24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ilze Cīrule aicina nesteigties ar gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu jau 1.martā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kas ir panākumi? Kādi tie ir mūsu personīgajā un profesionālajā dzīvē? Šim vienkāršajam terminam ir daudz definīciju, taču lielākā daļa biznesa vides guru ir vienisprātis: panākumus gūst tikai neatlaidīgi censoņi, kuri nepadodas, pat neskatoties uz sākotnējām neveiksmēm. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas nepiedalīšanās “Nord Stream 2” gāzesvadu būvniecībā rezultēsies ar to, ka nākotnē par gāzi maksāsim vairāk, preses konferencē sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2017. gadā 85,4 tūkstoši iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem bija bezdarbnieki, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma rezultāti. Salīdzinot ar 2016. gadu, bezdarbnieku skaits ir sarucis par 9,9 tūkstošiem jeb 10,4 %. Pērn bezdarba līmenis Latvijā bija 8,7 %, kas ir par 0,9 procentpunktiem zemāks nekā 2016. gadā. Sievietēm bezdarba līmenis joprojām saglabājas zemāks nekā vīriešiem (attiecīgi 7,7 % un 9,8 %).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (Vienotība) vakar solīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputātiem, ka kopš 1. janvāra strauji palielinātos rēķinus sākšot samazināt 1. aprīlī un būtiski samazināšot 2020. gadā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens partijas Vienotība vārdā šā gada 19. februārī valdošās koalīcijas padomē piedāvājis likumā ierobežot Latvijas Bankas prezidenta pilnvaras līdz diviem termiņiem, lai gan vēl 2013. gada oktobrī pats personīgi kaismīgi iestājies, lai uz trešo termiņu Latvijas Bankas prezidenta amatā tiktu pārvēlēts Ilmārs Rimšēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ventspils mērs Aivars Lembergs ir pārliecināts, ka korupcijā skandālā iesaistītā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča kriminālvajāšana ievilksies, par piemēru minot savu personīgo pieredzi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) nedomā, ka būtu nepieciešams mesties mainīt likumus, lai panāktu korupcijas skandālā iesaistītā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča noņemšanu no amata.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas mērķis ir radīt haosu Latvijā. Par to liecina dažādas ziņas par Latvijā strādājošajām bankām, šorīt intervijā Latvijas Radio pauda Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Skandāliem, kas beidzamās nedēļas laikā satricinājuši Latvijas banku sistēmu, uzmanību pievērsuši daudzi ārvalstu mediji, tomēr to lielākā daļa aprobežojas vien ar pasausu informācijas izklāstu un mūsu valsts amatpersonu citātiem, vēstot gan par Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča īslaicīgo aizturēšanu un aizdomām, ka viņš izspiedis kukuļus, gan par problēmām, ar kurām saskārusies banka AB.LV.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai Latvijas tiesu ēkās uzstādītu taisnības dievietes Temīdas statujas, Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijas valde vāc līdzekļus, aicinot ziedot šim mērķim. Pirmā Temīdas statuja tikšot novietota Latgales apgabaltiesā Rēzeknē. Pēc tam – arī pārējās apgabaltiesās, lai katrā ir šīs taisnības dievietes simbols. Kopumā būtu vajadzīgas piecas Temīdas statujas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Korupcijas skandālā iesaistītais Latvijas Bankas (LB) prezidents Ilmārs Rimšēvičs paziņojis, ka neatkāpsies no amata, jo neuzskata sevi par vainīgu, kā arī pauda neuzticību tiesu sistēmai. Par to otrdien preses konferencē vienu dienu pēc atbrīvošanas no izolatora informēja pats Rimšēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Bankas (LB) prezidenta Ilmāra Rimšēviča korupcijas skandāls ir pamatīgi iedragājis Latvijas finanšu sistēmas reputāciju. Tā intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” norādīja Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam vajadzētu sevi atstādināt no amata, uzsvēra finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola (ZZS). Arī Ministru prezidents Māris Kučinskis uzskata, ka pēc šādas aizturēšanas Latvijas Bankas prezidents nevarētu turpināt pildīt savus darba pienākumus.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats