26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzsākot darbu pie valsts pamatbudžeta bāzes izdevumu projekta 2018.-2020. gadam, Ekonomikas ministrijas prioritātes ir nepalielināt elektroenerģijas cenas patērētājiem, turpināt mājokļu galvojumu atbalsta programmu un stiprināt Konkurences padomes un Ekonomikas ministrijas enerģētikas un tautsaimniecības attīstības sektoru kapacitāti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Inčukalna gāzes krātuvi apsaimniekojošais privātuzņēmums Conexus Baltic Grid brīdina valdību neķerties pie gāzes krātuves nacionalizācijas vai slēgšanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan pēc divām nedēļām Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus, izvēles iespējas šobrīd ir visai mazas – savu piedāvājumu ir publiskojis tikai viens tirgotājs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā brīvais elektrības tirgus jau darbojas teju desmit gadu, ar katru gadu piesaistot arvien vairāk elektroenerģijas tirgotāju un tādējādi nodrošinot elektroenerģijas pircējiem lielākas izvēles iespējas. Latvijas elektrības tirgū tiek ievērota vienlīdzīga attieksme pret visiem elektroenerģijas sistēmas dalībniekiem, Neatkarīgajai apliecināja Ekonomikas ministrija un Sabiedrisko pakalpojuma regulēšanas komisija (SPRK).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Energokompānijas “Latvijas Gāze” dabasgāzes tarifi rūpnieciskajiem klientiem martā saglabājušies iepriekšējā mēneša līmenī, liecina uzņēmuma paziņojums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš elektroenerģijas tirgus atvēršanas mājsaimniecībām ir pagājuši nedaudz vairāk kā divi gadi. Toreiz Latvijas Ekonomikas ministrija vēstīja, ka atvērts elektroenerģijas tirgus rada priekšnoteikumus konkurencei starp tirgotājiem, kas nodrošinās labāku pakalpojuma kvalitāti un lielākas iespējas elektroenerģijas lietotājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Baltcom ir pirmais privātais uzņēmums Baltijā, kurš pieteica sevi kā elektroenerģijas tirgus operators vēl pirms tam, kad tika atvērts brīvais elektroenerģijas tirgus mājsaimniecībām. Baltcom ir elektroenerģijas tirgotājs jau kopš 2013. gada, kad vienīgais konkurents bija monopoluzņēmums Latvenergo, bet kopš 2015. gada 1. janvāra, konkurējot ar citiem komersantiem, piedāvā šo pakalpojumu arī mājsaimniecībām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dabasgāzes tirgus izveidošana Baltijā izmaksās vismaz pusotru miljardu eiro jeb 230 eiro katram no Baltijas valstīs palikušajiem iedzīvotājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ir sākušās valsts sarunas ar ”Latvijas gāzes” īpašniekiem par Inčukalna gāzes krātuves iegādi. Pagājušajā nedēļā savu interesi akcijas pārdot apliecinājis uzņēmums ”Itera Latvija”. Tuvāko nedēļu laikā paredzētas sarunas ar ”Gazprom”, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas dzelzceļa meitasuzņēmuma LDz Loģistika valdes priekšsēdētājs Verners Lūsis stāsta, ka no Ķīnas līdz Latvijai tagad nonāk 20–40 vagonu grupas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas valsts iztērējusi vismaz divus miljonus eiro, lai uzturētu jau divas reizes izputējušo metalurģijas uzņēmumu Liepājā tādā stāvoklī, kādu nav kauns rādīt interesentiem par uzņēmuma vai tā mantas pirkšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā statistikas pārvalde par iekšzemes kopprodukta (IKP) pieaugumu nosauc +2,0% pagājušajā gadā un +2,6% pagājušā gada pēdējā ceturksnī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ukraina izsludinājusi ārkārtas stāvokli enerģētikas nozarē, kas nozīmē iespējamus elektroenerģijas piegādes pārtraukumus, lai krasi ierobežotu tās patēriņu.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dabasgāzi izmantojošiem uzņēmumiem šogad jāpacenšas izvairīties vismaz no pašu nolaidības vai nekompetences radītiem zaudējumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmajā dienā, kad varēja reģistrēties gāzes tirdzniecībai, to uzreiz izdarīja seši tirgotāji – gandrīz visi ar pieredzi elektrības pārdošanā. Pagaidām gan neviens nav izteicis piedāvājumu saviem potenciālajiem klientiem, par kādu cenu varētu pārdot gāzi.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats