22. septembris, Piektdiena
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lidsabiedrības Ryanair izsludinātā reisu atcelšana 400 000 Eiropas iedzīvotāju ir radījusi milzu problēmas, un par saviem brīvdienu un darba ceļojumu plāniem jāsatraucas arī Latvijas iedzīvotājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai uzlabotu precizitāti, Īrijas zemo cenu lidsabiedrība „Ryanair” paziņojusi, ka tuvāko sešu nedēļu laikā atcels apmēram 2000 reisu. Dienā tie būs aptuveni 40 līdz 50 reisu jeb mazāk nekā 2% no visiem lidojumiem, tomēr pasažieri izrādījuši neapmierinātību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" atklāj pirmos galamērķus 2018. gada vasaras sezonai, kas sāksies 2018. gada 27. martā. Nākamajā vasarā maršrutu karti papildinās vairāk nekā pieci jauni galamērķi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 16.maijā, uzsāks iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Jaunais maršruts piedāvās ērtus lidojumus ceļotājiem no 60 airBaltic galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs uz Baltijas jūras krasta pilsētu – Liepāju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazinātā likme viesu izmitināšanas pakalpojumiem atcelta netiks, intervijā Latvijas Radio pauda ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministrija (FM) iecerējusi celt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi ceļotāju izmitināšanas pakalpojumiem no 12% līdz 21%, līdz ar to prognozējot papildu budžeta ieņēmumus 9,7 milj. EUR apmērā. Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar tūrisma nozares pārstāvjiem ir veikusi analīzi par šī soļa ietekmi. Secināts, ka PVN likmes celšana Latvijas tautsaimniecībai kopumā radīs ap 47 miljonus EUR lielus zaudējumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Dāņu investors Larss Tūsens ir informējis Latvijas lidsabiedrību airBaltic, ka ir pabeigtas visas formalitātes, lai viņš kļūtu par īpašnieku 20% Latvijas lidsabiedrības airBaltic akcijām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministrija (FM) rosina paaugstināt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi tūristu izmitināšanas pakalpojumiem no 12% līdz 21%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas galvaspilsēta Rīga ir viena no visiecienītākajām tūrisma vietām Eiropā, šeit viesojas ārzemju tūristi no visas pasaules, lai baudītu mākslu, atpūtu un iepazītu latviešu kultūru. Liela daļa no viņiem ir uzņēmēji, un laikā, kad ceļošana ir kļuvusi par neatņemamu uzņēmējdarbības sastāvdaļa, daudz lielākā uzmanība tiek pievērsta tam, lai uzturēšanās pilsētā būtu patīkama un ērta. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nacionālo lidsabiedrību Etihad Airways 2017.gada 29.oktobrī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Abū Dabī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz Ziemassvētkiem atlikušas aptuveni trīs nedēļas, kas nozīmē, ka vairs nav atlicis daudz laika, lai sapirktu visas dāvanas, izplānotu svētku vakariņas un izgreznotu māju ar dažādiem rotājumiem un svētku eglīti. Nav noslēpums, ka Ziemassvētki ir vislielākais izdevumu laiks un nereti sākam jau tiem gatavoties laicīgi, tostarp gatavot ne tikai iepirkuma sarakstu, bet arīdzan krāt naudu, lai ikviena vēlmes tiktu piepildītas. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas lidostā šogad paredz visu laiku lielāko apkalpoto pasažieru skaitu, ceturtdien intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja lidostas padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tūristu izmitināšanas pakalpojumiem lielākajā daļā Eiropas Savienības (ES) valstu, tostarp Latvijā, tiek piemērota samazinātā PVN likme, kas, piemēram, Latvijā ir 12%, bet daudzās citās ES valstīs krietni vien zemāka.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš un valdes loceklis Ilmārs Upenieks zaudējuši lidostas padomes uzticību, tādēļ darbu valdē vairs neturpinās, informē šodien vakarā medijiem izsūtīts lidostas paziņojums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pie TV3 raidījumā “Nekā personīga” vērsās kāds skatītājs no Īrijas, kuram ir izdevies nofilmēt aizdomīgu lidostas Rīga darbinieku sarunu. Saruna notikusi “Ryanair” lidmašīnas bagāžas nodalījumā, kur abi darbinieki iekrāvuši somas. Kā atklājās, abus sarunu biedrus interesējuši pasažieru maki. Sociālajos portālos lasāmas neskaitāmas lidsabiedrības “Ryanair” pasažieru sūdzības, ka viņiem no čemodāniem pazūd vērtīgas lietas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri

Mediju apskats