25. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tagad katrs pats vainīgs, ja nenopirka sev tonnu sviesta savlaicīgi – iespējami drīz pēc Neatkarīgās 2016. gada 14. janvāra publikācijas Dzīve naudas šļūdoņa gaidās: nebija taču ilgi jāgaida, lai sāktu vārds vārdā piepildīties tas, ko avīze solīja un izskaidroja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdība nākotnē varētu pārskatīt lēmumu palielināt akcīzes nodokli, šorīt intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pieļāva finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī jau ilgstoši Latvijā tiek diskutēts par samazināto pievienotās vērtības nodokli (PVN) augļiem un dārzeņiem, plānotajā nodokļu reformā tas nav paredzēts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai mazinātu ēnu ekonomiku lauksaimniecības un pārtikas preču tirdzniecībā, Ministru kabineta komitejas sēdē šodien, 19. jūnijā, tika atbalstīti Ekonomikas ministrijas rosinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par tirdzniecības organizēšanu tirgos un ielu tirdzniecībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par aizliegumu lielveikalos tirgot stipro alkoholu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Maxima Latvija” ir noslēdzis nomas līgumu ar modes un izklaides centru “Rīga Plaza” par telpu nomu pārtikas lielveikala “Maxima XXX” atvēršanai. “Maxima Latvija” jaunā lielveikala izveidē plāno investēt 2,06 miljonus eiro, informē uzņēmums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par spīti alus ražotāju iebildumiem, Saeima ceturtdien pieņēma grozījumus Alkoholisko dzērienu aprites likumā, paredzot, ka alu un citus alkoholiskos dzērienus lielajās plastmasas pudelēs, kuri saražoti līdz 2017. gada 31. decembrim, būs atļauts realizēt līdz to derīguma termiņa beigām, bet ne ilgāk kā līdz 2018. gada 31. martam. Alus darītāji cer, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis neizsludinās šos grozījumus likumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ar katru gadu palielinās iedzīvotāju skaits, kas regulāri lieto datoru un internetu, kā arī veic pirkumus internetā. Pēdējo divu gadu laikā četrkāršojies to iedzīvotāju skaits, kas arī pārtiku pērk tiešsaistē. Turklāt lielākā daļa pircēju internetā meklē kvalitatīvākus pārtikas produktus, kaut arī tie maksātu dārgāk.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vietējās zemenes tirgos lielākā skaitā beidzot varētu parādīties šīs nedēļas beigās, Latvijas Radio pauda Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra eksperts dārzkopībā Māris Narvils.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārtikas sadārdzināšos pēdējo 12 mēnešu laikā pamanījuši aptuveni 93 procenti Latvijas iedzīvotāju. Arī nākotnes prognozes nav neko iepriecinošas. Eksperti pieļauj, ka gan šogad, gan arī nākamajos gados pārtikas produkti varētu kļūt vēl dārgāki, saistot to ar izejmateriālu izmaksu pieaugumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No krāpšanās ar kases aparātiem valsts budžets ik dienu zaudē pusmiljonu eiro, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien, 30. maijā, tikās ar Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas un tajā ietilpstošās Latvijas Alus Darītāju savienības pārstāvjiem, lai pārrunātu alkoholisko dzērienu aprites regulējumu un Valsts prezidenta ierosinājumu atteikties no alkohola tirdzniecības plastmasas pudelēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedru koncerns ICA Gruppen, kura pērnā gada tirdzniecības ieņēmumi ir lielāki nekā Latvijas valsts budžets, vēlas saņemt dāvaniņu savai meitai: 6,4 miljonus lielu nodokļu atlaidi saistībā ar jaunā Rimi loģistikas centra būvniecību. Latvijas valdība kavējas ar piekrišanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aizliegums pārdot alkoholu lielajās plastmasas pudelēs varētu stāties spēkā agrāk nekā 2020. gada 1. septembrī, atzīst deputāti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) par patēriņa cenu pieauguma tempu šā gada aprīlī nosauc +0,4% pret martu un +3,4% pret pagājušā gada aprīli.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats