17. augusts, Piektdiena
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kamēr starp Maskavas un Salaspils ielu līdzās Dienvidu tiltam turpinās daudzfunkcionālā tirdzniecības un izklaides centra “Akropole” būvniecība, intensīvs darbs notiek arī pie infrastruktūras izveides un uzlabošanas tuvākajā apkaimē, lai nodrošinātu ērtāku satiksmes plūsmu un drošāku pārvietošanos gājējiem. “Akropole” attīstītāji apkārtnes uzlabošanā iegulda kopumā 7 miljonus eiro, un uz doto brīdī paveiktas jau divas trešdaļas infrastruktūras uzlabošanas darbu.  
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Tuvākajā laikā nav paredzama dzīvokļu cenu burbuļa plīšana, tāpat arī īres cenas dzīvokļiem nekritīsies,” intervijā Latvijas Radio atklāja “Baltic Sotheby’s International Realty” pārdošanas direktore Līga Kohtanena.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Savu produkciju Nīderlandē, Armēnijā un Kazahstānā šogad sākusi realizēt konditorejas un uzkodu ražotāja "Orkla Confectionery & Snacks Latvija". "Laiks rādīs, kā mums veiksies ar sadarbību," sacīja kompānijas valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmais “duty free” jeb lidostas beznodokļu veikals atvērts 1947. gadā, un šobrīd tie ir būtisks lidostu peļņas gūšanas avots. Kā liecina Pasaules “duty free” padomes (World Duty Free World Council) pieejamie dati, tieši Eiropas lidostās atrodami 31% visu pasaules “duty free” veikalu. Pēdējo divu gadu laikā lidojumu kavēšanās ir kļuvusi par ikdienu un arī ceļotāji lidostas telpās un veikalos ir spiesti pavadīt aizvien vairāk laika. Lidojumu kompensāciju pieprasījumu uzņēmuma “Skycop” eksperti informē, kādas preces “duty free” iegādāt ir visizdevīgāk un kas ir vislielākie ieguvēji no beznodokļu veikaliem lidostās. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 14. augustā, Ministru kabinetā (MK) tiks izskatīts Finanšu ministrijas (FM) sagatavots informatīvais ziņojums par virtuālo valūtu izmantošanas ieguvumiem un riskiem un tālāko rīcību jomas attīstības veicināšanai un identificēto risku mazināšanai. FM ziņojumā pauž, ka, pamatojoties uz pašlaik pieejamo informāciju, virtuālās valūtas šobrīd neveido sistēmiskus riskus Latvijas maksājumu sistēmai un finanšu stabilitātei.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas rubļa vērtība ceturtdien nokritusies līdz zemākajam līmenim pēdējo gandrīz divu gadu laikā. Tas noticis pēc tam, kad Vašingtona paziņoja par jaunām sankcijām pret Maskavu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kases aparātu reformas ietvaros līdz šim nomainīta aptuveni puse no Latvijā izmantotajiem kases aparātiem, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau otro nedēļu pēc kārtas uz Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdi, kurā bija paredzēts skatīt PPA “Latvijas Reģionu Apvienība” (LRA) virzīto likumprojektu “Grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā” neieradās vajadzīgais deputātu skaits, neveidojot kvorumu. Kā uzskata koalīcijas deputāti – atkārtoti tika bloķēta likumprojekta tālāka virzība otrajam lasījumam Saeimā un likti šķēršļi, lai varētu pieņemt “ātro kredītu” ierobežojošus likumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Vasarā meklēju iespējas papildus piepelnīties”, tā atbildējuši piektā daļa jeb 20% Latvijas iedzīvotāju, jautāti par brīvā laika aizpildīšanu siltajā sezonā, liecina tiešsaistes darba meklēšanas portāla „Workis“ sadarbībā ar “Snapshots” veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ķīnas Tautas Republikas ārlietu ministrs Vangs Ji aicinājis ASV risināt abu valstu savstarpējās tirdzniecības problēmas, brīdinot, ka no tirdzniecības ierobežojumiem cieš arī paši amerikāņi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz ar pirmo "Ikea" mēbeļu lielveikala atvēršanu Elmhultā, Zviedrijā, neatņemama veikala sastāvdaļa ir restorāns. Sākotnēji cilvēki tur baudīja maltīti iepirkšanās starplaikos, bet ar laiku ēstuve kļuva par neatkarīgu pircēju izvēli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidents Donalds Tramps plāno piemērot 25% tarifu Ķīnas precēm 200 miljardu ASV dolāru vērtībā, vēsta ārvalstu mediji.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Cilvēki “ātrajos kredītos” aizņemas arvien lielākas summas, šorīt intervijā “900 sekundēm” sacīja Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) vadītāja Baiba Vītoliņa.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neraugoties uz iekšzemes kopprodukta (IKP) pieaugumu, Latvijas Bankā uz tuvāko nākotni raugās piesardzīgi un savu ekonomikas izaugsmes prognozi nemainīs.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ārzemēs dzīvojošos valstspiederīgos atgriezties Latvijā aicina jau 50 darba devēju. Iecerēts uz dzimteni atsaukt vismaz 1000 darbinieku, bet pašlaik mobilo sakaru operatora Tele2 iniciētās kustības Latvija dalībnieki ir sagatavojuši darba vietas 223 aizbraucējiem. Bet vairāk nekā 100 cilvēku varētu būt atgriezušies Latvijā, pateicoties arī reģionālo reemigrācijas koordinatoru tīkla izveidei. Šo projektu pārrauga Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats