25. februāris,
Vārda dienas: Alma, Annemarija
Sākuma lapa » Sabiedrība » LPF: 70% Latvijas pensionāru saņem pensijas, kas ir zemākas par iztikas minimumu
LPF: 70% Latvijas pensionāru saņem pensijas, kas ir zemākas par iztikas minimumu
Autors: BNA / 1. februāris 2016, 8:29
Aptuveni 70% Latvijas pensionāru saņem pensijas, kas ir zemākas par iztikas minimumu, pirmdien intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" atklāja Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vadītājs Andris Siliņš.


Intervijā Siliņš norādīja, ka pensionāru materiālais stāvoklis turpina pasliktināties un galvenā to prasība jaunajai valdībai ir pensiju palielināšana.

"Pensionāriem pieklājīgā vecumā veselības problēmām klāt nāk jauni izdevumi. Pensionāri ar darba stāžu 40 un vairāk nekā 50 gadi ir neapmierināti ar zemajām pensijām," skaidroja Siliņš, piebilstot, ka pašlaik 70% pensionāru valstī saņem pensijas, kas ir zemākas par iztikas minimumu.

Lai gan LPF vadītājs nespēja pateikt, vai pensionāri šogad atteikties no protestiem, viņš pauda cerību, ka "Vienotības" līderes Solvitas Āboltiņas paziņojums, ka partija aizstāves pensionāru intereses, tiks īstenots un pensionāru problēmas beidzot tiks sadzirdētas un risinātas.

Jau vēstīts, ka partija “Vienotība” piekritusi uzņemties piecu ministriju vadību un Ministru prezidenta biedra jeb vicepremjera statusu, kas tikts noteikts kādam no “Vienotības” valdībā deleģētajiem pārstāvjiem.

Jaunajā valdībā darbu turpinās “Vienotības” esošie ārlietu un iekšlietu ministri. Partijai uzticēta atbildība arī par Izglītības un zinātnes, Ekonomikas un Labklājības ministriju vadību.

Pirmdien turpināsies valdību veidošanas sarunas, tostarp "Vienotība" lems par ministru kandidātiem.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ekonomika, pensionāri, Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats