22. maijs, Trešdiena
Vārda dienas: Emīlija
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē
Ziņas pasaulē
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Mecenāts un uzņēmējs Oviks Mkrtčjans uzskata, ka armēņi ir kļuvuši par īstiem “pasaules pilsoņiem”. Pašā Armēnijā dzīvo apmēram 3 miljoni, bet armēņu skaits pasaulē sasniedz 14 miljonus. Lielas armēņu diasporas dzīvo Eiropā: Itālijā, Francijā, Grieķijā, Austrālijā, Polijā. ASV dzīvo aptuveni 1,5 miljoni - puse no Armēnijas iedzīvotājiem.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No amata atkāpies Eiropas Savienības (ES) tirdzniecības komisārs Fils Hogans, kas izpelnījies pārmetumus saistībā ar Covid-19 krīzes dēļ noteikto ierobežojumu pārkāpšanu.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Diskusijas par sankciju ieviešanu pret Baltkrievijas amatpersonām būs sarežģītas, jo Eiropas valstīm ir dažādas intereses, šorīt LTV “Rīta panorāmā” pauda premjers Krišjānis Kariņš (JV).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Briti pēdējos pirmsbreksita Ziemassvētkus dēvēja par Brexmas, savienojot vārdus brexit un christmas. Breksits būs. Apvienotā Karaliste pametīs Eiropas Savienību 2020. gada 31. janvārī. Taču pirmssvētku izpārdošanās apgrozījās miljoniem mārciņu un nekas neliecināja, ka Lielbritānijas iedzīvotāji taupa naudu, baiļojoties par nākotni. Tikmēr Latvijas Ārlietu ministrija turpina atgādināt Karalistē dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem par sekām pēc breksita, ja viņi nebūs nokārtojuši nepieciešamos dokumentus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Laikā, kad Latvijā uz rehabilitāciju ieradušies karā pret okupācijas spēkiem cietušie ukraiņu jūrnieki, pret citu elitāru Ukrainas aizstāvju vienību Latvijā tiek izvērsta kaitnieciska propaganda. Nodibinājuma Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica sacerējumu par speciālo uzdevumu bataljonu Azov labprāt pārpublicē Kremļa kanāli.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ziemeļkoreja nedēļas beigās atsāks sarunas ar ASV par savu kodolprogrammu. Gaidāmās pušu sarunas būs kārtējais mēģinājums panākt mieru reģionā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

T.s “Brexit” bez vienošanās palielina iespēju, ka Apvienotā Karaliste sabruks, intervijā Latvijas Radio atzina bijušais Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā Īens Bonds.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas parlaments atkārtoti noraidījis iespējamos “Brexit” īstenošanas variantus, kas bija izstrādāti kā alternatīva premjerministres Terēzas Mejas panāktajam vienošanās projektam ar Eiropas Savienību (ES).
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

“Brexit nonācis kārtējā strupceļā – Lielbritānijas parlaments noraidījis visus astoņus iespējamos “Brexit” īstenošanas variantus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Zviedrijas policija trešdien saistībā ar izmeklēšanu par iespējamu nelikumīgu informācijas sniegšanu akcionāriem veic kratīšanu "Swedbank" galvenajā mītnē Stokholmā, paziņojusi Zviedrijas Ekonomisko noziegumu izmeklēšanas pārvalde.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pēc mēnešiem gariem aizkulišu strīdiem un piecas dienas ilgušām oficiālajām debatēm britu parlamenta apakšnams šovakar lems par valdības un Eiropas Savienības panākto Brexit nosacījumu apstiprināšanu. Neraugoties uz premjeres Terēzas Mejas un citu amatpersonu izmisīgajām pūlēm, deputātu vairākums sliecas vienošanos noraidīt. Ja tā patiešām notiks, pastāv vesela gūzma tālākās notikumu gaitas scenāriju – sākot ar haotisku Brexit 29. marta vakarā un beidzot ar to, ka Apvienotā Karaliste tomēr paliks ES sastāvā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par 200 000 dolāru izsolē Floridā pārdots 1943.gada bronzas penijs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja izturējusi uzticības balsojumu, un Brexit process līdz ar viņu klumpačo tālāk uz 31. martu – joprojām bez skaidriem izstāšanās nosacījumiem. Pagājušajā nedēļā, apmeklējot kārtējo Eiroparlamenta sesiju, Neatkarīgajai bija iespēja par to parunāt ar parlamentāriešiem no dažādām ES valstīm – no bagātās Austrijas, austrumeiropietes Polijas un arī visa šā jucekļa izraisītājas Lielbritānijas.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Eiropas Savienības (ES) līderi noraidījuši Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas lūgumu sniegt viņai atbalstu, lai panāktu saskaņotās “Brexit” vienošanās apstiprināšanu Apvienotās Karalistes parlamentā, norādot, ka gatavosies situācijai, ja Lielbritānija pametīs bloku bez apstiprinātas vienošanās.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Ņemot vērā Krievijas agresiju pret Ukrainu, Eiropas Savienības (ES) līderi vienojušies uz pusgadu pagarināt Maskavai jau noteiktās sankcijas.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats