26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Īrēt dzīvokli galvaspilsētā ir dārgi, bet nopirkt savu mitekli daudzi nevar atļauties. Mazo algu saņēmēji, kuriem nav savas mājvietas, priecājas, ja izdodas atrast istabu par saprātīgu cenu. Neatkarīgās eksperti uzsver, ka šobrīd tirgū trūkst kvalitatīvu īres mājokļu vai arī cenas bieži vien ir nepamatoti augstas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējo 12 mēnešu laikā mājokļu cenas, izrādās, augušas divas vai trīs reizes straujāk par ikdienas preču un pakalpojumu cenām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan jau teju gadu tiek diskutēts par samērīgu nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu, šogad daudzām ģimenēm būs jāmaksā neadekvāti augsts nekustamā īpašuma nodoklis, jo arvien vairāk pašvaldību izmanto iespēju noteiktos gadījumos piemērot maksimālo nodokļa likmi par mājokli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2017. gadā pirmo mājokļu cenu apskatu apvienosim ar nekustamo īpašumu burbuļa plīšanas desmit gadu jubilejas atzīmēšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

BPT Real Estate, paplašinot un attīstot pakalpojumu klāstu, prezentē tirgū jaunu zīmolu “WorkLand”. Tā mērķis ir piedāvāt klientiem elastīgus un individuāli pielāgotus biroju nomas un saistīto pakalpojumu risinājumus. Projekts paredz būtiskas pārmaiņas Baltijas valstu komerciālā nekustamā īpašuma tirgū.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Teju tūkstotis eiro iespējamais nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) par necilu māju vai dzīvokli Rīgā daudzas rīdzinieku ģimenes dzen izmisumā. Arī Tiesībsarga birojā jau ir saņemtas vairākas iedzīvotāju sūdzības par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu Rīgā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā tiek izmantota 21 metodika, kā pašvaldībās aprēķina maksu par patērēto siltumenerģiju. Tomēr pat viena ēkas pārvaldnieka apsaimniekotajās mājās maksa par vienu un to pašu pakalpojumu var būtiski atšķirties. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atbildība par Rīgas dzīvojamo māju stāvokļiem un remontiem jādala starp iedzīvotājiem, īpašniekiem un “Rīgas namu pārvaldnieku” (RNP) , Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā publiskajā telpā izskanējušo informāciju par Ķemeru sanatorijas īpašnieku iespējām attīstīt veselības un kurortoloģijas pakalpojumus, „Ominasis Latvia” administrators Ainars Kreics norāda uz faktiem, kas apstiprina jauno Ķemeru sanatorijas īpašnieku iespējas sekmīgi un neierobežoti īstenot savus mērķus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimā iesniegtie grozījumi Imigrācijas likumā, kas paredz samazināt ieguldījumu summu nekustamajā īpašumā pret termiņuzturēšanās atļauju (TUA) saņemšanu, diferencējot ieguldījumus aktīvākajos darījumu reģionos un mazāk aktīvajos, kā arī paredzot iespēju par šo summu iegādāties vairākus nekustamos īpašumus, varētu dot pozitīvu „grūdienu” gan dzīvokļu darījumu, gan arī īres tirgū (īpaši – reģionos), kurā pēc trīskārtējas TUA ieguldījuma „sliekšņa” pacelšanas pērnā gada septembrī, ir jūtami mazinājusies aktivitāte, norāda Ģirts Beikmanis, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA) valdes priekšsēdētājs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likme, kas šobrīd ir 3%, ir piespiedusi daudzus graustu īpašniekus sakārtot savas ēkas. Redzot rezultātus, Rīgas dome vēlētos piemērot vēl augstāku NĪN likmi. Pagaidām tā ir tikai vēlme ar brīdinošu zemtekstu. Pagājušajā gadā, piemērojot paaugstinātu likmi, ir iegūti 550 000 eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 19.februārī, galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus vairākos likumos, tā dēvēto nolikto atslēgu principu pārnesot uz patērētāju tiesību aizsardzības regulējumu, izslēdzot to no maksātnespējas regulējuma, informē Saeimas preses dienests.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pārliecinoša nulle mājokļu cenu izmaiņu rādītājos iezīmē punktu, uz kurieni virzās Latvijas iekšzemes kopprodukta (IKP) pieauguma rādītājs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ieviestais “Nolikto atslēgu” princips, kas būtiski atvieglo Maksātnespējas likumu iedzīvotājiem, varētu būt izvēles iespēja ikvienam kredītņēmējam, par to šodien lemj Saeima.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Balto kuģi šobrīd iegādājies nodrošinātais kreditors SIA Arhiidea, bet ar cesijas darījuma starpniecību tas nonāks īpašumā SIA Park Hotel Ķemeri, kas pieder Krievijas pilsonim Aleksandram Gusakovam.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri

Mediju apskats