēt sarunas par turpmākajām attiecībām ar ES.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpmāk oficiālu statusu ieguvušajiem patvēruma meklētājiem pabalstus izmaksās īsāku laiku nekā līdz šim. Savukārt vienreizēju finansiālu atbalstu, ticot patvēruma meklētājam uz vārda, izmaksās, ja tas atbildīgās amatpersonas informēs, ka viņam nav pietiekamu līdzekļu patstāvīgas dzīves uzsākšanai.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats