19. februāris, Pirmdiena
Vārda dienas: Zane, Zuzanna
Sākuma lapa » Finanšu tirgus
Finanšu tirgus
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājuša gada nogalē Valsts policija (VP) pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā 50 eiro banknošu izgatavošanu, glabāšanu un izplatīšanu, kopumā viltojot 1000 banknošu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu tirgū drīzumā tiks piedāvāti jauni maksājumu pakalpojumu veidi – maksājuma ierosināšanas pakalpojums un konta informācijas pakalpojums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) nolēmis izmaksāt Ukrainai starptautiskā aizdevuma daļas maksājumu viena miljarda ASV dolāru apmērā, pavēstījis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

To, kā pārvaldīt savus ienākumus, katrs cilvēks izvēlas pats, taču, tāpat kā visu citu, arī zināšanas par finansēm mēs visi pārsvarā gūstam no saviem vecākiem. Kaut arī, sākot patstāvīgu dzīvi, bērni paši pieņem finanšu lēmumus, tos būtiski ietekmē vecāku iemācītais. Tieši tāpēc ir ļoti būtiski saviem bērniem iemācīt pareizus finanšu pamatus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2017. gada janvāris un februāris, vismaz pēc nekustamo īpašumu tirdzniecības firmas Latio sniegtajām ziņām par cenu pieaugumu Rīgas padomju laiku daudzdzīvokļu māju segmentā, atgādina par iesākumu 2007. gadam, kura vidū cenas sāka krist vēl straujāk, nekā iepriekš bija cēlušās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Samazināti nodokļi gan uzņēmējiem, gan strādājošajiem. Uzņēmējiem, kas investē attīstībā, peļņas nodoklis atcelts. Vieglāk visiem. Aptuveni šāds izskatās Zaļo zemnieku izstrādātais piedāvājums nodokļu jomā, ar ko nākamnedēļ klajā nākt iecerējusi Finanšu ministrija. Ministre Dana Reizniece-Ozola apjomīgo nodokļu reformu virza, lai to varētu īstenot līdz Saeimas vēlēšanām. Acīmredzot mazāki nodokļi arī būs piedāvājums, ar kuru ZZS startēs pie saviem vēlētājiem, vēsta TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas banku sektors 2016. gadā ir strādājis ar peļņu, kas apsteidz vidējos ES rādītājus, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) apkopotie dati.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ir sagaidāma tālāka banku konsolidācija, intervijā Latvijas Radio atzina Latvijas Komercbanku asociācijas valdes priekšsēdētāja Sanda Liepiņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējo 12 mēnešu laikā mājokļu cenas, izrādās, augušas divas vai trīs reizes straujāk par ikdienas preču un pakalpojumu cenām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kad runa ir par budžeta plānošanu, vienmēr tiek minēts, ka obligāti ir jādomā gan par naudas krāšanu neparedzētām situācijām, gan kredītu atmaksu, gan naudas investēšanu. Teorētiski tas viss ir saprotams, bet praksē tas var sagādāt problēmas. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan jau iepriekš izskanējusi informācija, ka simtgades svinībām tiks tērēti teju 60 miljoni eiro, kultūras ministre Dace Melbārde norāda, ka no valsts budžeta svētku rīkošanai papildu tiks izmantoti 22,3 miljoni eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 31.janvārī, Ministru kabinetā apstiprināti noteikumi par nosacījumiem Kohēzijas fonda līdzfinansējuma izmantošanai Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas pasākuma ietvaros.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā piektdienā Saeimā diskusijas formātā tika pieteiktas tādas izmaiņas maksātnespējas procesa juridiskajās normās, kas pilnībā apgāž tos jaunievedumus Maksātnespējas likumā, kādi pēc vairākus gadus ilgiem tračiem stājušies spēkā šā gada 6. janvārī ar atrunu, ka to izpilde vēl tikai sāksies šā gada vidū.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas satiksmes projektu par Eiropas Komisijas piešķirtajiem 356,7 tūkstošiem eiro uzraudzīs Sabiedrība par atklātību Delna. Savukārt Latvijas Lielo pilsētu asociācija apšauba, vai Delnai piešķirtās Eiropas naudas tērēšana tiks pietiekami uzraudzīta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neatkarīgi eksperti no ASV, pārbaudot 12 nerezidentu apkalpojošās bankas Latvijā, saskatījuši virkni problēmu naudas atmazgāšanas risku novēršanas jomā. Pēc ASV speciālistu domām, ne visas bankas Latvijā pietiekami novērtē savus klientus un to darījumus, kas savukārt var radīt bažas par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas iespējām.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats