25. novembris, Sestdiena
Vārda dienas: Kadrija, Kate, Katrīna
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmo reizi apmeklējot Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības rīkoto augļu un ogu vīna skati, iespaidi ir pārsteidzoši – tik daudz vīndaru, tik daudz dzērienu šķirņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējā mēneša laikā Latvijā no apgrozības izņemtas dažādas preces, kas veidotas no vietēji un citviet pasaulē aizsargātiem dzīvniekiem, piemēram, Āfrikas ziloņa ilkņa un brūnā lāča ādas izstrādājumi, informēja Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) komunikācijas speciāliste Maija Rēna.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neviena šovasar remontētā Rīgas iela nav nodota ekspluatācijā, tāpat arī pusotru gadu pēc remonta ekspluatācijā nav nodota Krišjāņa Barona iela.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Inbox.lv valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veselības inspekcijas jaunajai vadītājai Indrai Dreikai ambīcijas ir lielas. Lai gan organizācija viņas pakļautībā ir vien divas nedēļas, viņa jau secinājusi, ka galvenokārt jānodrošina iespēja veikt pamatfunkcijas un darbs jāpadara efektīvāks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinot pakāpenisku atteikšanos no patlaban likumā noteiktā pagarinātā normālā darba laika mediķiem, Saeima trešdien, 22. novembrī, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Ārstniecības likumā. Saskaņā ar grozījumiem tiks samazināts pagarinātā normālā darba laika ilgums, kā arī noteikti tā apmaksas principi 2018. un 2019. gadā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Viens no preventīviem pasākumiem, kā veicināt uzņēmējdarbības vides sakārtošanu, ir datu publiskošana par uzņēmumu darbību, tostarp, par veiktajiem nodokļu maksājumiem. Finanšu ministrijas paziņojums, ka šā gada deviņos mēnešos nodokļi iekasēti jau 101,3% apmērā, veidojot 75,2 milj. EUR papildu ieņēmumus, liecina, ka šobrīd realizētā politika ēnu apkarošanas jomā un citi pasākumi nesuši rezultātu. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā tautas kalpu iepriekšējos gados rakstiski dotos solījumus, biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB) īpaši sekos līdzi valdošajā koalīcijā esošo deputātu balsojumam par “Vienotības” frakcijas deputāta Anrija Matīsa iesniegto fiskāli neitrālo, Saeimas Budžeta komisijas apstiprināto priekšlikumu par Valsts autoceļu fonda atjaunošanu. Biedrība arī visos iespējamos veidos publiskos šī balsojuma rezultātus un, gaidot nākamās Saeimas vēlēšanas, aicinās vēlētājus prasīt skaidru atbildi no „saviem” deputātiem – vai solījumus drīkst nepildīt?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā slikto Rīgas 1.slimnīcas finanšu situāciju, Rīgas domes vadība iecerējusi to apvienot ar Rīgas Dzemdību namu un, iespējams, arī Rīgas 2.slimnīcu, vēsta laikraksts “Latvijas Avīze”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trešdien, 22. novembrī, Saeima galīgajā lasījumā līdz ar nākamā gada valsts budžetu lems arī par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu augļiem un dārzeņiem, kura plāns ir samazināt valsts budžeta ieņēmumus par sešiem miljoniem eiro. Tiek pieļauts, ka PVN likmes samazināšana dārzeņiem un augļiem liks arī citiem pārtikas ražotājiem un audzētājiem prasīt sev mazināt nodokļu likmes.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maksātnespējīgajai AS “KVV Liepājas metalurgs” atrasts investors, kurš par metalurga iegādi piesolījis 42 miljonus eiro, vēsta raidījums “LNT Ziņas”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satversmes tiesa (ST) arī pēc juridisko personu pieteikuma par neatbilstošu Satversmei ir atzinusi Solidaritātes nodokļa likuma 6.pantā noteiktās nodokļa likmes. Pants atzīts par spēkā neesošo no 2019.gada, lai dotu valdībai laiku izstrādāt alternatīvu risinājumu, neradot problēmas valsts budžetam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes locekļi uzskata, ka nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut obligātās iepirkuma komponentes (OIK) kāpumu, tieši pretēji – no šīm izmaksām, domājot par gala elektrības cenu, maksimāli ātri jāatsakās, tādējādi cenšoties uzlabot uzņēmumu starptautisko konkurētspēju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī Ventspilī jau šobrīd sekmīgi attīstās apstrādes rūpniecība un pilsētas ekonomiku kopumā raksturo augstāks attīstības līmenis nekā citviet Latvijā, Ventspils mērs Aivars Lembergs pauž pārliecību, ka darbs pie labvēlīgu uzņēmējdarbības attīstības apstākļu radīšanas ir tikai sācies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau kopš 2014.gada Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) norādīja uz aplamu rīcību godprātīgas pirkumu reģistrācijas uzlabošanā. Laikā, kad pasaulē vērojama tehnoloģiju attīstība, Latvijā tiek ieviests tas, kas jau pieder pagātnei - normatīvajā regulējumā dominē tādi “akmens laikmeta” termini kā: fiskālais atmiņas bloks, izejas koda iesniegšana VID, plombēšanas akts, kases ierīces tehniskā pase, u.c. mūsdienām neiedomājamas lietas. Turpretī LTA ir piedāvājusi citas efektīvas un lētas metodes pirkumu uzskaitei, piemēram, virknes kodus. 
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats