27. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Dzidra, Gunita, Loreta
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Beļģija ir trešā populārākā valsts, no kuras regulāri tiek ievestas lietotas automašīnas tālākai realizācijai Latvijas autobraucēju vidū. Interneta vietnes autoDNA.lv apkopotā informācija liecina, ka pusgada laikā krāpnieki ir nodzēsuši ievērojamu kilometrāžu, neraugoties uz starptautiskajiem centieniem ierobežot šo nelegālo rūpalu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai piesaistītu vairāk pasažieru starppilsētu autobusu pārvadājumos, Autotransporta direkcija plāno uzlabot pakalpojumu kvalitāti, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Autotransporta direkcijas vadītājs Kristiāns Godiņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par iebraukšanas maksas atcelšanu Jūrmalā, kā arī šādas maksas noteikšanas aizliegumu citviet Latvijā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pats pārlūkoja un citiem parādīja vērienīgus būvdarbus uz autoceļa Rīga–Ventspils kā iespēju vēlreiz pārjautāt sabiedrībai, vai tā piekrīt šādu darbu apturēšanai uzreiz pēc 2018. gada būvdarbu sezonas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Drīzumā galvaspilsētā sāks kursēt pirmie desmit ar ūdeņradi darbināmie trolejbusi. Vizuāli tie neatšķirsies no saviem pašreizējiem «kolēģiem», taču šie spēkrati būs daudz draudzīgāki videi – samazināsies kaitīgo izmešu daudzums galvaspilsētā, kas nonāk gaisā, sadegot dīzeļdegvielas produktiem. Rīgas satiksme (RS) uzsākusi arī ūdeņraža uzpildes stacijas būvniecību. Tā būs pieejama arī privātajam transportam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 16.maijā, uzsāks iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Jaunais maršruts piedāvās ērtus lidojumus ceļotājiem no 60 airBaltic galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs uz Baltijas jūras krasta pilsētu – Liepāju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan daži Latvijas mediji nesen rakstīja, ka Zviedrijas mazā osta Slīte ir atteikusies no dalības projektā Nordstream 2 politisku apsvērumu dēļ, patiesība ir pavisam cita: Zviedrijas valdība (!) samaksās Slītei vairākus miljonus eiro kā kompensāciju par to, ka cita Zviedrijas osta – Kārlshamna – pārņems projekta īstenošanu savā teritorijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc Latvijas valdības iebildumiem saistībā ar Ventspils ostas dalību “Nord Stream 2″ gāzesvadu  būvniecībā Baltijas jūrā, rodas pamatots jautājums par to, kā intereses patiesībā aizstāv Latvija un vai ar savu bezatbildīgo lēmumu tā neapdraud valsti daudz vairāk, nekā iesaistoties projektā, kurā iesaistītas jau vairākas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Māris Kučinskis pirmdien, 24. aprīlī, Rīgā atklāja konferenci “Rail Baltica Global Forum”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvosta 2017. gada pirmo ceturksni noslēgusi ar pozitīvu bilanci – kravu apjoms salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieaudzis par 2,1%. Veiksmīgs bijis arī marts, kurā pārkrauts par 7,9% vairāk kravu nekā 2016. gada martā. Pieaugums galvenokārt saistāms ar pozitīviem rādītājiem ogļu, konteinerkravu un kokmateriālu segmentos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas brīvosta 2017. gada pirmo ceturksni noslēgusi ar pozitīvu bilanci – kravu apjoms salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieaudzis par 2,1%. Veiksmīgs bijis arī marta mēnesis, kurā pārkrauts par 7,9% vairāk kravu nekā 2016. gada martā. Pieaugums galvenokārt saistāms ar pozitīviem rādītājiem ogļu, konteinerkravu un kokmateriālu segmentos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šā gada martā paātrinājies pa uzņēmuma Latvijas dzelzceļš (LDz) infrastruktūru pārvadāto kravu apjoms.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dāņu investors Larss Tūsens ir informējis Latvijas lidsabiedrību airBaltic, ka ir pabeigtas visas formalitātes, lai viņš kļūtu par īpašnieku 20% Latvijas lidsabiedrības airBaltic akcijām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šā gada pirmajos divos mēnešos notikušo dzelzceļa kravu apjoma pieaugumu par 4,6% janvārī un par 7,3% februārī pret attiecīgajiem 2016. gada mēnešiem vairs nevar izskaidrot ar pagājušā gada nogalē Krieviju piemeklējušo salu, kas apturēja Krievijas ostu darbu Tālajos Austrumos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir akceptējusi trīs VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) iesniegtos projektus Rīgas dzelzceļa mezgla un Daugavpils Šķirošanas stacijas un pieņemšanas parka modernizācijai ar Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu 89 miljonu eiro apmērā. Šonedēļ izsludināti publiskie iepirkumi par projektu īstenošanu un būvuzraudzību.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats