26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzsākot darbu pie valsts pamatbudžeta bāzes izdevumu projekta 2018.-2020. gadam, Ekonomikas ministrijas prioritātes ir nepalielināt elektroenerģijas cenas patērētājiem, turpināt mājokļu galvojumu atbalsta programmu un stiprināt Konkurences padomes un Ekonomikas ministrijas enerģētikas un tautsaimniecības attīstības sektoru kapacitāti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tikai deviņām nelielām pašvaldībām sniedzot no likumā noteiktajām funkcijām neizrietošus pakalpojumus, vietējiem komersantiem liegta iespēja gūt ieņēmumus 179 tūkstošu eiro apmērā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vēlēšanu tuvums traucē pašvaldībām pieņemt būtiskus lēmumus reformu īstenošanā, it īpaši skolu tīkla reorganizācijas procesā, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atzina Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jauno, kompetencēs balstīto izglītības saturu pilotprojekta veidā jāsāk izmēģināt jau 2017. gada septembrī, taču vēl aizvien nozarē strādājošajiem jautājumu ir vairāk nekā atbilžu – it īpaši tas attiecas uz skolas gaitu sākšanu sešu gadu vecumā. Atbildīgā ministrija uzskata, ka bažām nav pamata, lai gan piekrīt, ka laika ir maz.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina valdību izvērtēt esošo situāciju un steidzami pieņemt būtiskus lēmumus, lai sakārtotu sliktā stāvoklī esošos autoceļus, lai īstenotu Nacionālās attīstības plānā deklarēto ekonomikas izrāvienu un nodrošināt līdzsvarotu reģionālo attīstību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau pēc Lieldienu brīvdienām, aizsākoties Saeimas pavasara sesijai, tās Juridiskajai komisijai būs jāsāk izvērtēt iespējamos modeļus izmaiņām Valsts prezidenta ievēlēšanas kārtībā. Visticamāk, tai tiks piedāvāti divi varianti – tautas vai Saeimas deputātu un pašvaldību vadītāju ievēlēts prezidents.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija Sustento aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju atbalstīt akciju Es par 12% veselībai un portālā manabalss.lv balsot par to, lai veselības aprūpes finansējums 2018. gadā tiek palielināts vismaz līdz 12 procentiem no kopējā valsts budžeta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimas opozīcijas partiju deputāti savākuši 21 parakstu, kas nepieciešams, lai vērstos Satversmes tiesā ar iesniegumu pret pedagogu kvalitātes pakāpju piešķiršanas kārtību. Proti, skolotājiem, kas nepaguva pieteikties līdz 2016. gada 31. maijam uz kādu no tām, kā arī tiem, kam tās šogad beidzas, jābūt tiesībām uz profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja mediķu prasības ne Saeimā, ne valdībā netiks uzklausītas, ārsti un māsas no pirmā jūnija atteiksies strādāt pagarināto normālo darbu laiku, kas var paralizēt medicīniskās palīdzības nodrošināšanu diennakts režīmā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Darbs pie reformām valsts pārvaldē turpināsies arī pēc tam, kad pašreizējais Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš atstās šo amatu, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sola premjers Māris Kučinskis (ZZS).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iedzīvotāju protesti var likt pašvaldībām iebilst pret skolu tīklu reformām, šorīt intervijā LTV “Rīta panorāmai” savas bažas pauda izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) vadītājs Māris Balodis atzina, ka Latvija un Igaunija ir vienīgās valstis Eiropā, kur vēl nav reģistrēts neviens putnu gripas gadījums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts propagandas kantori ķērušies pie vārda brīvības apkarošanas. Cenzūra gluži kā padomju laikā vēl netiek ieviesta, taču sabiedrības sargsunis pats tiek laipni aicināts uzlikt sev uzpurni. Medijiem esot jāpiebremzē ar valsts institūciju kritiku, jo runas par dažādām nebūšanām lejot ūdeni uz Putina dzirnavām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 21. martā plkst.11.30 pie Ministru kabineta notiks Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studentu, darbinieku un atbalstītāju protesta pikets "Dzīvā ķēde", ar mērķi pieprasīt RPIVA likvidācijas procesa pārtraukšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ziemeļu koridora sapnis, ar kuru galvenokārt jau Pārdaugavas iedzīvotāji tika ieaijāti gandrīz 20 gadu, ir izsapņots. Lai īstenotu Ziemeļu transporta koridoru, kura uzdevums būtu atslogot pilsētas centru un Vanšu un Akmens tiltus no sastrēgumiem, savienojot Rīgas ostu ar Via Baltica autoceļu, vajadzētu pusotra miljarda eiro. 
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats