23. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Sākuma lapa » Finanšu tirgus
Finanšu tirgus
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ir sagaidāma tālāka banku konsolidācija, intervijā Latvijas Radio atzina Latvijas Komercbanku asociācijas valdes priekšsēdētāja Sanda Liepiņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējo 12 mēnešu laikā mājokļu cenas, izrādās, augušas divas vai trīs reizes straujāk par ikdienas preču un pakalpojumu cenām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kad runa ir par budžeta plānošanu, vienmēr tiek minēts, ka obligāti ir jādomā gan par naudas krāšanu neparedzētām situācijām, gan kredītu atmaksu, gan naudas investēšanu. Teorētiski tas viss ir saprotams, bet praksē tas var sagādāt problēmas. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan jau iepriekš izskanējusi informācija, ka simtgades svinībām tiks tērēti teju 60 miljoni eiro, kultūras ministre Dace Melbārde norāda, ka no valsts budžeta svētku rīkošanai papildu tiks izmantoti 22,3 miljoni eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 31.janvārī, Ministru kabinetā apstiprināti noteikumi par nosacījumiem Kohēzijas fonda līdzfinansējuma izmantošanai Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas pasākuma ietvaros.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā piektdienā Saeimā diskusijas formātā tika pieteiktas tādas izmaiņas maksātnespējas procesa juridiskajās normās, kas pilnībā apgāž tos jaunievedumus Maksātnespējas likumā, kādi pēc vairākus gadus ilgiem tračiem stājušies spēkā šā gada 6. janvārī ar atrunu, ka to izpilde vēl tikai sāksies šā gada vidū.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas satiksmes projektu par Eiropas Komisijas piešķirtajiem 356,7 tūkstošiem eiro uzraudzīs Sabiedrība par atklātību Delna. Savukārt Latvijas Lielo pilsētu asociācija apšauba, vai Delnai piešķirtās Eiropas naudas tērēšana tiks pietiekami uzraudzīta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Neatkarīgi eksperti no ASV, pārbaudot 12 nerezidentu apkalpojošās bankas Latvijā, saskatījuši virkni problēmu naudas atmazgāšanas risku novēršanas jomā. Pēc ASV speciālistu domām, ne visas bankas Latvijā pietiekami novērtē savus klientus un to darījumus, kas savukārt var radīt bažas par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas iespējām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Galvenais mērķis paliek nemainīgs – jānodrošina ilgtspējīga valsts attīstība ar IKP pieaugumu 4% līdz 5% katru gadu, uzrunājot Saeimu, uzsvēra Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš gada sākuma spēkā esošās izmaiņas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā (PTAL), kas skar arī nebanku sektoru, ir devušas pozitīvu efektu, atzīst gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) speciālisti, gan arī alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēji: aizņēmumu likmes ir samazinājušās un arī kredītu kvalitāte uzlabojas.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Premjerministrs Māris Kučinskis šorīt raidījumā "900 sekundes" pauda, ka tas ir mīts, ka pēc 2020. gada nebūs Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējuma.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) pacentusies atrast Latvijā vienlaikus inflāciju un deflāciju, kas brīnišķīgā kārtā, bet bez jebkādām statistiķu manipulācijām atbilst vajadzībai pēc šiem rādītājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Donalda Trampa uzvara ASV vēlēšanās un citu valstu politiskie procesi arī tuvākajā nākotnē var būtiski ietekmēt svārstības finanšu tirgos, intervijā LTV raidījumā “ Rīta Panorāma” norādīja “Swedbank” galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) valdībai prasīs palielināt neapliekamo minimumu. Ministru prezidents Māris Kučinskis kategoriski paziņoja, ka, valsts neņems nost naudu veselībai, lai piešķirtu pašvaldībām, kuru budžetus vistiešāk skars neapliekamā minimuma palielināšana.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No nākamā gada 1. janvāra Latvijā pirmoreiz tiks ierobežoti skaidras naudas darījumi starp fiziskām personām. Finanšu ministrija jauno kārtību pamato ar cīņu pret ēnu ekonomiku.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats