26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ziemeļu koridora sapnis, ar kuru galvenokārt jau Pārdaugavas iedzīvotāji tika ieaijāti gandrīz 20 gadu, ir izsapņots. Lai īstenotu Ziemeļu transporta koridoru, kura uzdevums būtu atslogot pilsētas centru un Vanšu un Akmens tiltus no sastrēgumiem, savienojot Rīgas ostu ar Via Baltica autoceļu, vajadzētu pusotra miljarda eiro. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostā pārkrauto konteineru daudzumu pērn uz augšu vilkusi SIA Baltic Container Terminal (BCT) ar apgrozījuma pieaugumu par 12,8%, sasniedzot 68% no visām ostas konteinerkravām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinoties pagājušā gada nogales un šā gada sākuma tendencei, arī februārī pa VAS Latvijas dzelzceļš infrastruktūru pārvadāto kravu apjoms salīdzinājumā ar pagājušā gada rādītājiem pieaudzis – kopējais pārvadāto kravu apjoms bija 4,4 miljoni tonnu. Tas ir par 7,3% vairāk nekā pagājušā gada februārī, kad pārvadāts 4,1 miljons tonnu kravu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau 18.martā no Ķīnas uz Latviju dosies otrs kravas vilciens, kas šoreiz galamērķi sasniegs 10, nevis 12 dienās kā pirmais vilciens. Tā intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” apstiprināja satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

SIA Latvijas mobilais telefons (LMT) sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu 4SmartStreets strādā pie mākslīgā intelekta stāvvietu meklēšanas risinājuma prototipa. Tas ļaus autovadītājam tiešsaistē atrast brīvu stāvvietu pilsētvidē un nodrošinās navigāciju uz to. Risinājums tapis LMT jaunās inovāciju un attīstības partnerības ietvaros.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nacionālo lidsabiedrību Etihad Airways 2017.gada 29.oktobrī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Abū Dabī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pārlūkojis valsts uzņēmumā Latvijas dzelzceļš (LDz) pērn paveikto un šogad iecerēto kopā ar uzņēmuma padomes priekšsēdētāju Ansi Zeltiņu un prezidentu Edvīnu Bērziņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien SIA Rīgas satiksme (RS) iesniedz Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA) papildināto Skanstes tramvaja projekta dokumentāciju atkārtotai vērtēšanai. Projekta nosaukums ir Rīgas tramvaju infrastruktūras attīstība, un tramvaja līnijas izbūve uz Skansti ir tikai viena no tā sastāvdaļām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apspriedušies un konceptuāli vienojušies par sadarbību dzelzceļa trases Rail Baltica izbūvē vispirms Rīgas teritorijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grandiozā iecere savienot Baltijas valstis un pārējo Eiropu ar sliežu ceļiem jau saņēmusi 765,4 miljonus eiro. Nule Eiropas Savienībai pieprasīta trešā naudas porcija – to tērēs piegādātāju tirgus novērtēšanai, projektēšanas pabeigšanai, būvuzraudzībai, dažādiem atbalsta un publicitātes pasākumiem. Taču atklāts paliek jautājums, kā uz līdzīgiem tēriņiem iedvesmot Poliju. Bez Polijas projektam nav jēgas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šā gada pirmajā mēnesī Rīgas ostā ir pārkrauts 3,20 miljoni tonnu dažādu kravu un, salīdzinot ar iepriekšējā gada janvāri, kad ostas kopējais kravu apgrozījums bija 3,27 miljoni tonnu, tas saglabājies praktiski vienā līmenī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas preču eksporta vērtība pērnā gada decembrī salīdzinājumā ar novembri samazinājās par 8,8%, tomēr tā bija par 7,6% lielāka nekā 2015. gada decembrī. Ja eksporta kritumu mēneša griezumā var skaidrot ar sezonālo faktoru ietekmi un iepriekšējos mēnešos sasniegto eksporta līmeni, tad samērā straujais pieaugums gada griezumā skaidrojams ar apstrādes rūpniecības apgrozījuma pieaugumu eksportā, it īpaši kokrūpniecībā, kas vienlaikus bija arī galvenais eksporta pieauguma virzītājspēks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Skanstes tramvaja līnijas projekts vēl nav akmenī iecirsts, bet tante Zilupē zina, ka viņa šo tramvaja līniju atbalsta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šis ir īstais laiks nacionālās aviokompānijas “airBaltic” stratēģiskā investora meklēšanai, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda aviokompānijas vadītājs Martins Gauss.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskā lidosta „Rīga” kā vadošā lidosta Baltijas valstīs 2016.gadā ir sasniegusi pasažieru skaita rekordu, apkalpojot gandrīz pusi no kopējā Baltijas lidostu pasažieru skaita. Arī šogad lidosta paredz pasažieru skaita pieauguma progresiju.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats