10. decembris, Otrdiena
Vārda dienas: Guna, Judīte
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzceltās, bet ekspluatācijā nenodotās augstceltnes Z-Towers saimnieki pagājušajā piektdienā publiski apgalvoja, ka Rīgas Būvvalde mēģinot no viņiem izspiest kukuli par ēkas pieņemšanu ekspluatācijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pretēji ekspertu lemtajam Labklājības ministrija (LM) piešķīrusi sociālā uzņēmuma statusu ūdens tirgotājam "Memory water", kas ļauj tam pretendēt uz šiem uzņēmumiem paredzētajiem grantiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits kopā ar transporta plānotājiem un ekspertiem diskutēja par Latvijas valsts ceļu tīkla attīstību periodā no 2020. - 2040. gadam
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Topošā superdzelzceļa Rail Baltica pārstāvji šodien nāk atskaitīties uz Saeimu, kā viņi pamanījušies novest projektu līdz pašreizējiem sarežģījumiem un kā domā no tiem izrāpties. Kopuzņēmuma padome paniko, ka varētu tikt izmesta no darba, jo tieši to pieprasījuši darbinieki.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz īsu brīdi neizpratni un ažiotāžu izraisījusī kārtība ūdens patēriņa rādījumus Rīgā iesniegt galvenokārt elektroniski nu ir nomainīta atpakaļ. Vairs nav reizi trīs mēnešos jāiet uz kādu no SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) klientu centriem pēc īpašajām veidlapām. Tiesa, šāda kārtība neattieksies uz visiem RNP klientiem, bet tikai uz tiem 8500 cilvēkiem, kuri eksperimentālajā periodā nav izmantojuši citu rādījumu iesniegšanas veidu – elektronisko vai ar īsziņu. Viņi, sākot ar decembri, ūdens patēriņa rādījumu veidlapu saņems kopā ar rēķinu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Viesturs Boka ir strādājis slimnīcās 47 gadus. Rīgas 1. slimnīca, Stradiņa slimnīca, Linezera slimnīca, Austrumu klīniskā universitātes slimnīca... Patlaban – viņš ir Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes profesors, medicīnas zinātņu doktors, Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Konkurences padome (KP) būvmateriālu tirgotājam “Depo” šā gada 21. novembrī piemērojusi naudas sodu 701 811 eiro par to, ka mazumtirgotāju karteļa lietas izmeklēšanas gaitā uzņēmums neesot sniedzis pilnīgu informāciju par diviem e-pastiem 2007. un 2009. gadā. Uzņēmums šo KP lēmumu uzskata par nepamatotu un sodu pārsūdzēs Apgabaltiesā, izmantojot visas likumā paredzētās tiesības savai aizstāvībai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lidosta “Rīga” apmierinās 30% no pasažieru iesniegtajiem kompensāciju pieprasījumiem, kas saņemti saistībā ar savlaicīgu nenokļūšanu uz reisiem oktobra sākumā. Kompensācijas saņems tie pasažieri, kas lidostā bija ieradušies noteiktajā laikā - vismaz divas stundas pirms lidojuma.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Polijas uzņēmums “Cedrob”, kura piegādātās putnu gaļas paraugos tika konstatēta salmonella, pēc neoficiālas informācijas, pārtraucis tiešās piegādes Latvijas tirgum, piektdien intervijā Latvijas Radio sacīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau kopš saviem pirmsākumiem Rail Baltica dzelzceļa projekts atrodas nepārtrauktā krīzes stāvoklī, taču šajā reizē nepatikšanas ir vēl lielākas, nekā varētu liecināt kārtējā valdes atkāpšanās un darbinieku kolektīva publiskie paziņojumi. Eiropas Komisijas Inovācijas un tīklu izpildaģentūra INEA, kas izmaksā vai attiecīgi neizmaksā naudu, projekta īstenotājiem atsūtījusi ultimātu – ja tuvāko dienu laikā netiks parakstīti grozījumi pirmajā naudas piešķīrumā, grozījumu process tiks pārtraukts, un tas nozīmētu projekta atkritienu nezināmā nākotnē vai pat tā nožēlojamas beigas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamā gada valsts budžetā paredzēti 1 207 683 eiro, lai dzēstu 32 uzņēmumu debitoru parādsaistības. Lielākās dzēšamās parādsaistības ir AS Dzintars – 295 900 eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tabakas izstrādājumu akcīzes nodokļa ikgadējais kāpinājums smēķēšanas mazināšanā Latvijā līdz šim lielu labumu nav devis – joprojām teju puse smēķētāju, kas vēlas atmest šo ieradumu, to nespēj izdarīt, pat neraugoties uz to, ka nodokļa likme sešu gadu laikā pieaugusi par 40 procentiem. Par tabakas izstrādājumu alternatīvu – bezdūmu produktiem (e-cigaretēm, karsējamo tabaku), kas palīdzētu to īstenot vai vismaz samazināt tabakas kaitīgo ietekmi, daudziem trūkst informācijas.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Divas dienas vienlaikus daudzi darbinieki vai viņu bērni tiešām bija saslimuši, bet maiņu vadītāji nav mācējuši pārgrupēt atlikušos drošībniekus tā, lai pasažieriem nenāktos stāvēt stundu un divas garās rindās uz izlidošanu. Nekāda slēptā streika nav – pie šāda uzskata pieturas lidostas Rīga vadība, un vēstulē to arī apliecina aptuveni simt drošības dienesta darbinieku. Tomēr pārrunas ar kolektīvu par koplīguma pārskatīšanu ir sāktas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Rīgas satiksmes” jaunās valdes atlases otrajai kārtai no 176 kandidātiem izvirzīti 69 pretendenti. Plānots, ka otrās kārtas atlase varētu ilgt līdz 10. decembrim. Kandidātu vērtēšanu otrajā kārtā veiks personāla atlases kompānija SIA “Human Source” un valdes atlases nominācijas komisija.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piedaloties ekonomikas ministram Ralfam Nemiro, ALTUM valdes loceklim Aleksandram Bimbirulim, Krustpils novada domas priekššēdētājam Kārlim Pabērzam un Amberstone padomes priekšsēdētājam Ernestam Bernim 20.novembrī oficiāli atklāta jauna finiera ražotne Krustpils pagastā. Krustpils novadā darbu uzsākusi kokapstrādes rūpnīca AmberBirch, kurā no vietējām izejvielām tiks ražots augstas kvalitātes tehniskais finieris. Jaunā ražotne ir viens no lielākajiem investīciju projektiem reģionā un tajā plānots nodarbināt aptuveni 100 darbiniekus.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats