26. marts,
Vārda dienas: Eiženija, Ženija
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Biznesa vides attīstība un jaunu uzņēmumu dibināšana šobrīd ir viena no aktuālākajām praksēm mūsu valsts ekonomikā, tāpēc, rūpējoties par uzņēmēju izglītošanu, “Jauno komersantu skola” sadarbībā ar “Biznesa Akadēmiju” aicina visus piedalīties īpašā biznesa apmācību sesijā “Kā izveidot veiksmīgu biznesu un gūt panākumus”. Apmācību kursam vēl pieejams arī līdzfinansējums. Pieteikties apmācībām iespējams līdz pat 28.marta pēcpusdienai. Vairāk informācijas šeit.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vēlēšanu tuvums traucē pašvaldībām pieņemt būtiskus lēmumus reformu īstenošanā, it īpaši skolu tīkla reorganizācijas procesā, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” atzina Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jauno, kompetencēs balstīto izglītības saturu pilotprojekta veidā jāsāk izmēģināt jau 2017. gada septembrī, taču vēl aizvien nozarē strādājošajiem jautājumu ir vairāk nekā atbilžu – it īpaši tas attiecas uz skolas gaitu sākšanu sešu gadu vecumā. Atbildīgā ministrija uzskata, ka bažām nav pamata, lai gan piekrīt, ka laika ir maz.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimas opozīcijas partiju deputāti savākuši 21 parakstu, kas nepieciešams, lai vērstos Satversmes tiesā ar iesniegumu pret pedagogu kvalitātes pakāpju piešķiršanas kārtību. Proti, skolotājiem, kas nepaguva pieteikties līdz 2016. gada 31. maijam uz kādu no tām, kā arī tiem, kam tās šogad beidzas, jābūt tiesībām uz profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iedzīvotāju protesti var likt pašvaldībām iebilst pret skolu tīklu reformām, šorīt intervijā LTV “Rīta panorāmai” savas bažas pauda izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 21. martā plkst.11.30 pie Ministru kabineta notiks Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studentu, darbinieku un atbalstītāju protesta pikets "Dzīvā ķēde", ar mērķi pieprasīt RPIVA likvidācijas procesa pārtraukšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kamēr nebūs sakārtots Latvijas ceļu tīkls, nekādu skolu tīkla optimizāciju nevar veikt, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vadītājs Andris Jaunsleinis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēdējā laikā visvairāk sabiedrības viedokļa sistā izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska uzsāktajai izglītības sistēmas reformai ir nepārprotams premjerministra atbalsts. Viņš bija vienīgais ministrs, kura veikumu savā uzrunā Saeimai tieši pieminēja premjers Māris Kučinskis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pedagogu algas atkal varētu pieaugt 2018. gada septembrī – no 680 līdz 710 eiro par likmi. Ja Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) izdotos līdz 2022. gadam pakāpeniski šo summu pacelt līdz 900 eiro, tas kopumā prasītu vairāk nekā 103 miljonus eiro, paredz ministrijas piedāvātais IZM pedagogu darba samaksas pieauguma grafiks. Ir tikai viens bet: tas viss notiks, ja IZM izdosies līdz 2018. gada martam panākt vienošanos ar pašvaldībām par izglītības iestāžu optimizāciju. Ja tāda nebūs, arī algu kāpinājuma grafika nebūs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pērn apvienojās Rīgas Doma kora skola un Jaņa Rozentāla Mākslas skola, izveidojot profesionālās izglītības kompetences centru (PIKC) Nacionālā Mākslu vidusskola.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par spīti visiem iebildumiem, arī tiesībsarga, kas lūdz apturēt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidāciju, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) uzskata, ka kavēties nevajadzētu un valdībai lēmums jāpieņem jau šodien. Valdības koalīcija gan vakar nolēma atlikt šā jautājuma izskatīšanu vēl uz divām nedēļām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tiesībsarga birojs saņēmis Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) vadības, Studentu parlamenta un studentu iesniegumus, kuros paustas bažas par haotisku un sasteigtu Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīcību. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis apgalvoja, ka Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizācijas procesā ir ņemti vērā studentu un mācībspēku priekšlikumi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Augstskolu likumā šobrīd izstrādā grozījumus, kas paredz vienkāršot nosacījumus attiecībā uz Eiropas Savienības valodu lietojumu valsts dibināto mācību iestāžu studiju programmās ne tikai ārvalstu, bet arī Latvijas studentiem. Nozarē strādājošo vidū gan nav vienotības šajā jautājumā, vai un cik augsts būtu nosakāms svešvalodu slieksnis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA) plānots likvidēt ar 7.septembri, liecina izskatīšanai Ministru kabinetā iesniegtais rīkojuma projekts.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats