24. novembris, Otrdiena
Vārda dienas: Velta
Sākuma lapa » IT un sakari » Lattelecom mainīs nosaukumu un zīmolu
Lattelecom mainīs nosaukumu un zīmolu
9. oktobris 2018, 14:42
Telekomunikāciju uzņēmums "Lattelecom" nākamā gada pavasarī mainīs nosaukumu un turpmāk būs zīmols "tet", atklājis uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis. Nosaukums "tet" ietvers tehnoloģiskus risinājumus, savukārt "Helio" tiks pozicionēts kā izklaides zīmols.


"tet" līdz šim nodrošina elektrības biznesu, bet jaunajā formātā  tas "ar jaunu enerģiju būs jaunais tehnoloģiju zīmols, kas turpinās attīstīties ārvalstu tirgos".

"Uzņēmuma izaugsme pēdējos gados ir bijusi strauja un biznesa virzieni paplašinājušies. "Lattelecom" vienmēr ir bijis uzņēmums, ar kura radītajiem pakalpojumiem esam lepojušies valstiskā līmenī. Līdzšinējais nosaukums vairs neatspoguļo uzņēmuma darbību. Mēs jau sen strādājam ārpus Latvijas robežām, veiksmīgi eksportējot mūsu pakalpojumus Baltijas valstīs, Ziemeļeiropā un Austrumeiropā, kā arī mūsu pakalpojumu klāsts ir krietni sazarotāks, pārsniedzos ierastās telekomunikāciju industrijas robežas," teica Gulbis.

Līdz ar nosaukuma maiņu tiks pārveidota arī uzņēmuma darba organizācija un turpmākā attīstība. "tet" turpinās arī digitālās uzvedības ieviešanu gan uzņēmumā, gan sabiedrībā kopumā ar mērķi panākt maksimāli ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu un efektīvu uzņēmuma iekšējo darbību un izmaksu samazināšanu. To iespējams paveikt, tuvākajos gados investējot 12 miljonus eiro procesu digitalizēšanā un klientu pieredzes uzlabošanā, iesaistot robotus klientu apkalpošanā un mākslīga intelekta risinājumu izmantošanu datu analītikā.

Tāpat viņš piebilda, ka uzņēmums turpinās ieguldīt interneta infrastruktūras izbūvē, lai arī nākotnē būtu gatavs, pieaugot datu patēriņam, nodrošināt visā valsts teritorijā interneta pieslēguma nepārtrauktību, drošību un jaudu.

"Lattelecom" pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam "Telia Company" meitas uzņēmumam "Tilts Communications" (49%).

"Lattelecom" grupā ir uzņēmumi "Lattelecom", "Lattelecom BPO", "Citrus Solutions", "Lattelecom Technology", "Media 360" un "Baltijas Datoru akadēmija". "Lattelecom" pieder 23% SIA "Latvijas Mobilais Telefons" daļu.

"Lattelecom" konsolidētais apgrozījums pērn bija 195,67 miljoni eiro, kas ir par 1,1% jeb 2,4 miljoniem eiro vairāk nekā 2016. gadā, savukārt tā konsolidētā peļņa palielinājās par 26,4% jeb 8,5 miljoniem eiro, sasniedzot 40,7 miljonus eiro.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats