05. jūlijs,
Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte
Sākuma lapa » Biznesa Akadēmija » Ar biznesa psihologa Jāņa Rozes semināru, sākas, dalībnieki vēl var pieteikties
Ar biznesa psihologa Jāņa Rozes semināru, sākas, dalībnieki vēl var pieteikties
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 7. augusts 2013, 16:42
Jau rīt, 8.augustā, sāksies pirmās apmācības „Biznesa klase 2013” ietvaros, kur savu dalību pieteikuši jau vairāki desmiti Latvijas uzņēmumu. Organizatori informē, ka interesentiem vēl ir iespēja pieteikt dalību, jo dalībniekiem tiek dotas vairāk kā trīs iespējas izvēlēties sev ērtākos apmeklēšanas laikus, tādējādi netraucējot darba ritmu.


„Biznesa klase 2013” laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt tādas tēmas kā motivācija, pārdošana, mārketings, reklāma, personības izaugsme un attīstīšana, finanses u.c., kas ir ne tikai ieguvums uzņēmumam, kas vēlas sekot līdz jaunākajām tendencēm un nodrošināt izaugsmi, bet arī lieti noder personāla motivācijai – darbinieki jūt izaugsmes iespējas un piederību organizācijai. Ja uzņēmums vēlas nodrošināt vispusīgu un vienmērīgu attīstību, apmācība nepieciešama lielākajai daļai, ja ne visiem darbiniekiem.

Pateicoties sabiedrisko fondu finansējumam, šobrīd ir pieejama īpaši demokrātiska cena 10 biznesa apmācību ciklam, kas norisināsies līdz 2013. gada beigām un kura ietvaros būs iespēja uzzināt par jaunākajiem risinājumiem pareizas biznesa stratēģijas izveidē, inovāciju pielietojumu, pārdošanas tehnoloģijām, efektīva mārketinga un reklāmas instrumentiem, personāla motivācijas veidiem un pareizas finanšu / nodokļu politikas plānošanas iespējām.  

Biznesa apmācības vadīs tādi pazīstami pasniedzēji kā biznesa psihologs J.Roze, biznesa trenere Z.Veinberga, mārketinga eksperte I.Liniņa, nodokļu un finanšu konsultante J.Neilande, prof. G.Svence, uzņēmējdarbības eksperts un pasniedzējs A.Kalniņš un citi. Desmit biznesa apmācību / semināru cena ar pieejamo līdzfinansējumu sastāda tikai Ls 299 + PVN (ja tiek pieteikti vairāki darbinieki no viena uzņēmuma), Ls 349 + PVN (ja tiek pieteikts viens darbinieks) 

Katram semināram līdz 2013. gada beigām būs pieejami ne mazāk kā trīs apmeklēšanas iespējas – tātad, biznesa apmācību dalībnieks varēs izveidot savu individuālo un visērtāko apmācību apmeklējuma grafiku. 

Pieteikties biznesa izaugsmes veicināšanas un konkurētspējas stiprināšanas apmācību ciklam Biznesa klase 2013 varat pa tālruni 20355559 vai e-pastu: izglitiba@biznesaakademija.lv.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apmācības, Biznesa akadēmija, biznesa apmācības, Biznesa klase, biznesa semināri, Jānis Roze, semināri, semināri uzņēmējiem

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats