28. maijs,
Vārda dienas: Vilhelms, Vilis
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šovasar Aizsardzības ministrija plāno izsludināt lielāko iepirkumu Latvijas armijas vēsturē. Runa ir par smagajiem auto, ar kuriem pārvietot bruņutehniku un karavīrus. Konkursa summa turpmākajiem 10 gadiem varētu būt 200 miljoni eiro. Auto armijai vēlas piegādāt ASV ražotājs AM General, kas ražo arī Hummer. Kompānijai ar Aizsardzības ministriju jau esot bijusi mutiska vienošanās, taču pavisam nesen latviešu nostāja mainījusies. Rīkošot atklātu konkursu ar prasībām nodrošināt daļu ražošanas Latvijā, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šveicē reģistrētās akciju sabiedrības Ost Services AG vairākuma akciju īpašnieks Ansis Sormulis vērsies Ģenerālprokuratūrā ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu par Šveices advokātam Rudolfam Meroni glabāšanā nodotās mantas izšķērdēšanas faktu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķijas parlaments ceturtdien nobalsojis par jauniem taupības pasākumiem, kas, kā paredzams, papildinās valsts kasi par pieciem miljardiem eiro. Atēnas piekritušas jau 2019.gadā samazināt pensijas un 2020. gadā palielināt nodokļus. Premjerministrs Aleksis Ciprs gan sola, ka daļa ieekonomēto līdzekļu tiks novirzīti sociālām vajadzībām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau gandrīz deviņus gadus ilgst tiesvedības process Ventspils mēra Aivara Lemberga krimināllietā, kuru, kā norāda pats Ventspils mērs, pavada dažādas dīvainības, kas savukārt liek apšaubīt tiesnešu objektivitāti.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” savākti 10 000 parakstu par iespēju Valsts prezidentu vēlēt tautai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien publiskos savas Konservatīvās partijas vēlēšanu manifestu, kurā solīs ierobežot imigrāciju no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Prokurori t.s. Lemberga krimināllietā pēdējo septiņu gadu laikā ir atbalstījuši un sekmējuši arestētās mantas glabātāja Rudolfa Meroni nelikumīgās darbības, ar kurām viņš nodarījis būtiskus zaudējumus kriminālprocesā arestētajai mantai – Rīgas apgabaltiesā paziņoja zvērināts advokāts, Dr. iur. Jānis Rozenbergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Savienība un citas organizācijas jau piecpadsmit gadus Latvijai pārmet necīnīšanos ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju. Visu šo laiku Latvijas bankas figurē vērienīgās starptautiskās naudas atmazgāšanas shēmās, taču neviena persona par to nav notiesāta un netīrā nauda turpina plūst.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) izpilddirektore Kristīne Lagarda aicinājusi eirozonas dalībvalstu līderus paust konkrētāku atbalstu Grieķijas parādsaistību sloga samazināšanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Gandrīz neiespējami, ka Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītāja Jāņa Maizīša dzīvokļa apzagšana bija sagadīšanās, taču satraukties par viņa nepietiekamo apsardzi nav pamata. Par to pārliecināti par valsts drošības jautājumiem informēti eksperti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Medijos ir izskanējusi nekorekta informācija par Krievijas valstij daļēji piederošā IT pakalpojumu sniedzēja “Rostelekom” iespējamo datu pārtveršanu no divām Latvijas bankām, tostarp no kredītiestādes, kura nodēvēta par „DNB Nord” banku, kas ir kādreizējais DNB bankas nosaukums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iemesls, kāpēc bēgļi Latviju pamet, ir saistīts ar to nespēju izdzīvot mūsu valstī. Kā intervijā raidījumā “900 sekundes” atzina Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops, Latvijā bēgļu ekonomiskās izdzīvošanas iespējas ir mazākas nekā citās Eiropas valstīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas medijos sabiedriski nozīmīgu saturu veidos un nacionālo kultūrtelpu par valsts naudu stiprinās personas, kas bijušas vai joprojām ir saistītas ar miljardieri Džordžu Sorosu. Plašu mediju un sabiedrības neapmierinātību izraisījis fakts, ka Kultūras ministrijas nauda sadalīta pēc savējo principa jeb šauram ieinteresēto lokam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Patlaban lielākā neskaidrība saistībā ar Finanšu ministrijas (FM) piedāvāto nodokļu reformu ir partijas “Vienotība” nostāja, intervijā Latvijas Radio atzina Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trešdien, 26.aprīlī, vizītē Londonā ierodas Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers, lai ar premjerministri Terēzu Meju pārrunātu svarīgus “Brexit” jautājumus.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats