24. novembris, Otrdiena
Vārda dienas: Velta
Sākuma lapa » Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs » Uzņēmumiem tiek dota iespēja ietaupīt līdz pat 100% par biznesa apmācībām
Uzņēmumiem tiek dota iespēja ietaupīt līdz pat 100% par biznesa apmācībām
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 21. novembris 2013, 17:21
Izglītības centri „Biznesa Akadēmija” un „Biznesa semināri”, sadarbībā ar LUAC, izveidojuši "Biznesa izglītības abonementu", kura iegāde dod iespēju uzņēmumiem apmeklēt seminārus, kursus un apmācības biznesa izglītības centros ar 80 - 100% līdzfinansējumu.


"Biznesa izglītības abonements" ir veidots pēc semināru apmeklētāju iniciatīvas, ar mērķi vietējiem uzņēmumiem sniegt plašāku informāciju un apmācības par tādām tēmām kā motivācija, pārdošana, mārketings, reklāma, personības izaugsme un attīstīšana, u.c., kas ir ne tikai ieguvums uzņēmumam, kas vēlas sekot līdz jaunākajām tendencēm un nodrošināt izaugsmi, bet, kļūstot par šī abonementa īpašnieku, ļauj uzņēmumam būtiski ietaupīt un apmācīt vairākus darbiniekus.

Abonementa īpašniekiem būs iespēja 12 mēnešu laikā apmeklēt plaša spektra apmācības, saņemot tām 80 - 100% līdzfinansējumu, tāpat būs iespēja saņemt ekspertu konsultācijas, kuru laikā tiks analizēts uzņēmuma šī brīža stāvoklis tirgū, veikta konkurentu analīze un saņemti ieteikumi kā paaugstināt uzņēmuma pārdošanas apjomu.

„Ir nepieciešams regulāri sevi pilnveidot, jo vienmēr kāds cits var pārspēt Jūsu uzņēmumu tikai tāpēc, ka iegūtās zināšanas spēj pielietot praksē. Nākot pretī uzņēmumiem, izveidojām šo "Biznesa izglītības abonementu", kura īpašnieki spēs saņemt plaša spektra apmācības, maksājot par tām vien simbolisku maksu. Šo 12 mēnešu laikā uzņēmumiem ir iespēja sūtīt uz apmācībām dažādu nozaru darbiniekus, tādā veidā palielinot konkurētspēju vairākās jomās vienlaicīgi. Mums ir svarīgi, lai vietējie uzņēmumi kļūtu stabilāki, veidotu noturīgu valsts ekonomisko stāvokli un būtu ar ko lepoties, tāpēc aicinām pieteikties šim biznesa izglītības abonementam ikvienu interesentu,” atzīst semināru lektors un biznesa vadības eksperts Jānis Roze

Seminārus un meistarklases vada tādi pazīstami pasniedzēji kā J.Roze, personāla vadības eksperte un biznesa trenere Z.Veinberga, mārketinga eksperte I.Liniņa, psiholoģijas profesore G.Svence, uzņēmējdarbības eksperts un pasniedzējs A.Kalniņš, atzītā pārdošanas guru E.Sproģe un daudzi citi.

Gada laikā tiks rīkotas desmitiem apmācību, kursu un semināru, tādējādi ne tikai ietaupot uzņēmumu līdzekļus, bet to darbiniekiem apgūstot dažādas uzņēmējdarbību veicinošas tēmas.

Lai iegādātos "Biznesa izglītības abonementu" vai uzzinātu papildus informāciju, interesenti aicināti sazināties ar "Biznesa Akadēmijas" pārstāvjiem pa tālruni 20355559 vai e-pastu: izglitiba@biznesaakademija.lv. Abonementu skaits ierobežots.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Biznesa Akadēmija, Biznesa semināri, Jānis Roze, LUAC

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats