25. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Globālajā kiberuzbrukumā Eiropas valstīm un ASV cietuši arī Latvijas uzņēmumi – vidēja lieluma veikalu ķēdes, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” atklāja IT drošības incidentu novēršanas institūcijas “Cert.lv” vadītājas vietnieks Varis Teivāns.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs atceltas mobilo sakaru viesabonēšanas piemaksas. No ceturtdienas, 15.jūnija, mobilo tālruņu lietotāji ārvalstīs šo pakalpojumu varēs izmantot par tādu pašu samaksu kā mītnes zemēs.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maksātnespējai pieteiktā uzņēmuma SIA “Rolling” vadītājs Kaspars Skribanovskis vērsies ar atklātu vēstuli pie uzņēmuma draugiem, darbiniekiem, sadarbības un atbalstītājiem, kurā klāsta, ka uzņēmums kritis par upuri krāpniekiem. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No Valsts aģentūras Maksātnespējas administrācijas sniegtās oficiālās informācijas 2017. gada 16. maijā var secināt, ka SIA “Rolling” pieteikta maksātnespēja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašmāju IT nozares koncerns "Draugiem Group" paziņojis, ka atklās pirmo Latvijas reģionālo filiāli, kas atradīsies Cēsīs. Tiek meklēti jaunie darbinieki, vēsta "Dienas Bizness".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Arī Latvijā pēdējās dienās vairāki datori cietuši no šifrējošā izspiedējvīrusa, kas tiek dēvēts par vēsturē apjomīgāko izspiedējvīrusu, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV rīcībā esošā informācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sākot ar 2017. gada 15. jūniju, Eiropas Savienībā (ES) tiks pilnībā atcelti viesabonēšanas tarifi un mobilo sakaru lietotāji varēs saņemt pakalpojumus citā ES valstī par tādiem pašiem tarifiem kā savā. Tas izraisīs lielāko daļu mobilo sakaru tarifu pieaugumu Latvijā jau ar 1. jūniju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Paaugstinot tarifus pagājušā gada 1. jūlijā, mobilo sakaru operators Bite Latvija zaudēja aptuveni 6000 klientu, bet nopelnīja aptuveni 1,18 miljonus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Katru gadu 1,3–2 reizes pieaug sabiedrības patērētā kopējā interneta datu plūsma Lattelecom tīklā, un šāda tendence tiek prognozēta arī nākotnē. Lai pielāgotos klientu vajadzībām un nodrošinātu ātru, kvalitatīvu un drošu interneta pakalpojumu ne tikai šobrīd, bet arī pēc gadiem pieciem un desmit, Lattelecom pērn investējis 7,5 miljonus eiro interneta tīkla pamata infrastruktūrā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu


 Vienas no lielākajām pārmaiņām pēdējo gadu laikā pērn piedzīvojusi mobilo sakaru nozare – maijā par tarifu kāpumu paziņoja Bite Latvija, vasaras vidū savu pakalpojumu cenas paaugstināja arī Tele2. Latvijas mobilais telefons (LMT) tarifu uzbūves struktūru mainīja decembrī, tie kļuva izdevīgāki, zvanot uz ārvalstīm vai dodoties ārpus Latvijas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Antivīrusu programmu "eScan" izstrādātāji brīdina par diviem jauniem izspiedējvīrusiem, kas strauji izplatās - "Dharma" un "Karma". Lai gan kaitnieciskajām programmām ir līdzīgi nosaukumi, drošības eksperti pieļauj, ka tās ir izveidojuši dažādi hakeri.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas mobilo sakaru operatori parakstījuši labās prakses kodeksu "Par komerciālu paziņojumu sūtīšanas komercpraksi, izmantojot telemārketingu", saskaņā ar kuru no šodienas operatori varēs veikt telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem tikai tad, ja saņemta nepārprotama atļauja no šiem klientiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mobilo sakaru operatoru kopējie ieņēmumi šā gada pirmajā pusē pieauguši par aptuveni 9 procentiem. Bite Latvija un Tele2 tarifu kāpuma sekas šos rezultātus nav ietekmējušas, jo Bites klientiem telefona lietošana kļuva dārgāka, sākot ar 1. jūliju, bet Tele 2 daļu savu pakalpojumu cenu paaugstinātāja 15. jūlijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par mobilo telekomunikāciju operatora Bite jauno īpašnieku kļuvusī ASV investīciju kompānija Providence Equity Partners (Providence) ieguldījusi naudu arī Latvijas interneta un kabeļtelevīzijas operatorā Baltcom.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar 15. jūliju Tele2 paaugstināsies cenas vēsturiskiem Tele2 tarifu plāniem un teju visiem Zelta zivtiņas (ZZ) priekšapmaksas un pēcapmaksas tarifiem. Sadārdzinājums 80% apmērā skars lētāko tarifu lietotājus. Tele2 ir jau otrais mobilo sakaru operators, kas tuvākajā laikā ceļ cenas, jo par šādiem plāniem ir paziņojusi arī Bite. Latvijas Mobilais telefons (LMT) sola pagaidām tarifus nepaaugstināt.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats