16. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Estere, Hermīne
Sākuma lapa » Latvijas Eksportpadome
Latvijas Eksportpadome
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pašmāju uzņēmumiem arī šogad ir iespēja ņemt dalību konkursā „Latvijas Eksportprece 2016” , ko organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, kas tādējādi nes Latvijas vārdu pasaulē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadomes apbalvojums „Latvijas Eksportprece 2014” šogad pasniegts desmit Latvijas uzņēmumiem, kas pierādījuši sevi kā veiksmīgus eksportētājus, paplašinājuši eksporta tirgus, kā arī sniedz ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēla veidošanā ārvalstīs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadome rīkos īpašu konkursu Latvijas komercsabiedrībām „Latvijas eksportprece 2014”, kur tiks nominēti eksportspējīgākie uzņēmumi un izcelti to izstrādājumi vai pakalpojumi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirmo reizi „Latvijas Eksportpadome” rīkos īpašu konkursu Latvijas komercsabiedrībām „Latvijas eksportprece 2013”, kur tiks nominēti eksportspējīgākie uzņēmumi un izcelti to izstrādājumi vai pakalpojumi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā informē Latvijas Eksportpadome, šobrīd uzņēmumi izrāda lielu interesi eksporta iespējām un ārzemju tirgu. Būtisku lomu spēlē uzņēmumu izvēle par labu digitālajam albumam “Latvia Export 2012” un preču zīmei “Quality Product of Latvia”, savu izvēli pamatojot ar jau dzirdētajiem veiksmes stāstiem un iespēju sevi parādīt kā kvalitatīvu eksportētspējīgu uzņēmumu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kā rāda pieredze un vietējo uzņēmumu veiksmes stāsti par augsto novērtējumu ārvalstu tirgos, pastāv daudz veidi, kā savu produkciju izcelt un padarīt ne vien konkurēt spējīgu, bet arī interesantu pircējiem. Viens pozitīvs piemērs ir dizainiski atšķirīgs iepakojums – kas piesaista uzmanību vēl pirms ir ievērots pats produkts.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadome (LEP) šodien, 4. augustā, klajā laidusi jaunu interneta portālu Eksports.lv (www.eksports.lv), kas kalpos kā informācijas apmaiņas avots eksportspējīgiem uzņēmumiem, kā arī ikvienam, kuru interesē iepazīties ar ārvalstu tirgus iespējām, aktualitātēm un Latvijas uzņēmumu piedāvājumu eksportam. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadomes digitālais albums, kas atrodams portālā www.latvia-export.eu turpina veiksmīgi attīstīties, saņemot sadarbības piedāvājumus no ārvalstīm.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau pirmajā marta nedēļā dalībai Latvijas Eksportpadomes digitālajā albumā “Latvia Export 2011”, kas interesentiem pieejams vietnē latvia-export.eu, pieteikušies vairāki jauni uzņēmumi, kuri vēlas par savu eksporta piedāvājumu informēt plašāku auditoriju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadome (LEP) tuvākajā laikā plāno sadarboties ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA), lai pēc studiju beigām labākajiem studentiem piedāvātu darba iespējas LEP biedru uzņēmumos, tādējādi atbalstot jauno speciālistu centienu, motivētu viņus sasniegt labākus rezultātus mācībās un radītu stabilitāti par nākotnes iespējām.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadomes darbībā no 2010. gada jūlija iesaistījies jauns uzņēmums – NPK Terminālis – kas savstarpējas sadarbības rezultāta cer rast jaunus eksprota tirgus tādos reģionos kā Dienvidamerika, Āfrika un Skandināvijas valstis.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Eksportpadome (LEP) uzsāk īpašu starpvalstu uzņēmēju diskusiju programmu ciklu, kura ietvaros tiks organizētas vairākas Latvijas uzņēmēju tikšanās ar citu valstu uzņēmējiem, lai runātu par sadarbības iespējām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai norādītu uz pakalpojuma kvalitāti un ļautu uzņēmumiem būt pilnīgi pārliecināties par savu līdzekļu lietderīgu izlietojumu, Latvijas Eksportpadome (LEP) jaunajiem biedriem trīs mēnešu laikā nodrošinās sadarbības partneru meklēšanu ārvalstīs ar garantiju. 

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Prezentējot Latvijas eksportspējīgos uzņēmumus, šodien klajā naks digitālais albums “Latvia Export 2010”, kurā apkopota informācija par Latvijas uzņēmumiem, kas gatavi savu produkciju piedāvāt tirdzniecībai ārvalstīs, tādējādi veicinot vietējās uzņēmējdarbības vides izaugsmi un attīstību.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saldumu ražotājs SIA “Saldus pārtikas kombināts” turpina paplašināt savu darbību, veidojot arvien jaunu sadarbību produkcijas eksportam uz Krieviju un bijušās NVS valstīm. Šonedēļ sadarbībā ar Latvijas Eksportpadomi atrasts jauns partneris – specilizētais veikalu tīkls – produkcijas tirdzniecībai Krievijā.

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats