17. augusts, Piektdiena
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kamēr starp Maskavas un Salaspils ielu līdzās Dienvidu tiltam turpinās daudzfunkcionālā tirdzniecības un izklaides centra “Akropole” būvniecība, intensīvs darbs notiek arī pie infrastruktūras izveides un uzlabošanas tuvākajā apkaimē, lai nodrošinātu ērtāku satiksmes plūsmu un drošāku pārvietošanos gājējiem. “Akropole” attīstītāji apkārtnes uzlabošanā iegulda kopumā 7 miljonus eiro, un uz doto brīdī paveiktas jau divas trešdaļas infrastruktūras uzlabošanas darbu.  
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Savu produkciju Nīderlandē, Armēnijā un Kazahstānā šogad sākusi realizēt konditorejas un uzkodu ražotāja "Orkla Confectionery & Snacks Latvija". "Laiks rādīs, kā mums veiksies ar sadarbību," sacīja kompānijas valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Rit pēdējās dienas līdz IKEA veikala atklāšanai Latvijā, un šodien sākam Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem piegādāt IKEA katalogu latviešu valodā. No 30. augusta gaidīsim ikvienu lielākajā IKEA veikalā Baltijas valstīs,” sacīja IKEA veikala vadītāja Inga Filipova.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmais “duty free” jeb lidostas beznodokļu veikals atvērts 1947. gadā, un šobrīd tie ir būtisks lidostu peļņas gūšanas avots. Kā liecina Pasaules “duty free” padomes (World Duty Free World Council) pieejamie dati, tieši Eiropas lidostās atrodami 31% visu pasaules “duty free” veikalu. Pēdējo divu gadu laikā lidojumu kavēšanās ir kļuvusi par ikdienu un arī ceļotāji lidostas telpās un veikalos ir spiesti pavadīt aizvien vairāk laika. Lidojumu kompensāciju pieprasījumu uzņēmuma “Skycop” eksperti informē, kādas preces “duty free” iegādāt ir visizdevīgāk un kas ir vislielākie ieguvēji no beznodokļu veikaliem lidostās. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neskatoties uz virtuālo valūtu riskiem, tās nav plānots aizliegt ne Eiropā, ne Latvijā, toties uzraudzīt – gan. Nākotnē par peļņu, kas gūta no virtuālās valūtas rakšanas vai pārdošanas, visticamāk, būs jāmaksā nodoklis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

IT speciālisti ir vieni no darba tirgū pieprasītākajiem un labāk apmaksātajiem speciālistiem visā Eiropā. Par IT speciālistiem tradicionāli tiek dēvēti IT projektu vadītāji, sistēmanalītiķi, datortīklu un datubāzu administratori, kiberdrošības speciālisti, sistēmu arhitekti, grafiskie dizaineri. Kā liecina Igaunijas kompānijas RIA.COM Marketplaces apkopotā informācija – Latvijā IT speciālistiem vidēji ir viens no augstākajiem atalgojumiem reģionā. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada 2. ceturksnī, salīdzinot ar 2017. gada 2. ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms1 pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās pieauga par 31,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Būvniecības apjoma kāpums bija ēku būvniecībā – par 47,7%, inženierbūvniecībā – par 27,8% un specializētajos būvdarbos – par 21,5%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekta pirmajam posmam 10. augustā izsludināts iepirkums – sarunu procedūra, informēja valsts AS “Latvijas dzelzceļš” (LDz).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šogad septiņos mēnešos valsts budžetā iekasējis par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā, piebilstot, ka tādējādi izpildīts šī gada paredzētais plāns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kases aparātu reformas ietvaros līdz šim nomainīta aptuveni puse no Latvijā izmantotajiem kases aparātiem, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

95% vakanču tiek aizpildītas 24 stundu laikā, 10 minūtes darba sludinājuma izvietošanai un 5 minūtes darbinieka izvēlei, šādas iespējas piedāvā tiešsaistes darba meklēšanas portāls “Workis”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Teju 40% Latvijas iedzīvotāju saskārušies ar darba pienākumu izraisītām veselības problēmām, tostarp katrs trešais (31%) –  ar fiziskās veselības problēmām, bet 7% atzinuši, ka piedzīvojuši izdegšanas sindromu, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”.  Arodslimību ārste, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta vadošā pētniece,  Dr. Med. Jeļena Reste norāda, ka šie rezultāti diezgan precīzi parāda patieso ainu Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Noslēgumam tuvojas kārtējais elektrovilcienu iepirkums – apzināti četri pretendenti, kuri ir tikuši līdz noslēdzošajai kārtai un paredzams, ka pirmajiem vilcieniem būtu jābūt piegādātiem 2020. gada beigās. Par to intervijā Latvijas Radio informēja “Pasažieru vilciens” (PV) valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No obligātās iepirkumu komponentes (OIK) sistēmas jeb maksas par zaļo enerģiju pilnībā atteikties nav iespējams, uzskata Ekonomikas ministrijas (EM) darba grupas loceklis, enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saskaņā ar tieslietu ministra rīkojumu Uzņēmumu reģistra galvenajai valsts notārei Gunai Paiderei no 2018. gada 1. augusta tiek pagarināts pilnvaru termiņš vēl uz pieciem gadiem. 
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats