25. aprīlis, Otrdiena
Vārda dienas: Bārbala, Līksma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Māris Kučinskis pirmdien, 24. aprīlī, Rīgā atklāja konferenci “Rail Baltica Global Forum”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvosta 2017. gada pirmo ceturksni noslēgusi ar pozitīvu bilanci – kravu apjoms salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieaudzis par 2,1%. Veiksmīgs bijis arī marts, kurā pārkrauts par 7,9% vairāk kravu nekā 2016. gada martā. Pieaugums galvenokārt saistāms ar pozitīviem rādītājiem ogļu, konteinerkravu un kokmateriālu segmentos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvosta 2017. gada pirmo ceturksni noslēgusi ar pozitīvu bilanci – kravu apjoms salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieaudzis par 2,1%. Veiksmīgs bijis arī marta mēnesis, kurā pārkrauts par 7,9% vairāk kravu nekā 2016. gada martā. Pieaugums galvenokārt saistāms ar pozitīviem rādītājiem ogļu, konteinerkravu un kokmateriālu segmentos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šā gada martā paātrinājies pa uzņēmuma Latvijas dzelzceļš (LDz) infrastruktūru pārvadāto kravu apjoms.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dāņu investors Larss Tūsens ir informējis Latvijas lidsabiedrību airBaltic, ka ir pabeigtas visas formalitātes, lai viņš kļūtu par īpašnieku 20% Latvijas lidsabiedrības airBaltic akcijām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šā gada pirmajos divos mēnešos notikušo dzelzceļa kravu apjoma pieaugumu par 4,6% janvārī un par 7,3% februārī pret attiecīgajiem 2016. gada mēnešiem vairs nevar izskaidrot ar pagājušā gada nogalē Krieviju piemeklējušo salu, kas apturēja Krievijas ostu darbu Tālajos Austrumos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir akceptējusi trīs VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) iesniegtos projektus Rīgas dzelzceļa mezgla un Daugavpils Šķirošanas stacijas un pieņemšanas parka modernizācijai ar Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu 89 miljonu eiro apmērā. Šonedēļ izsludināti publiskie iepirkumi par projektu īstenošanu un būvuzraudzību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas sliežu platuma dzelzceļa projekta “Rail Baltica” ietvaros pārbūvējot Rīgas dzelzceļa staciju, visticamāk, pašreizējo Rīgas autoostu varētu pārcelt uz Torņakalnu, intervijā Latvijas Radio atklāja Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ziemeļu koridora sapnis, ar kuru galvenokārt jau Pārdaugavas iedzīvotāji tika ieaijāti gandrīz 20 gadu, ir izsapņots. Lai īstenotu Ziemeļu transporta koridoru, kura uzdevums būtu atslogot pilsētas centru un Vanšu un Akmens tiltus no sastrēgumiem, savienojot Rīgas ostu ar Via Baltica autoceļu, vajadzētu pusotra miljarda eiro. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostā pārkrauto konteineru daudzumu pērn uz augšu vilkusi SIA Baltic Container Terminal (BCT) ar apgrozījuma pieaugumu par 12,8%, sasniedzot 68% no visām ostas konteinerkravām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinoties pagājušā gada nogales un šā gada sākuma tendencei, arī februārī pa VAS Latvijas dzelzceļš infrastruktūru pārvadāto kravu apjoms salīdzinājumā ar pagājušā gada rādītājiem pieaudzis – kopējais pārvadāto kravu apjoms bija 4,4 miljoni tonnu. Tas ir par 7,3% vairāk nekā pagājušā gada februārī, kad pārvadāts 4,1 miljons tonnu kravu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau 18.martā no Ķīnas uz Latviju dosies otrs kravas vilciens, kas šoreiz galamērķi sasniegs 10, nevis 12 dienās kā pirmais vilciens. Tā intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” apstiprināja satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

SIA Latvijas mobilais telefons (LMT) sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu 4SmartStreets strādā pie mākslīgā intelekta stāvvietu meklēšanas risinājuma prototipa. Tas ļaus autovadītājam tiešsaistē atrast brīvu stāvvietu pilsētvidē un nodrošinās navigāciju uz to. Risinājums tapis LMT jaunās inovāciju un attīstības partnerības ietvaros.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nacionālo lidsabiedrību Etihad Airways 2017.gada 29.oktobrī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Abū Dabī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pārlūkojis valsts uzņēmumā Latvijas dzelzceļš (LDz) pērn paveikto un šogad iecerēto kopā ar uzņēmuma padomes priekšsēdētāju Ansi Zeltiņu un prezidentu Edvīnu Bērziņu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats