22. novembris, Piektdiena
Vārda dienas: Aldis, Alfons
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saruna ar filozofijas doktoru, fundamentālās grāmatas par "Islāma valsti Terorisma krustugunīs" autoru Māri Kūli. Lai gan viņa tiešā specializācija ir Tuvie Austrumi, islāma reliģija un viss, kas ar to saistās, mūsu saruna vairāk par notiekošo tepat pie mums, jo mūsdienu pasaulē viss ir cieši saistīts, neatkarīgi, kurā pasaules malā kāds noklepojies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova rīcība, no amata atceļot SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) valdi, jo tā ir zaudējusi uzticību, un amatā atjaunojot Rīgas Centrāltirgus (RCT) valdi, izraisīja sagaidāmu pretreakciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā sniegs uz galvas premjeram Krišjānim Kariņam uzkritusi jauna iekškoalīcijas problēma. Konkursā uz Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta vadītājas amatu uzvarējusi Zaiga Pūce. Ja fonda padome viņu apstiprinās amatā, sanāks, ka valdība viena ministra sievai darbu sarūpējusi, un tas izskatās pēc interešu konflikta, pat ja formāli tāds nav.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kad no LNT raidījuma Degpunktā priekšplāna nozuda Ieva Brante, daudzi skumīgi nopūtās – pie izskatīgās žurnālistes kadrā jau bija tā pierasts! Taču bez tiešā ētera Ieva nav palikusi, tikai šobrīd viņa ir nevis redzama, bet dzirdama – Radio SWH ziņu programmā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas, veicot muitas kontroli no Indijas Republikas sūtītam jūras konteineram, atklāja 13 529 000 gab. kontrabandas cigaretes.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Premjera Kariņa valdība grasās padarīt braukšanu ar automašīnu par bagātnieku privilēģiju. Ministrijās šobrīd tiek gatavots pamatojums esošo nodokļu palielināšanai degvielai, transportam un vēl pilnīgi jauna nodokļa ieviešana, kas tiek maskēta ar rūpēm par klimatu, bet patiesībā ir primitīva metode, kā iekasēt no vidusšķiras un trūcīgajiem pēc iespējas vairāk naudas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc ārstēšanās slimnīcā pacienti turpmāk saņems tādu izrakstu, kurā nebūs norādīti slimnīcā lietoto zāļu komerciālie nosaukumi, bet tikai šo zāļu aktīvā viela. Šīs izmaiņas noteikumos seko jau iepriekš Veselības ministrijas pieņemtajam uzstādījumam – receptēs rakstīt tikai aktīvo vielu, nevis konkrēta ražotāja medikamentus – un politikai ar mērķi samazināt zāļu cenas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trīs mēnešu laikā, kopš Latvijā darbojas čeku loterija, Valsts ieņēmumu dienests (VID), pamatojoties uz šajā loterijā iegūtiem datiem, ierosinājis piecas tematiskās pārbaudes. Savukārt TV3 raidījums SuperBingo reitinga tabulā iekļuvis starp desmit visskatītākajiem TV raidījumiem Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par satiksmes drošību atbildīgajām institūcijām Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra paziņojums, ka ātruma radaru programma naudas trūkuma dēļ, iespējams, tiks apturēta, ir pārsteigums. Nekas tāds starpministriju sanāksmēs nav pārrunāts, un faktiski Dimitrijs Trofimovs ir vienpersoniski nolēmis atteikties no efektīvākā satiksmes uzraudzības līdzekļa valstī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Viena lapa un vēl drusciņ – tik izvērsts ir ministra Jura Pūces pamatojums 300 miljonu eiro sadalīšanai reģionālajiem autoceļiem. Nav cita izskaidrojuma, kādēļ lemšanu par ceļu naudu no Satiksmes ministrijas pārņēmusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), kā vien tas, ka Pūce ar šādiem solījumiem mēģinās pirkt reformai nedraudzīgo pašvaldību labvēlību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jāņa Bordāna vadītās Tieslietu ministrijas virzītie grozījumi likumā Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru otrdienas valdības sēdē izskatīti, bet lēmums par virzīšanu uz Saeimu atlikts, liecina Valsts kancelejas mājaslapā pieejamā informācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai cilvēks justos laimīgs, motivēts un darbspējīgs, viņam ir nepieciešama laba veselība. Kad saskaramies ar veselības problēmām, vēršamies pie ārsta, taču pašlaik Latvijā arī šī it kā vienkāršā darbība slimniekam var kļūt apgrūtināta. Cēloņi tam ir vairāki, taču tas, ko sabiedrība redz un izjūt visbiežāk – ārstu trūkums vai garas gaidīšanas rindas pie speciālistiem, norāda Latvijas Jauno Ārstu asociācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc nodarbināto skaita vislielākās blīvi apdzīvotās teritorijas, kurās dzīvo mazāk nekā 50 iedzīvotāju, Latvijā ir Ziemeļu iela pie Starptautiskās lidostas Rīga un Liepājas biznesa centrs, liecina Centrālā statistikas pārvaldes (CSP) publicētā informācija par blīvi apdzīvotām teritorijām un nodarbināto skaitu Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kustība "Lielā Talka" jau 11 gadus katru pavasari rīko vides uzkopšanas talkas, kurā tiek savāktas vairākas tonnas atkritumu, kas tiek izmestas vidē. Diemžēl joprojām risinājuma kā cīnīties ar šo problēmu nav. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trešdaļa pacientu vecumā virs 62 gadiem nespēj iegādāties zāles, ko izrakstījis ārsts, bet 46 procenti iedzīvotāju atzinuši, ka bijuši spiesti iegādāties tikai daļu no kompensējamām zālēm, jo līdzmaksājumu summa par zālēm bijusi pārāk augsta. Ar šiem faktiem pašlaik operē visi veselības aprūpē iesaistītie un saprot, ka ir nepieciešams situāciju uzlabot.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats