23. novembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Zigfrīda, Zigrīda
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mājokļu cenas turpina mērenu pieaugumu tāpēc, ka cilvēki tic mājokļu cenu pieauguma turpinājumam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) parādnieku Rīgā ir apmēram 50 000, bet starp viņiem ir arī cilvēki ar dažu centu lielu parādu. Un pēdējos gados NĪN parādnieku skaits samazinās, saka Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes priekšnieks Ilmārs Ziedonis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šovasar izskanēja informācija, ka Rīgā pirmās instances tiesa lēmusi par labu dzīvokļu īpašniekiem zemes gabala piespiedu nomas maksas piedziņas lietā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atbilstoši māklerfirmu sniegtajiem datiem – mājokļu cenu kāpums augustā ir turpinājies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) jautājums jāatrisina šī Saeimas sasaukuma laikā, uzskata vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jūlija beigās SIA "Liepkalni maiznīca" pārstāvji sociālajā tīklā facebook ievietoja aptauju, kurā skaidroja, vai Latvijas iedzīvotāji būtu ieinteresēts iesaistīties Latvijas padomju laika pērles - restorāna kompleksa "Sēnīte" atjaunošanā. Šodien uzņēmuma pārstāvji atklājuši, kādi tad ir šīs aptaujas rezult
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairāk nekā 100 tūkstoši nekustamo īpašumu īpašnieku Latvijas deviņās lielākajās pilsētās nav varējuši norēķināties par nekustamā īpašuma nodokli. Kopumā viņi pašvaldībai ir palikuši parādā vairāk nekā 26 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dzīvojamo telpu īres likumprojekts piedzīvo otro vai pat trešo elpu, iepriekšējie varianti bija ļoti par labu vienai (īrniekiem) vai otrai (izīrētājiem) pusei. Tagad Ekonomikas ministrijas izstrādātie un sabiedriskai apspriešanai nodotie priekšlikumi vairāk nekā iepriekšējie līdzsvaro īrnieku un izīrētāju tiesības un pienākumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mājokļu cenu pieaugums maijā turpinājies, bet atstatums starp Latio, Arco Real Estate un Ober Haus uzrādītajām cenām samazinājies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima šodien pieņēma likumu, kurā noteiktas augstākas valsts valodas zināšanas prasības ārzemniekiem, kuri pērk lauksaimniecības zemi Latvijā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 18.maijā, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumā, kas paredz vēl līdz 2020.gadam iesaldēt nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma grozījumi, kas paredz kadastrālās vērtības iesaldēt arī nākamajos divos gados, Saeimā lūgs skatīt steidzamības kārtā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” savākti nepieciešamie 10 000 parakstu par iniciatīvu, kas paredz māju iedzīvotāju īpašumā nodot zemi zem daudzdzīvokļu mājām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašvaldības neievēro Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likumā noteikto nodokļa atvieglojumu noteikšanas principu, kas saka, ka, nosakot NĪN atvieglojumus, pašvaldības īsteno sociāli atbildīgu politiku, intervijā laikrakstam “Neatkarīgā” pauda tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apmēram 3500 dzīvokļu īpašniekiem Rīgā ir izsūtīta informācija par to, kā rīkoties, ja saņemti brīdinājumi un prasība segt zemes nomas parādus un parādu atgūšanas izmaksas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats