16. aprīlis, Piektdiena
Vārda dienas: Alfs, Mintauts
Sākuma lapa » Sabiedrība
Sabiedrība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jauni pakomāti sūtījumu ātrākai saņemšanai šonedēļ būs pieejami vēl divu pasta nodaļu klientiem – Mārupē, t/c Rimi telpās Daugavas ielā 31, un pie Rīgas 29.pasta nodaļas Ruses ielā 9, bet no pagājušās nedēļas nogales pakomāts jau darbojas pie Rīgas 57.pasta nodaļas t/c Mego Prūšu ielā 2.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Otrdien, 13. aprīlī, plkst. 10.30–12.30 notiks Latvijas Bankas rīkota Ekspertu saruna "Kas valstij jādara, lai atdzīvinātu darba tirgu pēc pandēmijas?". To ikviens interesents, arī mediju pārstāvji, varēs vērot tiešsaistē, tīmekļvietnē makroekonomika.lv.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kredītu apvienošana kļūst arvien pieprasītāka, jo lielā dažā gadījumu tā ļauj ietaupīt uz procentu maksājumiem. Kredītu salīdzināšanas platforma “Sortter” ikvienam palīdzēs atrast izdevīgākos kredītu nosacījumus, balstoties uz ievadītajiem datiem par vēlamo summu un atmaksas termiņu, kā arī atrast savu partneri kredītu apvienošanai. Tādā veidā iespējams izvēlēties tieši to kredītdevēju, kurš jums liksies vispiemērotākais.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima ceturtdien, 25.martā, kā steidzamu pieņēma grozījumu likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”. Ar grozījumu līdz sešiem mēnešiem, iepriekš noteikto četru mēnešu vietā, pagarināts bezdarbnieka palīdzības pabalsta maksimālais izmaksas periods.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai palīdzētu pārvarēt Covid-19 izraisītās grūtības, krīzes skartajiem dzīvotspējīgajiem uzņēmumiem līdz 25. martam izmaksāts valsts atbalsts – granti apgrozāmo līdzekļu plūsmas krituma kompensēšanai jau vairāk nekā 109 miljonu eiro apmērā.  Savukārt, lai palīdzētu saglabāt darbavietas un nodrošināt cilvēkus ar iztikas līdzekļiem, līdz 25. martam izmaksāti dīkstāves atbalsti un algu subsīdijas kopumā 95 miljonu eiro apmērā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Esi saņēmis telefona zvanu, e-pasta vēstuli vai redzējis internetā un sociālajos tīklos piedāvājumu, kurā ieguldot pat nelielu naudas summu ir iespējams labi nopelnīt? Neuzķeries! Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) ir saņēmis vairākas patērētāju ziņas ar lūgumu pēc palīdzības, jo ir uzķērušies uz šādām krāpnieku  shēmām.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš trešdien, 24. martā, Ziemeļu un Baltijas valstu biznesa forumā uzsvēra, ka Ziemeļu un Baltijas valstīm, kuras vieno kopīga vēsture, līdzīgas vērtības un domāšana, ir kopīgiem spēkiem jāstrādā Zaļā kursa īstenošanā, jo Covid-19 pandēmija līdztekus milzīgiem izaicinājumiem sabiedrībai un ekonomikai ir radījusi iespējas ekonomikas transformācijai, balstot to uz ilgtspējīgu izaugsmi un videi draudzīgu, “zaļu”, tehnoloģiju attīstību.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrija ir izstrādājusi sākotnējo piedāvājumu grozījumiem Elektroenerģijas tirgus likumā (turpmāk – ETL), ar kuriem paredzēts paplašināt iespējas elektroenerģijas ražošanai no atjaunojamiem energoresursiem pašpatēriņam. Sagatavotie grozījumi ETL ir nodoti sabiedriskajai apspriešanai, tādēļ aicinām ieinteresētās puses iesaistīties normatīvā regulējuma izstrādes procesā, līdz š.g. 2.aprīlim sniedzot rakstiski savu viedokli Ekonomikas ministrijai uz e-pastu: pasts@em.gov.lv.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Viedpulksteņi ir kļuvuši par  mūsu veselības un dzīvesstila partneriem. Tagad ar to palīdzību ērti varam sekot līdzi ne tikai savām fiziskajām aktivitātēm, bet arī veselības stāvoklim. Jaunākajos viedpulksteņos pieejamas modernākās tehnoloģijas, kas ļauj ātri un ērti ikvienam iegūt pamatinformāciju par savu veselības stāvokli. Paredzams, ka nākotnē lielāko daļu informācijas par savu veselību iegūsim ar dažādu viedierīču palīdzību. Šobrīd jau esošajām viedpulksteņu fitnesa funkcijām pievienojas gan asinsspiediena mērīšanas funkcija, gan sirds ritma monitorings. 

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja mēs ne vienmēr piekrītam tam, ko premjers saka, tas nenozīmē, ka mēs gribētu viņu gāzt, intervijā “Neatkarīgajai” sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šī krīze vēl nav beigusies, jo saslimstības rādītāji aizvien ir augsti, tomēr no tās ir izeja – vakcinācija, sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Reģionālo attīstības centru apvienība”, iesaistoties Atveseļošanas un noturības mehānisma 2021-2026 plāna projekta apspriešanā, nosūtot vēstuli Ministru prezidentam A.K.Kariņam un finanšu ministram J.Reiram, pauž satraukumu, ka Administratīvi teritoriālās reformas atbalstam paredzētais naudas daudzums ir būtiski samazinājies, kā arī programmas ietekme uz nevienlīdzības mazināšanu reģionos ir kļuvusi nebūtiska.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Novērtējot jauno, īpaši infekciozo, vīrusa paveidu izplatīšanās draudus Latvijā, Ministru kabinets 9. marta ārkārtas sēdē konceptuāli vienojās uz trīs nedēļām jeb līdz Lieldienām pastiprināt drošības standartus vairākās jomās, to skaitā darba vidē. Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) atzina, ka joprojām atbalstītu nopietnāku Covid-19 ierobežojumu ieviešanu Latvijā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

18.februārī Saeimā pieņemtie Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā paredz sniegt vienreizēju atbalstu 500 eiro apmērā ģimenēm par katru bērnu. Kā uzsver labklājības ministre Ramona Petraviča: „Šobrīd jo īpaši svarīga ir sabiedrības solidarizēšanās un valdībai jārod taisnīgi atbalsta instrumenti dažādām sabiedrības grupām, kas šobrīd nevar ietekmēt situāciju. Cenšoties mazināt Covid-19 infekcijas izplatības radīto negatīvo ietekmi un spriedzi, esam demonstrējuši, ka uzmanības centrā ir cilvēks un ģimenes ar bērniem.”
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs otrdien, 23. februārī, Ministra kabineta un Krīzes vadības kopsēdē rosinās paplašināt šobrīd noteikto pāreju tirdzniecības vietu atvēršanai, piedāvājot drošas tirdzniecības modeli attiecināt uz visām tirdzniecības vietām un pilnībā atteikties no preču sarakstiem.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats