27. maijs, Trešdiena
Vārda dienas: Dzidra, Gunita, Loreta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Arī Stenders sāk roku dezinfekcijas līdzekļu ražošanu
Arī Stenders sāk roku dezinfekcijas līdzekļu ražošanu
Autors: NRA.lv / 30. aprīlis 2020, 11:13
Pašmāju kosmētikas ražotājs STENDERS, tāpat kā daudzi pasaules uzņēmumi, pielāgojas situācijai un cīņai pret Covid-19 un ir uzsācis īpašu roku dezinfekcijas līdzekļu ražošanu. Kā pirmie šo jauno produktu 1000 litru apjomā bez maksas saņems Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāļu iedzīvotāji.

STENDERS dezinfekcijas līdzekļi citu līdzīgu produktu vidū izcelsies ar maigo tekstūru un īpašu sastāvu - pievienotām dabiskām ēteriskajām eļļām, kas roku dezinfekciju padarīs ne tikai efektīvu, bet arī īpaši aromātisku un ādai draudzīgu. Šobrīd saražotie dezinfekcijas līdzekļi tiek pilnībā nodoti labdarībai, taču drīzumā būs pieejami arī tirdzniecībā internetā un veikalos.

“Jau iepriekš esam vairākkārt uzsvēruši, ka šobrīd īpaši svarīgi parūpēties par cilvēkiem, kas klasificējas kā paaugstināta riska grupa. Tādēļ vēl pirms jauno dezinfekcijas līdzekļu nonākšanas veikalu plauktos nogādājam saražoto produkciju sociālās aprūpes iestādēm, lai atvieglotu to ikdienas darbu un mazinātu riskus, ar ko ikdienā saskaras to klienti,” stāsta uzņēmuma mārketinga direktore Kristīne Grapmane.
Sociālās aprūpes iestādēs, saslimstot vienai personai, vīruss neticamā ātrumā var izplatīties arī pārējo vidū. Tādēļ pastiprināti drošības pasākumi ir īpaši svarīgi, un rūpīga roku mazgāšana un dezinfekcija ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā izvairīties no inficēšanās.

Par sniegto atbalstu darbinieku un klientu vārdā pateicas arī Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” direktore Elvīra Kisele: “Kā rāda citu sociālās aprūpes iestāžu pieredze pēdējā mēneša laikā, risks saslimt ir patiešām augsts, tādēļ drošības pasākumiem jāpievērš liela vērība. Esam priecīgi par šo vērtīgo iniciatīvu, kas ļaus tuvākajā laikā nodrošināt mūsu vairāk nekā 700 klientu - gan bērnus, gan pilngadīgas personas ar īpašām vajadzībām - ar nepieciešamajiem roku higiēnas līdzekļiem.”TENDERS jau aprīļa sākumā Valsts sociālās aprūpes centram “Rīga” dāvināja 150 kg ziepju, un nu saražoti un piegādāti arī 4000 roku dezinfekcijas līdzekļu 250 ml iepakojumos.

jau vēstīts, ka lai risinātu jautājumu par nepietiekamu dezinfekcijas līdzekļu pieejamību, “Latvijas balzams” uzsācis roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļu ražošanu, kas izstrādāts pēc Pasaules Veselības organizācijas norādēm. Produkta nosaukums izvēlēts atbilstoši pašreizējai situācijai, apvienojot vārdus “vīruss” un “dezinfekcija” - “VIRUDES”, informē uzņēmums.

Jaunais produkts sākotnēji pieejams četru litru tilpumā, ko vēlāk iespējams pārliet ērtākas lietošanas traukos. Lai gan dezinfekcijas līdzeklis saturēs augstu spirta koncentrāciju, tas nebūs lietojams iekšķīgi un ērtākai lietošanai būs gēlveida, nevis šķidrs kā ūdens vai spirts.

Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats