28. maijs,
Vārda dienas: Vilhelms, Vilis
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedru koncerns ICA Gruppen, kura pērnā gada tirdzniecības ieņēmumi ir lielāki nekā Latvijas valsts budžets, vēlas saņemt dāvaniņu savai meitai: 6,4 miljonus lielu nodokļu atlaidi saistībā ar jaunā Rimi loģistikas centra būvniecību. Latvijas valdība kavējas ar piekrišanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aizliegums pārdot alkoholu lielajās plastmasas pudelēs varētu stāties spēkā agrāk nekā 2020. gada 1. septembrī, atzīst deputāti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) par patēriņa cenu pieauguma tempu šā gada aprīlī nosauc +0,4% pret martu un +3,4% pret pagājušā gada aprīli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievija neapsver atvieglot pārtikas embargo, kas noteikts valstīm, kuras atbalsta sankcijas pret Maskavu. Tā paziņoja Krievijas premjerministra vietnieks Arkādijs Dvorkovičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārtikas preces Latvijā ar katru gadu ir nedaudz sadārdzinājušās. Divdesmit gadu garumā cenu kāpums procentos jau ir mērāms ar divciparu un trīsciparu skaiti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par prasību valdībai uzņemties atbildību, sedzot jauno kases aparātu reformas izmaksas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zemkopības ministrija tuvākajā laikā plāno iesniegt valdībā informatīvo ziņojumu par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu no 21% līdz 5% svaigiem dārzeņiem, augļiem un ogām. Pēc informatīvā ziņojuma sniegšanas ZM aicinās valdību veikt nepieciešamās izmaiņas normatīvajos aktos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neatkarīgās kopš 2004. gada pētītā pārtikas groza cena pēdējā gada laikā no Lieldienām līdz Lieldienām pakāpusies par pusotru eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā liecina jaunākie Centrālas statistikas pārvaldes dati, vidējais patēriņa cenu līmenis 2017. gadā martā bija par 3,4% augstāks, salīdzinot ar pagājušā gada marta mēnesi. Pārliecinoši spēcīgākā ietekme uz patēriņa cenu izmaiņām bija preču cenu kāpumam, kopumā par 3,5%. Tajā pašā laikā pakalpojumu cenas vidēji palielinājās par 3,0%. Jāatzīmē, ka preču īpatsvars kopējā patēriņa grozā veido aptuveni 70%, tādējādi preču cenām ir būtiski augstāka ietekme uz inflāciju, salīdzinot ar pakalpojumu cenu izmaiņām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zemkopības ministrija (ZM) ar Latvijas Tirgotāju asociāciju un Latvijas Pārtikas Tirgotāju asociāciju vienojušās par godīgu samazinātā pievienotās vērtības nodokļa (PVN) svaigiem dārzeņiem, augļiem un ogām ieviešanu mazumtirdzniecības tīklos.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turcijas un Krievijas savstarpējām attiecībām uzlabojoties, Krievija pakāpeniski sākusi atcelt valstij noteiktos ekonomiskos ierobežojumus. Neraugoties uz izlīgumu, Krievija neplāno pavisam atcelt ierobežojumus attiecībā uz Turcijas pārtikas produktu importu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Tā ir miljonu afēra”, komentējot jaunās prasības kases aparātiem, kas stājās spēkā šogad, sacīja Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem, janvārī gada griezumā preču eksporta vērtība faktiskajās cenās pieauga par 13,3%, savukārt imports pieauga par 18,5%. Tādējādi eksporta-importa deficīts janvārī sastādīja 9,8% no kopējā tirdzniecības apgrozījuma (pērn janvārī – 7,6%).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turcija vēlas, lai Krievija pēc iespējas ātrāk atceltu valstij noteikto pārtikas embargo, svētdien paziņoja Redžeps Tajjips Erdogans.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats