25. novembris, Sestdiena
Vārda dienas: Kadrija, Kate, Katrīna
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tuvojoties „Brexit” finiša taisnei, ne mazums uzņēmēju iedzīvotāju un iebraucēju ir satraukti par gaidāmo nākotni.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vai Krievija gatavojas karam? Šis jautājums noteikti nav ne mazums cilvēku prātos. Kā Sočos notikušajā militāro līderu konferencē norādīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins, visiem valsts lielajiem uzņēmumiem jābūt gataviem jebkurā brīdī ražot karam nepieciešamo produkciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš 2014. gada augusta, kad spēkā stājās pārtikas embargo, Krievija iznīcinājusi vairāk nekā 18 tūkstoši tonnu “sankciju” pārtikas produktu, liecina Krievijas Federālās lauksaimniecības kontroles aģentūras ziņojums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

„Brexit” procesa paātrināšanai, Lielbritānijas valdība paziņoja, ka ir gatava maksāt lielāku izstāšanās maksu, kā paredzēts, tomēr tas nenotiks, kamēr netiks panāktas gala vienošanās un skaidrība par turpmākajām attiecībām ar Eiropas Savienību (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai paātrinātu „Brexit” procesu, Lielbritānija paziņojusi, ka ir gatava pat maksāt lielāku kompensāciju par valsts izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šis jautājums pēdējos gados arvien vairāk nodarbina cilvēku prātus, jo tehnoloģiju vilnis turpina savu attīstības gaitu un automatizācija ir ikdiena daudzās nozarēs. Oksfordas universitātes zinātnieku pētījumā par nodarbinātības nākotni secināts, ka, piemēram, telemārketinga speciālisti ir viena no apdraudētākajām profesijām – šos speciālistus, visticamāk, nākotnē aizstās roboti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirms mēneša, apvienojot Zviedrijas banku „Nordea” un Norvēģijas banku „DNB”, tika izveidota apvienotā banka Baltijā „Luminor”. Lai gan pagājis vien mazs brīdis, Polijas lielākā banka „PKO Bank Polski” (PKO) jau to piedāvājusies pārpirkt.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai būtu skaidrs, ko īsti nozīmē „izstāšanās diena”, ir noteikts precīzs laiks, kad Apvienotā Karaliste oficiāli izstāsies no Eiropas Savienības (ES). Kā pavēstījis Lielbritānijas „Brexit” ministrs Deivids Deiviss, izstāšanās notiks 2019.gada 29.martā plkst.23.00 pēc vietējā laika jeb pusnaktī pēc Briseles laika.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ķīna un ASV ceturtdien noslēgušas biznesa vienošanās vairāk nekā 250 miljardu dolāru jeb 216 miljardu eiro apmērā, teikts abu valstu publiskotajā oficiālajā paziņojumā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Laikā, kad tiek veikta izmeklēšana saistībā ar aizdomām par Krievijas iejaukšanos 2016. gada ASV prezidenta vēlēšanu kampaņā, secināts, ka Kremlis, izmantojot ASV prezidenta Donalda Trampa znota biznesa partneri Juriju Milneru, ieguldījusi simtiem miljoniem ASV dolāru sociālo mediju platformās “Facebook” un “Twitter”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievija aizliegusi Eiropas Savienības (ES), ASV, Austrālijas, Kanādas un citu valstu gaļas un lopkopības produktu importu. Savu lēmumu viņi paskaidro ar uzsākto cīņu pret kontrabandu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievija paplašinājusi pārtikas embargo, aizliedzot dzīvu cūku un liellopu blakusproduktu importu no Eiropas Savienības, ASV, Kanādas un vairākām citām valstīm, kas atbalstījušas sankcijas pret Krieviju
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedrija pirms gada piedzīvoja valsts vēsturē apjomīgāko korupcijas skandālu. Tajā bija iesaistīts Kanādas uzņēmums “Bombardier”. Kompānijas filiāle Zviedrijā ar šaubīgām metodēm bija uzvarējusi 350 miljonu dolāru vērtā iepirkumā Azerbaidžānā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV Valsts departaments ceturtdien iesniedzis Kongresā sarakstu ar Krievijas uzņēmumiem, kuriem varētu draudēt sankcijas. Tuvākajās dienās saraksts būs pieejams arī sabiedrībai, lai amerikāņu kompānijas un privātpersonas varētu pārtraukt sakarus ar šiem uzņēmumiem, kas saistīti ar Krievijas armiju un izlūkdienestiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas opozīcijas Leiboristu partijas līderis Džeremijs Korbins norādījis, ka Terēzas Mejas vadītajā ministru kabinetā iestājies sajukums un kritizē valdību par pasivitāti izstāšanās sarunās no Eiropas Savienības (ES).
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats