26. februāris,
Vārda dienas: Amēlija, Evelīna, Mētra
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ukraina izsludinājusi ārkārtas stāvokli enerģētikas nozarē, kas nozīmē iespējamus elektroenerģijas piegādes pārtraukumus, lai krasi ierobežotu tās patēriņu.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dabasgāzi izmantojošiem uzņēmumiem šogad jāpacenšas izvairīties vismaz no pašu nolaidības vai nekompetences radītiem zaudējumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmajā dienā, kad varēja reģistrēties gāzes tirdzniecībai, to uzreiz izdarīja seši tirgotāji – gandrīz visi ar pieredzi elektrības pārdošanā. Pagaidām gan neviens nav izteicis piedāvājumu saviem potenciālajiem klientiem, par kādu cenu varētu pārdot gāzi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mājsaimniecības tuvāko mēnešu laikā sev piemērotāko elektrības piedāvājumu varēs izvēlēties jau no deviņiem tirgotājiem. Ar aprīli elektrību sāks tirgot telekomunikāciju uzņēmums Lattelecom.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Lattelecom” sākumā elektrības tirgū necīnīsies par peļņu un centīsies savu tirgus daļu iegūt ar zemākām cenām, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” pauda “Lattelecom” vadītājs Juris Gulbis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā statistikas pārvalde iepriecina ar 2016. gada rūpniecības pieaugumu par 4,9% pret 2015. gadu un pat par 11,5% pagājušā gada decembrī pret 2015. gada decembri.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Valsts prezidenta Enerģētikas drošības komisijas vadītājs Juris Ozoliņš apgalvoja, ka līdz ar 1. aprīli, kad tiks atvērts gāzes tirgus Latvijā, gāzes cenas pēkšņi nesamazināsies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Telekomunikāciju uzņēmuma Lattelecom kopējais apgrozījums pērn bija 193,25 miljoni eiro, kas ir par 2,6 miljoniem eiro vairāk nekā 2015. gadā, liecina uzņēmuma konsolidētie neauditētie dati.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts iestāžu elektrības rēķinus gada laikā ietekmējušas gan elektrības cenu izmaiņas, gan arī jaunie sadales tarifi. No Neatkarīgās aptaujātajām 16 valsts iestādēm vidējā elektroenerģijas vidējā cena pieaugusi sešās iestādēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumi raisa bažas par gāzes zādzību pieaugumu, pirmdien Ministru kabineta komitejas sēdē sacīja AS "Latvijas Gāze" (LG) valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šis gads Baltijas elektroenerģijas tirgū iezīmējis būtisku infrastruktūras attīstību kā rezultātā vidējā elektroenerģijas cena Latvijā ir kritusies par 13%, kamēr Igaunijā vērojams cenas pieaugums, liecina energokompānijas Enefit apkopotā informācija. Šī gada pēdējie mēneši ir mazinājuši sākotnējās prognozes par cenu pieaugumu 2017. gada elektroenerģijas līgumiem, tomēr ziema bez sniega un naftas cenas pieaugums rada risku elektroenerģijas cenu kāpumam nākamgad.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas iedzīvotājiem dabasgāzes sakarā līdz nākamā gada 3. aprīlim tik vien rūpju, kā finansēt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) tiesāšanos, kas nekādas sekas nerada.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunais iesniegtais AS “Augstsprieguma tīkla” tarifu projekts, visticamāk, nepalielinās elektrības cenas nākamgad, šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” pauda Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) priekšsēdētājs Rolands Irklis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vienotības vadītā Ekonomikas ministrija (EM) apstiprinājusi a/s Latvenergo padomi piecu cilvēku sastāvā. Konkursu uzraudzīja plaša nominācijas komisija, taču jaunās padomes sastāvs jau radījis zināmu neapmierinātību daļā sabiedrības – tajā esot pārāk daudz Vienotībai pietuvinātu cilvēku.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atveroties gāzes tirgum, mājsaimniecības un uzņēmumi pēc nedaudz vairāk nekā 100 dienām varēs brīvi izvēlēties dabasgāzes tirgotāju. Ekonomikas ministrija (EM) un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apgalvo, ka tas ļaus patērētājiem dabasgāzi iegādāties par lētāku cenu nekā pašlaik.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats