26. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Lai veicinātu Latvijas tautsaimniecības attīstību un iedzīvotāju labklājību, ļoti svarīgi ir īstenot efektīvu nodokļu reformu, kas šobrīd ir viens no galvenajiem valdības uzdevumiem. Reformu procesa veiksmi lielā mērā noteiks tas, cik aktīvi un atbildīgi tajā piedalīsies plaša sabiedrība – gan darba devēji, gan darba ņēmēji,” teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, otrdien tiekoties ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāju Egīlu Baldzēnu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas medijos sabiedriski nozīmīgu saturu veidos un nacionālo kultūrtelpu par valsts naudu stiprinās personas, kas bijušas vai joprojām ir saistītas ar miljardiera Džordža Sorosa ietekmi. Teju pusmiljons eiro publiskā finansējuma sadalīts galvenokārt savējo lokā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jāmaina nodokļu administrēšana, – to nepieciešams vienkāršot, intervijā Latvijas Radio pauda Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētāja Zlata Elksniņa-Zaščirinska.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunā nodokļu reforma sola ne tikai mazākus nodokļus strādājošajiem, bet arī cenu kāpumu daļai preču. Neatkarīgās aplēses liecina, ka nelielo algu saņēmējiem ar vairākiem apgādājamajiem ieguvums no jaunās nodokļu reformas nebūtu nekāds, taču, ja būs inflācija, tā gan viņus skars.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Koalīcijas partija “Vienotība” plāno aicināt Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) uz frakcijas sēdi, lai saņemtu atbildes uz visiem jautājumiem saistībā ar nodokļu reformu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdošās koalīcijas partijas pirmdien plāno diskutēt par Finanšu ministrijas piedāvātajām nodokļu reformas pamatnostādnēm.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Savienības dāvinātā nauda devusi lielus labumus atsevišķiem cilvēkiem, bet ne valstij un sabiedrībai kopumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministrijas piedāvātā nodokļu reforma radīs pusmiljarda eiro iztrūkumu, un šobrīd nav skaidrs, kā to kompensēs, LTV “Rīta panorāmai” sacīja partijas “Vienotība” Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa, norādot, ka reformas izstrāde parādās neprofesionalitāte.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai izskatītu ar nodokļu reformu saistītos likumprojektus, Saeima strādās arī vasarā, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāmai” sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) paaugstinājis globālās ekonomikas izaugsmes prognozi šim gadam. Norādot, ka globālās ekonomikas atveseļošanās uzlabojas un paātrinās, SVF eksperti noteikuši, ka izaugsme šogad būs straujāka par iepriekš prognozēto.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nodokļu reformas plāns tiks izstrādāts līdz šīs nedēļas beigām, nākamās nedēļas sākumam, un tas būs galīgais variants, par kuru tālāk tiks spriests valdības koalīcijā, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atklāja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Algu virs 6000 eiro mēnesī Latvijā nopelna retais – no kopējā strādājošo skaita tas nav pat pusprocents. Taču šo cilvēku ienākumiem ir ārkārtīgi liels iespaids uz valdošās elites labklājību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Pensionāru federācijas valde uzskata: lai reāli samazinātu nabadzību pensionāru vidū, pensiju indeksācijā jāievieš būtiskākas izmaiņas, nekā to piedāvā Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas darba grupa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā ilgstošo vilcināšanos ar Pasaules Bankas (PB) izstrādāto priekšlikumu Latvijas nodokļu sistēmas uzlabošanai prezentāciju, tie ir zaudējuši aktualitāti, sacīja Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) un Latvijas Banka aicina valdību rīkoties apņēmīgi un pieņemt lēmumus par nodokļu sistēmas modernizāciju. Būtiski jau tagad apstiprināt vidēja termiņa nodokļu stratēģiju, bet par atsevišķām detaļām, kurās ir dažādi viedokļi ieinteresētajām institūcijām, turpināt tālākas diskusijas. Šāda apņēmīga rīcība ļautu padarīt nodokļu sistēmu konkurētspējīgu un uzņēmumu izaugsmi veicinošu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats