19. oktobris, Piektdiena
Vārda dienas: Drosma, Drosmis, Elīna
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Oktobrī “Executive Forum” ietvaros jau piekto gadu Rīgā pulcējās gan zinošākie ārvalstu, gan Latvijas IT eksperti, uzņēmēji un citu jomu pārstāvji, lai diskutētu par šī brīža nozīmīgākajām nozares un sabiedrības aktualitātēm, kā arī dalītos personiskos novērojumos par IT problēmām Latvijā. Foruma ietvaros eksperti apsprieda kiberpratības nozīmīgumu, gudru datu pārvaldību un nozares iespējas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien sociālā kustība "Latvija strādā" organizēs pirmo Tiešsaistes karjeras dienu, kuras ietvaros "Facebook" tiešraidē uzstāsies 12 vietējo darba devēju pārstāvji, kuri koncentrētā veidā informēs par aktuālajiem darba piedāvājumiem, prasībām un darbā pieteikšanās kārtību, kā arī atbildēs uz skatītāju jautājumiem, informēja pasākuma rīkotāji.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas pilsētas īres valde ir sagatavojusi pārskatu par darbību no 2017. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Protams, tas atkarīgs no tā, cik ilgi šī valdība vēl strādās, un no Ekonomikas ministrijas, cik ātri mums izdosies saskaņot konceptuālo ziņojumu,” par Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) jautājuma atrisinājumu LTV raidījumā “Rīta Panorāma” izteicās ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (Jaunā Vienotība). Viņš atzina, ka tiek vērtēti arī vairāk nekā simts iebildumi un priekšlikumi, kuri tiks integrēti gala ziņojumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Virkne Latvijā zināmu uzņēmēju – Vita Jermoloviča, Viesturs Bulāns, Elmārs Tannis, Ivars Godmanis, Enno Encis, Juris Rekšņa, Artūrs Mednis, Aiva Vīksna, Andris Vanags u.c. apvienojušies asociācijā, ar mērķi sniegt atbalstu un padomu tiem studentiem, kuri vēlas sākt savu uzņēmējdarbību. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz ar aktīvās ražas sezonas noslēgumu privātajos mazdārziņos, veikalos pieaug pieprasījums pēc Latvijā audzētiem rudens dārzeņiem, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI dati.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) pēc klientu e-pastos un Elektroniskajā deklarēšanās sistēmā (EDS) kļūdaini izsūtītajām vēstulēm ierosinājis pārmaiņas iekšējā sistēmā, kas varētu stāties spēkā no novembra.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

AS “Conexus Baltic Grid” (“Conexus”) Inčukalna pazemes gāzes krātuves modernizācijā septiņu gadu laikā plāno ieguldīt 80 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija ir nosūtījusi vēstuli Valsts prezidentam Raimondam Vējonim ar lūgumu atgriezt Saeimā otrreizējai caurskatīšanai grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas tika apstiprināti divas dienas pirms 13. Saeimas vēlēšanām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien, 10. oktobrī, preses konferencē publiskots Prudentia un Nasdaq Riga veidotais ikgadējais Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP101. Par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu jau desmito gadu pēc kārtas atzīta AS Latvenergo. Tās vērtība šogad ir 1,705 miljrd. eiro. Tāpat AS Latvenergo izdevās saglābāt arī līderpozīcijas Baltijā, ieņemot 3. vietu Baltijas vērtīgāko uzņēmumu TOP10.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārtikas cenu inflācija Latvijā šogad saglabājas stabili zemā līmenī. Pēc nozares apskata “Maxima mazumtirdzniecības kompass” aprēķiniem šī gada pirmajā pusgadā ievērojamākais cenu samazinājums novērots kafijai un cukuram. Pret iepriekšējā gada atbilstošo periodu kafijai cenas samazinājās vidēji par 8%, savukārt cukura cenām reģistrēta 32.9% deflācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija ir ieinteresēta ciešākā Eiropas un Āzijas ekonomiskajā sadarbībā, tostarp transporta un loģistikas jomā. To uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, uzrunājot Turcijā notiekošās 3. Eirāzijas valstu parlamentu priekšsēdētāju konferences “Ekonomiskā sadarbība, vide un ilgtspējīga attīstība Eirāzijā” dalībniekus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Telekomunikāciju uzņēmums "Lattelecom" nākamā gada pavasarī mainīs nosaukumu un turpmāk būs zīmols "tet", atklājis uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis. Nosaukums "tet" ietvers tehnoloģiskus risinājumus, savukārt "Helio" tiks pozicionēts kā izklaides zīmols.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimai galīgajā lasījumā pieņemot grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, tie samazina noteiktās kopējās kredīta izmaksas patērētājam, ierobežo uz 30 dienām izsniegto kredītu apjomu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saskaņā ar jaunākajiem statistikas datiem šā gada augustā Latvijas rūpniecības izaugsme kļuva spēcīgāka, ražošanas izlaidei palielinoties par 6,5% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada attiecīgo mēnesi. Spēcīga rūpniecības izaugsme reģistrēta arī mēneša griezumā, salīdzinot ar jūliju izlaides apjomiem pieaugot par 2,3%.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats