23. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Zigfrīda, Zigrīda
Sākuma lapa » IT un sakari » Rīgā atvērs Baltijā lielāko Apple produkcijas mazumtirdzniecības veikalu
Rīgā atvērs Baltijā lielāko Apple produkcijas mazumtirdzniecības veikalu
Autors: bizness.lv / 9. novembris 2018, 11:11
Šī gada 9. novembrī centrālās un Austrumeiropas lielākais Apple produkcijas premium izplatītājs iStyle svin gada jubileju kopš ienākšanas Latvijas tirgū. Pirmajā darbības gadā sasniedzot vairāk nekā 2,5 miljonu eiro apgrozījumu, uzņēmums ir nolēmis paplašināt darbību un nākamajā gadā atvērt trešo veikalu Rīgā. Tas būs Baltijā lielākais Apple produkcijas veikals 300 m2 platībā un atradīsies daudzfunkcionālajā iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”. 


No 300 m2 lielās veikala platības, lielāko daļu – 226 m2 – aizņems showroom, kurā klienti varēs izmēģināt jaunākās Apple ierīces un piedalīties īpaši organizētās apmācībās un semināros par Apple produktiem. 

“Esam gandarīti par finanšu rezultātiem un šogad padarīto. Ieviešot jaunus pakalpojumus un attīstot biznesu Latvijā, pirmajā darbības gadā, iStyle strādājis rentabli, sasniedzot 2,5 miljonu eiro apgrozījumu. Vidēji mēnesī tika pārdoti 250 iPhone viedtālruņi, 100 Mac datori, 50 iPad planšetdatori un citas ierīces, kopumā ik mēnesi apkalpojot vairāk nekā 15 000 apmeklētāju. Latvijā vērojam samērā strauju izaugsmi un novērtējam šī reģiona potenciālu, tāpēc tika pieņemts lēmums atvērt jau trešo zīmola veikalu Rīgā,” stāsta iStyle Pārdošanas un mārketinga vadītāja Latvijā Ludmila Kaļinina. 

Līdz ar darbības attīstību Latvijā, iStyle šogad Latvijā ieviesa arī Apple iekārtu autorizēto servisu, veco iekārtu atpirkšanas pakalpojumus, sāka piedāvāt klientiem iPhone, iPad un Mac apdrošināšanu, kā arī pagarināto garantiju un finanšu līzinga pakalpojumus. 
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats