25. maijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Grāmatveži pieprasa plašāku informāciju par nesen ieviestajām elektroniskajām algas nodokļu grāmatiņām; tiks rīkots īpašs seminārs
Grāmatveži pieprasa plašāku informāciju par nesen ieviestajām elektroniskajām algas nodokļu grāmatiņām; tiks rīkots īpašs seminārs
Autors: Publicitātes materiāls / 5. jūnijs 2014, 13:02
Sakarā ar to, ka no 2014.gada 1. jūnija ierastā papīra algas nodokļa grāmatiņa tiek aizvietota ar  elektronisko formātu, aizvien vairāk grāmatvežu pieprasa detalizētāk skaidrot jauno sistēmu.  Lai sniegtu plašāku informāciju par visu, kas saistās ar Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), jau 10. jūnijā grāmatveži tiek aicināti uz īpašu semināru “Kas jāzina katram uzņēmumam un iestādei par jauno elektronisko algas nodokļu grāmatiņu? Būtiskas izmaiņas likumdošanā no 2014. gada 1. jūnija”.


Šajā seminārā tiks skatīti visi būtiskākie jautājumi par to, kā piekļūt jaunajai elektroniskajai algas nodokļu grāmatiņai, ko darīt ar algas nodokļu grāmatiņām papīra formātā, kāda informācija būs pieejama darba devējiem un darba ņēmējiem, kā praktiski iesniegt elektronisko algas grāmatiņu galvenajā ienākumu vietā, kā notiks informācijas apmaiņa par mikrouzņēmuma darbiniekiem,  kā elektroniskajā grāmatiņā norādīt informāciju par apgādājamiem un visas būtiskākās aktualitātes, kas saistās ar jauno sistēmu. Seminārs būs aktuāls gan uzņēmumu un iestāžu grāmatvežiem, pašnodarbinātajiem grāmatvežiem un uzņēmumu vadītājiem.

Semināru rīko “Latvijas Grāmatvedības klubs” (LGK) un semināru vada viena no nozares vadošākajām lektorēm – Anita Roga, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā un  praktizējoša grāmatvede. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par to, kas attiecas uz elektronisko algas nodokļu grāmatiņu, aktualitātēm nodokļu aprēķināšana, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tuvākais “LGK” seminārs paredzēts 10. jūnijā un tā izmaksas, pateicoties līdzfinansējumam, sastāda vien EUR 39. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, interesenti aicināti sazināties pa tālr. 28242360, vai rakstīt uz e-pastu: info@gramatvedibasklubs.lv.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latvijas Grāmatvedības klubs, semināri

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats