25. jūnijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Maiga, Milija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kādēļ gan tiek organizēts un veikts bizness? Atbilde ir vienkārša – lai gūtu peļņu, kuru pēc tam dividenžu veidā saņems pats biznesmenis. Šo patiesību, man liekas, šodien zina jebkurš, pat bērns… Bet diemžēl to laikam nezina mūsu vadošie gudrinieki…
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirms mēneša, apvienojot Zviedrijas banku „Nordea” un Norvēģijas banku „DNB”, tika izveidota apvienotā banka Baltijā „Luminor”. Lai gan pagājis vien mazs brīdis, Polijas lielākā banka „PKO Bank Polski” (PKO) jau to piedāvājusies pārpirkt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maksātnespējai pieteiktā uzņēmuma SIA “Rolling” vadītājs Kaspars Skribanovskis vērsies ar atklātu vēstuli pie uzņēmuma draugiem, darbiniekiem, sadarbības un atbalstītājiem, kurā klāsta, ka uzņēmums kritis par upuri krāpniekiem. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ietekmīgākajā uzņēmēju organizācijā – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LRTK) –, kuras 5000 biedru gada apgrozījums pārsniedz 13 miljardus eiro, vēsture sniedzas pirmskara gados, bet ietekme redzama neskaitāmos valdības lēmumos, tuvojas vēlēšanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pamatojoties uz izskanējušo informāciju, ka dažas ES valstis piešķir nodokļu atvieglojumus lielajiem starptautiskajiem uzņēmumiem, Eiropas Komisija ir uzsākusi izmeklēšanu visās 28 ES valstīs. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja salīdzina visas trīs šogad veiktās ieteikumu ieviešanas pārbaudes Satiksmes ministrijas (SM) kapitālsabiedrībās (Latvijas autoceļu uzturētājā, Lidostā „Rīga” un Latvijas Pastā), tad Latvijas Pastā (LP) aina ir visbēdīgākā, informē VK.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apbrīnojami maza daļa no Latvijas uzņēmējiem izmantojusi valsts dotās iespējas reģistrēt sev piederošās kapitāla daļas, pirmkārt, no reiderisma pasargātā veidā un, otrkārt, Latvijā jau ilgāk par gadu lietotajās eiro vienībās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Noslēgusi pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” veiktā dienesta pārbaude par mazgāšanas līdzekļu iepirkumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc plašiem iebildumiem, ko pērnā gada nogalē pēc likmes celšanas izteica daiļamatu meistari, zemnieki un nelieli ģimenes kooperatīvi, politiķi ir atgriezušies pie jautājuma par samazināto nodokli mikrouzņēmumiem. Saeima ar lielu entuziasmu sākusi debates par īpašā statusa atjaunošanu mazajiem komersantiem un šādos uzņēmumus strādājošo darbinieku pasargāšanu. Tikmēr valdība dziļdomīgi iepauzē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzņēmumu apvienošanās un iegādes (M&A) tirgū visā pasaulē šobrīd ir novērojamas ļoti optimistiskas tendences – būtiski uzlabojas ne vien uzņēmumu gatavība jauniem darījumiem, bet arī to finansiālās iespējas īstenot jaunus darījumus nākotnē, liecina starptautiskās revīzijas un biznesa konsultāciju kompānijas KPMG veiktais uzņēmumu apvienošanās un iegādes tirgus pētījums Global M&A Predictor.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Valsts kontroles pēcrevīzijas fona atsākusies Latvijas pasta krēslu, ietekmju un labumu dalīšana. Uzņēmumā izveidojies iekšējs konflikts, jo daļa darbinieku nav mierā ar vadības darba stilu. Viens valdes loceklis – Aigars Vītols amatu atstājis pirms mēneša, Egonam Strazdiņam pilnvaru termiņš beidzās aizvakar, taču tai pašā dienā ārkārtas akcionāru sapulcē tika pieņemts lēmums par viņa atkārtotu iecelšanu valdē. Citādi ar pāri palikušajiem – Arni Gulbi un Arni Salnāju – būtu par maz, lai valdei būtu kvorums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc 2011.gada rekorda, kad reģistrēts lielākais skaits jauno uzņēmumu kopš tālā 1994.gada, pērn saglabājusies tendence jaunreģistrēto uzņēmumu skaitam sarukt, liecina Lursoft veiktais pētījums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vēl iepriekšējā koalīcijā tapušais nodoms dibināt palīgu mediju nozarei joprojām buksē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šogad nākuši gaismā pustūkstotis gadījumu, kad uzņēmumi reģistrēti adresēs bez nekustamo īpašumu saimnieku ziņas un piekrišanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iedzīvotāju atsaucība pieteikties tiešo norēķinu sistēmai ir niecīga, acīmredzot vairākums dzīvokļu īpašnieku tomēr izvēlēsies saglabāt pašreizējo norēķinu kārtību, vērtē SIA Rīgas ūdens (RŪ) sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Mucenieks. «Ne tikai mēs, bet arī māju pārvaldnieki un citi pakalpojumu sniedzēji ir aktīvi pat skaidrojuši tiešo norēķinu sistēmu, bet atsaucība ir niecīga,» viņš saka.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats