17. augusts, Piektdiena
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Strādāt ceturtdaļslodzi bērna kopšanas atvaļinājumā, saņemot arī pilnu pabalstu, varētu jau no nākamā gada 1. janvāra. Par to šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” informēja labklājības ministrs Jānis Reirs (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Teju 40% Latvijas iedzīvotāju saskārušies ar darba pienākumu izraisītām veselības problēmām, tostarp katrs trešais (31%) –  ar fiziskās veselības problēmām, bet 7% atzinuši, ka piedzīvojuši izdegšanas sindromu, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.  Arodslimību ārste, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta vadošā pētniece,  Dr. Med. Jeļena Reste norāda, ka šie rezultāti diezgan precīzi parāda patieso ainu Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mediķu algu palielināšanai piešķirtais finansējums būs atkarīgs no politiskās gribas, tomēr, tā kā valdības prioritāte esot veselība, Veselības ministrijai nav bažu, ka nauda ārstu un māsu algu palielinājumam būs un tā būs plānotajā apjomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka NVD direktore Inga Milaševiča ir saņēmusi un akceptējusi Lindas Freimanes, savas vietnieces informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos, iesniegto atlūgumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) organizatoriskajā darbā jau tiek veiktas pirmās pārmaiņas, kuru rezultātā drīzumā pacienti jutīs, ka dienests strādā efektīvāk un labāk.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar Valsts vides dienesta atbalstu Šveices pilsonis Rudolfs Meroni Ventspils pilsētu ietinis ogļu putekļu mākonī. Vai nu tādēļ, ka tā ogles pārkraut lētāk, vai arī – lai apzināti kaitētu Ventspils iedzīvotājiem, skaidro NRA.lv.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lietuvas valdība rosinās Eiropas Komisiju pieņemt lēmumu par atteikšanos no ikgadējās pārejas uz ziemas laiku, pagriežot pulksteņus par stundu atpakaļ. Viļņa vēlas, lai Eiropas Savienības dalībvalstīs būtu spēkā tā dēvētais vasaras laiks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs (9%) pārmērīgi aizraujas ar virtuālo vidi. Visbiežāk šī atkarība novērota jauniešiem 18 – 24 gadu vecumā, kuru vidū tā raksturīga katram piektajam (21%), liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.  Vismazāk virtuālās vides izklaides interesē vecāka gadagājuma cilvēkus – iedzīvotājus 55 – 74 gadu vecumā (4%).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ilgstošs darbs pie datora rada lielu slodzi visam cilvēka organismam – sākot ar balsta aparātu un rokām, beidzot ar redzi un pastāvīgu nervu noslodzi. Vasara ir īstais laiks kad izbrīvēt mirkli speciālai konsultācijai, kurā saņemsiet individuālu veselības izvērtēšanu un kompleksu programmu vienam pusgadam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā gadā vidēji mēnesī Latvijā piedzima par 95 bērniem mazāk nekā 2016. gadā, bet šogad caurmērā mēnesī piedzimst par 110 bērniem mazāk, nekā dzima 2017. gadā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Norvik Bankas veiktā aptauja atklāj, ka 84% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 74 gadiem pēdējo trīs mēnešu laikā ir izmantojuši medicīnas pakalpojumus un tikai 5% visus izdevumus segusi veselības apdrošināšana. Gandrīz puse (49%) iedzīvotāju medicīnas izdevumiem pēdējo trīs mēnešu laikā tērējuši līdz 50 eiro, 18% šie izdevumi bijuši robežās no 50 līdz 100 eiro, bet katram desmitajam (12%) – pat pārsnieguši 100 eiro. Raugoties uz lielajiem izdevumiem par veselības aprūpi, vairāk nekā trešdaļa aptaujāto būtu interesēti paši iegādāties veselības apdrošināšanu (34%).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada sākumā 18,5% (358 800 personu) no visiem Latvijas iedzīvotājiem bija bērni vecumā līdz 17 gadiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie dati. Salīdzinot ar 2017. gada sākumu, bērnu skaits ir palielinājies par 0,6% jeb 2200. Vislielākais bērnu īpatsvars ir Pierīgā (21,0%).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija vēl gadu dzīvos bez dzimumšūnu donoru reģistra, jo saskaņā ar Seksuālās un reproduktīvās veselības likumu un Ministru kabineta noteikumiem šim reģistram jāsāk darbs nākamā gada 1. jūlijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš e-veselības portāla palaišanas brīža šī gada 1. janvārī tajā tika novēroti regulāri traucējumi, un īpaši bieži pārrāvumi tika konstatēti pavasarī, bet nu veselības ministre Anda Čakša (ZZS) Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" paziņojusi, ka beidzot problēmas ir novērstas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veselības ministrija sagatavojusi izskatīšanai valdībā dokumentu, kurā noteikts medicīniskās palīdzības minimums jeb pamata grozs. Veselības aprūpes pakalpojumus, kuri iekļauti šajā grozā, saņems visi iedzīvotāji, savukārt pilno grozu – tikai veselībai apdrošināti iedzīvotāji.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats