21. februāris, Trešdiena
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinot šogad uzsāktās sarunas par sadarbību dzelzceļa pārvadājumu un multimodālo loģistikas pakalpojumu jomā, šonedēļ Rīgā viesojās Irānas loģistikas uzņēmuma "Railway Transportation Co" vadība, lai pārrunātu tālākās sadarbības iespējas. Vizītes laikā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja vietnieks Ebadolla Forozešs apmeklēja gan VAS "Latvijas dzelzceļš", gan Rīgas Brīvostu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Parakstot fiktīvu līgumu par automašīnas iegādi, lielās nepatikšanās turpmāk nonāks abas līgumslēdzējas puses: mašīnas konfiskācija, pamatīgi naudassodi un kParakstot fiktīvu līgumu par automašīnas iegādi, lielās nepatikšanās turpmāk nonāks abas līgumslēdzējas puses: mašīnas konfiskācija, pamatīgi naudassodi un kriminālprocesi par dokumentu viltošanu. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdības sēdē, 5.decembrī, izskatīts informatīvais ziņojums par lielā projekta “Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija” sagatavošanas progresu un projekta īstenošanas risinājumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis devies uz Budapeštu turpināt attiecību veidošanu ar Ķīnu 16+1 sarunās, kurās iepriekšējo reizi viņš piedalījās kā namatēvs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) nosūtījis vēstules Rīgas domes Satiksmes departamentam, Rīgas pašvaldības policijai, kā arī vairākām citām pašvaldībām, aicinot uzsākt taksometru skaitītāju pārbaudes taksometros. Paredzams, ka pirmie kontroles pasākumi vārētu notikt jau tuvākajā laikā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lēmums par dalību dzelzceļa elektrifikācijas programmā nav vienkāršs, vienlaikus tas ir būtisks ieguldījums nākotnē, kuru vajadzētu apsvērt, preses konferencē pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministra Ulda Auguļa un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova vadībā notikusī daudzu valsts un tās galvaspilsētas amatpersonu sanāksme kalpoja par apliecinājumu politiskajai gribai realizēt Rail Baltica projektu vismaz posmā starp Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju un lidostu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dzelzceļa transporta projekts “Rail Baltica” ir politisks projekts ar mērķi kādam kaut ko pierādīt, tā iknedēļas preses konferencē pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekts ir viens no lielākajiem infrastruktūras projektiem Latvijā, ko tuvākajos gados plāno īstenot par Eiropas fondu naudu. Pagaidām projektu uzsākt traucē politiķu bažas par to, vai daudzus miljonus vērtā dzelzceļa elektrifikācija atmaksāsies. Ventspils mērs Aivars Lembergs norāda, ka tas ir izšķiršanās jautājums – vai Latvija ir daļa no starptautiskajiem tranzīta pārvadājumiem vai nav.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vakar Rīgas brīvostā pa dzelzceļu no Ķīnas tika atvests un pa jūru uz Roterdamu aizvests 41 konteiners ar pārtikas piedevām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija var cerēt uz atsevišķām Ķīnas kravām, kas pa dzelzceļu caur Krieviju un Kazahstānu tiek vestas uz Eiropas Savienību, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” sacīja transporta jomas eksperts Tālis Linkaits.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Komisija (EK) uzlikusi Lietuvai 28 miljonu eiro naudas sodu par sava dzelzceļa posma Mažeiķi–Latvijas robeža izjaukšanu un pieprasījusi triju mēnešu laikā atskaitīties par gatavošanos sliežu atjaunošanai, kas varētu izmaksāt vēl 20 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pilnveidojot klientu servisu, līdz ar rudens graudu pārvadājumu apjoma palielināšanos vadošais dzelzceļa kravu pārvadātājs Latvijā SIA “LDz Cargo” ir uzsācis pārvadājumus ar e-pavadzīmi visā pakalpojuma sniegšanas ciklā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dīsburgas (vācu Duisburg) osta Vācijā veido aliansi ar Latvijas tranzītuzņēmumiem, jo kopīgiem spēkiem iespējams piesaistīt lielāku daļu no tās Ķīnā ražoto preču plūsmas uz Eiropu, ko ķīnieši ģeopolitisku apsvērumu dēļ tagad pārliek no kuģiem uz dzelzceļu. Par šo patiešām komplicēto biznesa plānu Neatkarīgajai pastāstīja uzņēmuma Duisburger Hafen AG korporatīvās un stratēģiskās attīstības vadītājs Larss Nenhauss.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgai jākļūst par ietekmīgu tranzīta mezglu Ķīnas satiksmē ar Eiropu, šodien VAS „Latvijas dzelzceļš" rīkotajā konferencē „Globālās transporta kustības izaicinājumi" uzsvēra eksperti no Vācijas, Ķīnas, Indijas un Latvijas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats