17. augusts, Piektdiena
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piektdaļa iedzīvotāju (22%) ir saskārušies ar situāciju, kad iepriekš kavētie maksājumi traucējuši vai pat lieguši saņemt aizņēmumu. Turklāt absolūts vairākums no šīs situācijas nav guvuši mācību, jo arī šobrīd maksājumus neveic laikus, liecina Swedbank Finanšu institūta veiktā aptauja.  
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada 2. ceturksnī bezdarba līmenis Latvijā bija 7,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma rezultāti. Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, bezdarba līmenis ir samazinājies par 0,5 procentpunktiem, bet gada laikā – par 1,2 procentpunktiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada 2. ceturksnī Latvijā bija nodarbināti 909,6 tūkstoši jeb 64,4% iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma rezultāti. Gada laikā nodarbinātības līmenis palielinājās par 1,8 procentpunktiem, bet nodarbināto skaits – par 17,9 tūkstošiem. Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, nodarbinātības līmenis palielinājās par 0,9 procentpunktiem, bet nodarbināto skaits – par 11,6 tūkstošiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Strādāt ceturtdaļslodzi bērna kopšanas atvaļinājumā, saņemot arī pilnu pabalstu, varētu jau no nākamā gada 1. janvāra. Par to šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” informēja labklājības ministrs Jānis Reirs (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 14. augustā, Ministru kabinetā (MK) tiks izskatīts Finanšu ministrijas (FM) sagatavots informatīvais ziņojums par virtuālo valūtu izmantošanas ieguvumiem un riskiem un tālāko rīcību jomas attīstības veicināšanai un identificēto risku mazināšanai. FM ziņojumā pauž, ka, pamatojoties uz pašlaik pieejamo informāciju, virtuālās valūtas šobrīd neveido sistēmiskus riskus Latvijas maksājumu sistēmai un finanšu stabilitātei.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Vasarā meklēju iespējas papildus piepelnīties”, tā atbildējuši piektā daļa jeb 20% Latvijas iedzīvotāju, jautāti par brīvā laika aizpildīšanu siltajā sezonā, liecina tiešsaistes darba meklēšanas portāla „Workis“ sadarbībā ar “Snapshots” veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mediķu algu palielināšanai piešķirtais finansējums būs atkarīgs no politiskās gribas, tomēr, tā kā valdības prioritāte esot veselība, Veselības ministrijai nav bažu, ka nauda ārstu un māsu algu palielinājumam būs un tā būs plānotajā apjomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka NVD direktore Inga Milaševiča ir saņēmusi un akceptējusi Lindas Freimanes, savas vietnieces informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos, iesniegto atlūgumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Cilvēki “ātrajos kredītos” aizņemas arvien lielākas summas, šorīt intervijā “900 sekundēm” sacīja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) vadītāja Baiba Vītoliņa.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No sociālā tīkla “Facebook” izdzēstas vairāk nekā 30 viltus mājaslapas un profili, kas, pēc visa spriežot, bijuši izveidoti, lai ietekmētu sabiedrisko domu politiskos jautājumos pirms gaidāmajām ASV vēlēšanām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Partijai “KPV LV” pievienojies Latvijas Zivrūpnieku savienības prezidents Didzis Šmits. Par to šodien sociālajā tīklā “Facebook” informē partijas premjera amata kandidāts Aldis Gobzems.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš intervijā Latvijas Radio paudis cerību, ka pēc apmācībām daļa rezervistu pievienosies NBS. Sestdien NBS sāka pirmo rezervistu apmācību kursu, kurā militārās pamatiemaņas brīvprātīgi apgūs 42 rezervisti (bruņoto spēku rezervē ieskaitīti pilsoņi bez militārām iemaņām). Tie rezervisti, kuri sekmīgi apguvuši apmācību vielu, tiks ieskaitīti rezerves karavīros.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) organizatoriskajā darbā jau tiek veiktas pirmās pārmaiņas, kuru rezultātā drīzumā pacienti jutīs, ka dienests strādā efektīvāk un labāk.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunā konservatīvā partija (JKP) intervijā Latvijas Radio paziņojusi, ka, iekļūstot 13. Saeimā, runātu ar ikvienu politisko spēku par jaunās valdības izveidi, izņemot prokremlisko “Saskaņu”. Tā apgalvojis JKP līderis un premjera amata kandidāts Jānis Bordāns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jūlijā partiju reitingos Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (VL – TB/LNNK) piedzīvojusi nepatīkamu pārsteigumu – šobrīd tā atrodas ārpus populārāko politisko partiju pirmā trijnieka. Reitingu kritums piedzīvots tajā pat laikā, kad skandālu epicentrā nokļuvusi Valsts vides dienesta (VVD) vadītāja Inga Koļegova. Tieši viņa varētu būt kļuvusi par NA strīda ābolu un galveno nesaskaņu iemeslu politiskās apvienības iekšienē.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats