14. decembris, Piektdiena
Vārda dienas: Auseklis, Gaisma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Biedrības "Baltijas asociācija - Tranzīts un loģistika" (BATL) norāda, ka šī gada 10 mēnešos kopējais Ventspils ostas kravu apgrozījuma kritums sastādīja 2,1%, salīdzinot ar tādu pašu periodu pirms gada. Tas ir otrs zemākais kritums pēc 2016. gada antirekorda. Kopumā šajā laikā caur Ventspils ostu tika pārkrautas tur pat 17 miljonu tonnu apmērā, kas ir 31% no kopējā ostu kravu apjoma, stabili ieņemot otro pozīciju pēc Rīgas brīvostas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic saņēmusi Dienas Biznesa TOP 500 balvu kā Eksportētājs ar lielāko eksporta izaugsmi. Šo balvu pasniedza Latvijas biznesa laikraksts Dienas Bizness un informācijas tehnoloģiju uzņēmums Lursoft IT, kuri pēdējo 22 gadu laikā ik gadu apkopo Latvijā vērtīgāko uzņēmumu TOP 500, balstoties uz to darbības rezultātiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

VVD ir novērsis iespaidīgu afēru, kurā no Zviedrijas ievestos atkritumus bija paredzēts uzdot par Latvijas teritorijā savāktiem, tādējādi mākslīgi palielinot mūsu valstī savākto un reģenerēto atkritumu daudzumu. Šos, no ārzemēm ievestos atkritumus, tika plānots norādīt par Latvijā savāktiem (pretēji to patiesajai izcelsmei) un tad nodot pārstrādei Latvijā, lai saņemtu dabas resursu nodokļa maksāšanas atbrīvojumu, izvairoties no nodokļu nomaksas. Tādējādi tiktu apkrāpta Latvijas valsts, izvairoties no nodokļu nomaksas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā nedēļā Rīgas dome nobalsoja par 22 miljonu eiro lielu papildu dotāciju pašvaldības uzņēmumam “Rīgas satiksme”. Līdz ar to uzņēmums šogad pilsētai izmaksā 123 miljonus eiro. Nākamgad dotācija pieaugs vēl vairāk. Papildu algām un degvielai, uzņēmumam būs vairāk jāmaksā arī bankām, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS) cer, ka 13. Saeima neizjauks dzelzceļa elektrifikācijas projektu, jo tas esot jautājums par to, vai Latvija būs konkurētspējīga.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien noslēdzās VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) izsludinātā iepirkuma (sarunu procedūras, publicējot dalības uzaicinājumu) “Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija: būvniecība” pirmā kārta, kurā interesentiem bija jāiesniedz pieteikumi, apliecinot savu dalību iepirkumā. Iepirkuma komisija ir saņēmusi četru kandidātu pieteikumus un kvalifikācijas dokumentus. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saistībā ar Briseles lidostas virszemes apkalpošanas uzņēmuma “Aviapartner” darbinieku streiku, atcelti vairāki reisi visā pasaulē, tai skaitā Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā norisinājās dabai draudzīga akcija – “Dod riepām otru dzīvi!”. Tās laikā desmit laukumos ikvienam bija iespēja nodot vecās riepas bez maksas. Deviņu dienu laikā tika savāktas un pārstrādei nodotas vairāk nekā 1000 tonnas riepu, un vairāk nekā 1500 tonnu reģistrētas savākšanai tuvāko mēnešu laikā. Šāds apjoms tik īsā laikā Latvijā nekad vēl nav ticis savākts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par vairāk nekā 9,7 miljoniem eiro ir pieauguši kopbudžeta ieņēmumi automašīnu tirdzniecības nozarē, sasniedzot 119,6 miljonus eiro, tā liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) dati par šī gada deviņiem mēnešiem. Lielākais pieaugums vērojams tieši pievienotās vērtības nodokļa pozīcijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai veidotu labāko praksi personāla vadībā Latvijā, katru gadu Latvijas Personāla vadīšanas asociācija ( LPVA) piešķir Gada balvu labākajam personāla vadības projektam. Šogad galveno balvu ieguva Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme projekts Veiktspējas rādītāju matricas ieviešana un to sasaiste ar apmaksu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija ir ieinteresēta ciešākā Eiropas un Āzijas ekonomiskajā sadarbībā, tostarp transporta un loģistikas jomā. To uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, uzrunājot Turcijā notiekošās 3. Eirāzijas valstu parlamentu priekšsēdētāju konferences “Ekonomiskā sadarbība, vide un ilgtspējīga attīstība Eirāzijā” dalībniekus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas platuma sliežu dzelzceļa līnijas projekta “Rail Baltica” padomes priekšsēdētāja Rīa Sillave noliedz demisionējušās “RB Rail” vadītājas Baibas Rubesas pārmetumus, norādot, ka Rubesas atkāpšanās nekavēs projekta projekta īstenošanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Biedrības “Baltijas asociācija - transports un loģistika” (BATL) norāda, ka atbildīgā Satiksmes ministrija un ministru prezidents noklusē sabiedrībai patieso dzelzceļa elektrifikācijas projekta cenu - kopējās projekta pirmās kārtas izmaksas būs vismaz par 230 miljoniem lielākas un pārsniegs 670 miljons eiro. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

13. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK) norisinājās starptautiska darba devēju organizāciju vadītāju tikšanās par transporta un loģistikas nozares attīstības iespējām. Sanāksmē piedalījās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands, darba devēju organizāciju pārstāvji no Baltkrievijas, Ķīnas, Krievijas, Vācijas, Latvijas un citām Eiropas un Centrālāzijas valstīm. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada pirmajā pusgadā, salīdzinot ar 2017. gada pirmo pusgadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir pieaudzis par 3 miljoniem tonnu jeb 5,3%, bet kravu apgrozība1 samazinājusies par 1,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats