25. novembris, Sestdiena
Vārda dienas: Kadrija, Kate, Katrīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vides pakalpojumu uzņēmums, kas ir nozarē lielākais, Clean R aktīvi strādā Rīgā un samērā plaši pārstāvēts visā Latvijā. Uzņēmuma valdes loceklis Guntars Levics stāstīja Neatkarīgajai par atkritumu apsaimniekotāju un iedzīvotāju kopējiem mērķiem tikt no atkritumiem vaļā iespējami droši un lēti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Skandālam, kas sacelts saistībā ar Lietuvas lauksaimniecības ministres Virgīnijas Baltraitienes, Latvijas zemkopības ministra Jāņa Dūklava un vairāku uzņēmēju vakariņām un medībām Panevēžas rajonā, nevajadzētu ietekmēt abu kaimiņvalstu attiecības, uzskata Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja Loreta Graužiniene.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) valdībā virza iniciatīvu, kas mazinās amatpersonu izredzes uz romantiskām attiecībām, toties plašai sabiedrībai ļaus uzzināt, kurš ar kuru guļ. Ierēdņiem deklarācijās turpmāk nāksies uzrādīt arī laulātajam pielīdzinātas personas, proti, mīļākos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairākkārtēja atvainošanās un ziedu dāvināšana Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) pārstāvošajam Saeimas deputātam Valdim Kalnozolam nav ļāvusi izvairīties no soda par deputāta necienīgu uzvedību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Institūts (LI) 21.jūlijā aizsāk sociālu kustību #GribuTeviAtpakaļ – aicinot Latvijas iedzīvotājus ar personīgu un emocionālu vēstījumu uzrunāt emigrējušos tuviniekus un draugus: jūs esat mums svarīgi, un Latvija vienmēr būs jūsu mājas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs vērsies tiesībsargājošās iestādēs, saistībā ar informācijas nopludināšanu par viņa veselības stāvokli, otrdien vēsta laikraksts “Diena”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka nesen atjaunotās diskusijas par Jutas Strīķes identitāti arī Neatkarīgajai radās iespēja iepazīties ar ļoti interesantiem, līdz šim nekad nepubliskotiem materiāliem par KNAB priekšnieka uzdoto tēmu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirms pieciem gadiem Saeimas Nacionālās drošības komisijai (NDK) nosūtītā Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vēstule ar tur izklāstīto Latvijas vadošo izlūku, pretizlūku un analītiķu redzējumu par toreizējās KNAB priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes identitāti un viņas iespējamo sadarbību ar citu valstu slepenajiem dienestiem noslepenota līdz 2021. gadam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” saredz, ka “Lattelecom” klaji kopējis tās reklāmas kampaņu. Gadījumā, ja “Lattelecom” šo kampaņu nepārtrauks, “Baltcom” gatavos iesniegumu, lai vērstos tiesā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā jau sen veiktās uzņēmēju noskaņojuma aptaujas paplašināšana līdz Lietuvai parāda tādas atšķirības cilvēku atbildēs, kādas viņu nacionālā piederība izskaidro labāk nekā iekšzemes kopprodukta (IKP) svārstības divās valstīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vasara ir īstais laiks, lai motivētu sevi sākt nodarboties ar sportu un uzlabotu savu fizisko formu, kā arī veselību. Tomēr tiem cilvēkiem, kuri ar fiziskām aktivitātēm ir uz “jūs”” pieradināt sevi nodarboties ar sportu nav tik viegli, kā iespējams tie vēlētos. Tieši tāpēc, lai palīdzētu cilvēkiem būt veseliem, aktīviem un dzīvespriecīgiem, sporta un fitnesa klubs “Reaktors” vēl tikai dažas dienas piedāvā īpašu abonementu izpārdošanu un iespēju par neticami izdevīgām cenām iegādāties dažādus gada abonementus, par tiem maksājot tikai reizi mēnesī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sports – šis noteikti ir vārds, par kuru cilvēki zina, cik tas ir būtisks, taču reizēm tas var šķist biedējošs. Nav noslēpums, ka visgrūtāk ir tieši sākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, un daudzus cilvēkus biedē šī neziņa – vai viņiem viss izdosies, kādi vingrinājumi ir jāveic un vai tam pietiks spēka.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pavasaris ikvienam asociējas ar saulīti, pozitīvismu un dabas mošanos. Nav noslēpums, ka šajā gadalaikā ikvienā sievietē mostas arī iekšējā dieviete – cerībā sevi palutināt un izdaiļot pēc ziemas mierīgā perioda.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mēdz teikt ka acis ir cilvēka dvēseles spogulis, kas atklāj personības dvēseles dziļumu un bagātību. Tomēr dzīves laikā var gadīties situācijas, kas, laupot acu gaismu, spēj aizēnot skatu uz ierastajām lietām. Lai gan šādas situācijas ir traģiskas, pateicoties mūsdienu iespējām ir iespējams saglabāt ikviena cilvēka dvēseles gaišumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā kā mūsdienās veselīgs dzīvesveids un fizisku aktivitāšu nepieciešamība kļūst par cilvēka ikdienas “must-have”, parādās aizvien vairāk iespēju, kā jautri, enerģiski un efektīvi nodarboties ar sportu. Viens no šādiem veidiem ir grupu nodarbības, kurām priekšroku dod neskaitāmi cilvēki.

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk