23. februāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas simtgades svinību vienai no iniciatīvām – Latvijas skolas soma, kas ļaus skolēniem piecu gadu periodā (sākot no 2018. gada) klātienē iepazīties ar dabas un kultūras vērtībām, paredzēts tērēt 40% no svinībām paredzētā finansējuma. Transportam un ieejas biļešu iegādei, integrētas mācību programmas izveidei tiks tērēti 13,5 miljoni eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumam "900 sekundes" ekonomists Mārtiņš Kazāks vēstīja, ka ekonomiskā krīze būs, tikai vēl neviens nezina, kad tā notiks.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ir sagaidāma tālāka banku konsolidācija, intervijā Latvijas Radio atzina Latvijas Komercbanku asociācijas valdes priekšsēdētāja Sanda Liepiņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas nodokļu iekasēšanas politika un prakse šodien ir uzskatāms piemērs parunai par aitām un cirpējiem. Turklāt ar PVN izmānīšanas shēmām tiek "frizēta" pati valsts – atbrīvojot tās kasi no godprātīgu nodokļu maksātāju pienesuma, graujot viņu motivāciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Visiem gribas pelnīt vairāk, un Latvijas Radio darbinieki nav izņēmums. Viņu cīņa par personīgo labklājību nonākusi politiķu un ierēdņu dienaskārtībā, jo publiski izskanējis brīdinājums par klusumu ēterā. Radio vadībai gan šādi draudi oficiāli nav izteikti, un arī priekšniecības nomaiņu darbinieki neprasa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs Pēters Putniņš intervijā Latvijas Radio atklāja, ka komisija vēlas rosināt banku īpašniekus un vadītājus pārskatīt biznesa plānus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Patiesībā visi šajā valstī vēlamies efektīvu valsts pārvaldi, neatkarīgi no tā, vai esam uzņēmēji, algoti darbinieki, ierēdņi vai politiķi, tomēr praksē redzam dažādas Krilova fabulas Par gulbi, līdaku un vēzi,» saņemot 6K jautājumus par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbības efektivitāti, atbild iestādes pārstāve Kristīne AugstkalneJaunbērziņa. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kad runa ir par budžeta plānošanu, vienmēr tiek minēts, ka obligāti ir jādomā gan par naudas krāšanu neparedzētām situācijām, gan kredītu atmaksu, gan naudas investēšanu. Teorētiski tas viss ir saprotams, bet praksē tas var sagādāt problēmas. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mēs esam uzlikuši pilnīgi nepamatotus Ministru kabineta (MK) noteikumus Eiropas naudas apguvei, un tie ir vienkārši jānovāc, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) viceprezidents Andrejs Ērglis.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā apritē ir gandrīz 200 miljoni monētu, no kurām aptuveni puse ir viena un divu centu monētas. Ja cūciņā centos sakrātie 17,10 eiro ir jāsamaina pret banknotēm vai jāiemaksā bankas kontā, tad var izrādīties, ka pēc darījuma atliks vien 0,10 eiro, bet 17 eiro banka ieturēs komisijas maksā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Benetti ir mūsdienu kuģubūves leģenda – uzņēmums, kas ražo produkciju, ko uzskata par kvalitātes etalonu un stila paraugu. Uzņēmuma ražoto kuģu komforta līmeni var salīdzināt ar izcilāko viesnīcu luksa numuriem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinās valsts izmērdēšanas politika, komentējot Māra Kučinska valdības pirmo gadu, sacīja Latvijas Veselības un sociālo aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jaunā ģenerāldirektore Ilze Cīrule savā pirmajā preses konferencē 9. februārī nepateica neko tādu, ko jau iepriekš nebūtu teikuši visi viņas priekšgājēji, sākot ar Andreju Sončiku 1996. gadā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kamēr daļa sabiedrības uzskata, ka progresīvas nodokļu sistēmas ieviešana palīdzētu nevienlīdzības izskaušanā, Latvijas Darba devēju konfederācija pauž, ka šāda nodokļu sistēma valstij kavētu attīstīties un veicinātu ēnu ekonomiku. Tiesa, Finanšu ministrija ir gatava ieviest lielāku progresivitāti nodokļu jomā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija atradusi veidu, kā valsts budžeta 2016. gada 101,7 miljonu eiro iztrūkumu pārsaukt par naudas pārpalikumu šobrīd nezināmā apmērā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats