27. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Dzidra, Gunita, Loreta
Sākuma lapa » Dienas tēma
Dienas tēma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ventspils mēra amata kandidātā Ģirta Valda Kristovska pārstāvētā trīs politisko partiju – "Vienotība", "Nacionālā Apvienība", "Latvijas Reģionu apvienība" – apvienība, kuru, visticamāk, finansē Šveices advokāts Rūdolfs Meroni, nav spēcīgs oponents valdošajai partijai “Latvijai un Ventspilij”. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau gandrīz deviņus gadus ilgst tiesvedības process Ventspils mēra Aivara Lemberga krimināllietā, kuru, kā norāda pats Ventspils mērs, pavada dažādas dīvainības, kas savukārt liek apšaubīt tiesnešu objektivitāti.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Valdība šonedēļ devusi zaļo gaismu nodokļu reformas sākšanai, atbalstot Finanšu ministrijas (FM) sagatavotās valsts nodokļu politikas pamatnostādnes 2018. – 2021. gadam. Kā uzsver Ventspils mērs, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas prezidents Aivars Lembergs, patlaban FM nodokļu reforma ir nepārdomāta un nepilnīga. Pēc Lemberga vārdiem, šobrīd nodokļu reforma nepiedāvā skaidrus mērķus, sasniedzamos rādītājus un instrumentus, kā veicamos uzdevumus izpildīt. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nereti dzirdam apgalvojumu, ka katrs Latvijas novads ir unikāls, ar savām vērtībām un tradīcijām, un ir neatņemama mūsu valsts sastāvdaļa. Realitātē gan šie ir tikai vārdi bez dziļākās nozīmes, jo patiesā situācija liecina, ka pašvaldību darbs netiek pietiekami novērtēts. Kaut vai salīdzinot situāciju starp Latvijas pilsētām, – nevienlīdzība ir acīmredzama. Galvaspilsēta un dažas pilsētas Pierīgā aug un attīstās, kamēr tālākos reģionos iedzīvotāji lemti bezdarbam un nabadzībai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vairākus gadus elektroenerģijas tirgus liberalizācija tika uzskatīta kā lieliska iespēja, kas atvedīs uz Latviju jaunus elektropiegādes uzņēmumus, sakārtos tirgu un konkurences rezultātā samazinās arī tarifus. Taču realitāte liecina par pretējo – izdaudzinātā tirgus liberalizācija sadārdzināja elektrības cenas un deputātu solījumi pasargāt mājsaimniecības no tarifu kāpuma tā arī palika neizpildāmi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Atveriet priekškaru – izrāde ir sākusies! Priekšvēlēšanu laikā iespējams piedzīvot ne mazums brīnumu un atklāt ne mazums jaunu faktu. Kā izrādās šis ir īstais brīdis arī tam, lai uz politiskās skatuves iznāktu jaunie aktiermākslas talanti. Ja Rīgas mērs Nils Ušakovs reklamēties aicina Rīgas domes darbiniekus, tad Ventspilī novērojama īpaši interesanta aina –  trīs politisko apvienību – Vienotības, Nacionālās apvienības un Latvijas Reģionu apvienības kopējais saraksts “Ventspils atdzimšanai un uzplaukumam” ar bijušo ministru Ģirtu Valdi Kristovski priekšgalā izrādās kā nu vien spēj. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas medijos sabiedriski nozīmīgu saturu veidos un nacionālo kultūrtelpu par valsts naudu stiprinās personas, kas bijušas vai joprojām ir saistītas ar miljardiera Džordža Sorosa ietekmi. Teju pusmiljons eiro publiskā finansējuma sadalīts galvenokārt savējo lokā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nodokļu reformas plāns tiks izstrādāts līdz šīs nedēļas beigām, nākamās nedēļas sākumam, un tas būs galīgais variants, par kuru tālāk tiks spriests valdības koalīcijā, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atklāja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Algu virs 6000 eiro mēnesī Latvijā nopelna retais – no kopējā strādājošo skaita tas nav pat pusprocents. Taču šo cilvēku ienākumiem ir ārkārtīgi liels iespaids uz valdošās elites labklājību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākotnes Latvijas veselības aprūpes sistēmu Veselības ministrija vairs ne tikai iezīmē kartē, bet arī piramīdā, kur apakšā (lasi – kā pamatvajadzības) atrodas primārā aprūpe un steidzamās medicīniskās palīdzības punkti, bet pašā augšgalā – ceturtā līmeņa slimnīcas jeb universitāšu klīnikas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) martā veiktā aptauja, rīdzinieki pašvaldības vēlēšanās pārliecinoši balsotu par pašreizējo Rīgas mēru un partijas “Saskaņa” priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, savukārt ne tik izteiksmīgs kandidāts pašreiz ir politiskās apvienības “Zaļo un zemnieku savienība” virzītais Saeimas deputāts un ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru kabineta komiteja pirmdien neatbalstīja nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim, tā vietā rosinot mazināt kadastrālās vērtības ietekmi uz NĪN aprēķinu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas iedzīvotāju atbalsts Rīgas mēra amata kandidātam Mārtiņam Bondaram pieaug, savukārt politiķa pārstāvētā partija Latvijas Reģionu apvienība nebauda tādu pašu atzinību kā tās līderis, liecina Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centra (SDTIC) marta beigās veiktā aptauja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs intervijā NRA.lv raksturo Katoļu baznīcas attieksmi pret reformāciju, apsveic katoļu un luterāņu tuvināšanos, kā arī uzsver, ka mūsdienās ikvienam kristietim, ne tikai garīdzniekiem, jāiesaistās Evaņģēlija vēsts apliecināšanā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamnedēļ, 29. martā, plānotā Lisabonas līguma 50. panta iedarbināšana saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības Latvijas ekonomikai būtisku kaitējumu, visticamāk, nenodarīs.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats