25. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz 2020. gadam Skanstes apkaimē plānots izbūvēt vairākas ielas, inženiertehniskās komunikācijas, zaļo zonu, šīs teritorijas attīstībā lielāko daļu līdzekļu – 800 miljonu eiro – plāno ieguldīt privātie uzņēmēji.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Beidzot arī pie mums, Latvijā parādīsies tik pat milzīgs "bezizmēra" tirdzniecības centrs, kādu latvieši ar skaudību jau gadiem ir apmeklējuši Kauņā, Viļņā un cituviet Lietuvā. Šāds ir pirmais vērtējums, kas nāk prātā, uzzinot, ka Rīgā uzsākta vērienīgās "Akropoles" būvniecība. Taču šim notikumam ir arī otrs aspekts- proti, pēc Maximas traģēdijas gribot negribot prātā nāk jautājums: kādus secinājumus ir izdarījuši milzīgo konstrukciju būvnieki, lai šādas katastrofas neatkārtotos?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sākot ar nākamo gadu par saimniecisko darbību un autoratlīdzībām būs jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksa (VSAOI) 5% apmērā pensijas nodrošināšanai, paredz Saeimā pirmajā lasījumā atbalstītie grozījumi likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā, kurā celta apsūdzība pret kādu bijušo tiesu izpildītāju, kurš pēc amata atstāšanas, pēc Valsts policijas rīcībā esošās informācijas, kavējis savā rīcībā esošo izpildu lietu nodošanu nākamajam tiesu izpildītājam un līdz ar to arī sekmīgu šo lietu vešanu. Ar šādu rīcību bijusī amatpersona būtībā paralizējusi, darbu pie šīm izpildu lietām, radot būtisku kaitējumu ar likumu aizsargātām personu interesēm. Jūnija izskaņā izmeklēšana kriminālprocesā pabeigta un nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) sadarbībā ar ASV Federālo izmeklēšanas biroju (Federal Bureau of Investigation’s Counterproliferation Center - turpmāk FIB) mērķa pārbaudē konstatēja, ka Latvijas bankas - AS "NORVIK BANKA" un AS "Rietumu Banka" - nav ievērojušas regulējošo normatīvo aktu prasības noziedzīgi iegūtu līdzekļu un terorisma finansēšanas novēršanas (NILLTFN) jomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

19. jūlijā Rīgas ostu apmeklēja Kazahstānas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) “Horgosa – Austrumu vārti” pārvaldes pārstāvji, lai iepazītos ar Rīgas brīvostas darbību un potenciālajiem sadarbības virzieniem. Galvenais Kazahstānas delegācijas vizītes mērķis bija pieredzes apgūšana SEZ pārvaldīšanas jomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tagad katrs pats vainīgs, ja nenopirka sev tonnu sviesta savlaicīgi – iespējami drīz pēc Neatkarīgās 2016. gada 14. janvāra publikācijas Dzīve naudas šļūdoņa gaidās: nebija taču ilgi jāgaida, lai sāktu vārds vārdā piepildīties tas, ko avīze solīja un izskaidroja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

A/s “Latgales Bekons” novietnē ar aptuveni 6 000 cūku lielu ganāmpulku, kas atrodas Daugavpils novada Višķu pagastā, mājas cūkām konstatēts Āfrikas cūku mēris. Latvijas Cūku audzētāju asociācija atzinusi, ka tas nozarei ir liels šoks un zaudējums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā norāda satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS), Ministru kabinets šodien tika informēts par stratēģiskā investora piesaistes gaitu nacionālajai lidsabiedrībai. Līdz šim esot uzrunāti jau vairāk kā 40 potenciālie investori no visas pasaules, un ieguldītāju piesaisti plānots noslēgt līdz šī gada beigām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Cerot iekasēt no pilsētas iedzīvotājiem brangu naudas apjomu, “Pilsētas zemes dienests” izsūtījis iedzīvotājiem tūkstošiem vēstules, ka nepieciešams apmaksāt zemes nomas maksas parādus, kas izveidojušies laika posmā no 2008. – 2010. gadam. Tomēr Administratīvā tiesa atstāj spēkā Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) lēmumu, ar kuru „Vienotajam norēķinu centram” uzdots pārtraukt zemes nomas maksas parādu piedziņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Viņš uzsvēra, ka Latvijas nodokļu sistēmā izmaiņas ir ļoti nepieciešamas, tādēļ ir jāvirzās tālāk ar nodokļu reformas apstiprināšanu. “Izmaiņas ir vajadzīgas, ja mērķis ir ko uzlabot. Izmaiņas ir pašsaprotama lieta, vienkārši jāvirzās uz priekšu,” pauda Biķis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostā šā gada pirmajā pusē pārkrauti 17,5 miljoni tonnu dažādu kravu un apkalpoti 364,2 tūkstoši pasažieru.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tranzīta un loģistikas nedēļā Astanā trešdienas diskusijā Konteinerpārvadājumu attīstība Eirāzijas teritorijā Kazahstānas un Latvijas puses pārstāvji diskutēja par izaicinājumiem, ar ko nāksies saskarties, attīstot sadarbību konteineru pārvadājumos no Ķīnas un citām Āzijas valstīm uz Eiropu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostas pārvalde ir apkopojusi kravu apgrozījumu par 2017. gada pirmajiem 6 mēnešiem.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kultūras ministrijas galvenais mediju politikas veidotājs Roberts Putnis faktiski jau ir atstājis amatu. Kaut gan oficiāli viņa pēdējā darbadiena ir 7. augusts, viņš paņēmis neizmantoto atvaļinājumu, un jau tagad pienākumus pilnībā pārņēmusi juriskonsulte Aiga Grišāne.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats