24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministrijas iecere būtiski palielināt zemes nomas maksu pagaidām ir nolikta gaidīšanas režīmā, bet tas nenozīmē, ka šo ideju kaut kad neizvilks no atvilktnes, lai īstenotu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmdien, 5.februārī, plkst. 9.00 Rīgas domes Īpašuma departaments no Rīgas Centrāltirgus savā valdījumā pārņems Āgenskalna tirgus paviljonu un pieguļošo teritoriju, kas atrodas Nometņu ielā 64, Rīgā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts atbalsta programma ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei šogad atkal mazliet piebriedīs un sazarosies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielo lozi vai slogu ir guvis Alūksnes uzņēmējs Ainars Melders, kurš kļuvis ne tikai par Vecgulbenes muižā esošās viesnīcas un restorāna (renovētā manēža un siernīca) īpašnieku. Viņam tagad pieder arī valsts nozīmes arhitektūras piemineklis – Baltā pils vai, pareizāk sakot, tās drupas, kā arī Pils parks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Gandrīz 23% Latvijas iedzīvotāju vēlētos mainīt savu pašreizēji mājokli, bet nevar to atļauties, jo viņiem nav līdzekļu to paveikt patstāvīgi vai viņi nevar atļauties attiecīga apjoma aizņēmumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mājokļa kreditēšana ar tā saukto nolikto atslēgu principu Latvijā nav populāra. Lielākajai daļai potenciālo kredītņēmēju tā vienkārši nav pa kabatai, jo bankas šā aizdevuma veidam prasa daudz lielāku pirmo iemaksu, nekā izvēloties aizdevumu bez šāda aizsargmehānisma.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 11.janvārī, izskatīs frakcijas “No sirds Latvijai” (NSL) iesniegtais likumprojekts “Grozījumi likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli””.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Svētdien Vācijā notiks izsole, kurā par "nieka" 125 000 eiro ikvienam interesantam tiks piedāvāta iespēja iegādāties kādu nelielu ciemu Vācijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Veselības ministrija pieņēmusi lēmumu – jau no nākamā gada darbs jāpārtrauc Straupes narkoloģijas slimnīcai. Šo lēmumu emocionāli un ar sirdssāpēm uztvēruši slimnīcas ilggadējie darbinieki, kuri Neatkarīgajai pastāstīja par ministrijas skarbo lēmumu. Likvidēta no nākamā gada tiek ne tikai slimnīca, bet arī pusaudžu rehabilitācijas centrs Saulrīti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mājokļu cenas turpina mērenu pieaugumu tāpēc, ka cilvēki tic mājokļu cenu pieauguma turpinājumam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) parādnieku Rīgā ir apmēram 50 000, bet starp viņiem ir arī cilvēki ar dažu centu lielu parādu. Un pēdējos gados NĪN parādnieku skaits samazinās, saka Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes priekšnieks Ilmārs Ziedonis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šovasar izskanēja informācija, ka Rīgā pirmās instances tiesa lēmusi par labu dzīvokļu īpašniekiem zemes gabala piespiedu nomas maksas piedziņas lietā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atbilstoši māklerfirmu sniegtajiem datiem – mājokļu cenu kāpums augustā ir turpinājies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) jautājums jāatrisina šī Saeimas sasaukuma laikā, uzskata vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jūlija beigās SIA "Liepkalni maiznīca" pārstāvji sociālajā tīklā facebook ievietoja aptauju, kurā skaidroja, vai Latvijas iedzīvotāji būtu ieinteresēts iesaistīties Latvijas padomju laika pērles - restorāna kompleksa "Sēnīte" atjaunošanā. Šodien uzņēmuma pārstāvji atklājuši, kādi tad ir šīs aptaujas rezult
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats