26. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Ausma, Inguna, Inguns
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krišjāņa Kariņa valdības veidotāji vakar vārda burtiskā nozīmē parakstījās zem atzīšanās, ka valsts neesot pietiekami «aktīvs un informēts» īpašnieks saviem uzņēmumiem un valstī neesot «skaidras» valsts kapitālsabiedrību pārvaldības politikas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā liecina Swedbank veiktās aptaujas dati, iedzīvotāju viedoklis par pēdējā laikā piedzīvoto nekustamā īpašuma tirgus attīstību ir neviennozīmīgs. Piektdaļa uzskata, ka tirgus drīzāk stagnē, kamēr tikpat liela daļa ir pretējās domās un uzskata, ka tirgus attīstās ļoti strauji un vērojama tā pārkaršana. Savukārt nepilna piektdaļa (17%) uzskata, ka nekustamā īpašuma tirgus attīstās stabili un saprātīgos tempos. Kopumā, pēc iedzīvotāju domām, nekustamā īpašuma tirgu šobrīd raksturo cenu kāpums atsevišķos segmentos (29%) un kvalitatīva piedāvājuma trūkums reģionos (27%). Tai pat laikā ik gadu pieaug iedzīvotāju vēlme iegādāties sev mājokli un tuvāko divu gadu laikā šādu domu apsver 15% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bēdīgi slavenā Marijas ielas grausta īpašnieki ir ignorējuši Rīgas domes prasības sakārtot īpašumu Rīgas centrā – Marijas ielā 6. Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde arī nav spējusi ietekmēt abus īpašniekus, jo pašreizējie likumi, lai arī ļauj atsavināt īpašumu, bet ar nosacījumiem, un, protams, tā ir arī nauda. Ko līdz īpašums, ja to nevarēs atjaunot un uzturēt, raksta NRA.lv.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Padomju laika dzīvokļu cenas Rīgā nespēj turēt līdzi caurmēra tempam, kādā Latvijā sadārdzinās visas preces un pakalpojumi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tuvākā krīze Eiropā un pasaulē varētu būt saistīta ar nekustamo īpašumu tirgu un hipotekāro kreditēšanu, pieļāvis Eiropas Centrālās bankas (ECB) Uzraudzības valdes priekšsēdētājs Daniels Nuī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas standartapbūves dzīvokļu cenu korekciju jūlijā par –29 eiro par kvadrātmetru nekustamo īpašumu tirdzniecības starpnieks Latio izskaidro nevis ar naudas aizplūšanu, bet ieplūšanu Latvijā kopumā un mājokļu tirgū tajā skaitā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas standartapbūves dzīvokļu cenas aprīlī slīdējušas kā vilnīši trīs līdz sešu eiro augstumā virs naudas dīķa ar dziļumu starp 765 un 808 eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dažviet Rīgā ir mājas ar joprojām saskatāmām uzlīmēm Occupy me (no angļu val. Okupē mani). Tādējādi tika iezīmētas tukšas, pamestas un neizmantotas ēkas, kurās uzņēmīgi cilvēki būtu gatavi ievākties un izveidot tur telpas, kurās varētu īstenot savas ieceres. Kaut uz laiku un ar nelieliem ieguldījumiem. Un aiziet prom, tiklīdz mājas īpašniekam šīs telpas vajadzēs pašam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dzīvojamo telpu īres likumprojekta ceļā ir likvidēti visi lielākie šķēršļi, un tas šodien tiek nodots izskatīšanai Ministru kabineta komitejas sēdē. Jaunajam likumam ir vairāki mērķi: saīsināt tiesvedību procesus, samazināt īres cenas, padarīt pieejamākus īres dzīvokļus, izskaust fiktīvus īres līgumus un pasargāt godīgus maksātājus īrniekus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī būvniecības sezona jau rit pilnā sparā, daļēji sagrautajā kultūras namā Enerģētiķis Salaspils centrā celtnieki joprojām nav atgriezušies. Būvniecības valsts kontroles birojs pieprasījis veikt jaunu tehnisko apsekošanu. Objekts ir bīstams.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2018. gada pirmajā ceturksnī Rīgas mikrorajonos sērijveida dzīvokļu cenas pietuvojušās 790 EUR/m2 atzīmei un kopš gada sākuma palielinājušās par 2,24%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aprīlis atnācis ne vien ar datiem par mājokļu cenu kāpumu šā gada 1. ceturksnī, bet arī ar valsts kalpotāju 2017. gada ienākumu deklarācijām, kurās atrodamas norādes uz mājokļu un citu cenu kāpuma apmaksas avotiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Informācija par to, ka nams Rīgā, Brīvības ielā 38, kur dzīvokļi ierādīti diviem bijušajiem Valsts prezidentiem, klasificēts kā B kategorijas grausts, skan intriģējoši. Taču daudz nopietnāk vērtējama informācija par to, ka gar šo ēku notiks Dziesmu svētku gājiens, kurā piedalīsies tūkstošiem dalībnieku un kuru vēros tūkstošiem skatītāju. Ja kādu no tiem traumēs bīstamais balkons vai cita laikus nenovākta cilvēka veselību vai dzīvību apdraudoša fasādes detaļa, tad būs par vēlu uzdot tipisko jautājumu, kurš vainīgs. Rīgas pašvaldības lēmums ir uzskatāms par delikātu mājienu sakārtot īpašumu līdz Dziesmu svētkiem.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Janvāris piepilda Neatkarīgās 2017. gada 20. decembra paredzējumu par 2018. gadu, ka «nākamgad naudas visiem būs daudz, pat pārāk daudz».
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministrijas iecere būtiski palielināt zemes nomas maksu pagaidām ir nolikta gaidīšanas režīmā, bet tas nenozīmē, ka šo ideju kaut kad neizvilks no atvilktnes, lai īstenotu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats