07. aprīlis, Otrdiena
Vārda dienas: Helmuts, Zina, Zinaīda
Sākuma lapa » Sabiedrība » Čalovskis izdomājis, kā kļūt noderīgs sabiedrībai
Čalovskis izdomājis, kā kļūt noderīgs sabiedrībai
Autors: Apollo.lv / 24. aprīlis 2014, 15:19
Smagos kibernoziegumos apsūdzētais Deniss Čalovskis izveidojis sociālu nekomerciālu projektu «stopbedres.lv», kas palīdzēšot ātri un efektīvi nodrošināt komunikāciju starp sabiedrību un valsts institūcijām, portālam «Apollo» pavēstīja Čalovskis.


Čalovskis atklāj, ka ir izveidojis aplikāciju, ar kuras palīdzību iedzīvotāji Rīgas domei varēs informēt par bedrēm pilsētas ielās. Nofotografējot bedri, to varēs ielādēt portālā «stopbedres.lv», bet portāls automātiski aizsūtīs to domei, lai pašvaldība to varētu likvidēt.

Savukārt Rīgas domei vajadzēs apskatīt paziņojumu, likvidēt problēmu un nodemonstrēt izlabotu defektu ar fotogrāfijas palīdzību, norāda Čalovskis.

«Es esmu gatavs palīdzēt cilvēkiem un kļūt noderīgs sabiedrībai. Projekts «stopbedres.lv» ir pirmais solis šajā virzienā. Mūsu valstī ir daudz problēmu, bet ne visas problēmas tiek atrisinātas un dažādu problēmu risinājumu sabiedrība neredz. Ne vienmēr sabiedrībai ir iespēja paziņot par kādu problēmu, lai pašvaldība savlaicīgi to varētu atrisināt. Šobrīd viena no aktuālākajām problēmām – bedres uz ceļiem. Atrisinot šo problēmu, es gribētu sākt risinātas citas problēmas, piemēram, atkritumi, bērnu laukumi, apgaismojums,» skaidro Čalovskis.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Deniss Čalovskis, stopbedres.lv

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats