28. maijs,
Vārda dienas: Vilhelms, Vilis
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien notikušajā Latvijas valdības un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (ĀIPL) augsta līmeņa tikšanās laikā Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens informēja klātesošos par valdības paveikto reformu īstenošanā, kā arī plānoto biznesa vides uzlabošanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) pauž pārliecību, ka neskatoties uz Ārvalstu investīciju padomes Latvijā (ĀIPL) ieteikumu atlikt reformu, tas termiņš nebūtu jāmaina.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iecere ieviest valsts obligāto veselības apdrošināšanu ir vērtējama kā labs sākums Latvijas veselības nozares ilgtermiņa finansējuma nodrošināšanai, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” norādīja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķijas aizdevēji nav panākuši vienošanos par kārtējās aizdevuma daļas piešķiršanu finanšu grūtībās nonākušajai valstij. Tomēr amatpersonas atzīst, ka sarunās panākts būtisks progress.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau vismaz piecus gadus arvien lielāku popularitāti iemanto norēķinu karšu pakalpojumi, ko sniedz nevis bankas, bet parastas firmas. Pret firmām ir zemākas prasības, tās ir vieglāk izveidot, nevajag licenci, nav jāmaksā nodevas regulatoriem. Šīs kartes ir ļoti ērts līdzeklis arī aplokšņu algu maksātājiem un citos darījumos ar netīro naudu, jo to klientus nepārbauda. Valdības ēnu ekonomikas apkarošanas plānā par šo nav ne vārda.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Daudz svarīgāk kā piešķirt finansējumu veselības aprūpei ir skaidrība, kā tā tiks izmantota, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Premjerministrs Māris Kučinskis (Zaļo un zemnieku savienība) nācis klajā ar ieceri, ka izdienas pensiju saņēmēju vecums ir jāpaaugstina. Kā uzskata valsts kontroliere Elita Krūmiņa, Latvijā ir nepieciešama plaša izdienas pensiju revīzija, kurā pārvērtētu, vai un cik lielā mērā valsts tās var atļauties izmaksāt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izdienas pensiju sistēma neatbilst Latvijas pensiju politikas būtībai, pēc revīzijas Labklājības ministrijā par Latvijas pensiju sistēmas ilgtspēju secinājusi Valsts kontrole.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par Eiropas Parlamenta līdzekļu izkrāpšanu. Šajā kriminālprocesā varētu būt iesaistīts arī bijušais Eiropas Parlamenta deputāts Aleksandrs Mirskis, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šonedēļ Rīgas domes Īpašuma departaments lems par līdzfinansējuma piešķiršanu 19 ēku atjaunošanai. Pašvaldībā jau ir apstiprināts 487 189 eiro finansējums 55 konkursa projektu pieteikumiem kultūras pieminekļu saglabāšanai, bet kopumā no Rīgas domes budžeta konkursam bija piešķirti 600 000 eiro. Atlikuši 112 810 eiro, bet šonedēļ izvērtējamo 19 projektu pieteicēji ir prasījuši kopā 209 715 eiro.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts kontrole atzinīgi novērtē Labklājības ministrijas paveikto pensiju reformas īstenošanā un secina, ka pirms vairāk nekā 20 gadiem pieņemtais lēmums izveidot uz valsts sociālās apdrošināšanas pamatprincipiem balstītu trīs līmeņu pensiju sistēmu ir bijis pareizs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdība šonedēļ devusi zaļo gaismu nodokļu reformas sākšanai, atbalstot Finanšu ministrijas (FM) sagatavotās valsts nodokļu politikas pamatnostādnes 2018. – 2021. gadam. Kā uzsver Ventspils mērs, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas prezidents Aivars Lembergs, patlaban FM nodokļu reforma ir nepārdomāta un nepilnīga. Pēc Lemberga vārdiem, šobrīd nodokļu reforma nepiedāvā skaidrus mērķus, sasniedzamos rādītājus un instrumentus, kā veicamos uzdevumus izpildīt. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai novērstu nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) pieaugumu tuvākajos gados, Saeima pirmajā lasījumā konceptuāli atbalstījusi grozījumus Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumā, kas paredz līdz 2020. gadam iesaldēt nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vidējais patēriņa cenu līmenis gada laikā (2017. gada aprīlī, salīdzinot ar 2016. gada aprīli), palielinājās par 3,4 %, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Precēm cenas pieauga par 3,2 % un pakalpojumiem – par 4,0 %.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Koalīcijas partijas “Vienotība” sākotnējā rīcība, atbalstot nodokļu reformas priekšlikumus, bet vēlāk nākot klajā ar “nelielu ultimātu”, bija nedaudz dīvaina. Tā šorīt intervijā intervijā LTV “Rīta panorāmai” pauda Nacionālās apvienības līderis Gaidis Bērziņš.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats