26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Biznesa vides attīstība un jaunu uzņēmumu dibināšana šobrīd ir viena no aktuālākajām praksēm mūsu valsts ekonomikā, tāpēc, rūpējoties par uzņēmēju izglītošanu, “Jauno komersantu skola” sadarbībā ar “Biznesa Akadēmiju” aicina visus piedalīties īpašā biznesa apmācību sesijā “Kā izveidot veiksmīgu biznesu un gūt panākumus”. Apmācību kursam vēl pieejams arī līdzfinansējums. Pieteikties apmācībām iespējams līdz pat 28.marta pēcpusdienai. Vairāk informācijas šeit.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šogad valsts finansiālais atbalsts dažādu sporta objektu celtniecībai ir īpaši liels – no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta tie ir 16,7 miljoni eiro, arī no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) 11,4 miljoni eiro atvēlēti pašvaldību pasākumiem – tostarp sporta infrastruktūrai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Ceļu nevar uzbūvēt tā, lai cilvēki drīkstētu kaut uz laiku aizmirst par tā uzturēšanu,» sarunā ar Neatkarīgo neatlaidīgi uzsvēra valsts akciju sabiedrības Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sākot ar pirmdienu, par nacionālajai drošībai nozīmīgu komercsabiedrību atzīta uzņēmuma daļu pārdošana vai pirkšana nonāks valdības pārziņā. Bez tās atļaujas nevarēs pārdot vairāk par desmit procentiem, piemēram, dabasgāzes uzglabāšanas un pārvades sistēmas operatora Conexus Baltic Grid, daļu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mūsdienās arvien nozīmīgāku lomu uzņēmuma veiksmīgā attīstībā spēlē tirgus izpēte. Uzņēmuma veiksme tirgū ir tiešā mērā saistīta ar uzņēmēja prasmi un spējām orientēties tirgus situācijā un veikli reaģēt uz tā pārmaiņām. Uzņēmējiem jāpatur prāta, ka patērētāja vēlmes un vajadzības ir visu uzņēmēju darbības izejas punkts. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairākas kriminālprocesuālas pārbaudes lietas, nu jau vairāki skandalozu dokumentu kopiju publicējumi par galvu reibinošiem tēriņiem no mantas, kuru Šveices advokātam Rudolfam Meroni glabāšanā uzticējuši daži Latvijas Ģenerālprokuratūras prokurori, – tas liecina, ka prokuroru uzticamības personai sākušās problēmas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas dome (RD) plāno mainīt noteikumus, ar kuriem tiek noteikta maksa mikroautobusos. Šis solis seko Konkurences padomes (KP) lēmumam uzlikt sodu par sabiedriskā transporta tarifu saskaņošanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Tā ir miljonu afēra”, komentējot jaunās prasības kases aparātiem, kas stājās spēkā šogad, sacīja Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nekur nav tik labi kā mājās, secina Santa Cine. Viņa darba pieredzi uzkrājusi gan Itālijā, tur arī studējusi, gan Francijā, taču 2013. gadā nolēma atgriezties Latvijā. Viņa vairs nevēlējās dzīvot lielā pilsētā, bet meklēja mieru un harmoniju, ko var sniegt mazpilsēta. Turklāt bija gatava sevi pieteikt biznesa vidē. Ieceres tika īstenotas – viņa, iesaistot visu ģimeni, šobrīd saimnieko Kuldīgas restorānā Goldingen room un viesnīcā 2 baloži. Šā gada martā restorāns svin savu trešo dzimšanas dienu, un Santa ir gatava dalīties pieredzē, kā ir vadīt restorānu reģionā un kā viņiem ir izdevies šo gadu laikā nemitīgi attīstīties.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrija (EM) piedāvā atsevišķos gadījumos saglabāt mikrouzņēmumu nodokļa režīmu un samazināt apgrozījuma slieksni no 100 000 eiro līdz 50 000 eiro, Latvijas Radio pastāstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedrijas mediju koncerns Modern Times Group (MTG) savu Baltijas biznesu pārdod Bite Latvija īpašniekam un Baltcom TV līdzīpašniekam – privātā kapitāla investīciju kompānijai Providence Equity Partners. Trīs dienas pirms šīs ziņas publiskošanas Latvijas mobilais telefons (LMT) noslēdza līgumu ar MTG par visu piecu kompānijas TV kanālu raidīšanu LMT mājas viedtelevīzijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Inčukalna gāzes krātuvi apsaimniekojošais privātuzņēmums Conexus Baltic Grid brīdina valdību neķerties pie gāzes krātuves nacionalizācijas vai slēgšanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan pēc divām nedēļām Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus, izvēles iespējas šobrīd ir visai mazas – savu piedāvājumu ir publiskojis tikai viens tirgotājs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālais veselības dienests (NVD) noraida ģimenes ārstu pārmetumus par e-veselības sistēmas izmantošanas līguma nosacījumiem un sistēmas tehnisko gatavību, uzsverot, ka darbs pie sistēmas uzlabošanas notiek nepārtraukti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedrijas mediju koncerns “Modern Times Group” (MTG) pārdod savu biznesu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā starptautiskajai privātā kapitāla investīciju kompānijai “Providence Equity Partners”,teikts medijiem izplatītajā paziņojumā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats