17. aprīlis, Trešdiena
Vārda dienas: Rūdolfs, Viviāna
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Izaugsme, konkurētspēja un laimīgāki darbinieki ir galvenie ieguvumi, ieviešot dizaina domāšanas pieeju uzņēmuma vadībā. Tas tika secināts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā “Magnetic Latvia” biznesa forumā “Uzņēmums 2.0 I Dizaina domāšana”, kas šonedēļ norisinājās Ventspilī. Līdztekus jautājumam kā dizaina domāšanas metodes izmanto preču un pakalpojuma izstrādē, un, ko dizainers spēj sniegt ar dizainu nesaistītam uzņēmumam, nozaru eksperti no Latvijas un ārvalstīm diskutēja par to, kā dizaina domāšanas principus ieviest uzņēmuma vadībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

IKEA veikals Rīgā, kas apmeklētājiem durvis vērs 30. augustā, ar 34 500 kvadrātmetriem un 8000 dažādu preču piedāvājumu būs lielākais Baltijas valstīs. Preču cenas būšot tādas pašas kā Viļņas IKEA.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Rit pēdējās dienas līdz IKEA veikala atklāšanai Latvijā, un šodien sākam Rīgas un Pierīgas iedzīvotājiem piegādāt IKEA katalogu latviešu valodā. No 30. augusta gaidīsim ikvienu lielākajā IKEA veikalā Baltijas valstīs,” sacīja IKEA veikala vadītāja Inga Filipova.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ir stājušies spēkā grozījumi Dzīvokļa īpašuma likumā, ar kuriem papildināti daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašnieku esošie pienākumi un tiesības. Vai grozījumi būtiski mainīs dzīvokļu īpašnieku pienākumus un tiesības?
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu ministrija (FM) pašlaik vērtē divus variantus, kā nākotnē aprēķināt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN). Diemžēl neviens no tiem neparedz no nodokļa atbrīvot vienīgo mājokli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Politiķu solījumi par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vai vismaz samazināšanu vienīgajam īpašumam joprojām ir tikai skaļas frāzes.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šomēnes daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki savos rēķinos ieraudzīja papildu maksājumu – pievienotās vērtības nodokli (PVN) 21 procenta apmērā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Patlaban Latvijā būtu svarīgi nostabilizēt īres mājokļu tirgu, jo īres dzīvokļu tirgus visā pasaulē ir ļoti attīstīts, sacīja nekustamo īpašumu kompānijas "Vestabalt" īpašnieks Aldis Plaudis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jau kopš seniem laikiem būvniecības materiālu “topa” augšgalā atrodas koks. To izmantoja jau mūsu senču senči, un būvniecības prakse pierādījusi, ka tas ir teju vai mūžīgs, un kalpo vairākām paaudzēm. Arī mūsdienu sabiedrība arvien vairāk sāk pievērst uzmanību ekoloģiskumam un dabīgām izejvielām, kas nekaitē dabai un cilvēku veselībai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Kamēr Saeimas moku ceļus brien likumi, kuriem vajadzētu iegrožot komunālo maksājumu parādniekus un noteikt precīzākus pienākumus apsaimniekotājiem jeb pārvaldniekiem, tikmēr dzīve rit savu gaitu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Daudzdzīvokļu māju renovācijas programmai, kurā saņemti jau vairāk nekā 1000 pieteikumi, varētu piešķirt vēl 15 miljonus latu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nupat ar gandarījumu no lielākās Skandināvijas dizaina izstādes Stockholm Furniture & Light Fair 2012 atgriezušies bērnu mēbeļu zīmola KUKUU izveidotāji, kuri pārstāvēja Latviju nacionālajā stendā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Domājot par apgaismojumu un ietaupīšanu vienlaicīgi, iedzīvotāji izvēlas ierastos apgaismes līdzekļus aizstāt ar lukturīšiem uz saules baterijām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Turpinoties īsti rudenīgam un tumšam laikam, iedzīvotāji savas mājas apgaismošanai izvēlas ekonomiskus risinājumus ar saules baterijām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Jauns Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar dārza mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanu, ir pirmais un vienīgais uzņēmums pasaulē, kas ražo dārza mēbeles un interjera priekšmetus no bazalta, kas iegūts no vulkāniskā ieža.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats