25. novembris, Sestdiena
Vārda dienas: Kadrija, Kate, Katrīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) tikko ir sācis veikt pārbaudes, lai redzētu, kā uzņēmējiem veicas ar jaunajiem kases aparātiem, kuriem kopš 1. jūlija ir jābūt attiecīgi sertificētiem. Šajās pārbaudēs ir konstatētas problēmas, Neatkarīgajai atzina Valsts ieņēmumu dienesta Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Kristīne Augstkalne-Jaunbērziņa, nekonkretizējot problēmu loku.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien, 31.oktobrī, Ministru kabinets (MK) pieņēma Finanšu ministrijas (FM) sagatavotos grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likuma normu piemērošanas kārtībā un atsevišķas prasības pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksāšanai un administrēšanai, kā arī tika nolemts, kurām nozarēm tiks piemērota apgrieztā jeb reversā PVN maksāšanas kārtība.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 31. oktobrī, Ministru kabinets (MK) skatīs Finanšu ministrijas (FM) sagatavotos grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likuma normu piemērošanas kārtībā un atsevišķas prasības pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksāšanai un administrēšanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Samazinot PVN likmi Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem, tiem veikalos ir jākļūst lētākiem. Lai PVN samazinājumu kāds neizmantotu savtīgos nolūkos, ceturtdien tika parakstīts četrpusējs sadarbības memorands, kurā tirgotāji apņemas, ka pēc likuma stāšanās spēkā nodrošinās atbilstošu gala cenas samazinājumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 19. oktobrī, parlamenta Budžeta un finanšu komisijai nodeva izskatīšanai grozījumus pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likumā, kas paredz nodokļa likmes 5% apmērā ieviešanu Latvijā raksturīgiem augļiem un dārzeņiem. Valdība šos grozījumus atbalstīja 3. oktobrī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sviesta dārdzību Latvijā nosaka ne tikai pašizmaksas palielināšanās izejvielu ierobežotās pieejamības dēļ un globālās tendences, bet lielā mērā arī šokējoši augsts mazumtirgotāju uzcenojums, liecina Konkurences padomes pētījums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai iepirkšanos padarītu ērtāku un paātrinātu klientu apkalpošanu, 2018. gada aprīļa vidū no pašreizējiem 10 eiro līdz 25 eiro palielinās maksājumu limitu – summu, līdz kuram netiks prasīta PIN koda ievade bezkontakta norēķiniem ar maksājuma karti, informē Latvijas Komercbanku asociācija (LKA).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējos desmit gados jaunu lielu tirdzniecības centru atvēršana vai esošo būtiska paplašināšana Latvijā bija retums, bet šogad, jūtot pircēju pieaugošo vēlmi iepirkties, vairākas kompānijas ir uzsākušas būvēt jaunus tirdzniecības centrus vai realizēt projektus, kas savulaik dažādu iemeslu dēļ tika atlikti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas prezidents Vladimirs Putins aicinājis Eiropas Savienību (ES) kļūt par Krievijas lielāko tirdzniecības partneri.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) septembrī sāka pārbaudīt Latvijā tirgoto ārvalstīs ražoto pārtikas produktu sastāvu, lai noteiktu, vai šo produktu kvalitāte ir identiska Rietumeiropā tirgotajiem produktiem. Dienests pavēstījis, ka publiskos tikai tos pārbaudītos importētos saldumu un piena produktu zīmolus, kuriem atklās neatbilstības ar Rietumeiropā tirgotajiem produktiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzņēmums „Google” pasauli iepazīstina ar savām jaunākajām ierīcēm – viedtālruņiem “Pixel 2” un “Pixel 2 XL”, klēpjdatoru “Pixelbook” un diviem “Google Home” skaļruņiem “Mini” un “Max”, tāpat arī kompakto fotokameru “Google Clips” un bezvadu austiņām “Google Pixel Buds”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš septembra beigām Latvijā radītā uzņēmuma SIA Stenders vienīgais īpašnieks ir Kaimanu salās reģistrētais uzņēmums CICC Ehealthcare Investment Fund. Līdz ar šīm izmaiņām likvidēta līdzšinējā padome un iecelta jauna Stenders valde trīs cilvēku sastāvā. Visi jaunie valdes locekļi ir Ķīnas pilsoņi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šī gada septembrī, salīdzinājumā ar jūniju, būtiski pieaugušas cenas lielākajai daļai piena produktu un apelsīniem, liecina Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra rīcībā esošā informācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Savienības (ES) amatpersonas vienojušās par stingrākiem noteikumiem attiecībā pret subsidētu ārvalstu preču importu, kas varētu apdraudēt jau tā saspringtās attiecības ar Ķīnas Tautas Republiku.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vēl tikai nedaudz vairāk kā pusgadu veikalos varēsim pirkumus ielikt bezmaksas plastmasas maisiņos un nogādāt tos mājās, jo no nākamās gada vasaras veikalos vairs nebūs pieejami vienreizlietojamie bezmaksas plastmasas maisiņi, ziņo LNT raidījums “900 sekundes”.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats