20. jūlijs, Ceturtdiena
Vārda dienas: Ramona, Ritma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvostas pārvalde ir apkopojusi kravu apgrozījumu par 2017. gada pirmajiem 6 mēnešiem.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

28. un 29. jūnijā Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāvji piedalās 17. Ķīnas internacionālajā Transporta un Loģistikas izstādē (CITLE - China International Transportation and Logistics Expo), kas norisinās Sichuanas provinces galvaspilsētā - Chengdu. Dalības izstādē mērķis ir jaunu sadarbības partneru meklēšana un Rīgas brīvostas kā pievilcīga transporta un loģistikas mezgla kravu transportēšanai no Ķīnas uz Ziemeļeiropu un Skandināviju prezentēšana. Chengdu ir viens no nozīmīgākajiem ekonomiskajiem, transporta un komunikāciju centriem Ķīnas rietumos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piektdien, 30. jūnijā, stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos, atvieglojot izceļošanas kārtību bērniem uz Lielbritāniju un Īriju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sakarā ar vasaras sezonas iestāšanos atsevišķos maršrutos samazinās pasažieru plūsma, kas ir saistīts ar skolēnu, studentu brīvlaiku un iedzīvotāju atvaļinājumu laiku, tādēļ no 23. jūnija tiks veiktas izmaiņas atsevišķu sabiedriskā transporta maršrutu kustības sarakstos. "Rīgas satiksme" informē, ka no 23.jūnija tiek noteiktas izmaiņas vairāku sabiedrisko transportu kustības grafikos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai sagatavotos apjomīgajai Viļņas Starptautiskās lidostas skrejceļa rekonstrukcijai, Latvijas ceļu būves uzņēmums "A.C.B." uzsācis sagatavošanas darbus nakts stundās. Tāpēc laikā no plkst. 2.05 līdz 5.05 rītā lidmašīnas Viļņas lidostā netiek pieņemtas. No 14.jūlija līdz 18.augustam lidosta tiks slēgta pilnībā, lidmašīnas novirzot uz blakus esošo Kauņas lidostu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas kravu plūsma uz Latviju nav sarukusi, piektdien intervijā LTV radījumā “Rīta panorāma” norādīja LDz vadītājs Edvīns Bērziņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nav indikāciju, ka Latvijā saruktu Krievijas dzelzceļa kravu pārvadājumi caur Latviju, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Beļģija ir trešā populārākā valsts, no kuras regulāri tiek ievestas lietotas automašīnas tālākai realizācijai Latvijas autobraucēju vidū. Interneta vietnes autoDNA.lv apkopotā informācija liecina, ka pusgada laikā krāpnieki ir nodzēsuši ievērojamu kilometrāžu, neraugoties uz starptautiskajiem centieniem ierobežot šo nelegālo rūpalu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai piesaistītu vairāk pasažieru starppilsētu autobusu pārvadājumos, Autotransporta direkcija plāno uzlabot pakalpojumu kvalitāti, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Autotransporta direkcijas vadītājs Kristiāns Godiņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par iebraukšanas maksas atcelšanu Jūrmalā, kā arī šādas maksas noteikšanas aizliegumu citviet Latvijā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pats pārlūkoja un citiem parādīja vērienīgus būvdarbus uz autoceļa Rīga–Ventspils kā iespēju vēlreiz pārjautāt sabiedrībai, vai tā piekrīt šādu darbu apturēšanai uzreiz pēc 2018. gada būvdarbu sezonas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Drīzumā galvaspilsētā sāks kursēt pirmie desmit ar ūdeņradi darbināmie trolejbusi. Vizuāli tie neatšķirsies no saviem pašreizējiem «kolēģiem», taču šie spēkrati būs daudz draudzīgāki videi – samazināsies kaitīgo izmešu daudzums galvaspilsētā, kas nonāk gaisā, sadegot dīzeļdegvielas produktiem. Rīgas satiksme (RS) uzsākusi arī ūdeņraža uzpildes stacijas būvniecību. Tā būs pieejama arī privātajam transportam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 16.maijā, uzsāks iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Jaunais maršruts piedāvās ērtus lidojumus ceļotājiem no 60 airBaltic galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs uz Baltijas jūras krasta pilsētu – Liepāju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan daži Latvijas mediji nesen rakstīja, ka Zviedrijas mazā osta Slīte ir atteikusies no dalības projektā Nordstream 2 politisku apsvērumu dēļ, patiesība ir pavisam cita: Zviedrijas valdība (!) samaksās Slītei vairākus miljonus eiro kā kompensāciju par to, ka cita Zviedrijas osta – Kārlshamna – pārņems projekta īstenošanu savā teritorijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc Latvijas valdības iebildumiem saistībā ar Ventspils ostas dalību “Nord Stream 2″ gāzesvadu  būvniecībā Baltijas jūrā, rodas pamatots jautājums par to, kā intereses patiesībā aizstāv Latvija un vai ar savu bezatbildīgo lēmumu tā neapdraud valsti daudz vairāk, nekā iesaistoties projektā, kurā iesaistītas jau vairākas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis?
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats