26. februāris,
Vārda dienas: Amēlija, Evelīna, Mētra
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens ceturtdien, 23. februārī tikās ar Kanādas starptautiskās tirdzniecības ministru Fransuā Filipu Šampaņu (François-Philippe Champagne), lai pārrunātu Latvijas un Kanādas līdz šim īstenoto ekonomisko sadarbību un iespējas, kādas paver visaptverošais ekonomikas un tirdzniecības nolīgums starp Eiropas Savienību (ES) un Kanādu jeb CETA.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz šim nav bijis neviena veselības ministra, kas neuzskatītu par savu pienākumu nomainīt lielāko Latvijas slimnīcu vadītājus, un kā vienmēr galvenais arguments ir izskanējis – persona neprot labi pārvaldīt ārstniecības iestādi. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca nav izņēmums, un, visticamāk, izplatītā informācija par Valsts kontroles konstatētajām problēmām ir tikai iegansts, lai veiktu amatpersonu pārbīdes.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lauku labumi pilsētas viducī – Vidzemes tirgus devīze vēl skan, bet pats tirgus nīkuļo. Arī Āgenskalna tirgum vairs nav kādreizējo apgriezienu, bet jautājums, protams, ar kuru laika periodu salīdzinām. Rīgas Centrāltirgus toties zeļ un plaukst. A/s Rīgas Centrāltirgus nekomentē, kāds ir pircēju pieprasījums pēc Āgenskalna un Vidzemes tirgiem. Vajag tos vai tomēr ne?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vācijas koncerns “Fude + Serrahn Milchprodukte” sagatavojis investīciju plānu piena pārstrādes uzņēmuma “Latvijas Piens” attīstībai. Tā realizāciju veiks koncerna pārtikas vairumtirdzniecības uzņēmums Baltijā “Eximo Agro-Marketing ” un tā realizācija tiks uzsākta jau šogad. Ar šodienu uzņēmumā darbu sāk stratēģisko investoru pārstāvoša valde Jāņa Vaivoda vadībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Mēs nedrīkstam palaist garām e-komercijas vilni. Jātur roka uz pulsa, lai mēs maksimāli daudz no šī segmenta paņemtu,» saka Latvijas pasta (LP) valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trešdien Rīgas brīvostas valde pieņēma konceptuālu lēmumu jauno Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēt atklātā konkursā, kā arī noteica pārvaldnieka amata pretendentu atlases pamatkritērijus un izvērtēšanas principus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima šodien galīgajā lasījumā lemj par brīvās tirdzniecības nolīguma CETA un Stratēģiskās partnerības nolīguma ratificēšanu starp ES un Kanādu. Kad to pašu būs izdarījuši arī kanādieši, varēsim tirgoties ar viņiem bez muitas nodevām un kopīgi ielikt kāju Arktikas ledājos, lai nepieļautu tur Krievijas monopolu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 21. februārī, pirmajā sanāksmē nozaru eksperti sāka izvērtēt iespējas samazināt pārtikai vai atsevišķām pārtikas preču grupām pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadomes apbalvojums “Latvijas Eksportprece 2016” šogad pasniegts vairāk nekā desmit Latvijas uzņēmumiem, kas pierādījuši sevi kā veiksmīgus eksportētājus, paplašinājuši eksporta tirgus un apgrozījumu, kā arī sniedz ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēla veidošanā ārvalstīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 21.februārī, Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija galīgajā lasījumā skatīs likumprojektu “Grozījumi likumā “Par zemes privatizāciju lauku apvidos” ”. Biedrība “Zemnieku saeima” gan uz otro, gan trešo lasījumu iesniegusi virkni priekšlikumus, taču līdz šim no tiem neviens nav ticis atbalstīts no deputātu puses.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējos gados Latvijā būtiski samazinās atklāto neatbilstību skaits būvniecībā, tomēr problēmas joprojām pastāv, un viena no tām ir neatbilstošu nesošo koka konstrukciju izmantošana būvniecībā, Latvijas Radio atklāja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) direktore Baiba Vītoliņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas nodokļu iekasēšanas politika un prakse šodien ir uzskatāms piemērs parunai par aitām un cirpējiem. Turklāt ar PVN izmānīšanas shēmām tiek "frizēta" pati valsts – atbrīvojot tās kasi no godprātīgu nodokļu maksātāju pienesuma, graujot viņu motivāciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Visiem gribas pelnīt vairāk, un Latvijas Radio darbinieki nav izņēmums. Viņu cīņa par personīgo labklājību nonākusi politiķu un ierēdņu dienaskārtībā, jo publiski izskanējis brīdinājums par klusumu ēterā. Radio vadībai gan šādi draudi oficiāli nav izteikti, un arī priekšniecības nomaiņu darbinieki neprasa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dabasgāzi izmantojošiem uzņēmumiem šogad jāpacenšas izvairīties vismaz no pašu nolaidības vai nekompetences radītiem zaudējumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apspriedušies un konceptuāli vienojušies par sadarbību dzelzceļa trases Rail Baltica izbūvē vispirms Rīgas teritorijā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats