26. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris
Sākuma lapa » Dienas tēma
Dienas tēma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atveriet priekškaru – izrāde ir sākusies! Priekšvēlēšanu laikā iespējams piedzīvot ne mazums brīnumu un atklāt ne mazums jaunu faktu. Kā izrādās šis ir īstais brīdis arī tam, lai uz politiskās skatuves iznāktu jaunie aktiermākslas talanti. Ja Rīgas mērs Nils Ušakovs reklamēties aicina Rīgas domes darbiniekus, tad Ventspilī novērojama īpaši interesanta aina –  trīs politisko apvienību – Vienotības, Nacionālās apvienības un Latvijas Reģionu apvienības kopējais saraksts “Ventspils atdzimšanai un uzplaukumam” ar bijušo ministru Ģirtu Valdi Kristovski priekšgalā izrādās kā nu vien spēj. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas medijos sabiedriski nozīmīgu saturu veidos un nacionālo kultūrtelpu par valsts naudu stiprinās personas, kas bijušas vai joprojām ir saistītas ar miljardiera Džordža Sorosa ietekmi. Teju pusmiljons eiro publiskā finansējuma sadalīts galvenokārt savējo lokā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nodokļu reformas plāns tiks izstrādāts līdz šīs nedēļas beigām, nākamās nedēļas sākumam, un tas būs galīgais variants, par kuru tālāk tiks spriests valdības koalīcijā, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atklāja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Algu virs 6000 eiro mēnesī Latvijā nopelna retais – no kopējā strādājošo skaita tas nav pat pusprocents. Taču šo cilvēku ienākumiem ir ārkārtīgi liels iespaids uz valdošās elites labklājību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākotnes Latvijas veselības aprūpes sistēmu Veselības ministrija vairs ne tikai iezīmē kartē, bet arī piramīdā, kur apakšā (lasi – kā pamatvajadzības) atrodas primārā aprūpe un steidzamās medicīniskās palīdzības punkti, bet pašā augšgalā – ceturtā līmeņa slimnīcas jeb universitāšu klīnikas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) martā veiktā aptauja, rīdzinieki pašvaldības vēlēšanās pārliecinoši balsotu par pašreizējo Rīgas mēru un partijas “Saskaņa” priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, savukārt ne tik izteiksmīgs kandidāts pašreiz ir politiskās apvienības “Zaļo un zemnieku savienība” virzītais Saeimas deputāts un ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru kabineta komiteja pirmdien neatbalstīja nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim, tā vietā rosinot mazināt kadastrālās vērtības ietekmi uz NĪN aprēķinu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas iedzīvotāju atbalsts Rīgas mēra amata kandidātam Mārtiņam Bondaram pieaug, savukārt politiķa pārstāvētā partija Latvijas Reģionu apvienība nebauda tādu pašu atzinību kā tās līderis, liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) marta beigās veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs intervijā NRA.lv raksturo Katoļu baznīcas attieksmi pret reformāciju, apsveic katoļu un luterāņu tuvināšanos, kā arī uzsver, ka mūsdienās ikvienam kristietim, ne tikai garīdzniekiem, jāiesaistās Evaņģēlija vēsts apliecināšanā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamnedēļ, 29. martā, plānotā Lisabonas līguma 50. panta iedarbināšana saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības Latvijas ekonomikai būtisku kaitējumu, visticamāk, nenodarīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Politisko organizāciju apvienība "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS), kura par Rīgas mēra amata kandidātu izvirzījusi Armandu Krauzi, kļuvusi par nepamanāmāko valdošās koalīcijas partiju gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā. Kamēr kopumā Latvijā ZZS pozīcijas ir stabilas, Rīgā par apvienību šobrīd gatavi balsot vien 2,8 % vēlētāju, liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) martā veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien premjerministrs Māris Kučinskis uzrunās Saeimas deputātus, lai informētu par valdības paveikto gada laikā. Sociālie partneri tās darbu kopumā vērtē atzinīgi un gaida reformu rezultātus. Savukārt ekonomists Ojārs Kehris pauž gandarījumu, ka nav sastrādāts nekas kaitniecisks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ilze Cīrule apgalvoja, ka pēc pirmās gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas dienas ir redzams, ka Latvijā ir ļoti nepieciešama nodokļu reforma.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 28. februārī, vairāki simti cilvēku iepretim Ministru kabinetam prasīja apturēt Rīga Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidācijas procesu, kā arī aicināja no amata atkāpties izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski (Vienotība).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tāpat kā deputāti vakar neapturami rāpās pāri guļošiem protestētājiem, lai tiktu iekšā parlamenta ēkā, tā brīvās tirdzniecības līgums ar Kanādu nenovēršami iesoļo ES dalībvalstu tautsaimniecībā. Eiropas Parlaments ir devis zaļo gaismu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats