04. decembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Baiba, Barba, Barbara
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Stājoties spēkā 12. Saeimas steigšus pieņemtajiem grozījumiem patērētāju tiesību aizsardzības likumā, Latvijas raidorganizācijām būs liegti ieņēmumi apmēram 15 miljonu eiro apmērā, kas būtiski samazināšot to spēju konkurēt ar ārvalstīs reģistrētiem medijiem. Lai to nepieļautu, Saeima pirms likuma stāšanās spēkā nepilnības steigs labot.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

«Lai nodrošinātu mediju nozares attīstību un veicinātu mediju atbildību», nākamgad plānots izveidot Latvijas Mediju ētikas padomi, kuru iniciatīvas grupā iesaistītie nozares pārstāvji un valdība atzinusi par labāku mehānismu nekā mediju tiesībsargu (Saeimas apstiprināta amatpersona) vai ombudu (nozares iecelta amatpersona).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aukstais un tumšais gada periods nāk ar saviem izaicinājumiem arī veselības jomā – cilvēki arvien biežāk izmanto sabiedrisko transportu, arvien vairāk uzturas publiskās telpās (kur ir silti un daudz citu cilvēku), arvien biežāk apmeklē dažādus publiskus pasākumus, lai kliedētu garlaicību garajos un tumšajos vakaros. Un tas rada labvēlīgu vidi dažādu vīrusu izplatībai, kas tiek nodoti gan pa gaisu pilienu ceļā, gan uz dažādām virsmām, kam sanāk pieskarties ar rokām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Ekonomikas ministrija parakstījusi līgumu par Latvijas pārstāvības organizēšanu Expo 2020 Dubaijā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pakalpojuma dizains Latvijā ir pavisam jauns jēdziens, lai gan pasaulē par tā būtisko nozīmi biznesā tiek runāts jau sen. Iespējams, tieši zināšanu trūkuma dēļ Latvijas uzņēmēji savā darbā pārāk orientējas uz peļņu un neiesaista patērētājus pakalpojuma izstrādes procesā. Dizainere un dizaina kritiķe Jeļena Solovjova stāsta, kas būtu jāmaina pašmāju pakalpojumu sniedzējiem savā darbā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Augustā valdība sēdē aiz slēgtām durvīm akceptēja Latvijas valsts radio un televīzijas centra ieceri tērēt pusotru miljonu eiro virszemes apraides tīkla uzlabošanai. Televīzijas centrs mainīs četrus raidītājus Vidzemē un Kurzemē un būvēs divus torņus pie robežas ar Krieviju un Baltkrieviju. Būvniecību atbalsta gan Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), gan Saeimas atbildīgā komisija, jo vājš TV signāls esot viens no iemesliem, kāpēc pierobežas iedzīvotāji neskatās Latvijas televīzijas, ziņo TV3 raidījums “Nekā personīga”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

95% vakanču tiek aizpildītas 24 stundu laikā, 10 minūtes darba sludinājuma izvietošanai un 5 minūtes darbinieka izvēlei, šādas iespējas piedāvā tiešsaistes darba meklēšanas portāls “Workis”.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šogad galvenie vēlēšanu izaicinājumi saistīti ar viltus ziņām, vēlēšanu procesa diskreditēšanu un kiberuzbrukumiem. Tā šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ja Nacionālās apvienības deputāti neiespītēsies, tad viņu iecere panākt, ka priekšvēlēšanu aģitācija iespējama tikai valsts valodā, piedzīvojusi loģisku galu – Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija attiecīgo likumprojektu pirms pirmā lasījuma otrdien vienbalsīgi noraidīja.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti otrdien, 29.maijā, nolēma iesniegt izskatīšanai Saeimā likumprojektu, kas paredz stiprināt Latvijas informatīvo telpu, veicināt kvalitatīva un uzticama satura plašāku pieejamību elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmās, kā arī noteikt sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu finansēšanas modeļa izmaiņas un to iziešanu no reklāmas tirgus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ieklausoties nozares speciālistos, likumdevējs piekritis, ka iecere izvērst cīņu ar Krievijas propagandu, ierobežojot krieviski raidošo televīzijas kanālu skaitu pakalpojuma sniedzēju pamatpaketēs, vēlamo rezultātu nenesīs un no likumprojekta svītrota.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Uzklausot nozares speciālistu iebildumus, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija nolēmusi uzlabot Nacionālās drošības komisijas (NDK) paspārnē radīto likumprojektu, kas informatīvā kara apstākļos piedāvā ierobežot televīzijas pamatpakalpojumu pamatpaketēs iekļaujamo ne Eiropas Savienības valodās translējošo kanālu skaitu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijā ir jārāda Krievijas televīzijas kanālu starptautiskās versijas, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāja Dace Ķezbere.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas simtgades pasākumu kulminācijā – 18. un 19. novembrī – notiks multimediālas deju lielizrādes Abas malas koncerti. Divi. Plānotais valsts līdzfinansējums – 626 000 eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pirms diviem gadiem Latvijā pieteikta cīņa nelegālajiem televīzijas pieslēgumiem vainagojusies panākumiem un TV satura nelegāla izmantošana Latvijā sarukusi par 23%, informē biedrības „Par legālu saturu!” izpilddirektore Dace Kotzeva.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats