26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Sākuma lapa » Dienas tēma
Dienas tēma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs intervijā NRA.lv raksturo Katoļu baznīcas attieksmi pret reformāciju, apsveic katoļu un luterāņu tuvināšanos, kā arī uzsver, ka mūsdienās ikvienam kristietim, ne tikai garīdzniekiem, jāiesaistās Evaņģēlija vēsts apliecināšanā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamnedēļ, 29. martā, plānotā Lisabonas līguma 50. panta iedarbināšana saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības Latvijas ekonomikai būtisku kaitējumu, visticamāk, nenodarīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Politisko organizāciju apvienība "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS), kura par Rīgas mēra amata kandidātu izvirzījusi Armandu Krauzi, kļuvusi par nepamanāmāko valdošās koalīcijas partiju gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā. Kamēr kopumā Latvijā ZZS pozīcijas ir stabilas, Rīgā par apvienību šobrīd gatavi balsot vien 2,8 % vēlētāju, liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) martā veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien premjerministrs Māris Kučinskis uzrunās Saeimas deputātus, lai informētu par valdības paveikto gada laikā. Sociālie partneri tās darbu kopumā vērtē atzinīgi un gaida reformu rezultātus. Savukārt ekonomists Ojārs Kehris pauž gandarījumu, ka nav sastrādāts nekas kaitniecisks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ilze Cīrule apgalvoja, ka pēc pirmās gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas dienas ir redzams, ka Latvijā ir ļoti nepieciešama nodokļu reforma.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 28. februārī, vairāki simti cilvēku iepretim Ministru kabinetam prasīja apturēt Rīga Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidācijas procesu, kā arī aicināja no amata atkāpties izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski (Vienotība).

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tāpat kā deputāti vakar neapturami rāpās pāri guļošiem protestētājiem, lai tiktu iekšā parlamenta ēkā, tā brīvās tirdzniecības līgums ar Kanādu nenovēršami iesoļo ES dalībvalstu tautsaimniecībā. Eiropas Parlaments ir devis zaļo gaismu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Arvien skaļākas izvēršas diskusijas ap Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) plāniem reorganizēt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA), pievienojot to Latvijas Universitātei (LU). Kamēr izglītības ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība) reformu nepieciešamību skaidro ar studiju programmu skaita samazināšanu un budžetu līdzekļu sabalansēšanu, pieaug bažas, ka ministra nosauktie iemesli ir tikai pievilkti klāt aiz matiem. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība), kura vārds pēdējā laikā asociējas ar haosu izglītības sistēmā un nepamatotām reformām, tai skaitā augstskolu konsolidāciju un skolu tīklu reorganizāciju, šobrīd ir viens no nepopulārākajiem ministriem valdībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vienpadsmitajā februārī aprit gads, kopš Ministru prezidenta amatu no Vienotības pārņēma Zaļo un zemnieku savienību pārstāvošais Māris Kučinskis. Sabiedrības vērtējums valdību un tās vadītāja pārstāvēto politisko spēku nav lutinājis. Daži uzskata, ka tas ir neveiksmīga mantojuma dēļ, citi – ka kļūmīga ir komunikācija ar sabiedrību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš ASV paziņojuma, ka drošības garantijas Austrumeiropai ir svētas, pagājuši trīs gadi, Baraks Obama vairs nav prezidents, bet viņa pēctecis Donalds Tramps cenšas šīs drošības garantijas no reliģiskas pielūgsmes objekta pārvērst lietišķā līgumā – jūs maksājat naudu, mēs sniedzam drošību. ASV tanki uz Latviju šodien gan ir atvesti, neraugoties uz to, ka solījums aizsardzībā ieguldīt 2% no IKP pildīts netiek.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

TV3 raidījumā “Nekā personīga” rīcībā nonākusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku sagatavotā rokasgrāmata, kā pareizi apšmaukt valsti. Pamācībās rokrakstā uzskaitītas prasības, kas uzņēmumiem jāievēro, lai darījumus nefiksētu ieņēmumu dienesta riskanto uzņēmumu filtrs un lai informācija par to nonāktu pie konkrēta nodokļu inspektora.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielākā valdošās koalīcijas partija "Vienotība", kura sodīta par pārkāpumiem priekšvēlēšanu aģitācijā un zaudējusi valsts finansējumu, iespējams, vienojusies par abpusēji izdevīgu darījumu ar Latvijas Universitāti (LU).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ar skaļiem saukļiem un plakātiem trešdien, 25. janvārī, piketējot pret Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizācijas un pievienošanu Latvijas Universitātei (LU) protesta gājienā vairāki simti cilvēku pieprasīja nozares ministra Kārļa Šadurska (V) demisiju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Protestējot pret augstskolas reorganizāciju, rīt, 25. janvārī, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti un personāls dosies protesta gājienā.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Reklāma
Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats