27. septembris, Trešdiena
Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dīsburgas (vācu Duisburg) osta Vācijā veido aliansi ar Latvijas tranzītuzņēmumiem, jo kopīgiem spēkiem iespējams piesaistīt lielāku daļu no tās Ķīnā ražoto preču plūsmas uz Eiropu, ko ķīnieši ģeopolitisku apsvērumu dēļ tagad pārliek no kuģiem uz dzelzceļu. Par šo patiešām komplicēto biznesa plānu Neatkarīgajai pastāstīja uzņēmuma Duisburger Hafen AG korporatīvās un stratēģiskās attīstības vadītājs Larss Nenhauss.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgai jākļūst par ietekmīgu tranzīta mezglu Ķīnas satiksmē ar Eiropu, šodien VAS „Latvijas dzelzceļš" rīkotajā konferencē „Globālās transporta kustības izaicinājumi" uzsvēra eksperti no Vācijas, Ķīnas, Indijas un Latvijas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” pieņēmusi lēmumu turpināt iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju arī ziemas sezonā, informē aviokompānijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tranzīta un loģistikas nozares asociācijas “Baltijas asociācija transports un loģistika” (BATL) vadības pēdējā laika publiskie izteikumi preses konferencēs, semināros, tiešā veidā nomelno nozari, ministriju un valsti kopumā, norāda LR Satiksmes ministrija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas ostas jūt nelielu Krievijas kravu apjoma kritumu, ko izraisījuši Krievijas plāni novirzīt kravu plūsmu caur savām ostām, taču kritums nav liels un nav pamata satraukumam, intervijā Latvijas Radio norādīja „Latvijas dzelzceļa” (LDz) valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš. Tāpat Bērziņš atzīst, ka šis laiks tiek izmantots, lai uzlabotu infrastruktūru.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šovakar, 25. augustā, iepretim Ministru kabineta ēkai norisināsies mītiņš pret Transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanas sadārdzināšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" atklāj pirmos galamērķus 2018. gada vasaras sezonai, kas sāksies 2018. gada 27. martā. Nākamajā vasarā maršrutu karti papildinās vairāk nekā pieci jauni galamērķi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

19. jūlijā Rīgas ostu apmeklēja Kazahstānas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) “Horgosa – Austrumu vārti” pārvaldes pārstāvji, lai iepazītos ar Rīgas brīvostas darbību un potenciālajiem sadarbības virzieniem. Galvenais Kazahstānas delegācijas vizītes mērķis bija pieredzes apgūšana SEZ pārvaldīšanas jomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostas pārvalde ir apkopojusi kravu apgrozījumu par 2017. gada pirmajiem 6 mēnešiem.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

28. un 29. jūnijā Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāvji piedalās 17. Ķīnas internacionālajā Transporta un Loģistikas izstādē (CITLE - China International Transportation and Logistics Expo), kas norisinās Sichuanas provinces galvaspilsētā - Chengdu. Dalības izstādē mērķis ir jaunu sadarbības partneru meklēšana un Rīgas brīvostas kā pievilcīga transporta un loģistikas mezgla kravu transportēšanai no Ķīnas uz Ziemeļeiropu un Skandināviju prezentēšana. Chengdu ir viens no nozīmīgākajiem ekonomiskajiem, transporta un komunikāciju centriem Ķīnas rietumos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piektdien, 30. jūnijā, stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos, atvieglojot izceļošanas kārtību bērniem uz Lielbritāniju un Īriju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sakarā ar vasaras sezonas iestāšanos atsevišķos maršrutos samazinās pasažieru plūsma, kas ir saistīts ar skolēnu, studentu brīvlaiku un iedzīvotāju atvaļinājumu laiku, tādēļ no 23. jūnija tiks veiktas izmaiņas atsevišķu sabiedriskā transporta maršrutu kustības sarakstos. "Rīgas satiksme" informē, ka no 23.jūnija tiek noteiktas izmaiņas vairāku sabiedrisko transportu kustības grafikos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai sagatavotos apjomīgajai Viļņas Starptautiskās lidostas skrejceļa rekonstrukcijai, Latvijas ceļu būves uzņēmums "A.C.B." uzsācis sagatavošanas darbus nakts stundās. Tāpēc laikā no plkst. 2.05 līdz 5.05 rītā lidmašīnas Viļņas lidostā netiek pieņemtas. No 14.jūlija līdz 18.augustam lidosta tiks slēgta pilnībā, lidmašīnas novirzot uz blakus esošo Kauņas lidostu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas kravu plūsma uz Latviju nav sarukusi, piektdien intervijā LTV radījumā “Rīta panorāma” norādīja LDz vadītājs Edvīns Bērziņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nav indikāciju, ka Latvijā saruktu Krievijas dzelzceļa kravu pārvadājumi caur Latviju, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats