27. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Dzidra, Gunita, Loreta
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” savākti 10 000 parakstu par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu veselīgai pārtikai, kā arī PVN palielināšanu neveselīgai pārtikai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) jau kopš 1996.gada, sekojot līdzi cenu izmaiņām mazumtirdzniecībā, veic patēriņa preču salīdzinājumu veikalu tīklos. LTA jau ziņoja, ka pagājuša gada nogalē vairums tirgotāju saņēma ražotāju vēstules, kurās tie tika brīdināti par iepirkuma cenu kāpumu un bija norādītas jaunās cenas 2017. gadam.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tālu nav brīdis, kad Latvijā oficiāli iestāsies pavasaris. Tas ir laiks, kad ikvienam vajadzētu īpašu uzmanību pievērst imunitātes stiprināšanai. Bieži vien cilvēki domā, ka par imunitāti ir jārūpējas tikai rudenī vai ziemā, taču patiesībā arī pavasarī, kad mostas daba, nedrīkst aizmirst par organisma stiprināšanu. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadomes apbalvojums “Latvijas Eksportprece 2016” šogad pasniegts vairāk nekā desmit Latvijas uzņēmumiem, kas pierādījuši sevi kā veiksmīgus eksportētājus, paplašinājuši eksporta tirgus un apgrozījumu, kā arī sniedz ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēla veidošanā ārvalstīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2017. gads sācies ar 12 mēnešu inflācijas rādītāja pieaugumu no 2,2% pagājušā gada decembrī līdz 2,9% šā gada janvārī.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Putnu gripas izplatība visvairāk ietekmēs bioloģisko saimniecību produkcijas – gaļas un olu pieejamību, kā arī cenu, brīdina lauksaimniecības tirgus eksperti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas maizes cepēji ļoti piesardzīgi, bet tomēr brīdina, ka maizes cenai šogad būtu jāpieaug.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aizvadītais gads birojam “Latvijas Produkts” izrādījies gana ražens – birojs atbalstu sniedzis vairākiem desmitiem pašmāju ražotājiem, palīdzot tiem popularizēt Latvijā ražoto preču unikalitāti, kā arī uzlabot produktu ražošanas attīstību. Veidojot ciešu sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem, birojs ikvienam tā biedram nodrošina plaši pieejamas biznesa attīstības un izaugsmes iespējas, tai skaitā piešķirot kvalitātes zīmi, kas apliecina produkta kvalitāti un augsto vērtību. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Straujiem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie un siltākie svētki, kas ikvienam asociējas ar eglītes rotāšanu, dāvanām, kopā būšanu, mandarīnu smaržu, kā arī ar piparkūkām. Viens no skaistākajiem pirmssvētku rituāliem saistās tieši ar piparkūku cepšanu, kurā var iesaistīties gan lieli, gan mazi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Drēgns rudens jau ir aiz loga, tas ir laiks, kad daudziem gardēžiem gribas kaut ko siltu un veselīgu, un kas gan varbūt labāks par gardu zupu? 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Majonēze ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļa ikdienas ēdienkartē, to labprāt izmantojām gan kā salātu piedevu, gan pievienojam dažādam uzkodām. Lai arī par majonēzes izcelšanos pastāv vairākas versijas, vispopulārākā no tām meklējama 18.gadsimta vidu Spānijas pilsētā Moan.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Laiks kļūst arvien aukstāks un arī ziema vairs nav aiz kalniem, kad aktuāls kļūst jautājums par imunitātes stiprināšanu. Vairums no mums zina, ka augļu un dārzeņu lietošana uzturā stiprina imūnsistēmu un palīdz pretoties slimības izraisošiem mikroorganismiem. Iespējams, ka mazāk no mums zina, ka imunitātes stiprināšanai der arī kliju izstrādājumi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pret uzņēmumu Balticovo vērstās kampaņas mērķis nav tik daudz vistu labturība kā cilvēku principiāla atradināšana un atbaidīšana no dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanas. Radikālās vegānu organizācijas Dzīvnieku brīvība jaunākais sauklis ir «Atbrīvo vistas – atsakies no olām».
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau vairākus gadus klusi gruzdošā doma par pazeminātas pievienotās vērtības likmes piemērošanu pārtikas produktiem lēnām pieņemas spēkā. Sākumā samazināto likmi varētu piemērot augļiem un dārzeņiem. Lauksaimnieki cer, ka jaunā kārtība spēkā stāsies līdz ar nākamā gada ražas novākšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Igaunijas iedzīvotāji ir daudz patriotiskāki savu piena produktu pircēji nekā Latvijas, intervijā LTV raidījumā „Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas padomes priekšsēdētāja Ināra Šure.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats