26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas galvaspilsēta Rīga ir viena no visiecienītākajām tūrisma vietām Eiropā, šeit viesojas ārzemju tūristi no visas pasaules, lai baudītu mākslu, atpūtu un iepazītu latviešu kultūru. Liela daļa no viņiem ir uzņēmēji, un laikā, kad ceļošana ir kļuvusi par neatņemamu uzņēmējdarbības sastāvdaļa, daudz lielākā uzmanība tiek pievērsta tam, lai uzturēšanās pilsētā būtu patīkama un ērta. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) nacionālo lidsabiedrību Etihad Airways 2017.gada 29.oktobrī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Abū Dabī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz Ziemassvētkiem atlikušas aptuveni trīs nedēļas, kas nozīmē, ka vairs nav atlicis daudz laika, lai sapirktu visas dāvanas, izplānotu svētku vakariņas un izgreznotu māju ar dažādiem rotājumiem un svētku eglīti. Nav noslēpums, ka Ziemassvētki ir vislielākais izdevumu laiks un nereti sākam jau tiem gatavoties laicīgi, tostarp gatavot ne tikai iepirkuma sarakstu, bet arīdzan krāt naudu, lai ikviena vēlmes tiktu piepildītas. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas lidostā šogad paredz visu laiku lielāko apkalpoto pasažieru skaitu, ceturtdien intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja lidostas padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tūristu izmitināšanas pakalpojumiem lielākajā daļā Eiropas Savienības (ES) valstu, tostarp Latvijā, tiek piemērota samazinātā PVN likme, kas, piemēram, Latvijā ir 12%, bet daudzās citās ES valstīs krietni vien zemāka.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš un valdes loceklis Ilmārs Upenieks zaudējuši lidostas padomes uzticību, tādēļ darbu valdē vairs neturpinās, informē šodien vakarā medijiem izsūtīts lidostas paziņojums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pie TV3 raidījumā “Nekā personīga” vērsās kāds skatītājs no Īrijas, kuram ir izdevies nofilmēt aizdomīgu lidostas Rīga darbinieku sarunu. Saruna notikusi “Ryanair” lidmašīnas bagāžas nodalījumā, kur abi darbinieki iekrāvuši somas. Kā atklājās, abus sarunu biedrus interesējuši pasažieru maki. Sociālajos portālos lasāmas neskaitāmas lidsabiedrības “Ryanair” pasažieru sūdzības, ka viņiem no čemodāniem pazūd vērtīgas lietas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas rubļa kursa pazemināšanās pret eiro un ASV dolāru daudzus Krievijas ziemeļu galvaspilsētas Sanktpēterburgas iedzīvotājus, kuri iepriekšējos gadus aktīvi ceļoja, ir piespiedusi palikt mājās un ieceres par turpmākajiem ārzemju ceļojumiem pagaidām atlikt uz vēlāku laiku – tad, kad situācija nostabilizēsies.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2014.gadā Rīgas viesnīcās un citās tūristu mītnēs apmetušies 1 122 926 viesi, kas ir par 15,6% vairāk nekā 2013.gadā. Pavadīto nakšu skaits palielinājies par 10%, sasniedzot 1 953 199 naktis, liecina Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) apkopotā Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) informācija. Taču kopējais tūristu skaits sasniedzis 2 miljonus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2014. gadā Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs apkalpoti 2,1 milj. viesu, kuri naktsmītnēs pavadījuši 4,2 milj. nakšu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Īrijas aviokompānija “Ryanair” neplāno pārtraukt sadarbību ar starptautisko lidostu “Rīga”, LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgu un Turkmenistānas galvaspilsētu Ašgabatu (Ašhabadu) tagad saista četrarpus stundu lidojums Turkmenistan Airlines izpildījumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lietuvas iedzīvotājiem augusi interese par tūrismu Latvijā, vēsta Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ukrainas krīzes un naftas barela cenas krituma radītā Krievijas rubļa vērtības pret eiro samazināšanās Rīgā un Jūrmalā nozīmīgi iedragājusi tūristus apkalpojošo uzņēmēju ieņēmumus. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu viesnīcu, restorānu un bāru ieņēmumi samazinājušies pat četras reizes. Lai meklētu veidus, kā uzņēmējiem palīdzēt, Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija nākamnedēļ tiksies ar tūrisma jomas speciālistiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskajā lidostā “Rīga” pēdējos divos gados paveikti nozīmīgi infrastruktūras rekonstrukcijas darbi. Tā rezultātā paaugstināta lidojumu drošība, uzlaboti vides apstākļi un palielināta lidlauka kapacitāte.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri

Mediju apskats