24. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ilze Cīrule aicina nesteigties ar gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu jau 1.martā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas komercbankām un finanšu nozares valsts amatpersonām turpmāk varēsim ticēt tik, cik ticam ekonomisko noziegumu izmeklētājiem no Amerikas Savienotajām Valstīm un Eiropas Savienības institūcijām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra "S&P Global" apstiprinājusi Latvijas kredītreitingu līdzšinējā "A-" līmenī, saglabājot pozitīvu nākotnes novērtējumu, pavēstīja Valsts kasē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien, 23. februārī, Briselē norisināsies Eiropas Savienības (ES) neformālais samits, kurā 27 ES valstu vadītāji apspriedīs jautājumus, kas saistīti ar ES daudzgadu budžetu pēc 2020. gada, taču viens no galvenajiem jautājumiem būs saistīts ar Lielbritānijas aiziešanu no ES un Eiropas Parlamenta vietu skaitu samazināšanos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas nepiedalīšanās “Nord Stream 2” gāzesvadu būvniecībā rezultēsies ar to, ka nākotnē par gāzi maksāsim vairāk, preses konferencē sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nodokļu maksātāju naudu “Vienotība”, nedz arī kāda cita partija ABLV Bank glābšanā neplāno ieguldīt, šorīt intervijā LTV raidījuma “Rīta Panorāma” atzina ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Notikumi Latvijas finanšu sektorā un Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšana patlaban neietekmē Latvijas kredītreitingu, atzina Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Valdis Dombrovskis. Arī SEB bankas Latvijā vadītāja Ieva Tetere ir pārliecināta, ka pēdējo dienu notikumi nerādīs Latvijas ekonomikā “sistemātisku krīzi”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Laikā, kad banku reputāciju Latvijā būtiski bojā aizdomas par naudas atmazgāšanu ABLV bankā un kukuļošanu finanšu sektora visaugstākā līmenī, valdība gatavojas lemt par lielāku algu piešķiršanu valsts iestāžu vadībā strādājošajiem, to skaitā arī banku pārraudzības iestādei – Finanšu kapitāla un tirgus komisijai (FKTK). Stājoties spēkā šiem likuma grozījumiem, FKTK priekšsēdētājs saņems divas reizes lielāku algu nekā Valsts prezidents.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Banka (LB) piešķīrusi “ABLV Bank” aizdevumu 97,5 miljonu eiro apmērā pret vērtspapīru ķīlu. Tikmēr finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola (ZZS) paziņojusi, ka, Latvijas valsts neriskēs ne ar vienu savu eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Korupcijas skandālā iesaistītā “ABLV Bank” ir nolēmusi lūgt aizdevumu Latvijas Bankai (LB) līdz 480 miljoniem eiro, pretī ieķīlājot daļu savu vērtspapīru, tādējādi cenšoties stabilizēt bankas darbību. Vienlaikus banka norāda, ka no valsts neprasīs nevienu centu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šogad saņemtie elektrības rēķini nesuši nepatīkamu pārsteigumu lielai daļai mājsaimniecību un uzņēmumu. Elektrības rēķinu kāpums saistīts ar subsidētās enerģijas maksājumu jeb tā dēvētās obligātā iepirkuma komponentes (OIK) reformu. Ventspils mērs Aivars Lembergs norāda – viņš valdību aicinājis atcelt OIK, taču šis ieteikums nav ticis ņemts vērā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saņemot elektrības rēķinus par janvārī patērēto elektroenerģiju šokā bija pat tie, kuri bija rēķinājušies ar iespējamu maksas kāpumu saistībā ar obligātās iepirkuma komponentes (OIK) aprēķināšanas kārtības maiņu. Zemnieku saeima saistībā ar elektroenerģijas sadārdzināšanos plāno prasīt ekonomikas ministra Arvila Ašeradena (Vienotība) demisiju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ūdens patēriņa starpība ir viens no komunālajiem jautājumiem, par kuriem cilvēki joprojām ir neizpratnē, jo gadās, ka jāmaksā pat dubulti un trīskārši – dzīvoklī patērēts maz, taču kopējā ūdens patēriņa starpība dzīvojamā mājā ir liela.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) sola atjaunot iepriekšējo kārtību, lai risinātu situāciju, kad zemnieki strauji pieauguši elektroenerģijas rēķini.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

AS ABLV Bank" ir iepazinusies ar ASV Finanšu ministrijas Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla (FinCEN) sniegtā ziņojuma priekšlikumu attiecībā uz ABLV banku. Pēc sākotnējās informācijas izpētes tā uzskata, ka tajā izmantota nepatiesa informācija. Ziņojumā arī neesot ņemta vērā būtiska informācija par bankas pēdējos gados paveikto noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats