22. jūlijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina
Sākuma lapa » Sabiedrība » Latvijā palielinās nabadzīgo pensionāru skaits
Latvijā palielinās nabadzīgo pensionāru skaits
Autors: BNA / 18. maijs 2015, 17:18
Palielinās to pensionāru skaits, kas dzīvo uz nabadzības robežas, šorīt LTV raidījumā “Rīta Panorāma” atzina Latvijas Pensionāru federācijas vadītājs Andris Siliņš.


Latvijas Pensionāru federācijas vadītājs intervijā atzina, ka pensionāru situācija neuzlabojas un ka palielinās to pensionāru skaits, kas atrodas uz nabadzības sliekšņa, atzīmējot, ka sliktākā situācija ir vientuļajiem pensijas vecumu sasniegušajiem sirmgalvjiem, kuri nesaņem atbalstu no malas.

Komentējot iespējamos protestus saistībā ar Labklājības ministrijas izstrādātajiem likuma grozījumiem, Siliņš atzīst, ka tā varētu būt plaša parakstu vākšana un pensionāru sanākšanai brīdī, kad tiek varētu tikt iesniegti valdībā.

“Zināmā mērā ļaudis ir stipri nobažījušies par to, ka tiklīdz Labklājības ministrija ir sagatavojusi vēlamos likuma grozījumus, atkal aktualizējies jautājums par budžeta konsolidāciju, un ar grozījumiem nekas neizdosies. Labklājības ministrija uzskata, ka ir iespējams realizēt jaunu un labāku pensiju indeksācijas modeli, kā arī labot iepriekšējās kļūdas pensiju aprēķināšanā,” protesta iemeslus skaidroja Siliņš.

Šodien notiks Latvijas Pensionāru federācijas 10.kongress, kurā vairāk nekā 100 pensionāru organizācijas varētu pieņemt lēmumu par plašu protestu rīkošanu.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Andris Siliņš, Latvija, Latvijas Pensionāru federācija, nabadzība, pensionāri

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats