28. oktobris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Antoņina, Ņina, Ninona
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība
Uzņēmējdarbība
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Sony laiž klajā divus jaunus bezvadu austiņu modeļus WF-C500 un WH-XB910N, lai mūzikas klausīšanās būtu vēl patīkamāka un ērtāka. Kompaktajā WF-C500 bezvadu modelī augsta skaņas kvalitāte apvienota ar komfortu, toties ar WH-XB910N austiņām ikviens sajutīsies kā naktsklubā, izbaudot papildu basu un kristāldzidro skaņu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās vadības grupā (OVG). Ekonomikas ministrijas pozīcija paredz ļaut katram pakalpojumu sniedzējam brīvprātīgi izvēlēties darbības režīmu ( “zaļais”, “dzeltenais” vai “sarkanais”), kā arī pārejas periodā, kamēr nav sasniegts augstāks vakcinācijas līmenis, nešķirot pakalpojumu saņēmējus vakcinētajos/nevakcinētajos.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrija (SM) par valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētāju iecēla Mārtiņu Lazdovki, kurš savus amata pienākumus sāks pildīt no š.g. 24 septembra.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Satiksmes ministrija (SM) par valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētāju iecēla Mārtiņu Lazdovki, kurš savus amata pienākumus sāks pildīt no š.g. 24 septembra.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Huawei Reģionālais ekosistēmas attīstības departaments sadarbībā ar kompānijas pētniecības un attīstības centru Somijā septembra beigās atklās Digitālo finanšu un drošības inovāciju laboratoriju (Fin²Sec). Ņemot vērā Eiropā strauji pieaugošo nepieciešamību pēc digitalizācijas banku darbībā, finanšu un maksājumu pakalpojumu nozarē, Huawei vēlas sadarboties ar dažādu nozaru ekspertiem, lai veicinātu šis nozares attīstību un apmierinātu klientu prasības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzsākot dzērienu depozīta sistēmas ieviešanu Rimi veikalos, mazumtirdzniecības tīkls Rimi sadarbībā ar SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” (DIO) 14. septembrī uzstādījis pirmo taromātu. Tas no 1. februāra sāks darboties Rimi Biķernieku ielā 21, Rīgā, nodrošinot klientiem iespēju nodot stikla, PET pudeles un metāla skārdenes*.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem, 2021.gada jūlijā gada griezumā preču eksporta vērtība faktiskajās cenās pieauga par 25,5%. Preču importa vērtība jūnijā gada griezumā pieauga nedaudz straujāk – par 28,1%.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien Garmin Baltijas valstu tirgum laidis klajā Alpha® 10 - kompaktu un pielāgojamu izsekošanas un dresūras ierīci aktīvās atpūtas piekritējiem un viņu suņiem. Tā ir unikāla ar savu mazo izmēru, padarot to vieglu un ērti lietojamu, tajā pašā laikā, iestrādāta virkne funkciju, tostarp draugu izsekošanas (buddy tracking) sistēma.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) padome ir izskatījusi uzņēmuma darba rezultātus šī gada pirmajos sešos mēnešos, kuros LVM peļņa pirms uzņēmuma ienākumu nodokļa bija 61,7 miljoni eiro, kas ir par 24 % vairāk, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn. Kopējie uzņēmuma ienākumi pirmajā pusgadā bija 184,6 miljoni eiro, no kuriem 95 % veidoja ienākumi no koksnes produktu pārdošanas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Akropolis Group”, kam pieder iepirkšanās un izklaides centri “Akropolis” Viļņā, Klaipēdā un Šauļos un “Akropole” Rīgā, pastiprina savu klātbūtni Latvijā. Latvijas galvaspilsētā Rīgā “Akropolis Group” iegādājas vienu no lielākajiem tirdzniecības centriem – “Alfa”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šā gada jūnijā Latvijas mazumtirdzniecībā reģistrēts apgrozījuma apjomu pieaugums salīdzināmajās cenās par 5,9% pret pērnā gada jūniju, par ko liecina šodien publicētie Centrālās statistikas pārvaldes dati. Mazumtirdzniecības uzņēmumu apgrozījuma pieaugumu jūnijā pozitīvi ietekmēja tirdzniecības ierobežojumu mīkstināšana no 2. jūnija, ļaujot tirdzniecības centros atsākt darbību visiem veikaliem, joprojām ievērojot Ministru kabineta noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Luminor banka piešķīrusi vienu miljonu eiro finansējumu bioloģiskajai šķirnes gaļas liellopu audzēšanas saimniecībai SIA Rukši liellopu barības novietņu būvniecībai un ceha pārbūvei. Plānots, ka jaunais gaļas pārstrādes cehs  varēs realizēt visus savā saimniecībā izaudzētos jaunlopus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Administratīvā rajona tiesa ar 2021.gada 18.jūnija spriedumu noraidījusi SIA Memory Water pieteikumu par PTAC 07.12.2020. lēmuma Nr.22-pk atcelšanu un pienākuma uzlikšanu PTAC atlīdzināt SIA Memory Water mantisko kaitējumu 250 000 EUR apmērā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Vēja enerģijas asociācijai (VEA) pēdējā pus gada laikā pievienojušies četri jauni un nozīmīgi biedri - atjaunojamās enerģijas projektu attīstītājs Sunly, pasaulē lielākais atkrastes vēja enerģijas projektu attīstītājs Ørsted, saules un vēja parku attīstītājs European Energy un vietējais uzņēmums, kas piedāvā risinājumus lielā augstumā, SIA Gaismas rati. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) uzsākusi jaunā Yaris Cross ražošanu –  kompaktais urbānā stila SUV Eiropas tirgū nonāks augustā. Ir veikti ievērojami papildu ieguldījumi 400 miljonu eiro apmērā, lai rūpnīcā nodrošinātu divu modeļu izlaidi uz vienas ražošanas līnijas – ceturtās paaudzes Toyota Yaris un jaunā Yaris Cross –, ikgadējo TMMF ražošanas jaudu palielinot līdz 300 000 automobiļu.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats