20. septembris,
Vārda dienas: Ginters, Guntra, Marianna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Viedokļi tāpēc ir viedokļi, ka tie var būt dažādi un radikāli atšķirties. Labi, ja viedokļu paudēji ir gana toleranti un neuzspiež savējo kā vienīgo patiesību. To, ka elektriskie transporta līdzekļi ir ielauzušies mūsu dzīvē un turpinās to darīt arī turpmāk, mēs noliegt nevaram. Mēs varam vien uzklausīt dažādus viedokļus un izdarīt savus secinājumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ne vien lietoti, bet arī mazlietoti auto ar garantiju sagādās brīdi, kad pagriežot auto atslēgu, dzinējs paliks miera stāvoklī un Tavs dienas ritms tiks neizbēgami izjaukts. Lai izvairītos no tā, ka automašīnas akumulators no rīta ir tukšs, iegaumē šos četrus padomus un varēsi doties gulēt mierīgi, zinot, ka no rīta nevajadzēs meklēt tehnisko palīdzību. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Transportlīdzekļu ekspluatācijas nodokļa kopējais pieaugums ir balstīts tajos pašos melīgajos automašīnu izmešu datos, kas izraisīja dīzeļgeitas skandālu, totāli diskreditējot visu Eiropas autobūves industriju. Turklāt tas ir arī netaisnīgs, jo aprēķinā netiek ņemts vērā sadedzinātās degvielas apjoms un reāli radītie izmeši.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

90% Latvijas iedzīvotāju, kuri tuvākajā laikā plāno iegādāties auto, kā vienu no svarīgākajiem kritējiem spēkrata izvēlē nosauc degvielas tipu. Vispopulārākā izvēle ir auto ar dīzeļdegvielas dzinēju – iespēju iegādāties to apsver 35% aptaujāto. Auto ar benzīna dzinēju doma pirkt 24% aptaujāto, bet auto ar gāzes iekārtu – 23% respondentu. Apmēram 26% potenciālo pircēju labprāt izvēlētos hibrīda auto, secināts SEB līzinga veiktās aptaujas* rezultātā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apsverot domu iegādāties jaunu auto, lielākā daļa Baltijas valstu iedzīvotāju gan jaunus, gan lietotus spēkratus meklētu internetā, secināts SEB līzinga veiktajā aptaujā. Sludinājumu portālos auto meklētu 73% iedzīvotāju Latvijā, 65% – Igaunijā un 80% – Lietuvā. Savukārt oficiālo auto tirgotāju mājas lapās auto meklētu 34% Latvijas iedzīvotāju, 32% Igaunijā un 36% Lietuvā dzīvojošo.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Reaģējot uz daudzo pasažieru sūdzībām par nesamērīgajām brauciena cenām, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sāk veikt pastiprinātas pārbaudes lidostas Rīga teritorijā. Kaut gan VID kompetencē nav iespējas ietekmēt taksometru firmu noteiktos pārmērīgi augstos tarifus, dienesta inspektori pievērsīs uzmanību tam, vai taksometros ir jaunajām prasībām atbilstoši skaitītāji, vai par braucienu tiek izsniegti čeki.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Auto nozarē viena no nerimstoši aktuālām diskusijām jau vairākus gadus ir par dīzeļdzinējiem un dīzeļdegvielu. Lai arī laika gaitā dīzelis ir piedzīvojis progresīvu attīstību un pilnveidi, tā tik un tā ir viena no mūsdienu tehnoloģijām, kas saistās ar dažādiem mītiem, kuri balstīti pieņēmumos, kas nav bijuši viennozīmīga patiesība jau no pirmsākumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Latvijas ceļiem darbu uzsāk vairāki jauni stacionārie fotoradari – tie atradīsies Velēnā, Nīcā, Bikstos, Strenčos, Vecpiebalgā, Jaunbērzē, Līvānos, Spārē, Maltā, Duntē, kā arī pie Kalnciema tilta. Līdz ar to uz ceļiem kopumā darbosies 84 stacionārais fotoradari, ziņo CSDD.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Reti kuram, viena un tā pati automašīna īpašumā paliek visu mūžu. Visbiežāk, tomēr auto īpašnieki izvēlas savu veco automašīnu pārdot, kad tā ir nokalpojusi, lai varētu iegādāties kādu jaunāku un modernāku automobili. Lai jaunā auto pirkšana būtu maksimāls solis augšup, ir svarīgi izdevīgi pārdot veco. Par to kā labāk un izdevīgāk pārdot savu veco automašīnu – šajā rakstā!
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pērn piedzīvotais obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas (OCTA) polišu sadārzinājums deva rezultātus un apdrošinātāju zaudējumi būtiski samazinājās, intervijā Latvijas Radio informēja Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rietumeiropas tendences un iniciatīvas transporta jomā līdz Latvijai nonāk vidēji ar gadu desmit nobīdi. Tas nozīmē, ka dīzeļdzinējus norakstīt pāragri, taču nākotne neapšaubāmi pieder benzīna un elektrības hibrīdam. Vismaz tā prognozē vienīgais pašmāju autobūvētājs Andris Dambis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrijas rīkojums samazināt valsts dotēto apjomu pasažieru pārvadājumiem ar starppilsētu autobusiem ir izraisījis skaļus un jau iepriekš paredzamus pašvaldību protestus. Vai tiešām tagadējā valdība nevarēja novilcināt šo rīkojumu līdz Saeimas vēlēšanām un atstāt autobusu reisu slēgšanu mantojumā nākamajai valdībai?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pretēji sākotnējai iecerei nodrošināt iespēju pasažieru pārvadājumu pakalpojumus veikt arī privātpersonām, pašreiz Satiksmes ministrijas piedāvātie noteikumi, kas to regulētu, ir pretrunā ar Saeimas pieņemto Autopārvadājumu likumu, uzskata taksometru izsaukšanas platforma Taxify, kas paredz iespēju pamest Latvijas tirgu, ja plānotais regulējums stāsies spēkā bez izmaiņām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas (OCTA) polišu sadārdzināšanās šogad nav paredzama, tā ceturtdien intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā kā piešķirtais valsts budžeta finansējums nav pietiekams, lai uzturētu autobusu maršrutu tīklu esošajā apjomā, turklāt pasažieru skaits autobusos samazinās, Sabiedriskā transporta padomes sēdē nolemts samazināt autobusu maršruta tīklu. Realitātē tas nozīmē atsevišķi maršrutu pilnīgu slēgšanu vai reisu skaita samazināšanu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats