17. augusts, Sestdiena
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Arī pēc tam, kad premjers Krišjānis Kariņš un satiksmes ministrs Tālis Linkaits pavēstījuši sabiedrībai par valdības lielo darba uzvaru, atvēlot drukātās preses izplatīšanai nepieciešamo naudu, uzņēmums Latvijas pasts atsakās šo naudu paņemt un līguma projektā preses izdevējiem iestrādājis būtisku cenu sadārdzinājumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Bankas apgalvojums, ka iespējamība saņemt viltotu banknoti patiešām esot ļoti niecīga, maz palīdz reizēs, kad iemaksu bankomāts aprij 50 eiro uz neatdošanu, jo uzskata to par viltotu. Gadījumos, kad Latvijas Bankas ekspertīzē tiek konstatēts banknotes viltojums, tā tiek iznīcināta, tās īpašniekiem zaudējumus neatlīdzinot. Diemžēl visbiežāk tiek viltotas 50 eiro banknotes. Tātad zaudējums no šādas banknotes iegūšanas savā īpašumā ir visai sāpīgs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) prognozē, ka Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvnieki "ReRe Būve 1" mēģinās panākt lieguma uzlikšanu turpmākiem JRT būvdarbiem,  pauda VNĪ valdes priekšsēdētājs Andris Vārna.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Daugavpils reģionālā slimnīca, kura pārtraukusi, bet drīzumā gatavojas atjaunot plānveida operācijas, ir krīzes katalizators veselības aprūpē slimnīcās. Notiekošais Daugavpilī uz ārkārtas sēdi pulcinājis Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju, taču tāds ārstu un māsu trūkums, par ko atklāti pateica daugavpilieši, ir visās slimnīcās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jāņa Bordāna vadītās Tieslietu ministrijas un Uzņēmumu reģistra (UR) ierēdņi sagatavojuši likuma grozījumus likumā Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru, kurus ieviešot, būs vismaz divējāds negatīvs efekts sabiedrības interesēm.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan Valsts ieņēmumu dienests paziņoja, ka pirmā čeku loterijas izloze notiks 11. augustā, Neatkarīgā čeku loterijas mājaslapā izlozes rezultātus ieraudzīja jau aizvadītajā piektdienā, tas ir, 9. augustā, pulksten 10 no rīta. Pēc Neatkarīgās jautājuma Valsts ieņēmumu dienestam, vai tie ir īstie rezultāti, uzvarētāju saraksts no vietnes zibenīgi pazuda.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zemkopības ministrija (ZM) informējusi, ka, pamatojoties uz Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) īstenoto kontroļu rezultātiem, uz robežas veicot no Ukrainas ievesto olu un olu produktu kontroli, vairākos gadījumos ir konstatēta bīstamās infekcijas slimības izraisītāja Salmonella spp. klātbūtne olu produktos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iespējams, nākamotrdien valdība atkārtoti skatīs Pasta likumā sagatavotos grozījumus, bez kuriem nacionālā drukātā prese būtu pakļauta ievērojamam lasītāju skaita kritumam, bet reģionālā, iespējams, pat nolemta pilnīgai iznīkšanai. Izdevēju celtā trauksme politiķiem likusi saprast, ka tā vienkārši uz gadu pārtraukt finansēt no demokrātijas un valsts drošības viedokļa stratēģiski svarīgas nozares darbu nav pieļaujams, vēsta NRA.lv.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts uzņēmumam Latvijas pasts nav izdevies noslēpt darījumu, kurā bez konkursa tiks iegādāts Krievijas uzņēmēja izveidots pakomātu bizness.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tie, kuri plāno gūt finansiālu labumu no jaunās 5G sakaru tehnoloģijas ieviešanas, jebkuras aizdomas par tās iespējamo negatīvo ietekmi uz sabiedrību tulko kā tumsonību. Taču bažām ir pamats, pirmām kārtām jau pētījumu trūkuma dēļ. Juristi ceļ trauksmi, jo netiek izvērtētas juridiskās un iespējamās kriminālās konsekvences, ko var izraisīt jaunās tehnoloģijas ienākšana radioelektronikas un mikrobioloģijas apakšnozarēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Joprojām trūkstot skaidrībai, kā nodrošināt drukātās preses piegādes 2020. gadā, valsts uzņēmumam Latvijas pasts parādījušās pavisam citas intereses: tas grasās ieguldīt naudu pakomātu tīkla Pasta stacija iegādē. Uzņēmumā, ar ko tiek slēgts darījums, kā patiesais labuma guvējs vēl pavasarī bija norādīts Krievijas Federācijas pilsonis Leonīds Kaļiņins, viņš joprojām ir padomē, turklāt uzņēmums ir nodokļu parādnieks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējo nedēļu laikā, kad norit aktīva labības kulšanas sezona, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem krietni vairāk izsaukumu, kas saistīti ar degošu tehniku un labības laukiem, informēja VUGD pārstāve Inta Palkavniece.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgā ar lielu sparu būvē jaunus lielus tirdzniecības centrus. Pieprasījums pēc būvniekiem ir tik liels, ka atsevišķiem topošo iepirkšanās centru īpašniekiem nākas atlikt atvēršanas svētkus pat par gadu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nevēloties tikt atzīti par drukātās preses kapračiem, atbildīgie ministri viens pēc otra ziņo, ka neko nesaprot no avīžu un žurnālu izplatīšanas, lai gan katram šajā stāstā ir pilnīgi konkrēta līdzdalība – finanšu ministrs Jānis Reirs atbild par naudu, kultūras ministrs Nauris Puntulis par mediju politiku, satiksmes ministrs Tālis Linkaits par Latvijas pasta darbību, un visi trīs kopā – par plānu uz veselu gadu apturēt preses piegāžu apmaksu. Nozare to neizturēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mirstošā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir nostājusies uz kara takas ar Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju, Latvijas Radio darbinieki – ar padomi, komisiju un savu valdi. Komisija ar visiem, izņemot radio valdi. Valde netiek galā ar ziņu dienestu. Un lielākam situācijas dramatismam vērts atgādināt Valsts kontroles secināto, ka sabiedriskā pasūtījuma pārvaldība ir stagnējoša, bet skaidra nozares attīstības redzējuma nav. Un arī naudas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats