23. septembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Vanda, Veneranda, Venija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tirgus dalībnieku diskriminācija, dokumentu nepieejamība, valsts budžeta līdzekļu nelietderīga izmantošana – par šīm un citām sekām, ja spēkā stāsies Tieslietu ministrijas (TM) iecerētie grozījumi likumā Par Uzņēmumu reģistru, brīdina arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs, bijušais galvenais valsts notārs Jānis Endziņš.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saruna ar uzņēmēju, farmācijas uzņēmuma Grindeks īpašnieku un padomes priekšsēdētāju, ilggadējo (tagad bijušo) Latvijas Hokeja federācijas vadītāju Kirovu Lipmanu par to, vai ir vērts lepoties ar gaidāmo pasaules čempionātu hokejā, kas daļēji notiks Latvijā, par politiķu atbildības trūkumu un situāciju farmācijas nozarē kopumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zarnu infekcijas, kas atklāta Siguldas pirmsskolas izglītības iestādēs, izraisītājs jāmeklē lokāli, Siguldā, pauž augļu un dārzeņu tirgotājas SIA "Jelgavas augļi" līdzīpašnieks Igors Sidorišins.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atsaucoties uz IT kompāniju – Uzņēmumu reģistra (UR) informācijas atkalizmantotāju – vēstulēm, atsevišķas ministrijas un Konkurences padome sāk sniegt atbildes, solot rūpīgi izvērtēt iecerēto likuma grozījumu lietderību, Neatkarīgajai pastāstīja kompānijas Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Teritorijā Rīgā, Sarkandaugavā, kuru veikala "Lidl" būvniecībai iegādājies uzņēmums "Lidl Latvija", atklāts naftas piesārņojums, kas vairākas reizes pārsniedz pieļaujamās normas, vēstīja TV3 raidījums "Nekā personīga".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc Latvijas-Igaunijas robežjoslas tīrīšanas 2016.gadā pazuduši desmitiem tūkstošu eiro vērti kokmateriāli, vēstīja TV3 raidījums "Nekā personīga".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Skaistā vietā starp Ogres upi un ģimeņu iecienītu izklaides parku Avārijas brigāde Ogres novadā nākamā gada beigās, iespējams, mitināsies 3,7 miljoni vistu. Savukārt vēl pēc sešiem gadiem – jau astoņi miljoni putnu, kas dienā izdēs sešus miljonus olu, apēdīs 960 tonnas barības un radīs arī 720 tonnas mēslu dienā. Šī ir viena no iespējamām vietām, kuru sava kompleksa izbūvei ir nolūkojusi Ovostar Union grupā ietilpstošā SIA Gallusman.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Clean R" apliecinājis Rīgas domei gatavību arī turpmāk nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā, pavēstīja kompānijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Auto tirdzniecība Rīgā, Tukumā, kā arī citviet Latvijā jau kopš deviņdesmitajiem gadiem ne vienmēr baudījusi to labāko slavu. It īpaši ja runa ir par ēnu ekonomiku un godīgu nodokļu nomaksu šajā nozarē. Tomēr, ņemot vērā VID aplēses par ieņēmumiem Valsts kasē, kuri pērn palielinājušies par 9,7 miljoniem eiro, ir pamats cerībām par ēnu ekonomikas samazināšanos un šīs nozares sakārtošanu. Šajā rakstā aplūkosim kā valsts mazina nozarē joprojām sastopamo ēnu ekonomikas īpatsvaru, kā arī lietoto auto tirdzniecības jomas nozīmi Latvijas budžeta veidošanā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ogres novada dome nav pārkāpusi likumu par zemes privatizāciju lauku apvidos, ļaujot Ukrainas un Latvijas investoru grupu "OvoStar Union" pārstāvošajam uzņēmumam "Gallusman" iegūt īpašumā zemi Madlienas pagastā olu ražotnes izveidei, pauda uzņēmuma līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piesakot dažādus lūgumus, tostarp noraidījumu prokuroram, apsūdzētie un viņu aizstāvji piektdien Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesas sēdē centās panākt personu sensitīvo datu nenonākšanu trešo personu rokās no t. s. Trasta komercbankas likvidācijas krimināllietas materiāliem, kā arī novērst citas krimināllietā esošās nejēdzības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Autoratlīdzības saņēmējiem nodokļu reforma solīja būtiskus labumus, proti, padarīt tos sociāli aizsargātākus, nodrošinot vecuma pensiju un veselības pakalpojumu pieejamību. Realitātē autoratlīdzības saņēmējiem ir jāmaksā lielāki nodokļi nekā pirms reformas, savukārt par slimošanu minimālo algu saņemošos soda īpaši bargi – ar septiņkārtīgu nodokli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trīs datu apstrādes kompānijas – Uzņēmumu reģistra (UR) informācijas atkalizmantotāji – vērsušās pie vairākām ministrijām ar lūgumu pievērst uzmanību Tieslietu ministrijas virzītajiem grozījumiem likumā Par Uzņēmumu reģistru un brīdina par bīstamām sekām ne tikai UR datu lietotājiem, bet arī valstij gadījumā, ja virzītie grozījumi tiešām stāsies spēkā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamajā pirmdienā visas bankas Latvijā, izņemot Citadeli, pārtrauks kodu karšu izmantošanu. Tas nozīmē, ka banku klienti, kuriem nebūs citu autorizācijas rīku, netiks pie savas internetbankas vai citām vietnēm, kuras prasa autentifikāciju ar internetbanku. Šobrīd kodu kartes kā vienīgo autorizācijas līdzekli joprojām izmanto teju 90 tūkstoši Swedbank, SEB un Luminor klientu. Lai varētu turpināt darboties attālināto maksājumu vidē, viņiem nāksies izmantot kādu no modernākiem, bet reizē arī ieguldījumus prasošiem rīkiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bijušās robotu rūpnīcas vietā būvētā Rimi lielveikala Aleja atvēršana iekavēsies par aptuveni pusgadu, tāpat arī Zolitūdē uzbūvētais un jau ekspluatācijā nodotais Lidl veikals pircējiem nebūs pieejams vēl vairākus mēnešus.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats