29. maijs, Piektdiena
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Apbalvo sievietes arhitektūrā, būvniecībā un dizainā
Apbalvo sievietes arhitektūrā, būvniecībā un dizainā
Autors: Publicitātes materiāls / 27. maijs 2019, 14:58
22. maijā svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”  paziņoja un sveica biedrības  “Building Design and Construction Council”  sadarbībā arī Rīgas domes Īpašuma departamentu rīkotā konkursa  “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018” laureātes.

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras nozarē tika sveikta un godināta Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Sanita Adlere. Sanita ir īstenojusi tādus pašvaldības projektus kā “Gaismas ceļš cauri gadsimtiem”, “Makšķerēšanas vietu izveide Alūksnes ezera Tempļakalna parka teritorijā”, Multifunkcionālās servisa ēkas izveide Pilssalā un citus.

Konkurss-forums “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” Latvijā norisinājās trešo gadu pēc kārtas. Konkursa mērķis ir popularizēt sabiedriski aktīvas sievietes, izcilas profesionāles, kuras sniegušas īpašu ieguldījumu arhitektūras, dizaina un būvniecības procesos savā valstī vai ārpus tās un piedalījušās pilsētu, ēku vai dizaina tapšanas procesu realizēšanā, veicināšanā vai pasūtīšanā. 

 Alūksnes novada pašvaldība




Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats