22. janvāris, Trešdiena
Vārda dienas: Austris
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mobilo sakaru operatoram Tele2 piederošā Zelta zivtiņa ir populārākā priekšapmaksas mobilo sakaru karte Latvijā. Daļu Zelta zivtiņas klientu pēc nepilna mēneša gaida izmaiņas, un ne visi klienti par to būs priecīgi. Viens priekšapmaksas tarifs tiks slēgts pilnībā, divus tarifus varēs lietot tikai esošie klienti, savukārt vēl divi iegūs jaunu nosaukumu un nelielu bonusu. Ne Latvijas mobilais telefons (LMT), ne Bite Latvija (Bite) par plāniem mainīt tarifus patlaban neziņo.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dzelzceļnieku skaits Latvijas Republikā ir dilis, dilis un dilis. Ticamas ziņas Neatkarīgās publikāciju arhīvā sākas ar 1999. gada oktobri, kad cilāts jautājums par pāris tūkstošu cilvēku atlaišanu no tobrīd 18 tūkstošu lielā dzelzceļnieku kolektīva.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grozītais Uzņēmumu reģistra (UR) likums tika pasniegts kā dāvana tautai, jo turpmāk UR dati būšot bez maksas. Pēc likuma spēkā stāšanās atklājās arī ēnas puse – liels daudzums informācijas atrodas t.s. nepubliskajā daļā. Šī informācija ir īpaši jāpieprasa, uz tās saņemšanu jāgaida un par to valstij jāmaksā barga nauda. Par jauno UR likumu uz Neatkarīgās jautājumiem atbild SIA Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vienai no Olainfarm farmācijas impērijas dibinātāja Valērija Maligina mantiniecēm – meitai Nikai Saveļjevai caur tiesu ir pieprasīta kosmiska summa par it kā notikušām juridiskām konsultācijām – 3,5 miljoni eiro. Interesanti, ka prasītājs ir ar Olainfarm valdes locekli Milanu Beļēviču saistīts juridisks uzņēmums, kaut gan atbildētāja puse uzstāj, ka šīs konsultācijas sniedza pašreizējais Olainfarm padomes loceklis Haralds Velmers.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šveices advokāta Rudolfa Meroni kontrolēto uzņēmumu menedžeru žēlabas, ka bankas ir slēgušas kontus uzņēmumiem, kuros Aivars Lembergs ir deklarēts kā patiesais labuma guvējs, ir krokodila asaru liešana, jo neviens cits, kā tieši šie Meroni menedžeri absurdā veidā deklarēja A. Lembergu par šo uzņēmumu patieso labuma guvēju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan jau pagājušā gada 18. decembrī Uzņēmumu reģistra (UR) galvenā valsts notāre Guna Paidere paziņoja, ka patiesie labuma guvēji sabiedrībās ar ierobežotu atbildību (SIA) ir jau noskaidroti, bet, ja tomēr nav, tad šīs SIA ir jau likvidētas, paša UR dati liecina, ka patiesos labuma guvējus nav atklājusi SIA Ventrans Rīga, kā arī tai daļēji piederošā AS Latvijas naftas tranzīts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No 2020. gada janvāra IKEA vairs netiek pārdoti vienreizlietojamie plastmasas izstrādājumi, piemēram, plastmasas salmiņi un maisi. To vietā pircējiem tiek piedāvātas tādas ilgtspējīgas alternatīvas kā salmiņi, kas ražoti no papīra vai bambusa. Šīs pārmaiņas tiek veiktas ar mērķi saudzēt dabu un samazināt plastmasas piesārņojumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ir 42 aptiekas uz 100 000 iedzīvotāju, kas ir par 68% vairāk nekā vidēji Eiropā, lielākā daļa no kopumā vairāk nekā 800 Latvijas aptiekām ir ķēžu aptiekas. Diskusijā par zāļu piecenojumu iespējamām izmaiņām, lai samazinātu medikamentu cenas, aktualizēts jautājums par aptieku izvietojuma noteikumu izmaiņām. Viens no Veselības ministrijas priekšlikumiem ir tos mainīt, nosakot, ja vienam īpašniekam 500 metru rādiusā ir, piemēram, divas aptiekas, tās būtu apvienojamas vienā vai viena no tām pārvietojama ārpus šīs robežas.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satversmes tiesa ir atteikusies ierosināt lietu pēc Administratīvās apgabaltiesas pieteikuma t. s. Radio SWH lietā, liecina Satversmes tiesas 1. kolēģijas (kolēģijas priekšsēdētāja Ineta Ziemele, tiesneši Gunārs Kusiņš un Daiga Rezevska) pagājušā gada 17. decembra lēmums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sākot ar šo gadu, SEB banka Latvijā no privātpersonām sāk prasīt maksu par norēķinu konta apkalpošanu 0,70 eiro apmērā un to piemēro par katru norēķinu kontu, kas ir privātpersonas rīcībā, izņemot atsevišķus gadījumus. Līdz ar to šīs bankas pakalpojumi daļai klientu kļūs dārgāki. Igaunijā SEB bankas klientiem privātpersonām par norēķinu konta apkalpošanu ir jāmaksā uz pusi mazāk – 0,30 eiro mēnesī
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par maksātnespējīgu atzītās PNB bankas administrators Vigo Krastiņš apstiprina, ka bankas reālie aktīvi ir daudz mazāki par grāmatvedībā uzrādītajiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālais veselības dienests turpina atmaksāt brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas, kuras valstij samaksāja kopumā vairāki tūkstoši iedzīvotāju, lai apdrošinātos valsts veselības aprūpei. Pašlaik iedzīvotājiem atmaksāti vairāk nekā 700 000 eiro, taču vēl vairāki simti cilvēku iemaksas atpakaļ nav pieprasījuši.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts vides dienests (VVD) piemērojis 500 eiro sodu SIA “Ķilupe” līdzīpašniekam Andrim Saulītim, uz kura privātā zemes gabala atrada nelegālu izgāztuvi, pēc sākotnējiem aprēķiniem - ap desmit tūkstoš kubikmetru, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Rīgas satiksme” iztērējusi 322 000 eiro iepriekš nezināmai firmai, kas 2017. gadā sniegusi pārvadātājm konsultācijas ūdeņraža uzpildes stacijas būvniecības laikā, ziņo LTV raidījums “de facto”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Cik naudas vajag transportlīdzekļa iegādei? Īsā atbilde – daudz, ar nosacījumu, ka vēlies mašīnu, kas kalpos Tev gadiem ilgi. Jaunas un mazlietotas mašīnas labā tehniskajā stāvoklī ir viens no dārgākajiem pirkumiem, ko cilvēks veic savā dzīvē, un gandrīz vienmēr auto iegāde nozīmē kredītu. Auto līzings un auto kredīts ir piemērotākie risinājumi potenciāliem pircējiem, taču pirms doties uz kredītiestādi, pārbaudi savu maksātspēju! Tev noderēs līzinga kalkulators, par kuru vairāk varēsi uzzināt šajā rakstā!
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats