23. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pārlūkojis valsts uzņēmumā Latvijas dzelzceļš (LDz) pērn paveikto un šogad iecerēto kopā ar uzņēmuma padomes priekšsēdētāju Ansi Zeltiņu un prezidentu Edvīnu Bērziņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien SIA Rīgas satiksme (RS) iesniedz Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA) papildināto Skanstes tramvaja projekta dokumentāciju atkārtotai vērtēšanai. Projekta nosaukums ir Rīgas tramvaju infrastruktūras attīstība, un tramvaja līnijas izbūve uz Skansti ir tikai viena no tā sastāvdaļām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apspriedušies un konceptuāli vienojušies par sadarbību dzelzceļa trases Rail Baltica izbūvē vispirms Rīgas teritorijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grandiozā iecere savienot Baltijas valstis un pārējo Eiropu ar sliežu ceļiem jau saņēmusi 765,4 miljonus eiro. Nule Eiropas Savienībai pieprasīta trešā naudas porcija – to tērēs piegādātāju tirgus novērtēšanai, projektēšanas pabeigšanai, būvuzraudzībai, dažādiem atbalsta un publicitātes pasākumiem. Taču atklāts paliek jautājums, kā uz līdzīgiem tēriņiem iedvesmot Poliju. Bez Polijas projektam nav jēgas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šā gada pirmajā mēnesī Rīgas ostā ir pārkrauts 3,20 miljoni tonnu dažādu kravu un, salīdzinot ar iepriekšējā gada janvāri, kad ostas kopējais kravu apgrozījums bija 3,27 miljoni tonnu, tas saglabājies praktiski vienā līmenī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas preču eksporta vērtība pērnā gada decembrī salīdzinājumā ar novembri samazinājās par 8,8%, tomēr tā bija par 7,6% lielāka nekā 2015. gada decembrī. Ja eksporta kritumu mēneša griezumā var skaidrot ar sezonālo faktoru ietekmi un iepriekšējos mēnešos sasniegto eksporta līmeni, tad samērā straujais pieaugums gada griezumā skaidrojams ar apstrādes rūpniecības apgrozījuma pieaugumu eksportā, it īpaši kokrūpniecībā, kas vienlaikus bija arī galvenais eksporta pieauguma virzītājspēks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Skanstes tramvaja līnijas projekts vēl nav akmenī iecirsts, bet tante Zilupē zina, ka viņa šo tramvaja līniju atbalsta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šis ir īstais laiks nacionālās aviokompānijas “airBaltic” stratēģiskā investora meklēšanai, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda aviokompānijas vadītājs Martins Gauss.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskā lidosta „Rīga” kā vadošā lidosta Baltijas valstīs 2016.gadā ir sasniegusi pasažieru skaita rekordu, apkalpojot gandrīz pusi no kopējā Baltijas lidostu pasažieru skaita. Arī šogad lidosta paredz pasažieru skaita pieauguma progresiju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Plānojot 2016. gada budžetu, Rīgas brīvosta salīdzinājumā ar 2015. gadu paredzēja 10% kravu apgrozījuma kritumu. Taču gads noslēdzās labāk par plānoto – kravu apgrozījuma samazinājums sastādīja tikai 7,5%. Turklāt gada pēdējos mēnešos kravu apgrozījums bija rekordaugsts. Vai saglabāsies esošās tendences un kādi ir jaunu kravu piesaistes projekti, vairāk stāsta Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai veicinātu Latvijas un Baltkrievijas sadarbību dzelzceļa pārvadājumu jomā un nostiprinātu tranzīta un loģistikas nozares sadarbību, Minskā atklāta Latvijas valsts uzņēmuma Latvijas dzelzceļš (LDz) pastāvīgā pārstāvniecība Baltkrievijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2016. gada beigās daba atalgoja valsts a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) un citus Latvijas tranzītbiznesa uzņēmumus par viņu pūlēm visa gara garumā saglabāt pārvadāto kravu apjomu vismaz transporta infrastruktūras uzturēšanai pietiekamā līmenī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dzelzceļa pārvadājumos pērn pēdējos trīs mēnešos ir vērojamas pozitīvas tendences, kas turpinās arī šogad, šorīt LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā gada decembrī ievērojami pieaudzis pa „Latvijas dzelzceļa” (LDz) infrastruktūru pārvadāto akmeņogļu kravu apjoms – salīdzinājumā ar 2015.gada decembri to īpatsvars pieaudzis par 28,4%. Gada laikā kopumā pārvadāti gandrīz 16 miljoni tonnu akmeņogļu. Ievērojams pieaugums vērojams arī melno metālu segmentā, kur pērn pārvadāts par 43,1% vairāk nekā 2015.gadā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzņēmuma Latvijas valsts ceļi (LVC) vadītāji vakar stāstīja par šā gada plāniem ceļu nozarē. Ja plāni piepildīsies, tad 2017. gadu nāksies ierakstīt nozares vēsturē ar ceļos ieguldītās naudas rekordu uz daudziem gadiem.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats