25. novembris, Sestdiena
Vārda dienas: Kadrija, Kate, Katrīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vai Krievija gatavojas karam? Šis jautājums noteikti nav ne mazums cilvēku prātos. Kā Sočos notikušajā militāro līderu konferencē norādīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins, visiem valsts lielajiem uzņēmumiem jābūt gataviem jebkurā brīdī ražot karam nepieciešamo produkciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maksātnespējīgajai AS “KVV Liepājas metalurgs” atrasts investors, kurš par metalurga iegādi piesolījis 42 miljonus eiro, vēsta raidījums “LNT Ziņas”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes locekļi uzskata, ka nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut obligātās iepirkuma komponentes (OIK) kāpumu, tieši pretēji – no šīm izmaksām, domājot par gala elektrības cenu, maksimāli ātri jāatsakās, tādējādi cenšoties uzlabot uzņēmumu starptautisko konkurētspēju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas apgabaltiesa otrdien, 14.novembrī, pasludinājusi vilcienu un tramvaju vagonu ražotāja AS “Rīgas vagonbūves rūpnīca” maksātnespēju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja ietekmes uz vidi novērtējums būs pozitīvs un iecerei piekritīs arī pašvaldību politiķi, šis būs pirmais zaļās enerģijas projekts Latvijā ar īstu biznesa plānu. Vēja parks bez subsīdijām un ietekmes uz obligātā iepirkuma komponenti iedzīvotāju elektrības rēķinos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nupat notika Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas rīkots pasākums, uz kuru aicinātajām ES iestāžu un dalībvalstu amatpersonām bija pienākums apsolīt atbalstu dārgas elektroenerģijas ražošanai bez jebkādām atrunām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par zivju pārstrādes nozares centieniem atrast jaunus tirgus un piedāvāt jaunu preci, par nodokļu reformas ietekmi uz uzņēmējdarbību un citām aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar akciju sabiedrības Brīvais vilnis valdes priekšsēdētāju, bijušo Satversmes aizsardzības biroja darbinieku Arnoldu Babri.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija pašlaik nevar atļauties jaunas subsīdijas elektroenerģijas ražošanai, komentējot žurnālā “Ir” publiskoto informāciju par likumprojektu “OIK 2”, sacīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vēl šīs Saeimas laikā plānots pieņemt valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ierosinājumu jaunai subsīdiju programmai “zaļajai” enerģētikai jeb, ka no 2020.gada “zaļās enerģijas” ražotāji tiks dāsnāk atbalstīti kā līdz šim. Par to vēsta žurnāls “Ir”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dabasgāzes tirgus liberalizācija paaugstinās gāzes cenas patērētājiem, trešdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja AS “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Energoietilpīgajiem rūpniecības uzņēmumiem būtu jāsamazina elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) maksājums, uzskata enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskajā konferencē Baltijas ceļš uz oglekļa mazietilpīgu un klimatnoturīgu attīstību secināts, ka «klimata pārmaiņas galvenokārt ir nevis vides, bet gan ekonomikas izaicinājums». Kārtējais skandāls zaļās enerģijas obligātajā iepirkumā to pilnībā apliecina. Pēc ekonomikas ministra pieprasījuma no amata trešdien atkāpies uzņēmuma Sadales tīkli valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pamatojoties uz aizdomām par iespējamu atsevišķu komersantu negodprātīgu rīcību ar piešķirtajām atļaujām ražot elektroenerģiju koģenerācijā, Ekonomikas ministrija (EM) ir izstrādājusi rīcības plānu, lai nekavējoši risinātu izveidojušos situāciju un novērstu iespēju tai atkārtoties nākotnē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts apsolītais paaugstinātais tarifs par videi draudzīgā elektrostacijās saražotu elektrību jau gandrīz divdesmit gadus ir bijis pievilcīgs bizness. Tas ir drošs un ienesīgs. Ražotgribētāju vienmēr bijis daudz. 2012.gadā valdība izsludināja moratoriju, lai valsts nebankrotētu. No tā laika jaunas atļaujas būvēt stacijas vairs neizsniedz, bet izsniegtās nepagarina. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Komisijas Statistikas birojs atzinis par pamatotu Latvijas valsts a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) biznesa plānu 2017.–2036. gadam, kurā nozīmīgākais investīciju projekts ir Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats