23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Finansējums MVU ar valsts atbalstu — pieejams vēl tikai ierobežotu laiku
Finansējums MVU ar valsts atbalstu — pieejams vēl tikai ierobežotu laiku
Autors: Publicitātes materiāls / 16. oktobris 2015, 14:07
Ņemot vērā to, ka Latvijas tirgus ir pavisam neliels un darbošanās sfēras nereti ir ierobežotas, vidējiem un maziem Latvijas uzņēmumiem (MVU) ir īpaši svarīgi apzināt visas iespējas sava uzņēmuma attīstībai. Diemžēl, bieži vien vietējie uzņēmēji nav informēti par valsts garantētām atbalstu programmām, kuru ietvaros tiem paveras daudz plašākas iespējas un palielinās to konkurētspēja gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.


Tieši no vietējo uzņēmumu konkurētspējas un attīstības ir atkarīga valsts tautsaimniecības atveseļošanās, tāpēc, izmantojot valsts garantētās atbalsta programmas, uzņēmēji iegulda ne tikai sava biznesa, bet visas Latvijas nākotnē. Lai mazie un vidējie Latvijas uzņēmumi spētu nodrošināt sev nepieciešamo atspērienu, uzņēmumiem tiek piedāvātā unikāla iespēja saņemt mikrokredītu ar valsts atbalstu. Finansējums ar valsts atbalstu pieejams tikai vēl vienu mēnesi.

Mūsdienās uzņēmējdarbības videi bieži vien nākas saskarties ar vairākiem izaicinājumiem un uz šodienu viens no lielākajiem trūkumiem, kas traucē uzņēmumu attīstībai un izaugsmei, ir tieši nepietiekamais finansējums, tāpēc uzņēmēji tiek aicināti nepalaist garām izdevīgo iespēju ieguldīt sava biznesa attīstībā un straujiem soļiem pakāpties augšup pa karjeras kāpnēm, nodrošinot, ka izvirzītie biznesa mērķi piepildās.

Kredīts tiek piedāvāts Eiropas Savienībā reģistrētiem uzņēmumiem līdz EUR 50,000 uz termiņu līdz 5 gadiem.

Pieteikties mikrokredītam iespējams pieteikties šeit: http://fluidsurveys.com/s/mikrokredits/Diskusija par rakstu (0) , attīstība, finansējums, ieguldījums, Latvija, MVU, tautsaimniecība, Uzņēmējdarbība, uzņēmējdarbības vide

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats