23. aprīlis, Pirmdiena
Vārda dienas: Georgs, Jurģis, Juris
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maksātnespējīgas AS “KVV Liepājas metalurgs” administratore Vita Dika neredz iespēju uzņēmumu pārdot kā vienotu veselumu, tādējādi noraidot Lielbritānijas uzņēmuma “British Steel” izteikto piedāvājumu metalurgu iegādāties. Par to ceturdien vēstīja raidījums “LNT ziņas”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstis, kas neietilpst Eiropas Savienībā, maksā par pieeju ES tirgum. Arī Latvijas valdība saņem un, respektējot donoru vēlmes, sadala prāvus līdzekļus no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas. Pie neparasti liela dāvinājuma šādā ceļā cer tikt sabiedriskā organizācija Baltijas Mediju ekselences centrs. 400 tūkstošiem eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aktīvu pārvaldītāja "East Capital" nekustamo īpašumu fonds "East Capital Baltic Property Fund III" šodien pabeidzis un noslēdzis darījumu, ar kuru iegādājies tirdzniecības centru "Galleria Riga", informēja "East Capital".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru kabineta sēdē pieņemts lēmums par darba grupas izveidi elektroenerģijas obligātā iepirkuma (OIK) maksājumu sistēmas atcelšanai. Darba grupu vadīs Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Plānots, ka darba grupas pirmā sēde notiks nākamās nedēļas laikā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunnedēļ Latvijas valstij pavērsies brīnišķīga iespēja atrisināt saimnieciskās domstarpības, kas izveidojušās ar Norvēģiju mūsu zvejniekiem noskausto sniega krabju dēļ. Oficiālā vizītē ierodas Viņa Karaliskā Augstība kroņprincis Hokons un Viņas Karaliskā Augstība kroņprincese Mete Mārita. Varbūt abas valstis var iztikt bez tiesāšanās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar valdības lēmumu izveidotajai darba grupai, kas pētīs iespēju atcelt vai vismaz samazināt obligātās iepirkuma komponentes (OIK) maksājumus, līdz 1. augustam, tas ir, nepilnos piecos mēnešos, ir jāsagatavo priekšlikumi šīs problēmas risināšanai, lai Ekonomikas ministrija līdz 1. septembrim varētu iesniegt Ministru kabinetā priekšlikumus normatīvo aktu grozījumiem par elektroenerģijas OIK maksājumu sistēmas atcelšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Koalīcija plāno mazināt obligātās iepirkuma komponentes (OIK) maksājumus uz “Latvenergo” virspeļņas rēķina, žurnālistiem paziņojis ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai atvērtu kontu kādā no Latvijas bankām, šī brīža situācijā katram nerezidentam jāpierāda, ka viņa nauda nav noziedzīgi iegūta, intervijā radio “Baltcom” pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs, piebilstot ka tas apgrūtina investīciju piesaisti un daļa uzņēmumu atsakās investēt biznesā Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunā ģenerālvienošanās, kas paredz, ka turpmāk darbiniekiem par pirmajām divām virsstundām būs jāpiemaksā ne mazāk kā 50% apmērā un par katru nākamo virsstundu – ne mazāk kā 100%, Darba likumā ir jāapstiprina vēl šī sasaukuma Saeimai, uzskata Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadītāja vietniece Irēna Liepiņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

21. martā Konkurences padome (KP) piemēroja vairākām pašvaldībām piederošajam atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam SIA “ZAAO” naudas sodu 36 665 eiro apmērā par dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. KP konstatēja, ka atkritumu apsaimniekotājs saviem klientiem ir uzspiedis nepamatotus sadarbības nosacījumus un par vienādiem pakalpojumiem piemērojis atšķirīgu samaksu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ceļu būvdarbu 2018. gada sezonas sākumam pakārtotās konferences Valsts ceļu tīkla nākotne: iespējas un izaicinājumi dalībnieki pagājušās nedēļas beigās sprieda par to, kā vislabāk un pareizāk apsaimniekot pieaugošu ceļiem atvēlētās naudas daudzumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veselības ministrija plāno veikt piecu savā padotībā esošo iestāžu reorganizāciju. Veselības inspekcija vairs neveiks veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības un valsts budžeta līdzekļu izlietojuma uzraudzību un kontroli. Šie pienākumi tiks uzticēti Nacionālajam veselības dienestam. Savukārt Valsts sporta medicīnas centrs vispār tiks likvidēts, tā vietā izveidojot Antidopinga biroju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV Finanšu ministrijas sekretāra vietnieks Maršals Bilingslijs vizītes laikā Latvijā sniedzis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) informāciju, kas nav pietiekami patīkama, taču ir izmantojama, intervijā LTV “Rīta Panorāmai” sacīja KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2017. gadā par 16,8 miljoniem eiro palielinājusi savu operatīvo peļņu (EBIT), kopā sasniedzot 20,2 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) atbalsta virsstundu apmaksas noteikšanu 50% apjomā par papildu nostrādātajām stundām visās tautsaimniecības nozarēs. Šāds regulējums darbojas Lietuvā un Igaunijā, tādēļ ir būtisks gan Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas celšanai, gan ēnu ekonomikas mazināšanai.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats