12. novembris, Otrdiena
Vārda dienas: Kaija, Kornēlija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pērn veiktais Rimi pētījums atklāj, ka ceturtā daļa Baltijas iedzīvotāju ir izmēģinājuši pārtikas iegādi internetā. Laika taupīšana, izmantojot dažādus digitālos risinājumus, kļūst aizvien aktuālāka, un digitālās inovācijas ir teju obligāts priekšnoteikums, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi mūsu dinamiskajā ikdienā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Augstākā ēka Latvijā – Z-torņi (Z-Towers) beidzot ir uzbūvēta, bet atkal nedienas – pret tās pieņemšanu ekspluatācijā iebilst Rīgas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs. Rezultātā attiecības starp viņu un Rīgas domes priekšsēdētāju Oļegu Burovu izlīdušas vispārējai apskatei kā līdz šim slēpta āža kāja, savukārt šī projekta attīstītājs AS Tower Construction Management vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā un Valsts policijā par iespējamu korupciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ir sajūta, ka pārmetumiem, ko starptautiskās organizācijas attiecina uz visu sistēmu, ir atrasts viens grēkāzis – privāto tiesību subjekts –, ar ko mēģina piesegt ierēdņu un politiķu neizdarību daudzu gadu garumā, tā intervijā izdevumam "Dienas Bizness" norāda zvērināts advokāts Jānis Kārkliņš, kurš ABLV Bankas likvidācijā pārstāv tās akcionārus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līgums ar advokātu biroju Eversheds Sutherland Bitāns par 9999 eiro Latvijas Universitātes rektora Indriķa Muižnieka atcelšanai no amata noslēgts pēc ministres Ilgas Šuplinskas iniciatīvas; līgums publiskots ministrijas mājaslapā novēloti, pārkāpjot likumu, – secināms no pašas ministres parakstītās vēstules Neatkarīgajai.


Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izmeklēšana par “Swedbank” darījumiem Latvijā pašlaik notiek tā sauktās Magņicka lietas ietvaros, noskaidrojis LTV raidījums “de facto”. Izmeklēšanas interesēs Valsts policija plašus komentārus nesniedz.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrija (EM) apvienojusi spēkus ar sabiedrisko organizāciju Latvijas Būvuzņēmēju partnerība, lai pārvērstu formāli jau ieviesto būvniecības procesa dalībnieku civiltiesisko atbildības apdrošināšanu par «efektīvu» un tādā gadījumā neizbēgami dārgu apdrošināšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bezdarbnieka pabalstu nākamgad, visticamāk, maksās nevis deviņus mēnešus, kā tas ir pašlaik, bet astoņus. Saeima pirmajā lasījumā atbalstījusi grozījumus likumā Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam. Lai gan šā likumprojekta anotācijā minēts, ka izmaiņas bezdarbnieka pabalsta izmaksā nepieciešamas, lai cilvēki ātrāk atgrieztos darba tirgū, ir zināms, ka lēmums par bezdarbnieka pabalsta «saīsināšanu» pieņemts, mēģinot rast papildu budžeta līdzekļus sociālajā budžetā minimālās pensijas palielināšanai. Tāpēc visai amizanti anotācijā izskan atsauce uz valdības deklarāciju, proti, «panāksim, lai visi darbspējīgie iedzīvotāji ir motivēti strādāt».
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ceļu satiksmes drošības direkcija ir pasūtījusi Biķernieku trases atjaunošanas būvprojektu, un tas nozīmē, ka strīdā par kompleksās sporta bāzes zemes piederību ticamāks kļūst motorsportam un plašākai sabiedrībai labvēlīgs risinājums, proti, īpašuma piespiedu atpirkšana par saprātīgu cenu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts kontrole sola sekot, vai ministrijas ievēros tām iepriekš adresētos ieteikumus par ārpakalpojumu neizmantošanu juridiskajos jautājumos, un neizslēdz iespēju veikt atkārtotas revīzijas, atbildot uz Neatkarīgās jautājumu, norādīja valsts kontroliere Elita Krūmiņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aizbildinoties ar bezmaksas pieejamību, iespējams, virknei līdz šim viegli apskatāmu dokumentu saņemšana kļūs apgrūtināta, secinājis Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aizbildinoties ar bezmaksas pieejamību, iespējams, virknei līdz šim viegli apskatāmu dokumentu saņemšana kļūs apgrūtināta, secinājis Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Vēja enerģijas asociācija (VEA) ir nolēmusi izstāties no “Latvijas atjaunojamās enerģijas federācijas” (LAEF), lai turpmāk neatkarīgi veicinātu tirgus principos balstītu atjaunojamās enerģijas nozares attīstību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinot pētīt Latvijas valsts iestāžu – Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmumu reģistra, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras – informācijas sistēmu uzturētājas AS Emergn «mātes», «vecmāmiņas» un «māsas» kompānijas un to vadītājus, Neatkarīgā pievērsās ASV reģistrētajai Return on Intelligence (ROI).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vai tiešām darbaspēka deficīts Latvijā ir tik liels, ka jāklausa labklājības ministres Ramonas Petravičas ieteikumam un jāieved trūkstošie darbinieki no trešajām valstīm? Par šo un citiem ar aktuālo ekonomisko situāciju saistītiem jautājumiem saruna ar bankas Luminor ekonomikas analītiķi Pēteri Strautiņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krāpniecībā un netīrās naudas legalizācijā apvainotais būvuzņēmums Igate uzskata, ka kļuvis par sastāvdaļu Valsts robežsardzes un Iekšējās drošības biroja (IDB) konfliktā. Ar robežas būvniecību viss esot kārtībā, bet kārtībā nav metodes, ar kurām savu ietekmi iekšlietu resorā cenšas audzēt IDB.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats