26. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Paaugstinot tarifus pagājušā gada 1. jūlijā, mobilo sakaru operators Bite Latvija zaudēja aptuveni 6000 klientu, bet nopelnīja aptuveni 1,18 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Katru gadu 1,3–2 reizes pieaug sabiedrības patērētā kopējā interneta datu plūsma Lattelecom tīklā, un šāda tendence tiek prognozēta arī nākotnē. Lai pielāgotos klientu vajadzībām un nodrošinātu ātru, kvalitatīvu un drošu interneta pakalpojumu ne tikai šobrīd, bet arī pēc gadiem pieciem un desmit, Lattelecom pērn investējis 7,5 miljonus eiro interneta tīkla pamata infrastruktūrā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu


 Vienas no lielākajām pārmaiņām pēdējo gadu laikā pērn piedzīvojusi mobilo sakaru nozare – maijā par tarifu kāpumu paziņoja Bite Latvija, vasaras vidū savu pakalpojumu cenas paaugstināja arī Tele2. Latvijas mobilais telefons (LMT) tarifu uzbūves struktūru mainīja decembrī, tie kļuva izdevīgāki, zvanot uz ārvalstīm vai dodoties ārpus Latvijas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Antivīrusu programmu "eScan" izstrādātāji brīdina par diviem jauniem izspiedējvīrusiem, kas strauji izplatās - "Dharma" un "Karma". Lai gan kaitnieciskajām programmām ir līdzīgi nosaukumi, drošības eksperti pieļauj, ka tās ir izveidojuši dažādi hakeri.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas mobilo sakaru operatori parakstījuši labās prakses kodeksu "Par komerciālu paziņojumu sūtīšanas komercpraksi, izmantojot telemārketingu", saskaņā ar kuru no šodienas operatori varēs veikt telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem tikai tad, ja saņemta nepārprotama atļauja no šiem klientiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mobilo sakaru operatoru kopējie ieņēmumi šā gada pirmajā pusē pieauguši par aptuveni 9 procentiem. Bite Latvija un Tele2 tarifu kāpuma sekas šos rezultātus nav ietekmējušas, jo Bites klientiem telefona lietošana kļuva dārgāka, sākot ar 1. jūliju, bet Tele 2 daļu savu pakalpojumu cenu paaugstinātāja 15. jūlijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par mobilo telekomunikāciju operatora Bite jauno īpašnieku kļuvusī ASV investīciju kompānija Providence Equity Partners (Providence) ieguldījusi naudu arī Latvijas interneta un kabeļtelevīzijas operatorā Baltcom.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar 15. jūliju Tele2 paaugstināsies cenas vēsturiskiem Tele2 tarifu plāniem un teju visiem Zelta zivtiņas (ZZ) priekšapmaksas un pēcapmaksas tarifiem. Sadārdzinājums 80% apmērā skars lētāko tarifu lietotājus. Tele2 ir jau otrais mobilo sakaru operators, kas tuvākajā laikā ceļ cenas, jo par šādiem plāniem ir paziņojusi arī Bite. Latvijas Mobilais telefons (LMT) sola pagaidām tarifus nepaaugstināt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No 1.jūlija visu telekomunikāciju operatora «Bite» tarifu plānu cenas tiks celtas par 0,87 eiro, šodien informēja “Bites” valdes priekšsēdētājs Freds Renčaks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš 1. jūlija Rīgas sabiedriskajā transportā par braucienu var samaksāt ne tikai ar etalonu vai skaidrā naudā, pērkot biļeti pie vadītāja, bet arī ar bankas Citadele izsniegto MasterCard norēķinu karti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) kopš vakardienas pārtraukusi nodrošināt bezmaksas zemes TV apraidē esošās Ogres Televīzijas programmas (OTV) izplatīšanu. Līdz ar to bezmaksas apraidē paliek vairs tikai četras programmas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Š.g. marta beigās uzņēmuma Elva Baltic pārstāvji piedalījās Microsoft diskusiju forumā “Microsoft Convergence 2015”, kas norisinājās ASV pilsētā Atlantā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Parādījusies informācija par kompānijas Verisign, Inc. prasību Virdžinijas štata tiesā pret uzņēmumu XYZ.COM, LLC un tās vadītāju D.Negari par neslavas celšanu un maldinošu reklāmu. Verisign ir domēnu industrijas gigants, kurš uztur domēna .com reģistru un vēl dažus citu domēnu reģistrus, kā arī nodrošina divu DNS saknes serveru darbu. XYZ.COM ir jauna kompānija, kura ir uzsākusi jaunā vispārējā augstākā līmeņa domēna (TLD) .xyz izplatīšanu, un šis TLD ir kļuvis par pašu reģistrācijām bagātāko jauno TLD vidū.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saistībā ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē pret valsti aktivizējušies arī kibernoziegumi, otrdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas “CERT.LV” vadītāja Baiba Kašķina.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunais gads portālam nra.lv ir sācies ar būtiskiem satura uzlabojumiem, kas sev līdzi nesis arī ilgi gaidītus rezultātus – janvārī piedzīvots gan nozīmīgs kvantitatīvo rādījumu kāpums, gan arī atzinība no portāla lasītājiem.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats