26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turcijas un Krievijas savstarpējām attiecībām uzlabojoties, Krievija pakāpeniski sākusi atcelt valstij noteiktos ekonomiskos ierobežojumus. Neraugoties uz izlīgumu, Krievija neplāno pavisam atcelt ierobežojumus attiecībā uz Turcijas pārtikas produktu importu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apvienotās Karalistes valdība vakar apstiprinājusi, ka 29. martā tiks uzsākts Brexit jeb izstāšanās process no Eiropas Savienības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) atlika direktoru padomes sēdi, kurā pirmdien, 20.martā, bija paredzēts lemt par viena miljarda dolāru maksājumu Ukrainai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Abas Apvienotās Karalistes parlamenta palātas apstiprinājušas likumu par Brexit, un, līdzko to būs parakstījusi karaliene Elizabete II, premjere Terēza Meja varēs oficiāli informēt Eiropas Savienību par to, ka briti, pamatojoties uz Lisabonas līguma 50. panta nosacījumiem, uzsāk izstāšanās procesu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas Lordu palāta apstiprināja “Brexit” likumu un tas dod parlamenta pilnvarojumu premjerministrei Terēzai Mejai oficiāli uzsākt sarunas par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turcija vēlas, lai Krievija pēc iespējas ātrāk atceltu valstij noteikto pārtikas embargo, svētdien paziņoja Redžeps Tajjips Erdogans.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turcijas un Krievijas savstarpējām attiecībām uzlabojoties, Krievija pakāpeniski sākusi atcelt valstij noteiktos ekonomiskos ierobežojumus, piemēram, aizliegumu importēt dārzeņus un augļus no Turcijas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lordu palāta otrdien, visticamāk, pieņems vēl vienus grozījumus Lielbritānijas valdības “Brexit” likumprojektā, pieprasot, lai arī parlaments, ne tikai valdība, apstiprina izstāšanās līgumu no Eiropas Savienības (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairākas Eiropas Savienības valstis, kurās dzīvo lielas Turcijas pilsoņu diasporas, ir neapmierinātas ar to, ka tiek ierautas šīs valsts iekšpolitiskajā cīņā pirms 16. aprīlī gaidāmā referenduma par pāreju uz prezidentālu republiku.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairums Lielbritānijas iedzīvotāju iebilst pret premjerministres Terēzas Mejas pausto iespēju izstāties no Eiropas Savienības (ES) bez galīgās vienošanās apstiprināšanas. Šāda situācija var rasties, ja valsts parlaments noraidīs “Brexit” sarunās panākto vienošanos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apvienotās Karalistes Lordu palāta pretēji valdības aicinājumam papildinājusi likumprojektu par Brexit uzsākšanu ar labojumu, kas paredz sniegt valstī dzīvojošajiem citu ES valstu pilsoņiem garantijas, ka arī pēc izstāšanās no ES viņu tiesības un statuss paliks līdzšinējie.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aprīļa sākumā paredzēta Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vadītāju ārkārtas tikšanās saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no bloka.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Apvienotās Karalistes Lordu palāta vakar atsākusi vētīt likumprojektu, kas ļaus premjerei Terēzai Mejai oficiāli uzsākt izstāšanās procesu no Eiropas Savienības. Pretēji valdības aicinājumam lordi plāno pavisam īsajā likumprojektā veikt būtiskus labojumus, garantējot citu ES valstu pilsoņiem tiesības palikt Apvienotajā Karalistē un nosakot, ka izšķirošais lēmums par Brexit nosacījumiem pieņemams parlamentā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ukraina izsludinājusi ārkārtas stāvokli enerģētikas nozarē, kas nozīmē iespējamus elektroenerģijas piegādes pārtraukumus, lai krasi ierobežotu tās patēriņu.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Grandiozā iecere savienot Baltijas valstis un pārējo Eiropu ar sliežu ceļiem jau saņēmusi 765,4 miljonus eiro. Nule Eiropas Savienībai pieprasīta trešā naudas porcija – to tērēs piegādātāju tirgus novērtēšanai, projektēšanas pabeigšanai, būvuzraudzībai, dažādiem atbalsta un publicitātes pasākumiem. Taču atklāts paliek jautājums, kā uz līdzīgiem tēriņiem iedvesmot Poliju. Bez Polijas projektam nav jēgas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats