23. aprīlis, Pirmdiena
Vārda dienas: Georgs, Jurģis, Juris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aktīvu pārvaldītāja "East Capital" nekustamo īpašumu fonds "East Capital Baltic Property Fund III" šodien pabeidzis un noslēdzis darījumu, ar kuru iegādājies tirdzniecības centru "Galleria Riga", informēja "East Capital".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija publicējusi sarakstu ar 1300 Ķīnā ražotām precēm, kurām plāno noteikt ievedmuitu. Lēmums varētu stāties spēkā maijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Konkurences padome (KP) piemērojusi 74 tūkstošus eiro lielu sodu veikalu Mego un Vesko preču zīmolu pārvaldītājam SIA Baltstor un tā mazumtirdzniecības kooperācijā ietilpstošajam partnerim SIA Lenoka par netaisnīgu un nepamatotu sankciju piemērošanu piegādātājiem. Daļa šo sankciju izpaudās arī kā piespiedu piedalīšanās mārketinga aktivitātēs, piemēram, nodrošinot akciju cenas produktiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau šodien plkst. 10:00 T/C "Mežciems" tiks atvērts Latvijā pirmais PEPCO veikals. Latvija ir jau devītā valsts, kurā PEPCO uzsāk savu darbību. Tirdzniecības ķēde pirmajā gadā Latvijā plāno atvērt 12 veikalus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Partijas “No sirds Latvijai” deputāti Inguna Sudraba, Gunārs Kūtris, Romāns Mežeckis, Jūlija Stepaņenko un Ringolds Balodis iesnieguši Finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai deputātu jautājumus, kuros lūdz skaidrot izveidojušos situāciju ar kases aparātu reformu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) aprēķini par patēriņa cenu izmaiņām februārī tika paziņoti ap to pašu laiku, kad veikalu ķēde Maxima pirmo reizi pēdējo pāris gadu laikā piedāvāja paciņu sviesta par cenu zem viena eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Alkoholisko dzērienu cenu kāpums daļā lielveikalu ir krietni lielāks, nekā stājoties spēkā jaunajām akcīzes nodokļa likmēm, prognozēja Valsts ieņēmumu dienests (VID). Par produkcijas sadārdzināšanos tāpat brīdināja alkohola ražotāji, tomēr arī viņu paredzējumi bija pieticīgāki nekā cenu izmaiņas, kas šobrīd redzamas vairāku veikalu plauktos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pērkot alkoholiskos dzērienus, jārēķinās, ka šodien to cena var būt krietni augstāka nekā vakar. Iemesls – akcīzes nodokļa likmju kāpums, kas stājas spēkā šodien. Alkohola tirgotāji un ražotāji brīdina par potenciālo nelegālā tirgus uzplaukumu, kas var vitāli iespaidot Latvijas iedzīvotāju veselību un pat dzīvību. Savukārt likumdevējs ir pārliecināts, ka šos draudus atsvērs iespēja papildināt valsts budžetu šogad ar vismaz 16 miljoniem eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izmaiņas Latvijai raksturīgajiem augļiem un dārzeņiem ir devušas pozitīvu pārdošanas tendenci tiem produktiem, kur likmes samazinājuma rezultātā jaunā cena ir ievērojami zemāka. Tā, piemēram, Rimi Latvia pircēji novērtējuši cenu samazinājumu dažādām ogām, bioloģiski audzētajiem produktiem un vairāku veidu dārzeņiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No ceturtdienas, 1.marta, paaugstinās akcīzes nodokļa likmes visiem alkoholiskajiem dzērieniem, tajā skaitā arī alum, informēja Valsts ieņēmumu dienests (VID).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz ar vācu tirdzniecības giganta "Lidl", kas sola zemas cenas daudziem pridkutiem, ienākšanu Latvijas tirgū arī citiem tirgotājiem būs uz laiku jāsamazina cenas. Tā radio "Baltkom" pauda Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas patērētāju tiesību aizsardzības dienests “Rospotrebnadzor” noteicis importa aizliegumu Baltkrievijas āboliem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) uzskata, ka samazinātu PVN likmi vajadzētu piemērot ne tikai Latvijai raksturīgiem svaigiem augļiem, ogām, dārzeņiem un saknēm, bet arī citai veselīgai pārtikai, piemēram, piena produktiem un zivīm. Samazināts PVN obligāti ieviešams arī ēdināšanā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zemkopības ministrija (ZM) ir pārliecināta, ka, ieviešot samazināto PVN likmi (5%) Latvijai raksturīgiem augļiem un dārzeņiem, to cenas samazinājušās arī veikalos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī līdz ar samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes ieviešanu Latvijai raksturīgajiem augļiem un dārzeņiem cenas šiem produktiem ir mazinājušās, tās joprojām ir augstākas nekā kaimiņvalstīs, secinājis Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centrs.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats