25. aprīlis, Ceturtdiena
Vārda dienas: Bārbala, Līksma
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz jautājumiem atbild AS 4finance izpilddirektors Gvido Endlers.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīt Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) spriedīs, vai rīkot atkārtotu Latvijas Televīzijas (LTV) valdes konkursu un ko, iespējams, darīt citādi, vai gaidīt jauno Sabiedrisko mediju likumu, kurā valdes vietā paredzēts ģenerāldirektors. Par LTV valdes konkursa izgāšanās iemesliem, turpmākajiem scenārijiem, politisko spiedienu, veco un jauno spēku ietekmi NEPLP Neatkarīgās intervija ar padomes vadītāju Daci Ķezberi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saruna ar bijušo uzņēmuma Liepājas metalurgs akcionāru un tagadējo Grindeks lielāko akcionāru Kirovu Lipmanu par to, kā tika likvidēts Liepājas metalurgs, par dažādām afērām, žuļikiem un likumdošanas robiem, kas pieļauj sarīkot akcionāru sapulces autobusos un tur mainīt uzņēmumu vadību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu aprindās jau zināms potenciālais kandidāts uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītāja amatu – Pasaules Bankas darbinieks Kārlis Bauze. Viņš pilnībā atbilst premjera Krišjāņa Kariņa aprakstītajam ideālam – ārzemēs svarīgā finanšu amatā strādājošs tautietis. Taču atklātais konkurss, kurā Bauzem vēl jāuzvar, būtu nozares reformētāju mazākā bēda. Pašlaik draud izgāzties plāns, kā tikt vaļā no esošās FKTK padomes.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

35 pašvaldības. No tām divas ar republikas pilsētas statusu – Rīga un Jūrmala. Pārējās – ir novadu pilsētas un novadu pagasti. Attiecīgi pašvaldības tiks veidotas ap attīstības centriem, gluži kā padomju laikos rajoni. Tāds ir jaunais administratīvi teritoriālās reformas piedāvājums. Skaidrībā jātiek līdz rudenim.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vārdā nosaucamas aprises šie procesi vēl nav ieguvuši, taču pār Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekļu galvām nenoliedzami virmo pagātnes ēnas, kas, atgādinot Aināra Dimanta precedentu, var materializēties Saeimas lēmumā vismaz par padomes vadītājas atbrīvošanu no amata. Ja ne visas padomes.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālais veselības dienests pieprasa Rigvir zāļu ražotājam Latima atlīdzināt nekvalitatīvo zāļu kompensēšanai izlietoto valsts finansējumu. Tas attiecas uz četrām zāļu sērijām, kuras pārbaudītas laboratorijā Lielbritānijā un par kurām noskaidrots, ka zāļu sastāvā ir mazāks vīrusa daudzums, nekā jābūt saskaņā ar zāļu aprakstu. Tomēr neatbildēts paliek jautājums, vai nekvalitatīvas ir vien šīs četras sērijas zāļu vai problēmas skar arī citas sērijas?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par zinātnes komercializāciju, par finansējuma trūkumu pētniecībai, par izciliem izgudrojumiem un atklājumiem, kurus Latvijai vēl jāiemācās piedāvāt pasaulei, un citām izglītības un zinātnes aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidentu Ojāru Spārīti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz jautājumiem atbild, atbilstoši Latvijas Uzņēmumu reģistra 2. aprīlī pieņemtajam lēmumam, bijušais Olainfarm padomes priekšsēdētājs Pāvels Rebenoks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Cīņā pret "ABLV banku" un FKTK liekFinanšu ministrs Jānis Reirs šonedēļ ASV vēstniecībā saņēmis jaunus darba uzdevumus Latvijas banku sektora sakārtošanai atbilstoši stratēģiskā partnera vajadzībām. Proamerikāniskajā izdevumā IR atkārtoti nolieta neizpaužama informācija par bankas ABLV Luksemburgas filiāles klientiem. Savukārt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadība tiek gatavota nomaiņai, lai vēl citas bankas neaizietu saudzīgāko pašlikvidācijas ceļu. Tādas ir nozares šābrīža aktualitātes. lietā arvien netīrākas metodes
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mazā formāta jeb ērtas un ātras iepirkšanās veikali kļūst arvien populārāki. Par to liecina gan iedzīvotāju aptaujas, gan arī lielo mazumtirgotāju plāni atvērt arvien vairāk šādu tirdzniecības vietu. Vai tiešām ātra iepirkšanās mazajos piemājas veikaliņos ar laiku izspiedīs laisku brīvdienu pavadīšanu tirdzniecības centros?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Augstākās tiesas Senāts noraidīja vēja parku attīstītāja SIA “Winergy” kasācijas sūdzību, atstājot spēkā spriedumu, ar kuru uzņēmumam likts atmaksāt valsts budžetā vairāk nekā 2 miljonus eiro par Popes vēja parka projekta līgumu neizpildi, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī iepriekšējie Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” stratēģiskā investora meklējumi cietuši neveiksmi, stratēģiskais investors joprojām tiek meklēts, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” apliecināja “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild SIA Eiropas dzelzceļa līnijas valdes loceklis Andris Linužs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektora atlases komisija nolēmusi uz konkursa trešo pēdējo kārtu virzīt trīs no pieciem otrās kārtas pretendentiem, informē Valsts kancelejā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats