18. septembris, Trešdiena
Vārda dienas: Elita, Liesma
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trešdaļa pacientu vecumā virs 62 gadiem nespēj iegādāties zāles, ko izrakstījis ārsts, bet 46 procenti iedzīvotāju atzinuši, ka bijuši spiesti iegādāties tikai daļu no kompensējamām zālēm, jo līdzmaksājumu summa par zālēm bijusi pārāk augsta. Ar šiem faktiem pašlaik operē visi veselības aprūpē iesaistītie un saprot, ka ir nepieciešams situāciju uzlabot.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

"Tīrīga” ir iepazinusies ar Konkurences padomes (KP) sēdes protokolu, ar kuru uzlikts pienākums Rīgas pilsētas pašvaldībai un SIA “Getliņi EKO” apturēt koncesijas līguma izpildi daļā, kas skar nešķiroto un dalīto sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu, kā arī veikt citus pasākumus.  
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts kontrole ir sākusi revīziju Talsu novada pašvaldībā, kuras uzmanības centrā būs pašvaldības kapitālsabiedrību sniegtie pakalpojumi Talsu novada iedzīvotājiem, kā arī kapitālsabiedrību pārvaldības tiesiskums un atbilstība labās prakses principiem,  informēja Valsts kontroles Sabiedrisko attiecību un iekšējās komunikācijas daļas vadītāja Līga Krapāne.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc nedēļas - 9.septembrī, Swedbank klienti vairs nevarēs autorizācijai izmantot bankas izsniegtās kodu kartes. Līdz ar stingrākām ES prasībām attiecībā uz klientu digitālu autentifikāciju, Swedbank pilnībā pārtrauks kodu karšu izmantošanu. Tāpēc Swedbank klienti, kuri vēl nav paspējuši nomainīt kodu karti pret citiem autentifikācijas rīkiem, tiek lūgti to izdarīt šīs nedēļas laikā, lai pēc 9.septembra nevajadzētu doties uz bankas filiāli. Šobrīd kodu kartes vēl nav nomainījuši vairāk nekā 70 tūkstoši klientu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par kādu medikamentu īslaicīgu vai ilglaicīgu pazušanu no aptieku plauktiem informācija parādās periodiski. Vairāki pacienti Neatkarīgajai stāsta, ka jau ilgāku laiku aptiekās nav pieejams D vitamīna šķīdums jeb pilieni, kas ir recepšu medikaments.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai laikus izmaksātu pensijas septembrī, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra aicina ikvienu pensijas vai pabalstu saņēmēju nekavēties atvērt jaunu kontu vai izmantot jau esošu kontu jebkurā kredītiestādē vai Pasta norēķina sistēmā un iesniegt aģentūrā iesniegumu, norādot jauno konta numuru.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par Jura Pūces reformu, par valdības darbiem un nedarbiem, par Egila Levita pirmajiem soļiem un citām aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar Saeimas deputātu Viktoru Valaini (Zaļo un zemnieku savienība (ZZS)).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

"Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartašēviča LNT raidījumam "900 sekundes" apliecina, ka pienāks brīdis, kad trolejbusu Rīgā vairs nebūs. Trolejbusi ir pirmie rindā uz noņemšanu, kad sāks darboties lētāks videi draudzīgs transports.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā arvien vairāk trūkst darbaspēka, tomēr vienlaikus liela daļa nodarbināto, īpaši ar zemāku ienākumu līmeni, baidās zaudēt esošo darbu slimības dēļ. 39 procenti Latvijas iedzīvotāju darbspējīgā vecumā norāda, ka Latvijā strādājošais nevar atļauties slimot, jo baidās zaudēt darbu, liecina Biofarmaceitisko zāļu ražotāju asociācijas Latvijā veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par virzību apņemšanās izpildē likvidēt obligāto iepirkuma komponenti (OIK), mazināt elektrības sadalīšanas augstās izmaksas, Latvenergo padomes atlaišanu un ekonomikas izaugsmes veicināšanu Neatkarīgās intervija ar ekonomikas ministru Ralfu Nemiro (KPV LV).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna un viņa vadītās partijas vicelīderu dusmas par Valsts drošības dienesta (VDD) priekšnieka Normunda Mežvieta pārapstiprināšanu amatā lietpratēji skaidro ar bijušā Satversmes aizsardzības biroja (SAB) Iekšējās drošības daļas priekšnieka Aigara Sparāna vēlmēm kontrolēt kadru politiku slepenajās struktūrās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Simt gadi apritējuši Latvijas valstij, un simt gadi kopš dibināšanas pakāpeniski aprit visām tās institūcijām, iestādēm un organizācijām, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem tajā skaitā. Šīs nedēļas nogalē apaļā jubileja tiek svinēta Latvijas armijas kara flotei, un iedzīvotāji laipni aicināti uz militāro kuģu parādi un citiem svētku pasākumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau svētdien, 11. augustā, notiks Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pirmā Čeku loterijas izloze. Tās laikā tiks noskaidrots gan tas, kuri Čeku loterijas dalībnieki būs laimējuši naudas balvas, gan arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Intervija ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu: par jaunās koncertzāles Latvija nozīmību un valsts atbalstu tai, par orkāniem un zemestrīcēm Kariņa valdībā, par nodokļu reformas un teritoriālās reformas aplamībām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirms vairākām dienām mēs, daži cilvēki, kuri sākuši veidot Latvijas XXI gadsimta vīziju un kuri patlaban meklē šim projektam intelektuālos resursus, apciemojām politiķi, pirmo atjaunotās Latvijas ārlietu ministru, 5., 6., 7., 8. Saeimas deputātu Jāni JURKĀNU. Jurkānu saime pacienāja mūs ar siļķi, biezpienu un kartupeļiem, mēs viņus – ar savām idejām. Protams, es izmantoju izdevību un lūdzu Jāni raksturot Neatkarīgajai to, kas te tagad notiek.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats