20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Sākuma lapa » Sabiedrība » Sudrabu neatcels no oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadīšanas
Sudrabu neatcels no oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadīšanas
Autors: BNA / 8. augusts 2017, 12:11
“Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vairākums noraidīja priekšlikumu darba kārtībā iekļaut jautājumu par komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas (NSL) atcelšanu no amata.

Iepriekš tika pieprasīts atsaukt Ingunu Sudrabu no “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadīšanas. Šodien par deputāta Ritvara Jansona (VL-TB/LNNK) rosinātā priekšlikuma iekļaušanu darba kārtībā balsoja Jansons un deputāts Andrejs Judins (V). Savukārt pret šo priekšlikumu bija deputāti Sudraba, Mārtiņš Šics (LRA), Ainārs Mežulis (ZZS) un Igors Pimenovs (S).

Iepriekš Sudraba norādījusi, ka pavisam iespējams viņas atcelšana saistīta ar to, ka augsta līmeņa amatpersonas, kas bijušas saistītas ar “oligarhu lietas” izmeklēšanu, ir nobijušās.

“Acīmredzot ir satraukums, ka var atklāties, ka lieta izmeklēta pavirši, ka ir pieļauta nolaidība. Ja sākotnēji lietas pacelšana tika izmantota, lai iegūtu popularitāti politiskai karjerai, tad tagad ir satraukums, ka var atklāties visa patiesība, kas, iespējams, apdraud šos jaunos politiķus,” min Sudraba.

Šobrīd vērojamais satraukums tikai pierāda, ka izmeklēšana ir jāveic, un tā tiks veikta ar lielu rūpību un rezultāti noteikti būs.

Saeima 21.jūlijā izveidoja parlamentārās izmeklēšanas komisiju par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti tā dēvētajā oligarhu lietā.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats