24. septembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Agris, Agrita
Sākuma lapa » Sabiedrība » Arodbiedrības draud ar protestiem pret likumu izmaiņām
Arodbiedrības draud ar protestiem pret likumu izmaiņām
Autors: BNA.LV / 14. februāris 2014, 15:06
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) apsver protestu rīkošanu pret lielāko daļu plānoto likumdošanas izmaiņu, kas, pēc LBAS domām, apdraud darbinieku tiesības un iedzīvotāju labklājību.


Kā paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem izsakās LBAS eksperti un dalīborganizāciju vadītāji, darbinieku tiesību apdraudējums ir pieņēmis kritiskus apmērus un turpina palielināties. Pēc viņu domām, tiesību apdraudējumu parāda tādi likumprojekti kā ''Valsts dienesta likums'', būtiskas ieceres Darba likuma grozījumos, kā arī jaunais plānotais veselības aprūpes finansējuma modelis.

Pēc LBAS domām, Latvijai draud jauns emigrācijas vilnis saistībā ar lēno dzīves līmeņa uzlabošanos un pakalpojumu izmaksu pieaugumu. LBAS atgādina, ka Latvija pēc daudziem labklājības rādītājiem ir pēdējās vietās Eiropas Savienības valstu sarakstos un Latvija ir trešā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā.

LBAS eksperti uzsver, ka ir nepieciešami uzlabojumi darbinieku tiesību jautājumos, kā arī vispārēja dzīves līmeņa uzlabošana. LBAS savu oficiālo nostāju paudīs preses konferencē, kurā arī tiks runāts par iespējamām protesta akcijām.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: LBAS, Valsts dienesta likums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats