28. maijs,
Vārda dienas: Vilhelms, Vilis
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķijas aizdevēji nav panākuši vienošanos par kārtējās aizdevuma daļas piešķiršanu finanšu grūtībās nonākušajai valstij. Tomēr amatpersonas atzīst, ka sarunās panākts būtisks progress.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķijas parlaments ceturtdien nobalsojis par jauniem taupības pasākumiem, kas, kā paredzams, papildinās valsts kasi par pieciem miljardiem eiro. Atēnas piekritušas jau 2019.gadā samazināt pensijas un 2020. gadā palielināt nodokļus. Premjerministrs Aleksis Ciprs gan sola, ka daļa ieekonomēto līdzekļu tiks novirzīti sociālām vajadzībām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien publiskos savas Konservatīvās partijas vēlēšanu manifestu, kurā solīs ierobežot imigrāciju no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Arī Latvijā pēdējās dienās vairāki datori cietuši no šifrējošā izspiedējvīrusa, kas tiek dēvēts par vēsturē apjomīgāko izspiedējvīrusu, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV rīcībā esošā informācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) izpilddirektore Kristīne Lagarda aicinājusi eirozonas dalībvalstu līderus paust konkrētāku atbalstu Grieķijas parādsaistību sloga samazināšanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas Centrālā banka samazinājusi ekonomikas izaugsmes prognozi šim gadam.Centrālā banka prognozē, ka šogad Lielbritānijas ekonomika pieaugs par 1,9% jeb par procentpunkta desmitdaļu mazāk, nekā bija paredzēts iepriekš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par Francijas prezidentu kļuvis centriski noskaņotais kandidāts Emanuels Makrons. Makrons ieguvis 66,06% vēlētāju atbalstu, informē Francijas ārlietu ministrija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievija neapsver atvieglot pārtikas embargo, kas noteikts valstīm, kuras atbalsta sankcijas pret Maskavu. Tā paziņoja Krievijas premjerministra vietnieks Arkādijs Dvorkovičs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Trešdien, 26.aprīlī, vizītē Londonā ierodas Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers, lai ar premjerministri Terēzu Meju pārrunātu svarīgus “Brexit” jautājumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijai, izstājoties no Eiropas Savienības (ES), finansiālās saistības būs jānokārto eiro valūtā, nevis britu mārciņās, lai gan Lielbritānija nav eirozonas dalībvalsts, liecina Eiropas Komisijas (EK) dokuments.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) paaugstinājis globālās ekonomikas izaugsmes prognozi šim gadam. Norādot, ka globālās ekonomikas atveseļošanās uzlabojas un paātrinās, SVF eksperti noteikuši, ka izaugsme šogad būs straujāka par iepriekš prognozēto.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks vēstīja, ka līdz ar ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu Lielbritānijā nevar izslēgt iespēju, ka varētu notikt atkārtots "Brexit" referendums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ir paziņojusi par ārkārtas vēlēšanām 8. jūnijā. Lēmums pieņemts saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķija pamazām sāk atgūties no ekonomiskās krīzes. Kā liecina Grieķijas Statistikas biroja dati, rūpniecības produkcijas apjoms valstī pieaug piekto mēnesi pēc kārtas. Īpaši strauji februārī palielinājās elektroenerģijas ražošana.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā notikusi pirmā neformālā Eiropadomes prezidenta Donalda Tuska un britu premjeres Terēzas Mejas tikšanās par “Brexit” procesu. Lai arī saruna notikusi pozitīvā gaisotnē, konkrēti lēmumi vēl nav pieņemti.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats