04. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Daila, Veronika
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Koncerns Stellantis, kura portfelī ir Citroën, Peugeot un vairāki citi slaveni auto nozares zīmoli, šī gada sākumā paziņoja par sadarbību ar mākoņdatošanas platformu nodrošinātāju Amazon. Sadarbības mērķis – padarīt ērtāku auto braucēju dzīvi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Huawei Reģionālais ekosistēmas attīstības departaments sadarbībā ar kompānijas pētniecības un attīstības centru Somijā septembra beigās atklās Digitālo finanšu un drošības inovāciju laboratoriju (Fin²Sec). Ņemot vērā Eiropā strauji pieaugošo nepieciešamību pēc digitalizācijas banku darbībā, finanšu un maksājumu pakalpojumu nozarē, Huawei vēlas sadarboties ar dažādu nozaru ekspertiem, lai veicinātu šis nozares attīstību un apmierinātu klientu prasības.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija kopā ar savām kaimiņvalstīm Lietuvu, Igauniju un Poliju vakar, 14. septembrī, elektroniski parakstījušas Nodomu memorandu par sadarbību 5G savienojamības un savienotās automatizētās mobilitātes attīstībā Ziemeļjūras-Baltijas koridorā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā pakāpeniski pieaug nodarbināto personu ar invaliditāti īpatsvars, informēja Labklājības ministrijas (LM) Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Egils Zariņš.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šobrīd videomesendžeri nodrošina mums iespēju strādāt attālināti, mācīties un satikties ar ģimeni un draugiem, nepametot māju. Patlaban Eiropā interese par videomesendžeriem pieaugusi 7 reizes, kas, ņemot vērā situāciju, nav nekāds brīnums.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ārkārtas situācijas laikā, kad daudzi uzņēmumi un iestādes pārgājuši uz attālinātu darbu, bet skolēni – uz attālinātām mācībām, Latvijā tiek veikts daudz vairāk zvanu, biežāk un vairāk lietots internets, pirkts vairāk komunikāciju nodrošinošu ierīču un programmu. Šā gada pirmajā ceturksnī ieņēmumi palielinājušies visiem lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nav nekāds noslēpums, ka portatīvo datoru lauciņā ir divas plaši pārstāvētas nometnes, proti, Windows operētājsistēmas laptopi un Apple radītie MacBook. Bet vai zini, ar kādām atšķirībām nāksies saskarties, ja Windows klēpjdatoru nomainīsi pret MacBook, un kā pie tām pierast? Mēs Tev palīdzēsim!
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tie, kuri plāno gūt finansiālu labumu no jaunās 5G sakaru tehnoloģijas ieviešanas, jebkuras aizdomas par tās iespējamo negatīvo ietekmi uz sabiedrību tulko kā tumsonību. Taču bažām ir pamats, pirmām kārtām jau pētījumu trūkuma dēļ. Juristi ceļ trauksmi, jo netiek izvērtētas juridiskās un iespējamās kriminālās konsekvences, ko var izraisīt jaunās tehnoloģijas ienākšana radioelektronikas un mikrobioloģijas apakšnozarēs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Produktu portfeļa attīstīšana un klientu skaita pieaugums gan privātpersonu, gan biznesa klientu segmentos ļāvis vadošajam mobilo sakaru operatoram “Tele2” šī gada pirmajā pusgadā sasniegt 62,7 milj. eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 4% vairāk nekā pērn šajā periodā. Uzņēmums turpināja mobilā sakaru tīkla attīstības programmu, pirmajā pusgadā investējot par 300% vairāk nekā aizvadītā gada attiecīgajā laika periodā. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

20. martā Rīgā notika Kaspersky caurredzamības konference, kurā tika sniegta jaunākā informācija par kiberdrošību un apdraudējumu Baltijas valstīs, kā arī Latvijas sabiedrība tika informēta, ka līdz 2019. gada pēdējam ceturksnim Kaspersky Lab pabeigs pārvietot Latvijas lietotāju datu apstrādes infrastruktūru uz datu centriem Cīrihē (Šveice). Uz Neatkarīgas jautājumiem atbild Kaspersky Lab Starptautiskās pētniecības un analīzes grupas drošības pētnieks Jornts van der Vīls (Jornt Van Der Weil).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) 20. jubilejas konferencē IKT nozares un jaunuzņēmumu pārstāvji, valsts amatpersonas diskusijās atskatījās uz nozares pirmsākumiem, kad internetu Latvijā lietoja vien 9% cilvēku, izvērtēja šodienu – kad IKT ir augoša un eksportspējīga nozare, kas valsts kopbudžetā rada 7% no visiem nodokļu maksājumiem, un apsprieda Latvijas spēju nākotnē integrēt visu sabiedrību vienotā digitālā vidē. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kopš 2017. gada decembra esmu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja vietniece, un tas sniedz iespēju par nodarbinātības jautājumiem aktīvāk diskutēt ES līmenī, informējot arī par notiekošo Latvijā, kur darba devēji aizvien aktīvāk iesaistās atbalsta pasākumu veidošanas procesā un dalās ar labo praksi, kas saistīta ar darbinieku kapacitātes celšanu, darba vides pielāgošanu darba procesu rezultativitātes sekmēšanai. Pozitīvi tiek vērtēta ciešā Baltijas valstu sadarbība nodarbinātības jomā, kas balstīta uz praktiskās informācijas apmaiņu un atbalstu ikdienas pakalpojumu nodrošināšanā klientiem. Pateicoties Latvijas valsts simtgades pasākumiem, īpašu uzmanību piesaistījām tam, cik atšķirīga ir nodarbinātība Latvijā, akcentējot izaugsmes iespējas un radošumu, kas ir ļoti svarīgs darba tirgus akcents.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Interneta pakalpojumus Latvijā kopumā nodrošina vairāk nekā 200 operatori un lielākajā daļā reģionu ir iespēja izvēlēties kādu no pakalpojuma sniedzējiem. Tas, protams, nozīmē arī lielu konkurenci nozarē, tāpēc pakalpojuma sniedzēji nereti īsteno agresīvu klientu pārvilināšanas politiku. Biznesa augstskolas Turība docētāja, mārketinga eksperte Iveta Liniņa uzsver, ka lielākā daļa interneta pakalpojumu sniedzēju Latvijā demonstrē ļoti sliktu mārketinga toni, agresīvi un uzstājīgi pierunājot klientu izmantot viņu pakalpojumus un pēc tam pilnībā aizmirstot par klientu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvija ar 1605 punktiem ir pakāpusies uz augsto 12. vietu Eiropas datu portāla atvērto datu atkalizmantošanas indeksā, saglabājot savu pozīciju to valstu grupā, kas strauji sasniegušas progresu atvērto datu jomā, kā arī apsteidzot Eiropas Savienības vidējo rādītāju.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats