25. septembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā dēvētās “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas solījums četru mēnešu laikā dot gatavus secinājumus par šīs lietas apstākļiem tuvojas izskaņai. Lai gan viedoklis par šīs lietas autentiskumu ir divējāds, šodien parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē piedalīties žurnāla “Ir” redakcijas un AS “Cits medijs” pārstāvji.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) salīdzinās Latvijā pieejamās preces ar Rietumeiropā nopērkamajām. Tomēr ražotāji pie mums sodu saņems tikai tad, ja atklāsies, ka uz iepakojuma produktu sastāvdaļas norādītas nepareizi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Augusta un septembra lietavas ietekmēs arī kartupeļu ražu. Iespējams daudzviet nevarēs novākt visu ražu, turklāt nelabvēlīgie laika apstākļi var ietekmēt arī ražas kvalitāti, tā intervijā Latvijas Radio atklāja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Augkopības nodaļas vecākais dārzkopības speciālists Māris Narvils.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja diskusijas par izdienas pensiju piešķiršanu muitniekiem būtu konstruktīvas, mēs tām piekristu, taču līdzšinējā, vairāk nekā desmit gadus ilgā sarunu pieredze mums rāda, ka vēlmes uzklausīt un saprast muitnieku argumentus par labu izdienas pensijām nav, sarunā ar Neatkarīgo saka Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Neatkarīgās muitnieku arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Edgars Mazuls.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) pārbaudīs 20 Latvijā tirgoto ārvalstīs ražoto pārtikas produktu sastāvu, lai noteiktu, vai šo produktu kvalitāte ir identiska Rietumeiropā tirgotajiem produktiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) atbalsta veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu. Taču gadījumā, ja tas tiks mainīts, arodbiedrība rīkos jaunus protestus. Tā intervijā LTV “Rīta panorāmai” paziņoja LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā intervijā Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” atzina partijas “Vienotība” domes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, pašreizējai koalīcijas partijai būtu nopietni jāizvērtē iespēja nākamajās Saeimas vēlēšanās startēt kopā ar citu politisko spēku.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinoties lietavām, situācija ar applūdušajām lauksaimniecības zemēm nav uzlabojusies, šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ne tikai Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD), bet arī Pasaules Veselības organizācija un dažāda līmeņa Eiropas struktūras vairākkārt norādījušas, ka Latvijā pārāk augsti ir pacientu līdzmaksājumi un pārāk augstas pacientu iemaksas. Diemžēl pacientu iemaksas, kas ne vienu vien pacientu pēc ārstēšanās slimnīcā ir iedzinušas izmisumā, nākamgad nav plānots samazināt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Baltijas un Skandināvijas valstīs lielākais parfimērijas un kosmētikas izstrādātājs un ražotājs „Dzintars” turpina strauju attīstību. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zolitūdes traģēdija notika pirms četriem gadiem – ierosinātajā krimināllietā tiesa vēl nav beigusies.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), visticamāk, nesāks jaunas krimināllietas, kas balstītos uz tā dēvētajām “oligarhu sarunām”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ieviešot 5% PVN likmi augļiem un dārzeņiem, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) neatbalsta Finanšu ministrijas pārspīlētos rezultatīvos rādītājus.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas muitas amatpersonas no šā gada 27.septembra līdz 30.septembrim Latvijas muitas kontroles punktos rīkos četru stundu brīdinājuma streiku. Tā laikā tiks ierobežota transporta kustība Eiropas Savienības ārējas robežas šķērsošanas vietās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 21. septembrī, noraidīja Valsts prezidenta Raimonds Vējoņa iniciatīvu pārtraukt nepilsoņa statusa piešķiršanu Latvijā dzimušajiem nepilsoņu bērniem, kā rezultātā tie netika nodoti izskatīšanai Saeimas Juridiskajai komisijai.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats