26. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iecere palielināt akcīzes nodokli degvielai būtu atbalstāma, ja šādā veidā papildus iegūtos līdzekļus novirzītu autoceļu uzturēšanai, bet darīt to citu nozaru finansēšanai nav godīgi, uzskata “Latvijas Valsts ceļu” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iespējamais dabasgāzes tarifa palielinājums patērētāju izmaksas būtiski neietekmēs, norāda Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas vadītājs Roberts Irklis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Paaugstinot akcīzes nodokli degvielai, dārgāk būs jāmaksā ne tikai par benzīnu, dīzeļdegvielu un autogāzi, bet jārēķinās arī ar cenu kāpumu citās jomās, atzīst Neatkarīgās aptaujātie eksperti. No akcīzes nodokļa paaugstinājuma cietīs arī būvniecība, karjeru izstrāde un mežsaimniecība.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgā šogad pirmajai dzīvojamai mājai siltums atslēgts jau 15. martā, informē pašvaldības uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks (RNP). Tomēr lielākoties daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji turpina sildīties – pavasaris šogad zobains, ļoti siltas dienas mijas ar aukstām naktīm, un arī Lieldienās Rīgā uzbira pa sniega pārslai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

AS Latvenergo valdes loceklis, ražošanas direktors Māris Kuņickis atbild uz jautājumu par pamatvēstījumu, ko raida Latvenergo kļūšana par gāzes tirgotāju: vai Latvenergo cer uz lētāku gāzi un sola lētāku elektrību, vai arī katram gāzes plīts lietotājam būs iespēja apmaksāt gāzi un elektrību ar vienu un to pašu rēķinu?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija atvērtā gāzes tirgus apstākļos dzīvo pirmās nedēļas. Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jānis Patmalnieks intervijā Neatkarīgajai atklāj jaunās situācijas nianses, ieguvumus un izaicinājumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šobrīd Latvijā ir reģistrēti jau deviņpadsmit dabasgāzes pārdevēji, no kuriem tikai trijiem ir līgumi ar dabasgāzes piegādātājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprinājusi ”Augstsprieguma tīkls” tarifu samazinājumu no 1. jūnija. Atkarībā no pieslēguma vietas un jaudas, samazinājums svārstīsies robežās no 0,3 % līdz 4,3%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

A/s Augstsprieguma tīkls Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) iesniegusi tarifu plāna projektu, kas paredz samazināt elektroenerģijas pārvades tarifus par 0,4–4% atkarībā no pieslēguma vietas pārvades sistēmai un izmantotās jaudas. SPRK par jaunajiem Augstsprieguma tīkla tarifiem spriedīs šodien.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) vadītājs Rolands Irklis aicina nevilkt paralēles starp gāzes tirgu un elektrības tirgu, kur cenas pēc tirgus atvēršanas pieauga.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar pirmdienu, 3.aprīli, gāzes tirgus Latvijā piedzīvo būtiskas pārmaiņas – šo energoresursu varēs pārdot ne tikai Latvijas gāze, bet arī citi komersanti. Kā intervijā Latvijas Radio norāda enerģētikas eksperts Reinis Āboltiņš, patlaban pieteikušies aptuveni 15 jauni gāzes tirgotāji.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc akciju sabiedrības Latvijas naftas tranzīts (LNT) mazākumakcionāra sabiedrības Global Oil Services prasības tiesa bloķējusi arestētās mantas glabātāja Rudolfa Meroni kontrolētās LNT darbību, uzliekot par pienākumu aizlieguma atzīmi ierakstīt Uzņēmumu reģistrā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzsākot darbu pie valsts pamatbudžeta bāzes izdevumu projekta 2018.-2020. gadam, Ekonomikas ministrijas prioritātes ir nepalielināt elektroenerģijas cenas patērētājiem, turpināt mājokļu galvojumu atbalsta programmu un stiprināt Konkurences padomes un Ekonomikas ministrijas enerģētikas un tautsaimniecības attīstības sektoru kapacitāti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Inčukalna gāzes krātuvi apsaimniekojošais privātuzņēmums Conexus Baltic Grid brīdina valdību neķerties pie gāzes krātuves nacionalizācijas vai slēgšanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan pēc divām nedēļām Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus, izvēles iespējas šobrīd ir visai mazas – savu piedāvājumu ir publiskojis tikai viens tirgotājs.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats