23. novembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Zigfrīda, Zigrīda
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lēmums par dalību dzelzceļa elektrifikācijas programmā nav vienkāršs, vienlaikus tas ir būtisks ieguldījums nākotnē, kuru vajadzētu apsvērt, preses konferencē pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministra Ulda Auguļa un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova vadībā notikusī daudzu valsts un tās galvaspilsētas amatpersonu sanāksme kalpoja par apliecinājumu politiskajai gribai realizēt Rail Baltica projektu vismaz posmā starp Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju un lidostu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dzelzceļa transporta projekts “Rail Baltica” ir politisks projekts ar mērķi kādam kaut ko pierādīt, tā iknedēļas preses konferencē pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekts ir viens no lielākajiem infrastruktūras projektiem Latvijā, ko tuvākajos gados plāno īstenot par Eiropas fondu naudu. Pagaidām projektu uzsākt traucē politiķu bažas par to, vai daudzus miljonus vērtā dzelzceļa elektrifikācija atmaksāsies. Ventspils mērs Aivars Lembergs norāda, ka tas ir izšķiršanās jautājums – vai Latvija ir daļa no starptautiskajiem tranzīta pārvadājumiem vai nav.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vakar Rīgas brīvostā pa dzelzceļu no Ķīnas tika atvests un pa jūru uz Roterdamu aizvests 41 konteiners ar pārtikas piedevām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija var cerēt uz atsevišķām Ķīnas kravām, kas pa dzelzceļu caur Krieviju un Kazahstānu tiek vestas uz Eiropas Savienību, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” sacīja transporta jomas eksperts Tālis Linkaits.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Komisija (EK) uzlikusi Lietuvai 28 miljonu eiro naudas sodu par sava dzelzceļa posma Mažeiķi–Latvijas robeža izjaukšanu un pieprasījusi triju mēnešu laikā atskaitīties par gatavošanos sliežu atjaunošanai, kas varētu izmaksāt vēl 20 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pilnveidojot klientu servisu, līdz ar rudens graudu pārvadājumu apjoma palielināšanos vadošais dzelzceļa kravu pārvadātājs Latvijā SIA “LDz Cargo” ir uzsācis pārvadājumus ar e-pavadzīmi visā pakalpojuma sniegšanas ciklā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dīsburgas (vācu Duisburg) osta Vācijā veido aliansi ar Latvijas tranzītuzņēmumiem, jo kopīgiem spēkiem iespējams piesaistīt lielāku daļu no tās Ķīnā ražoto preču plūsmas uz Eiropu, ko ķīnieši ģeopolitisku apsvērumu dēļ tagad pārliek no kuģiem uz dzelzceļu. Par šo patiešām komplicēto biznesa plānu Neatkarīgajai pastāstīja uzņēmuma Duisburger Hafen AG korporatīvās un stratēģiskās attīstības vadītājs Larss Nenhauss.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgai jākļūst par ietekmīgu tranzīta mezglu Ķīnas satiksmē ar Eiropu, šodien VAS „Latvijas dzelzceļš" rīkotajā konferencē „Globālās transporta kustības izaicinājumi" uzsvēra eksperti no Vācijas, Ķīnas, Indijas un Latvijas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” pieņēmusi lēmumu turpināt iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju arī ziemas sezonā, informē aviokompānijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tranzīta un loģistikas nozares asociācijas “Baltijas asociācija transports un loģistika” (BATL) vadības pēdējā laika publiskie izteikumi preses konferencēs, semināros, tiešā veidā nomelno nozari, ministriju un valsti kopumā, norāda LR Satiksmes ministrija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas ostas jūt nelielu Krievijas kravu apjoma kritumu, ko izraisījuši Krievijas plāni novirzīt kravu plūsmu caur savām ostām, taču kritums nav liels un nav pamata satraukumam, intervijā Latvijas Radio norādīja „Latvijas dzelzceļa” (LDz) valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš. Tāpat Bērziņš atzīst, ka šis laiks tiek izmantots, lai uzlabotu infrastruktūru.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šovakar, 25. augustā, iepretim Ministru kabineta ēkai norisināsies mītiņš pret Transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanas sadārdzināšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" atklāj pirmos galamērķus 2018. gada vasaras sezonai, kas sāksies 2018. gada 27. martā. Nākamajā vasarā maršrutu karti papildinās vairāk nekā pieci jauni galamērķi.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats