25. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns, uzstājoties kultūras festivālā Rumānijā, paziņojis, ka ASV miljardieris Džordžs Soross kopā ar Eiropas Savienības (ES) līderiem plāno izveidot “jaunu hibridizētu, muslimizētu Eiropu”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskais valūtas fonds (SVF) konceptuāli apstiprināja jaunu starptautiskā aizdevuma programmu Grieķijai 1,8 miljardu ASV dolāru apmērā, bet piešķirs šos līdzekļus tikai tad, ja valsts panāks parāda atvieglošanu no savu Eiropas kreditoru puses.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēze Meja ceturtdien, 20 jūnijā, vadīs pirmo Biznesa padomes sēdi, kuras mērķis ir mazināt britu uzņēmēju kritiku par “Brexit” norisi un sniegt tiem pārliecību, ka process netraucēs to investīcijām un uzņēmējdarbībai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas valdības pārstāvis Deivids Deiviss ir skeptisks attiecībā uz iespēju ātri vienoties par Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu pilsoņu statusu Apvienotajā Karalistē pēc “Brexit”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par ēkas drošības jautājumiem un tās iespējamo renovāciju vai no jauna būvēšanu Eiropas Parlamenta birojs spriež jau vairākus gadus. «Šis jautājums nav jauns,» Neatkarīgajai uzsver Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmdien, 19.jūnijā, Beļģijas galvaspilsētā Briselē aizsāktas vēsturiskas sarunas par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES). Abas puses vienojušās par sarunu tālāko gaitu un prioritātēm.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas valdība turpinās sniegt netiešu atbalstu lauksaimniecības produktu ražotājiem, bet ne lielā mērogā, apliecināja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmdien, 19.jūnijā, sākas sarunas par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības. Paziņojumu par izstāšanās sarunu uzsākšanu ceturtdien jau saskaņoja Lielbritānijas “Brexit” ministrs Deivids Deiviss un Eiropas Komisijas sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Maija beigās notikušais Baltijas forums sakrita ar brīdi, kad ASV prezidents ir izteicis vēlēšanos meklēt ceļus, lai uzlabotu attiecības ar Krieviju. Savukārt arī Krievijas vadība meklē veidus, kā pārvarēt nosacīto izolāciju. Tāpēc 2017. gadā Rīgai bija iespēja sarīkot līdz šim nepieredzēti augsta līmeņa Krievijas un ASV ekspertu viedokļu apmaiņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķijas aizdevēji nav panākuši vienošanos par kārtējās aizdevuma daļas piešķiršanu finanšu grūtībās nonākušajai valstij. Tomēr amatpersonas atzīst, ka sarunās panākts būtisks progress.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grieķijas parlaments ceturtdien nobalsojis par jauniem taupības pasākumiem, kas, kā paredzams, papildinās valsts kasi par pieciem miljardiem eiro. Atēnas piekritušas jau 2019.gadā samazināt pensijas un 2020. gadā palielināt nodokļus. Premjerministrs Aleksis Ciprs gan sola, ka daļa ieekonomēto līdzekļu tiks novirzīti sociālām vajadzībām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien publiskos savas Konservatīvās partijas vēlēšanu manifestu, kurā solīs ierobežot imigrāciju no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Arī Latvijā pēdējās dienās vairāki datori cietuši no šifrējošā izspiedējvīrusa, kas tiek dēvēts par vēsturē apjomīgāko izspiedējvīrusu, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV rīcībā esošā informācija.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) izpilddirektore Kristīne Lagarda aicinājusi eirozonas dalībvalstu līderus paust konkrētāku atbalstu Grieķijas parādsaistību sloga samazināšanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas Centrālā banka samazinājusi ekonomikas izaugsmes prognozi šim gadam.Centrālā banka prognozē, ka šogad Lielbritānijas ekonomika pieaugs par 1,9% jeb par procentpunkta desmitdaļu mazāk, nekā bija paredzēts iepriekš.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats