23. aprīlis, Pirmdiena
Vārda dienas: Georgs, Jurģis, Juris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

"Rīgas satiksme" pakāpeniski sāk saņemt jaunos "Škoda" zemās grīdas tramvajus. Līdz šim piegādāti trīs zemās grīdas tramvaji – viens četru sekciju tramvajs un divi trīs sekciju tramvaji. Plānots, ka vasarā Rīgai tiks piegādāti visi 20 jaunie zemās grīdas tramvaji. Savukārt pasažieru pārvadāšana 1. un 11.tramvaja maršrutā tiks uzsākta pēc visu drošības testu pabeigšanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ceļu būvdarbu 2018. gada sezonas sākumam pakārtotās konferences Valsts ceļu tīkla nākotne: iespējas un izaicinājumi dalībnieki pagājušās nedēļas beigās sprieda par to, kā vislabāk un pareizāk apsaimniekot pieaugošu ceļiem atvēlētās naudas daudzumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Universitātes (LU) rektors Indriķis Muižnieks un satiksmes ministrs Uldis Augulis vakar parakstīja memorandu par sadarbību starp universitāti un ministriju.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai novērstu darbaspēka trūkumu dzelzceļa infrastruktūras projekta Rail Baltica būvniecības laikā, Baltijas valstīm jābūt gatavām piesaistīt darbaspēku no ārvalstīm, Rail Baltica Globālajā forumā Tallinā trešdien, 11.aprīlī, uzsvēra Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītāja Baiba Fromane. Vienlaikus izaicinošā darbaspēka situācija sniedz izdevību projekta realizācijā izmantot jaunākās tehnoloģijas, ar kurām iespējams aizvietot trūkstošās darba rokas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šogad plānotais dzelzceļa kravu apjoms ir 47 miljoni tonnu, kas ir vairāk nekā pērn, kad pārvadāto kravu apjoms bija 43,8 miljoni tonnu, ceturtdien, 5. aprīlī, intervijā LTV “Rīta panorāmā” sacīja satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinot šogad uzsāktās sarunas par sadarbību dzelzceļa pārvadājumu un multimodālo loģistikas pakalpojumu jomā, šonedēļ Rīgā viesojās Irānas loģistikas uzņēmuma "Railway Transportation Co" vadība, lai pārrunātu tālākās sadarbības iespējas. Vizītes laikā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja vietnieks Ebadolla Forozešs apmeklēja gan VAS "Latvijas dzelzceļš", gan Rīgas Brīvostu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Parakstot fiktīvu līgumu par automašīnas iegādi, lielās nepatikšanās turpmāk nonāks abas līgumslēdzējas puses: mašīnas konfiskācija, pamatīgi naudassodi un kParakstot fiktīvu līgumu par automašīnas iegādi, lielās nepatikšanās turpmāk nonāks abas līgumslēdzējas puses: mašīnas konfiskācija, pamatīgi naudassodi un kriminālprocesi par dokumentu viltošanu. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdības sēdē, 5.decembrī, izskatīts informatīvais ziņojums par lielā projekta “Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija” sagatavošanas progresu un projekta īstenošanas risinājumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis devies uz Budapeštu turpināt attiecību veidošanu ar Ķīnu 16+1 sarunās, kurās iepriekšējo reizi viņš piedalījās kā namatēvs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) nosūtījis vēstules Rīgas domes Satiksmes departamentam, Rīgas pašvaldības policijai, kā arī vairākām citām pašvaldībām, aicinot uzsākt taksometru skaitītāju pārbaudes taksometros. Paredzams, ka pirmie kontroles pasākumi vārētu notikt jau tuvākajā laikā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lēmums par dalību dzelzceļa elektrifikācijas programmā nav vienkāršs, vienlaikus tas ir būtisks ieguldījums nākotnē, kuru vajadzētu apsvērt, preses konferencē pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministra Ulda Auguļa un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova vadībā notikusī daudzu valsts un tās galvaspilsētas amatpersonu sanāksme kalpoja par apliecinājumu politiskajai gribai realizēt Rail Baltica projektu vismaz posmā starp Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju un lidostu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dzelzceļa transporta projekts “Rail Baltica” ir politisks projekts ar mērķi kādam kaut ko pierādīt, tā iknedēļas preses konferencē pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekts ir viens no lielākajiem infrastruktūras projektiem Latvijā, ko tuvākajos gados plāno īstenot par Eiropas fondu naudu. Pagaidām projektu uzsākt traucē politiķu bažas par to, vai daudzus miljonus vērtā dzelzceļa elektrifikācija atmaksāsies. Ventspils mērs Aivars Lembergs norāda, ka tas ir izšķiršanās jautājums – vai Latvija ir daļa no starptautiskajiem tranzīta pārvadājumiem vai nav.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vakar Rīgas brīvostā pa dzelzceļu no Ķīnas tika atvests un pa jūru uz Roterdamu aizvests 41 konteiners ar pārtikas piedevām.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats