23. aprīlis, Pirmdiena
Vārda dienas: Georgs, Jurģis, Juris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts savas finanšu institūcijas Altum personā sola apmierināt lielu daļu no uzņēmumu pieprasījumiem pēc kredītiem, kādus Latvijas komercbankas izsniedz ļoti nelabprāt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai arī Saeimā iesniegta pilsoņu iniciatīva par pārmaksāto nodokļu automātisku izmaksu, kurai atbalstu jau izteikušas vairākas partijas un Valsts ieņēmuma dienests (VID), Finanšu ministrija (FM) ir skeptiska par šādas sistēmas iespējamo darbību Latvijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja Latvija netiks galā ar problēmām finanšu sektorā, ASV iznīcinošajam paziņojumam par ABLV banku varētu sekot arī citi, intervijā raidījumā “Delfi TV ar Jāni Domburu” pieļāva ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz ar Likteņdārza projekta nonākšanu valsts paspārnē par tā īstenošanu un uzturēšanu maksāt nāksies visiem Latvijas nodokļu maksātājiem – tātad arī tiem, kuri nevēlas atbalstīt miljonāra Viļa Vītola un viņa turīgo domubiedru iecerēto pasākumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2017. gadā par 16,8 miljoniem eiro palielinājusi savu operatīvo peļņu (EBIT), kopā sasniedzot 20,2 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) atbalsta virsstundu apmaksas noteikšanu 50% apjomā par papildu nostrādātajām stundām visās tautsaimniecības nozarēs. Šāds regulējums darbojas Lietuvā un Igaunijā, tādēļ ir būtisks gan Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas celšanai, gan ēnu ekonomikas mazināšanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Premjers Māris Kučinskis nav izslēdzis vēl kādas bankas aizvēršanos saistībā ar Latvijas mēģinājumiem nokratīt no sevis naudas atmazgātāju zemes zīmogu. “Betsafe” bukmeikeri iespēju, ka šogad vēl kāda banka slēgs savas durvis, novērtējuši ar 70%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru kabinets apstiprinājis Finanšu ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu par valsts pamatbudžeta un speciālā budžeta bāzi turpmākajiem trim gadiem. Pēc sēdes ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) paziņoja, ka 2019. gada valsts budžetā šobrīd nav iezīmēti jauni tēriņi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā šogad martā salīdzinājumā ar februāri patēriņa cenas pieaugušas par 1,2%, bet gada inflācija - šogad martā salīdzinājumā ar 2017.gada martu - palielinājusies līdz 2,2%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas politiķu lēmums samazināt nerezidentu līdzekļu apmēru Latvijas bankās līdz 5% un atteikties no čaulu kompāniju apkalpošanas licis savilkt jostas daudzām nerezidentu bankām un mainīt to darbības plānus. ABLV bank šāda iespēja faktiski netika dota, un tā bija spiesta krist pirmajā frontes līnijā. Kas sekos, cik sarežģīts un reizē ienesīgs ne tikai bankai, bet arī valstij ir šis nerezidentu bizness, kas paliks pāri no ABLV impērijas, Neatkarīgās intervija ar bankas valdes priekšsēdētāju Ernestu Berni, kurš bankā darbojas jau kopš 1995. gada (tolaik Aizkraukles banka).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces un Ministru prezidenta Māra Kučinska ienākumi pērn, salīdzinot ar 2016. gadu, ir auguši par vairākiem tūkstošiem eiro. Tomēr naudu nebaltai dienai un vecumdienām no viņiem atliek vienīgi R. Vējonis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzturlīdzekļu nemaksātāji sasparojas un atrod naudu saviem bērniem ikreiz, kad pret viņiem varētu vērst represijas. Piemēram, liegt vadīt automašīnu vai publiskot uzvārdus. Uzturlīdzekļu nemaksātāji gan ir kā ķirzaka, kam nocērt asti un tā tik un tā izaug vietā. Viņiem laiku pa laikam vajadzīga jauna pātaga, lai piespiestu maksāt uzturlīdzekļus saviem bērniem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministrija ir izstrādājusi grozījumus Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā (NILLTFNL), lai ierobežotu augsta riska klientu finanšu operācijas Latvijas finanšu sektorā. Šāds risinājums ļaus efektīvi mazināt un novērst nevēlamo klientu klātbūtni Latvijas finanšu sistēmā un skaidri paust Latvijas nostāju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mēneša laikā kopš 3.marta, kad banka “Citadele” sāka nodrošināt valsts garantētās atlīdzības izmaksu “ABLV Bank” klientiem, kopumā atlīdzība izmaksāta aptuveni 5000 “ABLV Bank” klientu. Kopējā izmaksātā summa ir aptuveni 83 miljoni eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šobrīd 11 Latvijas bankas, kurām nerezidentu klientu apkalpošana veido nozīmīgu biznesa daļu, sākušas mainīt savas darbības modeļus. Dažām tas nozīmē masveida darbinieku atlaišanu, taču neviena neplāno pārtraukt darbību un pašlikvidēties, kā to iepriekš pieļāva Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK), pirmdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas".
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats