20. marts, Trešdiena
Vārda dienas: Irbe, Made
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan aizstāvība t.s. Lemberga prāvā lūdza dot četrus mēnešus sagatavoties debatēm, Rīgas apgabaltiesa atvēlēja vien deviņas dienas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Cilvēkiem ar invaliditāti un pensionāriem arī izveidojušies nodokļu parādi, lai gan pensiju vai pabalstu izmaksā un administrē vienīgi valsts iestādes. Ja elektroniskās deklarēšanās sistēmā (EDS) uzrādīto pāris eiro centu parādu pensijai vēl varētu uzskatīt kā matemātisku kļūdu, tad, kā izskaidrot to, ka sirms vīrs ar pirmās grupas invaliditāti, kurš pēc insulta atrodas pansionātā, ir palicis parādā valstij gandrīz 300 eiro?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par «bezkompromisu tiesiskumu» Jaunās konservatīvās partijas mērcē, par valsts noslēpuma glabāšanu, par pārmērīgi ilgajām tiesu prāvām un citām tieslietu jomas aktualitātēm intervija ar zvērinātu advokātu, Atmodas laika iekšlietu ministru Aloizu Vazni.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ir sākti vairāki kriminālprocesi saistībā ar notiekošajiem ekonomiskajiem procesiem Rīgas domē, un tiem noteikti būs rezultāts, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja Valsts drošības dienesta (VDD) priekšnieks Normunds Mežviets.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdība konceptuāli piekritusi ierosinājumam atteikties no diviem veselības aprūpes pakalpojumu groziem – pilnā valsts apmaksāto pakalpojumu groza sociālā nodokļa maksātājiem un valsts apdrošinātajām personām un minimālās palīdzības groza visiem pārējiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas parlaments ceturtdien, 14. martā, ar 210 balsu vairākumu atbalstījis premjerministres Terēzas Mejas priekšlikumu par “Brexit” procesa īslaicīgu atlikšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Premjers Krišjānis Kariņš un finanšu ministrs Jānis Reirs izvairās izpaust argumentus, kāpēc abu partijas biedram Ģirtam Valdim Kristovskim (Jaunā Vienotība) valdība atļāva savienot valsts amatpersonas – Ventspils brīvostas valdes locekļa – amatu ar amatiem privātajā biznesā, kuram, iespējams, ir intereses Ventspils brīvostā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Iedomājos: piedalos ANO Ģenerālajā Asamblejā un runāju skaistajā latviešu valodā, man mugurā ir balts krekls, kura stāvkrādziņā iešūtas Latvijas karoga krāsas. Nevajag taču man apkārties ar auseklīšiem, lai visi saprastu – esmu no Latvijas,» stāsta Edgars Kramiņš, gluži lietišķi sapņodams par to, kā pildīs Valsts prezidenta pienākumus. Mūsu sarunā viņš atklājas pavisam citā veidolā: ne vairs kā nevaldāmais dziedāšanas šovu kritiķis vai politiķu skarbais no pacietības izvedējs... bet gan kā mēreni emocionāls politikas lauka vērtētājs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2019. gada 12. martā Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa iesniedza akreditācijas vēstules Sanmarīno Republikas valsts reģentiem Mirko Tomasoni II un Lukam Santolīni I.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas mēram un Saskaņas priekšsēdētājam Nilam Ušakovam šis ir īstais laiks, kad veiksmīgi kapitalizēt savu popularitāti, lai, topot ievēlētam omulīgajā Eiropas Parlamenta deputāta amatā, attālinātos no problēmu nomāktās Rīgas. Pirmo reizi deviņu gadu laikā viņa darbību pozitīvi vērtē mazāk par 50 procentiem Latvijas iedzīvotāju. Tas starp valsts politiķiem gan joprojām ir otrs labākais rādītājs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Gada ienākumu deklarācijas šogad, visticamāk, iesniegs rekordliels iedzīvotāju skaits. Jau pirmajās piecās dienās to izdarīja vairāk nekā 270 tūkstoši. Daļai iedzīvotāju gada ienākumu deklarāciju iesniegšana atnesa nepatīkamu pārsteigumu – nodokļu parādu. Tāds bija izveidojies pat daļai nestrādājošu pensionāru.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kolīdz par cietušo t.s. Lemberga lietā atzītais SIA Man-Tess (tagad SIA Pars Terminal) advokāts Gatis Dirnēns debašu runā sāka pierādīt, ka nekāds kukulis – SIA LatTransnafta kapitāla daļas – no SIA Man-Tess netika izspiestas, jo tādas viņa klientam nemaz nepiederēja, viņa runa tika aprauta un advokātam tika aizbāzta mute.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Alūksne ir viens no 21 reģionālā nozīmes attīstības centra, kas tā arī palicis bez modernas sporta zāles. Šķita, ka šogad beidzot situācija mainīsies un alūksnieši tiks pie jaunas sportošanas vietas. Diemžēl valsts skaidri un gaiši pateikusi, ka budžetā finansējums šim objektam nav plānots. Vismaz šogad ne, un nav zināms – vai arī nākamgad būs. Būvniecībai vajag 8,8 miljonus eiro, bet pašvaldībai vienai tāda summa nav paceļama.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kāpēc Saeimas atbildīgās komisijas deputātus neapmierina labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) darbs, kādus uzlabojumus varētu un nevarētu sagaidīt labklājības jomā, kādi būtu darbi, kas jāpadara šodien, lai vismaz nākamgad situācija uzlabotos, Neatkarīgās intervija ar ilggadējo Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputātu Andreju Klementjevu (Saskaņa).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Laikā, kad mediji pastiprināti seko līdzi notikumiem Rīgas domē un tematiem, kas saistīti ar pašvaldības kapitālsabiedrību "Rīgas satiksme", satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) publiski atgādinājis, ka gaida rindā uz pieņemšanu pie Rīgas mēra Nila Ušakova.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats