26. februāris,
Vārda dienas: Amēlija, Evelīna, Mētra
Sākuma lapa » Makroekonomika
Makroekonomika
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā iedzīvotāju ienākuma nodoklis būtu jāsamazina vismaz līdz 20%, šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja domnīcas “Certus” vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atbildes uz jautājumiem sniedz Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ir pietiekami augsts darba ražīgums, lai varētu runāt par algu palielināšanu, uzskata Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Egils Baldzēns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Darbiniekiem nodokļu slogs Latvijā ir daudz augstāks nekā pārējās Baltijas valstīs, raidījumam „900 sekundes” norāda Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Egils Baldzēns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Politiķiem tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja īstenot gadiem ilgi kultivēto ideju par nekam nederīgo ierēdņu pārmācīšanu. Valsts kanceleja piedāvā strādājošo skaita ievērojamu samazināšanu, saskatot tajā priekšnoteikumu kvalitatīvai izaugsmei. Runa ir par astoņiem līdz vienpadsmit tūkstošiem likvidētu štata vietu trīs gadu laikā no kopējā 60 000 skaita, ieskaitot arī ilgstošās vakances.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumam "900 sekundes" ekonomists Mārtiņš Kazāks vēstīja, ka ekonomiskā krīze būs, tikai vēl neviens nezina, kad tā notiks.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pār Latvijas būvniecības nozari šā gada beigās sāks līt struktūrfondu naudas lietus, kas draud ar problēmu plūdiem – būvnieki sagrābsies projektus pāri savām jaudām, bet plānās celtnieku rindas papildinās ar bulgāriem, rumāņiem un citiem amatieriem. Cenas šādā darba pārpilnībā augs, turpretim kvalitāte kritīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis pārlūkojis valsts uzņēmumā Latvijas dzelzceļš (LDz) pērn paveikto un šogad iecerēto kopā ar uzņēmuma padomes priekšsēdētāju Ansi Zeltiņu un prezidentu Edvīnu Bērziņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs Pēters Putniņš intervijā Latvijas Radio atklāja, ka komisija vēlas rosināt banku īpašniekus un vadītājus pārskatīt biznesa plānus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mēs esam uzlikuši pilnīgi nepamatotus Ministru kabineta (MK) noteikumus Eiropas naudas apguvei, un tie ir vienkārši jānovāc, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) viceprezidents Andrejs Ērglis.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā apritē ir gandrīz 200 miljoni monētu, no kurām aptuveni puse ir viena un divu centu monētas. Ja cūciņā centos sakrātie 17,10 eiro ir jāsamaina pret banknotēm vai jāiemaksā bankas kontā, tad var izrādīties, ka pēc darījuma atliks vien 0,10 eiro, bet 17 eiro banka ieturēs komisijas maksā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija atradusi veidu, kā valsts budžeta 2016. gada 101,7 miljonu eiro iztrūkumu pārsaukt par naudas pārpalikumu šobrīd nezināmā apmērā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valsts ieņēmumu dienests (VID) pēdējos trīs gados norakstījis jeb dzēsis nodokļu parādus, kas pārsniedz desmit miljardus eiro. Kopējā nepiedzīto parādu summa valstī ik gadu ir daudz lielāka, jo arī zvērinātiem tiesu izpildītājiem neizdodas vai nav iespējams piedzīt miljoniem eiro ik gadu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vispārējās valdības budžetā atbilstoši Eiropas kontu sistēmas (EKS) metodoloģijai 2016. gadā bija pārpalikums. Pēc pašreiz veiktā novērtējuma pārpalikums budžetā būs 0,0 – 0,2% apmērā no IKP.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc diviem mēnešiem Latvijā atvērs dabasgāzes tirgu – šo energoresursu varēs pārdot ne tikai Latvijas gāze, bet arī citi komersanti, savukārt patērētājs varēs izvēlēties sev tīkamāko tirgotāju. Amatpersonas sola, ka tirgus atvēršana dos iespēju iegādāties dabasgāzi lētāk, bet eksperti prognozē, ka galarezultātā patērētāji maksās dārgāk.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats