02. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Meta, Sniedze
Sākuma lapa » Dienas tēma
Dienas tēma
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) partijas “KPV.LV” finansēšanas lietā trim aizturētajiem cilvēkiem ir piemērojis aizdomās turamā statusu. Viņiem ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, liecina paziņojums KNAB mājaslapā.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pretrunīgi vērtētā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa izdošana aizturēšanai un aizturēšana parlamenta telpās ir notikums, kas katapultēs viņa dibinātās partijas KPV LV popularitāti līdz pat uzvarai Saeimas vēlēšanās. Par to ir pārliecināts partijas premjerministra amata kandidāts Aldis Gobzems, taču Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izvirzītās apsūdzības ir pietiekami nopietnas, lai sevi par pareizāko no pareizajiem deputātiem pozicionējošā A. Kaimiņa sekotāji no viņa varētu arī novērsties.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Portāls Pietiek.com atklājuši, ka Šveices advokāta Rūdolfa Meroni pārvaldītie uzņēmumi ar shēmu palīdzību snieguši finansējumu trešdien aizturētajam deputātam Artusam Kaimiņam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pametot Vienotību un iestājoties partiju apvienībā Attīstībai/PAR, lai no šā saraksta kandidētu 13. Saeimas vēlēšanās, Artis Pabriks zaudēs dalību Eiropas Tautas partijā un, topot ievēlēts Saeimā, arī ienesīgo Eiropas Parlamenta deputāta mandātu. Kā kompensāciju viņš, visticamāk, saņems ilgi gaidīto Ministru prezidenta amata nomināciju un uz Saeimas vēlēšanu fona iespēju jau gadu pirms nākamajām Eiroparlamenta vēlēšanām izvērst tām savu kampaņu. Savukārt Saskaņa pārliecinājusi ekonomistu Vjačeslavu Dombrovski, ka viņš ir pietiekami sociāldemokrātisks, lai būtu tās kandidāts valdības vadītāja amatam.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pie maksātnespējas jomas problēmām vainojams tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA), un viņam vajadzētu demisionēt, uzrunājot parlamentu ar aicinājumu izslēgt no dienas kārtības jautājumu par grozījumiem Maksātnespējas likumā, sacīja pie frakcijām nepiederošais deputāts Ronalds Mežeckis.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Šodien, 25. maijā, stājas spēkā jaunā Eiropas Savienības (ES) datu aizsardzības regula, kas paredz stingrākus personas datu apstrādes un glabāšanas noteikumus.

Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Pagaidām atbildes uz šo jautājumu nav. Valsts prezidenta kanceleja risina simtgadnieku datu aizsardzības jautājumu ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, bet vairākas pašvaldības jau bīstas publiski apsveikt savus jubilārus, jaunos vecākus un jaunlaulātos. Vien mirušie var dusēt mierā – uz viņiem personas datu aizsardzības prasības neattiecas. Teiksiet, tā ir pārspīlēta piesardzība? Reizēm jā, reizēm nē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Par to, ar kādiem kārtas numuriem vēlēšanu apgabalu sarakstos izkārtoti deputātu kandidāti, politisko partiju biedri var spriest vēl gandrīz trīs mēnešus – līdz 7. augustam, kas ir pēdējā diena, kad var iesniegt sarakstus Centrālajā vēlēšanu komisijā. Iekšējās diskusijas par to būs gana asas, jo kārtas numurs ir vērā ņemams faktors, prognozējot vēlēšanu rezultātus.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Latvijai noskausto sniega krabju lietā pāris interesanti jaunumi: valdība nolēmusi sūdzēt Eiropas Savienības tiesā Eiropas Komisiju, kaut gan īstais skauģis ir Norvēģija. Un otrs – valdība gandrīz pati sev anulēja iespēju tiesāties ar Norvēģiju, pasludinot, ka visi strīdi, kas cēlušies līdz šā gada 18. novembrim, nav Starptautiskās tiesas kompetencē.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Norvēģijas kroņprinča un princeses vizīte Latvijā devusi nekādi negaidītu rezultātu – Latvijas paziņojumu par nodomu tiesāties ar Eiropas Komisiju (EK) par to, ka komisija neved pie prāta Norvēģiju, kas sagrābusi Latvijas zvejas kuģi.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Aizliegums apkalpot čaulas kompānijas un lēmums būtiski samazināt nerezidentu īpatsvaru Latvijas bankās diskreditē mūsu valsti kā potenciālo investīciju vietu ārvalstu uzņēmējiem, otrdien žurnālistiem sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Tā dēvētās oligarhu lietas materiālu publiskošana ne tikai radīs pamatu tajā iesaistītajām personām vērsties pret valsti, bet pārkāps arī Satversmi un virkni citu likumu. Ar šādu tiesību ekspertu viedokli sadūrusies Latvijas Reģionālās apvienības un Vienotības virzītā iniciatīva.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) nekavējoties sāks vērtēt bankas pašlikvidācijas projektu, tiklīdz tā būs oficiāli saņēmusi ABLV Bank AS akcionāru sapulces lēmumu un bankas iesnieguma projektu par pašlikvidāciju.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

Amatpersonu runas par uzbrukumu Latvijai, kas uzjundīja pēc Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanas un vienlaikus skandalozu publikāciju parādīšanās starptautiskajā presē, pierimušas. Uzbrukuma valstij neesot, bet Latvijas finanšu sistēma ir stabila. Savukārt mākoņi ap I. Rimšēviča galvu savelkas aizvien biezāki.
Atlikt ziņuSlēpt ziņu

No Latvijas Bankas (LB), bet ne no bankas prezidenta amata izolētais Ilmārs Rimšēvičs vakar nāca klajā ar stāstu par sazvērestību, kurā pret viņu apvienojušās ABLV Bank, Norvik banka un to uzpirktie politiķi.
 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats