20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Elektronisko sakaru pakalpojumu lietotāji galvenokārt sūdzas par tarifu piemērošanu un par abonenta izpratnē nekorektiem rēķiniem, bet mazāk par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) rīcībā esošā informācija. Lietotāji bieži sūdzas arī par nepatīkamiem pārsteigumiem rēķinos, ko sagādājusi viesabonēšanas pakalpojuma izmantošana.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija ieņem astoto vietu e-pārvaldes jomā Eiropas Savienībā (ES), krietni pārsniedzot ES vidējos rādītājus, liecina ES elektroniskās pārvaldes attīstības pētījums. Pašvaldību spēcīgākā puse ir augsti attīstīti digitālās drošības standarti, savukārt valsts iestādēs – elektronisko dokumentu aprite, secināts Lattelecom un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) veidotajā e-indeksā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Inbox.lv valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lemjot par telekomunikāciju uzņēmumu „Latvijas Mobilais telefons” (LMT) un „Lattelecom” nākotni, Latvijas valstij tajos noteikti ir jāsaglabā kaut kāda ietekme. Tā intervijā LTV raidījumā „Rīta panorāma” pauda Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apvienojot divus Latvijas telekomunikāciju uzņēmumus “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) un “Lattelecom”, tirgū tiks radīts liels spēlētājs, žurnālistiem pauda abu uzņēmumu līdzīpašnieka “Telia Company” sadarbības koordinators Latvijā Pasi Koistinens.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Gan par patīkamiem, gan par satraucošiem notikumiem informācijas tehnoloģiju sfērā uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes profesore Signe Bāliņa.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien Ministru kabinets piešķīris atļauju UAB “BITE Lietuva” iegūt noteicošo ietekmi pār tādiem mūsmāju medijiem kā SIA “TV 3 Latvia”, AS “Latvijas neatkarīgā televīzija” (LNT) un SIA “Star FM”. Galīgais lēmums tiks pieņemts pēc Konkurences padomes (KP) atzinuma.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Globālajā kiberuzbrukumā Eiropas valstīm un ASV cietuši arī Latvijas uzņēmumi – vidēja lieluma veikalu ķēdes, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” atklāja IT drošības incidentu novēršanas institūcijas “Cert.lv” vadītājas vietnieks Varis Teivāns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs atceltas mobilo sakaru viesabonēšanas piemaksas. No ceturtdienas, 15.jūnija, mobilo tālruņu lietotāji ārvalstīs šo pakalpojumu varēs izmantot par tādu pašu samaksu kā mītnes zemēs.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maksātnespējai pieteiktā uzņēmuma SIA “Rolling” vadītājs Kaspars Skribanovskis vērsies ar atklātu vēstuli pie uzņēmuma draugiem, darbiniekiem, sadarbības un atbalstītājiem, kurā klāsta, ka uzņēmums kritis par upuri krāpniekiem. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No Valsts aģentūras Maksātnespējas administrācijas sniegtās oficiālās informācijas 2017. gada 16. maijā var secināt, ka SIA “Rolling” pieteikta maksātnespēja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašmāju IT nozares koncerns "Draugiem Group" paziņojis, ka atklās pirmo Latvijas reģionālo filiāli, kas atradīsies Cēsīs. Tiek meklēti jaunie darbinieki, vēsta "Dienas Bizness".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Arī Latvijā pēdējās dienās vairāki datori cietuši no šifrējošā izspiedējvīrusa, kas tiek dēvēts par vēsturē apjomīgāko izspiedējvīrusu, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV rīcībā esošā informācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sākot ar 2017. gada 15. jūniju, Eiropas Savienībā (ES) tiks pilnībā atcelti viesabonēšanas tarifi un mobilo sakaru lietotāji varēs saņemt pakalpojumus citā ES valstī par tādiem pašiem tarifiem kā savā. Tas izraisīs lielāko daļu mobilo sakaru tarifu pieaugumu Latvijā jau ar 1. jūniju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Paaugstinot tarifus pagājušā gada 1. jūlijā, mobilo sakaru operators Bite Latvija zaudēja aptuveni 6000 klientu, bet nopelnīja aptuveni 1,18 miljonus eiro.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats