16. aprīlis, Piektdiena
Vārda dienas: Alfs, Mintauts
Sākuma lapa » Sabiedrība » Atvaļinājumu laikā pieaug pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem
Atvaļinājumu laikā pieaug pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem
Autors: BNA / 31. jūlijs 2012, 15:01
Vasaras mēnešos pieaudzis pieprasījums pēc nelieliem īstermiņa aizdevumiem, kas skaidrojams ar atvaļinājumu laiku, kad cilvēki vēlas izbaudīt atpūtu, neko sev neliegt un nereti pārtērē atvēlētos līdzekļus, liecina kredītdevēja “Ātrais SMS Kredīts” apkopota informācija.


Vasara un atvaļinājumu laiks iedzīvotājiem parasti saistās ar lielākiem izdevumiem, kam tiek krata nauda jau iepriekš vai arī paņemti nelieli aizdevumi, lai brīvo nedēļu laikā varētu pēc sirds patikas atpūsties un uzkrāt spēkus jaunajam darba cēlienam. Vasara piedāvā daudz dažādas atpūtas iespējas, kuras visas ir vēlme izmantot un nereti tie ir papildus izdevumi.

Saņemot atvaļinājuma naudu bieži vien cilvēki jūtas nedaudz apjukuši un līdz galam nesaplāno savus izdevumu, ja iepriekš nav veikuši papildus uzkrājumus. Nereti gadās, ka nauda iztērēta vēl pirms atvaļinājuma beigām vai arī piemirsies atlikt līdzekļus rēķinu apmaksai. Šādos gadījumos lieti noder nelieli īstermiņa aizdevumi, kas ļauj izvairīties no negatīvām sekām.

Ir dažādi cilvēki – daži labprātāk izvēlas savus izdevumus saplānot, jau laicīgi aizņemoties nelielu papildus naudas summiņu atvaļinājuma īpašajiem izdevumiem, turpretī citi vēršas pie mums tikai tad, kad esošie līdzekļi jau izlietoti un nepieciešams neliels atbalsts līdz nākamajai algai. Mēs esam dažādi un katram ir sava plānošana, taču vienmēr iesaku izvērtēt savas iespējas pēc tam aizņēmumu atmaksāt, lai atvaļinājums paliktu atmiņa ar pozitīviem iespaidiem un emocijām,” atzīmē „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: aizdevums, aizdevums internetā, aizdevums no 18 gadiem, aizdod naudu, aizdod naudu bez ķīlas, aizņemties, aizņemties naudu, ātra nauda, ātrais kredīts, ātrais kredīts internetā, ātrais kredīts no 18 gadiem, Ātrais SMS kredīts, ātrie kredīti, atrie krediti bez darba vietas, atrie krediti no 18 gadiem, atrie naudas aizdevumi, ātrs aizņemums, auto krediti, best credit, big credit, Credit, credits, Iespēju Kredīts, internet credit, izdevīgs aizdevums, kredita aizdevumi, kredītdevēji, kredīti, krediti bez darba vietas, kredīti internetā, krediti interneta bez darba vietas, kredīti no 18 gadiem, Kredīts, kredīts ar mazu procentu likmi, kredīts bez komisijas, kredīts internetā, kreditvesture, kur aiznemties naudu, nauda, Nordic Finance, online credit, patēriņa aizdevums, pirkt, vajag naudu

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats