25. februāris,
Vārda dienas: Alma, Annemarija
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Grieķijas parlaments pieņem otro kreditoru pieprasīto reformu plānu
Grieķijas parlaments pieņem otro kreditoru pieprasīto reformu plānu
Autors: BNA / 23. jūlijs 2015, 10:51
Tuvojoties vēl vienam termiņam, Grieķijas parlaments apstiprināja otro politikas izmaiņu paketi, ko valsts kreditori bija pieprasījuši pieņemt pirms detalizētāku sarunu sākšanās par 86 miljardu eiro glābšanas programmu.


Jaunie pasākumi, kas vērsti uz banku un tiesu sistēmas uzlabošanu, saņēma ievērojamu atbalstu no opozīcijas partijām, kuras vēlas darīt visu, lai Grieķija paliktu eirozonā. 230 deputāti balsoja par, 63 bija pret, pieci atturējās, savukārt divi balsojumu nokavēja.

Otrs likumprojekts ir balstīts uz civiltiesību reformu ieviešanu, bankas noguldījumu aizsardzības sistēmu izveidi un pasākumiem, lai nostiprinātu banku likviditāti.

Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs tieši pirms balsošanas Parlamenta locekļiem norādīja, ka galīgie darījuma noteikumi vēl tiks apspriesti ar kreditoriem, un ka vairāk būtu jādomā par to, lai aizsargātu nabadzīgākos grieķu sabiedrības locekļus.

“Mēs vēl šeit neesam beiguši,” viņš piebilda. “Mēs cīnāmies, lai uzlabotu galīgo darījumu. Mēs cīnīsimies par pretpasākumiem un līdzekļiem sabiedrībai”.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Grieķija, kreditori, reformas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats