17. augusts, Piektdiena
Vārda dienas: Oļegs, Vineta
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Katara plāno sniegt Turcijai finansiālu palīdzību un jau tuvākajā laikā investēs Ankārā 15 miljardus ASV dolāru jeb 13 miljardus eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Krievijas Ārlietu ministrija apsver iespēju atbildēt uz ASV noteiktajām sankcijām, kas piemērotas saistībā ar Lielbritānijā notikušo bijušā krievu spiega Sergeja Skripaļa noindēšanas mēģinājumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

ASV pirmdien, 6. augustā, atjaunos sankcijas pret Irānu – paredzams, ka sankciju pirmajā kārta pret Irānu stāsies spēkā uzreiz pēc pusnakts. Par to pavēstījis ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās, Krimas aneksiju un tās agresiju Sīrijā, ASV senatori ir aicinājuši noteikt jaunas sankcijas pret Maskavu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Līdz ar pirmo "Ikea" mēbeļu lielveikala atvēršanu Elmhultā, Zviedrijā, neatņemama veikala sastāvdaļa ir restorāns. Sākotnēji cilvēki tur baudīja maltīti iepirkšanās starplaikos, bet ar laiku ēstuve kļuva par neatkarīgu pircēju izvēli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“WhatsApp” īpašnieks “Facebook” ir nolēmis sākt pelnīt ar lietotni, laižot klajā jaunus rīkus (pay-to-use) “WhatsApp” biznesa lietotājiem, kuri ar aplikācijas palīdzību komunicē ar saviem klientiem, ziņo BBC.com.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jūlijā pieņemtā Lietuvas Nacionālā enerģētiskās neatkarības stratēģija elektrības un siltuma ražošanā paredz pilnīgu pāreju uz atjaunojamajiem un citiem nepiesārņojošiem energoresursiem tuvāko 30 gadu laikā. Lielākais uzsvars tiks likts uz vēja staciju un saules enerģijas izmantošanu. Jau 2030. gadā Lietuva plāno panākt, ka 70% no visa elektrības pieprasījuma tiktu saražots Lietuvā, bet 2050. gadā jāsasniedz pilnīga enerģētiskā neatkarība elektrības un siltuma ražošanā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Amerikas Savienoto valstu draudi un sankcijas Irānas gadījumā nestrādās, brīdinājis Irānas ārlietu ministrs Mohamads Džavads Zarifs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai vienotos par tālāko rīcību, ASV prezidents Donalds Tramps pieļāvis iespēju tikties ar Irānas līderiem, tostarp prezidentu Hasanu Ruhani.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bijusī politiķe Solvita Āboltiņa kļūs par Latvijas vēstnieci Itālijā, liecina Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa darba kārtība.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Bez panākumiem beigusies kārtējā “Brexit” sarunu kārta saistībā ar muitas nodokļiem, kā rezulātā paziņots, ka Eiropas Savienība (ES) nekad neļaus blokā neesošai valstij tās vārdā iekasēt muitas nodevas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājušajā nedēļā ASV prezidents Donalds Tramps pārsteidza daudzus ekspertus un arī savas administrācijas pārstāvjus, uzdodot Nacionālās drošības padomniekam Džonam Boltonam organizēt otro sarunas kārtu ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Taču šī gada beigās plānotā tikšanās, kuru Kremlis vēl nebija pieņēmis, tomēr nenotiks, un tā ir atlikta uz vēlāku laiku, ziņo Baltais nams.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

International Airlines Group (IAG), Ryanair, easyJet un Wizz Air ir iesniegušas Eiropas Komisijai sūdzības par Franciju, tāpēc ka tās gaisa satiksmes vadības dispečeru streiki ierobežo brīvas pārvietošanās pamatprincipu Eiropas Savienībā (ES). Lidsabiedrības neapšauba tiesības streikot, taču uzskata, ka Francija pārkāpj ES tiesību aktus, streiku laikā neļaujot veikt lidojumus pāri valstij. Pārlidojumu pasažieriem tiek liegta pamatbrīvība ceļot starp dalībvalstīm, kurās nestreiko.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Amerikas Savienoto Valstu Kongresa līderi paziņojuši, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins nebūs gaidīts Kongresā, ja ieradīsies uz vizīti Vašingtonā, raksta RFE/RL.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Donalds Tramps aicinājis atcelt tirdzniecības ierobežojumus starp ASV un Eiropas Savienību (ES). Par to prezidents paziņojis īsi pirms gaidāmās tikšanās ar Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats