23. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadomes apbalvojums “Latvijas Eksportprece 2016” šogad pasniegts vairāk nekā desmit Latvijas uzņēmumiem, kas pierādījuši sevi kā veiksmīgus eksportētājus, paplašinājuši eksporta tirgus un apgrozījumu, kā arī sniedz ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēla veidošanā ārvalstīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai izvērtētu iespēju pārtikai vai atsevišķām tās preču grupām piemērot samazinātu pievienotās vērtības nodokli (PVN), Zemkopības ministrija izveidojusi ekspertu darba grupu. To vadīs Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tāpat kā deputāti vakar neapturami rāpās pāri guļošiem protestētājiem, lai tiktu iekšā parlamenta ēkā, tā brīvās tirdzniecības līgums ar Kanādu nenovēršami iesoļo ES dalībvalstu tautsaimniecībā. Eiropas Parlaments ir devis zaļo gaismu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedrijas mēbeļu kompānija IKEA Rīgā durvis vērs 2018. gada augusta beigās. Tuvāko mēnešu laikā uzņēmums sāks meklēt darbiniekus, bet maijā sāks paša veikala būvniecību. Līdztekus šiem celtniecības darbiem veikala apkārtnē pārbūvēs daļu esošo ielu un būvēs jaunas ielas, lai nodrošinātu piekļuvi veikalam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas maizes cepēji ļoti piesardzīgi, bet tomēr brīdina, ka maizes cenai šogad būtu jāpieaug.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Piena produkti, cukurs, kafija un citi produkti šajā gadu mijā veikalos maksāja dārgāk nekā pirms gada, liecina Neatkarīgās pētījums. Eksperti un ražotāji prognozē, ka pārtikas cenas varētu turpināt kāpt. Tomēr Konkurences padomes vadītāja Skaidrīte Ābrama nesaskata pamatu pārtikas cenu iespējamam sadārdzinājumam tuvākajā nākotnē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) joprojām nav saņēmis informāciju par iespējamo Krievijas tirgus atvēršanos Latvijas zivju konservu ražotājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kaut arī gada nogalē ir pašsaprotamas sarunas un prognozes par Jaunā gada tendencēm valstī, tomēr bez ievērības nevar atstāt publiskajā telpā radīto bezatbildības burbuli par cenu kāpumiem vienā vai otrā nozarē. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairums tirgotāju saņēmuši ražotāju vēstules ar brīdinājumu par piena iepirkuma cenu kāpumu, informē Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) prezidents Henriks Danusēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā gada vidējā inflācija nākamgad gaidāma 2-2,5% apmērā, aģentūrai LETA prognozēja banku analītiķi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējā laikā ievērojami augušas piena produktu cenas veikalos, kas skaidrojams ar straujo piena iepirkuma cenu kāpumu. Kā norāda Agroresursu un ekonomikas institūta nodaļas vadītāja Ingūna Gulbe, pēdējā laikā piena iepirkumu cena ir palielinājusies par apmēram trešdaļu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par ārējo tirdzniecību ar precēm 2016.gada oktobrī
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Internetā iepērkas aptuveni 92% Latvijas iedzīvotāju, globālajā tīmeklī pērkot lielākoties apdrošināšanas pakalpojumus un biļetes. Pagaidām vēl pienu, maizi, desas, zivis, dārzeņus, augļus un citas pārtikas preces internetā var iegādāties vien atsevišķās vietnēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas līderi un ASV prezidents Baraks Obama piektdien tiksies, lai Berlīnē apspriestu pret Krieviju noteikto sankciju pagarināšanu, kā arī jaunu sankciju ieviešanu saistībā ar Krievijas uzlidojumiem Sīrijā, liecina vairāki amatpersonām pietuvināti informācijas avoti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja valdība lauksaimniekiem par prieku izšķirsies samazināt pievienotās vērtības nodokli dažām pārtikas precēm, cenas tām, visticamāk, nesamazināsies, taču vērā ņemami veicinās lauksaimnieku konkurētspēju.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats