20. jūlijs, Ceturtdiena
Vārda dienas: Ramona, Ritma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Centrālās bankas (ECB) sadrukātie eiro Latvijā veido augstākus kalnus, t.i., augstāku inflāciju nekā lielākās un bagātākās valstīs un caurmērā eirozonā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) biedru aptaujā noskaidrojusi, ka 98% uzņēmēju uzskata, ka valsts budžetā, pārskatot izdevumus, ir iespējams ietaupīt līdzekļus, visbiežāk norādot, ka to iespējams veikt no 10% līdz 20% apjomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vislielākais algu pieaugums saistībā ar plānoto nodokļu reformu gaidāms ministriem, deputātiem un citām amatpersonām, tā aprēķinājis laikraksts “Latvijas Avīze”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Viņš uzsvēra, ka Latvijas nodokļu sistēmā izmaiņas ir ļoti nepieciešamas, tādēļ ir jāvirzās tālāk ar nodokļu reformas apstiprināšanu. “Izmaiņas ir vajadzīgas, ja mērķis ir ko uzlabot. Izmaiņas ir pašsaprotama lieta, vienkārši jāvirzās uz priekšu,” pauda Biķis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamajās dienās, līdz 21. jūlijam, paredzēts galīgajā lasījumā apstiprināt nodokļu reformu veidojošos likumprojektus. Līdz šim laikam jāatrod arī risinājumi pašvaldību finansēšanas iespējām pēc nodokļu reformas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamajās dienās līdz 21. jūlijam, kad paredzēts galīgajā lasījumā apstiprināt nodokļu reformu veidojošos likumprojektus, diskutējot Saeimā par to lietderību un atbilstību situācijai, emocijas netiks taupītas, taču ceturtdien tie tika nodoti komisijām praktiski bez aizķeršanās un garām debatēm.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar nākamo gadu autoratlīdzībām plānots piemērot valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI) 5% apmērā. Veiktās iemaksas pārskaitīs uz pensiju 2. vai 3. līmeni, kuras lielākoties apkalpo komercbanku ieguldījumu pārvaldes sabiedrības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No valdības mājas uz Saeimu nosūtītā nodokļu likmju pārbīdīšanas pakete nav izpelnījusies lielu piekrišanu sabiedrībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nodokļu reforma noteikti samazinās sociālo nevienlīdzību, pauda Saeimas deputāts Edgars Putra (ZZS), noraidot apgalvojumus, ka ka nodokļu reforma ir domāta un izdevīga turīgajiem valsts iedzīvotājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ēnu ekonomikas apkarošanas padome ir atbalstījusi ieceri kredītiestādēm un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem uzdot sniegt informāciju par fiziskām personām, ja to konta apgrozījums gadā būs pārsniedzis 15 000 eiro, lai šādi pilnveidotu fizisko personu nodokļu nomaksas uzraudzību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien Saeima sāks darbu pie nodokļu sistēmas reformu veidojošo likumprojektu izskatīšanas, un tas solās būt raits, jo, neņemot vērā iebildumus par steigu, kādā premjers vēlas virzīt reformu, koalīcijas partijas paudušas tai atbalstu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien koalīcijas partneri turpinās skatīt nodokļu reformas likumprojektus, kurus uz Saeimu paredzēts virzīt vienā paketē. Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) pauda pārliecību, ka nodokļu reforma tiks apstiprināta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Prasība kam ziņot Valsts ieņēmumu dienestam (VID) par katru klientu, kas gada laikā būs apgrozījis vairāk nekā 15 tūkstošus eiro, bankas nesajūsmina, jo tas varētu skart diezgan ievērojamu skaitu bankas klientu, turklāt kredītiestādes jau šobrīd sniedz diezgan daudz informācijas dažādām iestādēm, ieskaitot VID.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 4. jūlijā, Ministru kabinets (MK) nodokļu reformas ietvaros atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) sagatavotos grozījumus Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļu likumā, Pievienotās vērtības nodokļa likumā un likumā “Par izložu un azartspēļu nodevu un nodokli”. Nodokļu reforma konceptuāli ir apstiprināta, taču šobrīd norit aktīvs darbs pie nodokļu reformas pirmajā paketē iekļauto likumprojektu grozījumu apstiprināšanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimā nodokļu reformas likumprojektus paredzēts sākt skatīt 13.jūlijā un pieņemt galīgajā lasījumā 21.jūlijā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats