20. septembris, Trešdiena
Vārda dienas: Ginters, Guntra, Marianna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī sviests Igaunijā esot vismaz divreiz dārgāks nekā Somijā, igauņi metušies veikalos "izķert" sviestu un veidot krājumus, jo drīzumā tā cena, tāpat, kā Latvijā, paaugstināšoties, vēsta portāls kasjauns.lv.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija ir pirmā no Baltijas valstīm, kurā veikalos ir iespējams norēķināties ar mobilo telefonu vai speciālu aproci līdzīgi kā ar bezkontakta kartēm.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šī gada pirmajā pusgadā kopējais patēriņam Latvijā nodotais legālais degvielas apjoms pieaudzis par 6 % salīdzinājumā ar pērnā gada attiecīgo periodu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vācijas zemo cenu veikalu tīkls “Lidl” ir oficiāli paziņojis, ka plāno atvērt savus veikalus gan Latvijā, gan Igaunijā, vēsta LNT ziņas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējā laikā Latviju pārsteidz atkal un atkal jauni sadārdzinājumi vai to riski – dzīve Latvijā kopumā kļūst arvien dārgāka – degvielai būs lielāks akcīzes nodoklis, kas izsauks sadārdzinājumu visās jomās, sviesta cenas ir uzlēkušas debesīs, mājokļu cenas aug, neskatoties uz pozitīvi plānoto nodokļu reformu, ne viss izskatās tik spoži kā solīts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes pazemināšanas no 21% līdz 5% augļiem, ogām un dārzeņiem cenas samazinātos par 3%-12%. Tā intervijā LTV raidījumam “Tieša runa” norādīja Zemkopības ministrijas (ZM) parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vācijas zemo cenu veikalu tīkla “Lidl” ienākšana Latvijā radīs nopietnas sekas, LTV raidījumā “Tieša runa” sacīja DNB bankas ekonomists Pēteris Strautiņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mazumtirdzniecības apgrozījums jūlijā turpināja pieaugt un bija par 3,9% lielāks nekā iepriekšējā gada jūlijā (neizlīdzināti dati, salīdzināmajās cenās).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šobrīd Latvijas pārtikas mazumtirdzniecības līderi – “Maxima” un “Rimi” – aizņem aptuveni 60% tirgu, bet, ienākot vācu zemo cenu veikalam “Lidl”, šī daļa varētu sarukt, vēsta raidījums “LNT Ziņu TOP 10”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Āfrikas cūku mēris un Krievijas noteiktais pārtikas produktu embargo pamatīgi ietekmējuši arī gaļas nozari. Šo iemeslu dēļ cūkgaļa divu gadu laikā sadārdzinājusies apmēram par 20 procentiem, un ražotāji prognozē, ka cūkgaļas cena nākotnē varētu vēl kāpt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) piemēroto nodrošinājumu atcelšanas trešdienas vakarā atjaunota Latvijā lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbība.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) ar vairākiem nosacījumiem tomēr varētu atbalstīt samazinātu pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi Latvijā audzētiem augļiem un dārzeņiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinoties diskusijām par Lielbritānijas nākotni pēc izstāšanās no Eiropas Savienības (ES), briti paziņojuši, ka vēlas pārejas periodu tirdzniecībā ar ES pēc “Brexit”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šoruden dārzeņu cenas Latvijā varētu būt nedaudz augstākas kā pirms gada, LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja biedrības “Zemnieku saeima” priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja-Burmistre.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tuvāko pāris mēnešu laikā sviesta cena stabilizēsies, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” prognozēja biedrības “Zemnieku saeima” priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja-Burmistre.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats