13. jūnijs, Ceturtdiena
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Konkurences padome (KP) rosina sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas (OCTA) polisēm uz laiku noteikt cenu griestus un samazināt pašreizējo tirgus caurskatāmību, kas apdrošināšanas kompānijām ļauj sekot līdzi konkurentu piedāvājumiem konkrētām personām.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nekustamo īpašumu tirgus mūsdienās ir plašs, tajā darbojas arī daudzi nekustamā īpašuma aģenti. Tiesa, ne visi no viņiem teicami tiek galā ar saviem darba pienākumiem, tādēļ pirms noslēgt darījumu ar nekustamā īpašuma aģentu, jānoskaidro, vai varat viņam uzticēties.Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs izvērtēt iespējamo sadarbību. 
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par zinātnes komercializāciju, par finansējuma trūkumu pētniecībai, par izciliem izgudrojumiem un atklājumiem, kurus Latvijai vēl jāiemācās piedāvāt pasaulei, un citām izglītības un zinātnes aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidentu Ojāru Spārīti.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Iepirkuma procedūras izmaiņu dēļ ieilgusi gandrīz pirms gada slēgto Vanšu tilta kāpņu atjaunošana, turklāt provizoriskās būvdarbu izmaksas ievērojami sadārdzinājušās, vēsta LNT raidījums "900 sekundes".
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šonedēļ sasaucis Finanšu sektora attīstības padomes sēdi, lai izvērtētu paveikto un vēl veicamos darbus kontekstā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 512, kas liek saskaņot ABLV bankas likvidāciju ar vārdā nenosauktiem stratēģiskajiem starptautiskajiem sadarbības partneriem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC), veicot tirgus uzraudzību, ir konstatējis, ka atsevišķi komersanti, patērētājiem pārdodot preces un pakalpojumus, kā arī piedāvājot par tiem norēķināties, izmantojot norēķinu kartes vai internetbankas, pieprasa par to papildu maksu. PTAC ieskatā preces pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ir aizliegts pieprasīt no maksātāja maksu par konkrētā maksājuma instrumenta izmantošanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijas simtgades pasākumi turpinās ar mazāku jaudu un skaļumu. Laika periods līdz 2021. gadam tiks aizvadīts Latvijas simtgades zīmē, bet tik vērienīgi, kā 2018. gadā, vairs nav plānots svinēt. Par naudas izlietojumu ir un būs jāatskaitās Kultūras ministrijai, kā arī naudu uzmanīt solījusi Valsts kontrole.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No šodienas maksājumu limits, kuru būs iespējams veikt ar kodu karti, būs 100 eiro. No 7. marta dienas maksājumu limits būs 50 eiro, bet no 6. jūnija tas tiks samazināts līdz 20 eiro.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pretstatā minimālās algas saņēmējiem, ministri un deputāti šogad uz papīra saņems krietni lielāku algu nekā pērn. Četru gadu laikā ministru alga palielinājusies par 1722 eiro mēnesī jeb 66 procentiem, savukārt minimālā alga pieaugusi vien par 70 eiro mēnesī jeb 19 procentiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

"SEB banka" no šodienas pārtrauks izsniegt un aizvietot internetbankas kodu kartes, kā arī ieviesīs citas izmaiņas, tostarp palielinās maksu par skaidras naudas izmaksu bankomātos, ja izmaksātā summa mēnesī pārsniedz 600 eiro, liecina bankas publiskotā informācija.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

MONEYVAL ziņojums, kas ar pusgada nobīdi tā satraucis valsts augstākās amatpersonas, ir lasāms vien juridiski sarežģītā angļu mēlē, un Neatkarīgajai ir pamats izteikt pieņēmumu, ka lielākā daļa politiķu un ierēdņu ar šīm 224 lapām nemaz nav iepazinušies. Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka šāda teksta saprašanai nepieciešamas specifiskas zināšanas. Tāpēc arī vieni pareģo Latvijas finanšu sistēmas drīzu apokalipsi, bet citi saka – viss ir kārtībā.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Nākamā 2019. gada budžets Latvijā labākajā gadījumā varētu sākt strādāt no marta, šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” izteicās bijušais finanšu ministrs Andris Vilks.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Starptautiskā valūtas fonda (SVF) valde apstiprināja jauna aizdevuma piešķiršanu Ukrainai četru miljardu ASV dolāru apmērā, kā arī izmaksāja 1,4 miljardus dolāru no tā tūlītējai izmantošanai.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Saeima vienbalsīgi pieņēma grozījumus Veselības aprūpes finansēšanas likumā, nostiprinot politisku apņemšanos nodrošināt atalgojuma pieaugumu ārstniecības jomas speciālistiem par 20 procentiem turpmākos trīs gadus. Lai arī joprojām nav skaidrs, kur sarūpēt papildu naudu mediķu algām 2019. gadā – vairāk nekā 87 miljonus eiro –, par mediķu algu celšanu nobalsoja pilnīgi visi politiskie spēki.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lai gan parasti dīzeļdegviela ir lētāka nekā benzīns, pēdējā mēneša laikā Latvijā dīzeļdegvielas cena degvielas uzpildes stacijās ir sasniegusi un atsevišķās dienās pat apsteigusi 95. markas benzīna cenu. Degvielas tirgotāji to skaidro ar ziemas laikā pieaugošo pieprasījumu pēc dīzeļdegvielas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats