24. novembris, Piektdiena
Vārda dienas: Velta
Sākuma lapa » Dienas tēma
Dienas tēma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nupat notika Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas rīkots pasākums, uz kuru aicinātajām ES iestāžu un dalībvalstu amatpersonām bija pienākums apsolīt atbalstu dārgas elektroenerģijas ražošanai bez jebkādām atrunām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā dēvētās Lemberga prāvas šā gada 15. maija tiesas sēdes atšifrējums atklāj, ka Aivara Lemberga liecināšana vienas tiesas sēdes laikā tikusi pārtraukta pat vairāk nekā 100 reižu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc pārsteidzošās ilggadējās līderes, līdzšinējās Saeimas frakcijas vadītājas Solvitas Āboltiņas izslēgšanas no partijas „Vienotība” intervijā Latvijas Radio “Vienotības” vadītājs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens sacīja, ka partija mierīgi varot iztikt bez Āboltiņas un, ka viņas nozīme ir pārspīlēta.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamgad plānotas finansiālas piešprices gan vairāku bērnu ģimenēm, gan audžuģimenēm, gan daļai pensiju. Cik pietiekamas un taisnīgas tās ir, kādas vēl izmaiņas sociālajā jomā gaidāmas un kas sekos ministra atvainošanās vārdiem bērnunama bērniem, Neatkarīgās intervija ar labklājības ministru Jāni Reiru (Vienotība).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

2011. gada 28. maijs Latvijas vēsturē ierakstīta kā diena, kad toreizējais Valsts prezidents Valdis Zatlers ierosināja Saeimas atlaišanu. Izbeigt demokrātijas privatizāciju un šauru personu grupu interešu patvaļu Latvijā – tie bija galvenie iemesli, kurus Zatlers minēja uzrunā sabiedrībai. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vadītājs Jānis Vucāns stingri norādījis, ka valdībā apstiprinātajā nākamā gada budžetā iespējamas tikai nelielas izmaiņas un komisija stingri turas pie šī solījuma. Taču tas var nozīmēt, ka Centrālajai vēlēšanu komisijai būs grūtības izveidot vēlēšanu iecirkņus, bet komerctelevīzijās nebūs vērojamas priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar Izglītības un zinātnes ministrijas finansējumu SIA Karšu izdevniecība Jāņa sēta izstrādāja apjomīgu darbu Optimālā vispārējās izglītības iestāžu tīkla modeļa izveide Latvijā, kuru paveikusi anonīmu ekspertu grupa. SIA Karšu izdevniecība Jāņa sēta nav identificējusi nevienas nodaļas autoru. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par spīti Vienotības sākotnēji stingri paustajai apņēmībai aizejošā ekonomikas ministra Arvila Ašeradena pēcteci atrast un apstiprināt amatā divu nedēļu laikā, šis lēmums atlikts uz mēnesi. A. Ašeradens, neiedziļinoties paskaidrojumos, saka – viņš šādi sekojot koalīcijas partneru lūgumam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamajam gadam sagatavotais valsts budžeta projekts ir ļoti labs un turpinās “reformu čempionu ceļu”, trešdien intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Visos laikos ir notikušas politiskās cīņas, intrigas un sazvērestības, bet īsta valsts nozagšana nekad nav bijusi tik reāla, kā šobrīd. Iedomāsimies situāciju, kad kaut kur pasaulē žurnālistu mafija kāro nozagt valsti. Nevis teritoriju vai tās iedzīvotājus, bet tieši valsts varu. Vai tas ir izdarāms un kā tas izpaužas? 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Demogrāfijas bedre Latvijā kļūst arvien dziļāka – samazinās dzimstības rādītāji, sarūk skolēnu skaits, trūkst darba rokas un nodokļu maksātāju skaits mazinās. Eksperti pieļauj, ka turpinoties pašreizējai tendencei, 2030. gadā Latvija būs par vēl par 200 tūkstošiem iedzīvotāju nabagāka.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagājis jau mēnesis kopš darbu uzsākusi Saeimā izveidotā tā dēvētās “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisija, kura apņēmusies noskaidrot, kādēļ bez personu saukšanas pie atbildības izbeigta skandalozā “oligarhu krimināllieta”. Kamēr komisija galveno uzmanību pievērsusi dažādu ekspertu un “oligarhu lietā” iesaistīto personu iztaujāšanai, lielākas bažas rada bez uzmanības atstātais valsts noslēpumu saturošais materiāls, kas joprojām, nezināmu iemeslu dēļ, atrodas žurnāla “Ir” rīcībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc nedaudz vairāk nekā trim mēnešiem nodokļu izmaiņu dēļ degviela sadārdzināsies par 4 līdz 5 centiem litrā, nerēķinot iespējamās cenu korekcijas, ko varētu ienest notikumi pasaulē. Tā Karību reģionā plosījušās viesuļvētras dēļ Latvijā benzīna cena kopš septembra sākuma ir pieaugusi par aptuveni 5 centiem, dīzeļdegviela – par 6 centiem litrā. Savukārt gada laikā dīzeļdegvielas un benzīna cena pieaugusi par aptuveni 8 līdz 10 centiem litrā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aptuveni 75 procenti iedzīvotāju Eiropā dzīvo pilsētās, tāpēc pilsētām Eiropas Savienībā ir daudz kopīgu problēmu un kopēju plānu, arī veiksmīgu priekšnoteikumu attīstībai, un lielās pilsētas spēj ietekmēt Eiropas Savienības politiku.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdība uzdevusi Finanšu ministrijai pabeigt būvdarbus divās valstij piederošās ēkās Rīgā, kurās izvietos Latvijas Republikas prokuratūru. Remonti abās ēkās izmaksās nepilnus 12 miljonus eiro. VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) skaidro, ka jaunās telpas tiks pielāgotas īpaši prokuratūras vajadzībām un šī iestāde tur pārcelsies uz palikšanu. Prokuratūras pašreizējām telpām Dzirnavu ielā nepieciešams remonts.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats