20. oktobris,
Vārda dienas: Leonīda, Leonīds
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kalifornija kļuvusi par pirmo štatu Amerikas Savienotajās Valstīs, kas aizliegusi kažokādu tirdzniecību. Aizliegums stāsies spēkā 2023. gada 1. janvārī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs uzskata, ka šī brīža situācija starptautiskajā lidostā “Rīga” ir raksturojama ar vienu vārdu “bardaks” un ir nekavējoties jāsakārto. Pretējā gadījumā tas var negatīvi ietekmēt tās vadošo lomu starp Baltijas lidostām. Tādēļ komisijas vadītājs pieprasīs lidostas vadību klātienē skaidrot situāciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Baltijā, tajā skaitā Latvijā, ir vienas no mazākajām tirdzniecības platībām, rēķinot uz vienu iedzīvotāju. Šo potenciālu izmanto pārtikas veikalu tīkli, atverot arvien jaunus veikalus, notiek aktīva jaunu tirdzniecības centru būvniecība vai esošo paplašināšana.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmumu reģistra un citu Latvijas valsts institūciju informāciju sistēmu uzturētājas un apkalpotājas AS Emergn vadība uzskata – ja tiktu atklāti šīs akciju sabiedrības patiesie labuma guvēji, tas būtu «fizisko personu datu aizsardzību regulējošo normatīvo aktu pārkāpums», līdz ar to AS Emergn savus patiesos labuma guvējus neatklāj.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunajai konservatīvajai partijai, kuras pārraudzībā ir Tieslietu ministrija, solot atrast risinājumu, kā samazināt nekustamā īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim, Saeimas koalīcija jaunās kadastrālo vērtību bāzes ieviešanu pārceļ no 2020. uz 2021. gadu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc tam kad vairāku mēnešu garumā Latvijas preses izdevējiem nācās cīnīties par finansējumu Latvijas pastam, lai tas spētu pildīt savus pienākumus pret sabiedrību, valsts uzņēmums nācis klajā ar jaunu optimizācijas pasākumu, kas jāfinansē tieši reģionālajiem izdevumiem, raksta NRA.lv.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien tapis zināms, ka Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāja Dace Ķezbere 15.decembrī atstās amatu, vēsta portāls "lsm.lv".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālās stacijas mezgla pārbūves projektā it kā notikušais sadārdzinājums ir maldinoša ziņa, kas vērtējama gan uz būvnieku karteļa skandāla fona, gan – ņemot vērā politiskās batālijas ap nākamo ES daudzgadu budžetu. Ja projekts tiek diskreditēts, ir grūti pamatot, kādēļ Latvijai pienākas Eiropas publiskie līdzekļi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Būvniecības valsts kontroles birojs pasludinājis būvniecības procesa digitalizācijas laikmeta iestāšanos. Tikmēr Rīga, kas ir lielākais būvnieks visā valstī, turpina ražot papīra blāķus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atrisināts viens no jautājumiem, kas bremzēja t.s. Trasta komercbankas likvidācijas lietas iztiesāšanu – vakar Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnesis Imants Dzenis apmierināja pieteikumu par noraidījumu valsts apsūdzības uzturētājam, prokuroram Uldim Cinkmanim.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ārzemju un pašmāju jauniešu veicināto paniku par klimata apokalipsi savā labā grib izmantot arī tās industrijas, kas klimatam nodara ievērojamu kaitējumu. Pašlaik Ekonomikas ministrijas paspārnē top Nacionālais enerģētikas un klimata plāns 2021.–2030. gadam, tāpēc iesaistītās nozares cenšas ielobēt tajā savas intereses.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau gadiem tiek runāts, ka augstākajai izglītībai no valsts budžeta netiek nodrošināts pienācīgs finansējums, līdz ar to daudzas ieceres paliek vien uz papīra, daudzas vajadzības netiek apmierinātas. Piemēram, studenti jau sen kā sūkstas par vajadzību palielināt aplami niecīgās stipendijas. Taču naudas nav un būs vien, tā teikt, jāiztiek, kā ir. Taču to noteikti nevar teikt par valsts augstskolu rektoru atalgojumu – aplūkojot viņu iesniegtās gada deklarācijas, redzams, ka daudzi no viņiem ar katru gadu tiek atalgoti arvien dāsnāk.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piektās paaudzes jeb 5G tīkls šobrīd darbojas 20 valstīs. Arī Latvija vēlas būt viena no šīs tehnoloģijas ieviešanas pionierēm, tomēr līdz brīdim, kad 5G varēs lietot mūsu valstī tikpat plašā teritorijā kā 4G, vēl ir jāgaida. Tajā pašā laikā 5G tehnoloģija vairāk nekā iepriekšējās mobilo sakaru tehnoloģijas ir satraukusi daļu cilvēku prātus. Par 5G ietekmi vairāk raizējas sievietes nekā vīrieši, jo īpaši mājsaimnieces.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tirgus dalībnieku diskriminācija, dokumentu nepieejamība, valsts budžeta līdzekļu nelietderīga izmantošana – par šīm un citām sekām, ja spēkā stāsies Tieslietu ministrijas (TM) iecerētie grozījumi likumā Par Uzņēmumu reģistru, brīdina arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs, bijušais galvenais valsts notārs Jānis Endziņš.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saruna ar uzņēmēju, farmācijas uzņēmuma Grindeks īpašnieku un padomes priekšsēdētāju, ilggadējo (tagad bijušo) Latvijas Hokeja federācijas vadītāju Kirovu Lipmanu par to, vai ir vērts lepoties ar gaidāmo pasaules čempionātu hokejā, kas daļēji notiks Latvijā, par politiķu atbildības trūkumu un situāciju farmācijas nozarē kopumā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats