25. jūnijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Maiga, Milija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Konkurences padome (KP) pieņēma atļaujošu lēmumu, ar kuru lauksaimniecības pakalpojumu uzņēmums SIA “Baltic Agro” iegūst izšķirošu ietekmi pār AS “Tukuma Straume”, kas plašāk zināms kā suņu barības “Dogo” ražotājs. Atļauja dota, jo apvienošanās rezultātā būtiski nemazināsies konkurence ietekmētajos tirgos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas centrā sāk pazust Narvesen kioski, kuros varēja iegādāties preses izdevumus, braucienu biļetes sabiedriskajā transportā, ūdeni vai uzkodu, suvenīrus un citas lietas, kas ir vai nu nepieciešamas, vai spontāns pirkums, kad par kaut ko vajadzīgu atceras garāmejot.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) anulējis licenci cigarešu ražotnei SIA Private Tabacco Latvia, kas savā akcīzes noliktavā ražoja produkciju nelegālajam tirgum. Vēl maijā pie licencētās ražotnes Valsts policija bija konstatējusi vairāk nekā 1,6 miljonus nelegālo cigarešu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krasi ierobežojot legālo tabakas izstrādājumu izvietošanas iespējas veikalos un ļaujot tos tirgot vien “zem letes”, kā to paredz iecerētie grozījumi Tabakas izstrādājumu aprites likumā, būtiski pieaugs kontrabandas apjomi. Līdz ar to ievērojamus zaudējumus cietīs gan mazumtirgotāji, īpaši reģionos, gan valsts budžets. Kā norāda Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA), pret šiem grozījumiem ir parakstījušies vairāk nekā 600 tirgotāju no visas Latvijas, kas nodarbina vairākus tūkstošus strādājošo.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā šogad maijā salīdzinājumā ar aprīli patēriņa cenas pieaugušas par 0,3%, bet gada inflācija - šogad maijā salīdzinājumā ar 2017.gada maiju - pakāpusies līdz 2,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām komersantiem jau no 2017. gada janvāra ir jālieto kases aparāti ar pamatdarbības sistēmu, kas atbilst Valsts ieņēmuma dienesta (VID) stingri definētām tehniskām prasībām. Šāda sistēma atšķirībā no iepriekšējiem risinājumiem ļauj detalizēti un nekļūdīgi reģistrēt visas ar saimniecisko darbību saistītās aktivitātes. Tas ir būtiski godprātīgam komersantam un nostiprina kopējo godīgas konkurences principu uzturēšanu dažādās tautsaimniecības jomās valstī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Putnkopības uzņēmumi Latvijā uztraucas, ka aiz Ukrainas investoru plāniem atvērt olu rūpnīcu Valkā īstenībā slēpjas vēlme pārdot produkciju, kura ražota pēc daudz zemākiem standartiem, nekā tie ir ES. Izkropļotās tirgus konkurences dēļ visvairāk cietīs mazie Latvijas uzņēmumi, kuri savu produkciju neeksportē, Neatkarīgajai savas raizes pauž olu ražotāji Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Gruzijas minerālūdens zīmols "Borjomi" iepazīstina ar inovatīvu risinājumu minerālūdens iepakojumu kategorijā – tagad populāro un kvalitatīvo vulkāniskās izcelsmes ūdeni var baudīt arī no 0,33 l tilpuma alumīnija skārdenes. Tas ir vienīgais Latvijā nopērkamais minerālūdens alumīnija skārdenē, kurš no šī gada pavasara ir parādījies veikalu plauktos visā Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā pircēju interese par precēm, kuras tiek pārdotas ar atlaidi, ir liela. Dodot priekšroku šādai precei, pircēji cenšas ietaupīt. Tomēr akcijas zīme ir kā magnēts, kas liek pirkt preces, kuras nemaz tobrīd nav vajadzīgas vai bez kurām vispār varētu iztikt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neskatoties uz akcīzes nodokļa palielinājumu degvielai un alkoholiskajiem dzērieniem, kā arī pietiekami straujo darba algu kāpumu, inflācija, pēc ekonomistu vērtējuma, šobrīd ir zemāka, nekā gaidīts. Tomēr tas nenozīmē, ka tā būs arī turpmāk. Ekonomikas eksperti paredz cenu kāpumu gan degvielai, gan siltumenerģijai, atsevišķiem pārtikas produktiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrijas speciālisti ir izstrādājuši Latvijas makroekonomisko apskatu, kurā tiek vērtēta situācija ekonomikā, kā arī sniegts ieskats tālākajā ekonomikas attīstībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kaut arī Latvijā pašlaik bez darba ir apmēram 80 tūkstoši potenciālo darba ņēmēju, darba devēji izjūt darbinieku trūkumu. Šobrīd Maxima Latvija meklē apmēram 350 darbinieku, Rimi Latvia – 200 darbinieku. IKEA, kas durvis vērs rudenī, sola nodarbināt apmēram 200 darbinieku.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc nelielās sabremzēšanās iepriekšējā mēnesī, martā mazumtirdzniecības apgrozījums atkal uzrādījis strauju kāpumu, salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo mēnesi palielinoties par 6,5%. Spēcīgs pieaugums bijis arī salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi, kad martā mazumtirdzniecības apgrozījums pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem bijis par 2,1% lielāks nekā februārī, informē Finanšu ministrija (FM).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aktīvu pārvaldītāja "East Capital" nekustamo īpašumu fonds "East Capital Baltic Property Fund III" šodien pabeidzis un noslēdzis darījumu, ar kuru iegādājies tirdzniecības centru "Galleria Riga", informēja "East Capital".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija publicējusi sarakstu ar 1300 Ķīnā ražotām precēm, kurām plāno noteikt ievedmuitu. Lēmums varētu stāties spēkā maijā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats