08. decembris,
Vārda dienas: Gunārs, Gunis, Vladimirs
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par Saeimas atlaišanu līdz šim parakstījušies vairāk nekā 40 tūkstoši iedzīvotāju. Arī mediķi Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesnieguši iniciatīvu par Saeimas atlaišanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Skaidrs, ka mediķu krīze būs ļoti laba mācība politiķiem, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Ivars Ijabs (A/P).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neraugoties uz krīzi veselības aprūpes nozarē un mediķu pieprasīto demisiju, Saeimas vairākums tomēr nobalsoja pret opozīcijas deputātu rosināto veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) demisiju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris šodien, 28. novembrī, Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza ierosinājumu rīkot tautas nobalsošanu par 13. Saeimas atsaukšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mediķiem saglabājas bezspēcības sajūta, ka nespējam neko izdarīt, intervijā “900 sekundēs” atzina Latvijas Jauno ārstu asociācijas (LJĀA) valdes priekšsēdētājs Kārlis Rācenis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Augstskolu Latvijā ir par daudz, šorīt Latvijas Radio sacīja izglītības ministre Ilga Šuplinska (JKP), norādot, ka to infrastruktūra ļauj uzņemt ap 160 000 studentu, bet reāli mācās tikai 80 000.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien Latvijā vēlreiz notiek mediķu protesta akcija, lai pievērstu uzmanību zemajam veselības aprūpes finansējumam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veselības ministre Ilze Viņķele (AP!) neplāno atkāpties no amata, izriet no ministres intervijas “Neatkarīgajai”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neraugoties uz mediķu organizāciju protestiem un veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) aicinājumu tomēr palielināt veselības aprūpes finansējumu, tostarp uz budžeta deficīta rēķina, premjers Krišjānis Kariņš (JV) ir apņēmies nākamā gada budžetu vairs negrozīt.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Diemžēl “skaldi un valdi” princips Latvijas politikā joprojām ir noteicošais.Tas aizvien vairāk polarizē Latvijas sabiedrību. Daudzi pat neapzinās savu līdzdalību tajā,spēlējot “fronti tēva pagalmā”, šādu viedokli pauž Saeimas deputāts Ivars Zariņš (S).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš nogurdinošā budžeta veidošanas un pieņemšanas procesa, kurā koalīciju veidojošās partijas bija tik cieši saliedējušās, ka starp tās rindām iespraukties kādam opozīcijas priekšlikumam bija teju neiespējami, pagājušas tikai divas nedēļas, un tā vien šķiet, ka budžetam veltītais pamiers lauzts un partneri atsākuši pārbaudīt ne tikai savas, bet arī valdības vadītāja Krišjāņa Kariņa pacietības robežas. Šādu rīcību nosaka gan parakstu vākšanas par Saeimas atlaišanu veidojošā situācija, gan vēlme pozicionēties vēlētāja priekšā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) ar savu rīcību un izteikumiem diskreditē visu tiesu varas sistēmu, intervijā Neatkarīgajai sacīja bijušais tieslietu ministrs Guntars Grīnvalds.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vienīgais, kā panākt, lai Rīgas dome strādātu savu iedzīvotāju labā, ir šo domi atlaist un ievēlēt jaunu, otrdien intervijā LTV “Rīta panorāmā” sacīja opozīcijas politiķis Vilnis Ķirsis (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā, kas top, vērtējot centralizēto eksāmenu rezltātus, līderu pozīcijas ģimnāziju grupā joprojām saglabā Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, kas ir arī absolūti labākā skola valstī. Apbalvojumus vakar saņēma arī izglītības iestādes citās kategorijās: pilsētu vidusskolu, lauku vidusskolu un specializēto skolu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par Saeimas atlaišanu līdz šim parakstījušies vairāk nekā 38 tūkstoši iedzīvotāju. Parakstu vākšana ilgs līdz 2020. gada 14. novembrim.

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats