20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » KVV Liepājas metalurgs darbinieki pikitē pie valdības ēkas
KVV Liepājas metalurgs darbinieki pikitē pie valdības ēkas
Autors: BNA / 2. februāris 2016, 12:40
Liepājas metālapstrādes uzņēmuma “KVV Liepājas metalurgs” darbinieki, pieprasot aktīvāku rīcību no valdības puses, otrdien protestē pie valdības ēkas.

Otrdien pie valdības ēkas pulcējušies apmēram 100 metālapstrādes uzņēmuma darbinieku. Rokas turot plakātus ar uzrakstiem "Ļaujiet strādāt ar pilnu jaudu!", "Gribam darbu Liepājā!" u.c. darbinieki vēlas, lai valdība iepazīstos arī ar strādnieku viedokli.

Lai arī iepriekš tika uzsvērts, ka uzņēmums ir gatavs dubultot ražošanas un pārdošanas apjomus, ja saņems konkurētspējīgu elektroenerģijas cenu, īsi pirms gada beigām kompānijas valdes loceklis Ivors Talanovs atzina, ka pašreizējā situācija uzņēmumā nav labvēlīga.

Viņš skaidroja, ka pie šā brīža elektroenerģijas cenām uzņēmums nav konkurētspējīgs, jo tirgus situācija pēdējo mēnešu laikā vēl vairāk pasliktinās. Tiek norādīts, ka tā rezultātā “KVV Liepājas metalurgam” var neizdoties izmantot ražošanas potenciālu.

Uzņēmums “KVV Liepājas metalurgs” kavējis gan plānoto maksājumu valstij 2,7 miljonu eiro apmērā par maksātnespējīgā “Liepājas metalurga” ražotni, gan maksājumu valsts energokompānijai “Latvenergo” par patērēto elektroenerģiju.

Pašlaik uzņēmums arī uz laiku apturējis ražošanu.
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats