26. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijai, izstājoties no Eiropas Savienības (ES), finansiālās saistības būs jānokārto eiro valūtā, nevis britu mārciņās, lai gan Lielbritānija nav eirozonas dalībvalsts, liecina Eiropas Komisijas (EK) dokuments.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) paaugstinājis globālās ekonomikas izaugsmes prognozi šim gadam. Norādot, ka globālās ekonomikas atveseļošanās uzlabojas un paātrinās, SVF eksperti noteikuši, ka izaugsme šogad būs straujāka par iepriekš prognozēto.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks vēstīja, ka līdz ar ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu Lielbritānijā nevar izslēgt iespēju, ka varētu notikt atkārtots "Brexit" referendums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ir paziņojusi par ārkārtas vēlēšanām 8. jūnijā. Lēmums pieņemts saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķija pamazām sāk atgūties no ekonomiskās krīzes. Kā liecina Grieķijas Statistikas biroja dati, rūpniecības produkcijas apjoms valstī pieaug piekto mēnesi pēc kārtas. Īpaši strauji februārī palielinājās elektroenerģijas ražošana.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā notikusi pirmā neformālā Eiropadomes prezidenta Donalda Tuska un britu premjeres Terēzas Mejas tikšanās par “Brexit” procesu. Lai arī saruna notikusi pozitīvā gaisotnē, konkrēti lēmumi vēl nav pieņemti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Parlamentā (EP) trešdien norisinās debates par noteikumiem, kurus Eiropas Savienības pārstāvjiem jāņem vērā sarunās ar Lielbritāniju par tās izstāšanos no Eiropas Savienības (ES). Gaidāms, ka EP atbalstīs ES līderu aicinājumu Lielbritānijai vispirms panākt vienošanos par izstāšanos no bloka un tikai tad organizēt sarunas par turpmākajām attiecībām ar ES.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers aicinājis ASV prezidentu Donaldu Trampu pārtraukt slavināt Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES), aicinot to pašu darīt arī citām valstīm.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas politiskā elite, saskaroties ar iekšējām problēmām, kā zibensnovedēju nereti izmanto operatīvi identificētu ārējo ienaidnieku. Līdzīgu reakciju var sagaidīt arī pēc aizvadītajā nedēļā Krievijā notikušajiem masu protestiem, un, kaut gan par tiešiem draudiem bažīties nav pamata, Latvijai īpaši uzmanīgi jāvēro notiekošais Baltkrievijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turcijas un Krievijas savstarpējām attiecībām uzlabojoties, Krievija pakāpeniski sākusi atcelt valstij noteiktos ekonomiskos ierobežojumus. Neraugoties uz izlīgumu, Krievija neplāno pavisam atcelt ierobežojumus attiecībā uz Turcijas pārtikas produktu importu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apvienotās Karalistes valdība vakar apstiprinājusi, ka 29. martā tiks uzsākts Brexit jeb izstāšanās process no Eiropas Savienības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) atlika direktoru padomes sēdi, kurā pirmdien, 20.martā, bija paredzēts lemt par viena miljarda dolāru maksājumu Ukrainai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Abas Apvienotās Karalistes parlamenta palātas apstiprinājušas likumu par Brexit, un, līdzko to būs parakstījusi karaliene Elizabete II, premjere Terēza Meja varēs oficiāli informēt Eiropas Savienību par to, ka briti, pamatojoties uz Lisabonas līguma 50. panta nosacījumiem, uzsāk izstāšanās procesu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas Lordu palāta apstiprināja “Brexit” likumu un tas dod parlamenta pilnvarojumu premjerministrei Terēzai Mejai oficiāli uzsākt sarunas par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turcija vēlas, lai Krievija pēc iespējas ātrāk atceltu valstij noteikto pārtikas embargo, svētdien paziņoja Redžeps Tajjips Erdogans.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats