26. februāris,
Vārda dienas: Amēlija, Evelīna, Mētra
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ukraina izsludinājusi ārkārtas stāvokli enerģētikas nozarē, kas nozīmē iespējamus elektroenerģijas piegādes pārtraukumus, lai krasi ierobežotu tās patēriņu.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grandiozā iecere savienot Baltijas valstis un pārējo Eiropu ar sliežu ceļiem jau saņēmusi 765,4 miljonus eiro. Nule Eiropas Savienībai pieprasīta trešā naudas porcija – to tērēs piegādātāju tirgus novērtēšanai, projektēšanas pabeigšanai, būvuzraudzībai, dažādiem atbalsta un publicitātes pasākumiem. Taču atklāts paliek jautājums, kā uz līdzīgiem tēriņiem iedvesmot Poliju. Bez Polijas projektam nav jēgas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par Eiropas Savienotajām Valstīm sapņojoši politiķi mēģina iezīmēt pirmos soļus savienības federalizācijas virzienā. Eiropas Parlamentā tapuši trīs pašiniciatīvas ziņojumi, kas būtībā aicina samazināt nacionālo valstu ietekmi. Latvijai un citām mazām valstīm tas nozīmētu zaudētas veto tiesības un izstumšanu no lēmumu pieņēmēju loka.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidents Donalds Tramps, viesojoties ASV bruņoto spēku Centrālās pavēlniecības štābā Floridā, centies kliedēt Eiropas sabiedroto bažas par to, ka viņa administrācija varētu skeptiskāk attiekties pret ASV līdzdalību NATO blokā. Paužot skaidru atbalstu NATO un apstiprinot, ka viņš plāno ierasties uz alianses samitu maijā, D. Tramps atkārtojis savas priekšvēlēšanu kampaņas laikā pausto – Vašingtona ir ieinteresēta, lai arī citas NATO dalībvalstis ieguldītu pietiekami lielas summas kopējā aizsardzībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sanfrancisko pilsēta vērsusies tiesā pret ASV prezidentu Donaldu Trampu saistībā ar viņa lēmumu apturēt federālo finansējumu tā dēvētajām nelegālo imigrantu patvēruma pilsētām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV prezidents Donalds Tramps atlaidis jau tā aizejošās ASV ģenerālprokurores pienākumu izpildītāju Saliju Jeitsu, kura aicināja sev padotos Tieslietu ministrijas darbiniekus atzīt Trampa migrācijas ierobežojums par nelikumīgiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izstāšanās no Eiropas Savienības nav negatīvi ietekmējusi Lielbritānijas ekonomiku, vēsta britu raidorganizācija BBC.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps, kura izteikumi Baltijas valstīm radījuši bažas par to drošību, jau rīt kļūs par pilntiesīgu pasaules lielvaras vadītāju. Pretēji Vācijas prezidentam Joahimam Gaukam mūsu politiķi pagaidām nesteidzas ar prognozēm par to, kādas pārmaiņas globālajos procesos nesīs viņa prezidentūra.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Priekšvēlēšanu naktī tapusī Eiropas Savienības glābšanas koalīcija sākotnēji bija par vāju, lai parlamenta prezidentu iebalsotu jau pirmajā kārtā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan Eiropas Parlamenta pašreizējā sasaukuma piecgade ir vien pusē, šajās dienās notiek vadošo amatpersonu nomaiņa. Martins Šulcs un viņa komanda darbu pabeigusi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

NATO ir novecojusi alianse, kas nav apgrūtinājusi sevi ar cīņu pret terorismu, intervijā laikrakstam “The Times” paziņojis jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apliecinot, ka sabiedrotajiem nav jābīstas no izmaiņām ASV ārpolitikā arī pēc Donalda Trampa ievēlēšanas prezidenta amatā, Latvijā viesojas D. Trampa partijas biedra, ASV senatora Džona Makeina vadītā delegācija. Senators mūsu aizsardzības ministram apliecinājis – ASV joprojām būs stratēģiskais sabiedrotais.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijā vakar bija izsludinātas sēras, pieminot 92 cilvēkus, kuri gāja bojā naktī uz svētdienu, kad netālu no Soču (Adleras) lidostas Melnajā jūrā iegāzās aizsardzības ministrijas lidmašīna Tu154, kas bija ceļā uz Sīriju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ārvalstu mediji ziņo, ka glābējiem izdevies atrast svētdien Melnajā jūrā avarējušās Krievijas lidmašīnas "melno kasti" jeb lidojuma datu ierakstītāju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV drīzumā sāks vājināt sankcijas pret Krievijas pilsoņiem un uzņēmumiem, kas noteiktas saistībā ar Krievijas īstenoto agresiju Ukrainā, uzskata informācijas aģentūras “Bloomberg” aptaujātie ekonomisti.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats